|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizer za bebe
9.5.2011 19:22:00   
Anoniman
moju decu smo sisali vec do sedmog dana od rodjenja po   prvi put , onda uh nekad je bilo moderno ono sa strane krace pa uzduz glave ono duze ostaviti, pa celavouser posted image onda krace, nekad kovrdjavi budu  sta znam 

< Poruku je uredio triputmama -- 9.5.2011 19:24:02 >

(odgovor članu zagy)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Frizer za bebe
9.5.2011 19:31:46   
Anoniman
prvi put ga sisala posle godine jer se uzas znojio glava mu uvjek mokra bila posle trcanja , spavanja.Slusao mrdno nije.DOk drugi put kad sam isla, toliko je plakao derao se da neznam kako ga osisa bili smo puni dlaka i ja i on.
Kontam treci put ce biti vise srece , jest vraga cim smo sjeli cim je vika nastala dernjava , uzas .
Tako da sam CVRSTO odlucila da ga vise ne vodim jer se traumira stvarno.
Sad ce mama pred ogledalo u hranilici i sisat pa,kako god bude user posted image iovako nista niscim ga osisa u zbrciuser posted image

< Poruku je uredio felix -- 9.5.2011 19:32:23 >

(odgovor članu zagy)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Frizer za bebe
14.9.2011 10:28:12   
teacher75
blizi nam se 2. rodjendan- za nepunih mjesec dana pa sam planirala svoju djevojcicu odvesti 1.put kod frizera. trebaju mi preporuke za nekog fizera koji zna sa djecom i zna napraviti moderne frizurice za curice. do sada smo je uglavnom sami sisali na paz-bob sa siskama, ima ravnu kosu, nece snale ni trakice, kikice, sve odmah skida. kosa joj je sada srednje duzine- bob sa siskama, pusticu joj do rodjendana da joj malo naraste. imate li neke ideje za frizuru? mozda nesto asimetricno i cool?user posted image ne bih previse kratko

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Frizer za bebe
14.9.2011 10:31:23   
Mya_81 RR
Tičer, otvorit cu sad zasebnu temu o frizuricama, pa cu tamo prebaciti post.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Frizer za bebe
24.9.2011 19:02:34   
bambi7
E moram ovde da se tuspasim. Kad smo odveli prvu malu kod frizera mislim da se dijete soknulo. Cura prisla nabacila plast odmah makaze cesalj, i dijete se ucehlo od placa. narednih par mjeseci smo obilazili u sirokom luku taj dio Dobrinje. Imala je oko 1,5-2 god. sljedeci put sam je odvela kod cure u frizeraj kad sam ja posla da se sisam. I kad sam frizerki ispricala da ona ne da da joj se pridje sa makazama, zena iskopa nekakav plast sa cukama i macama i malo pomalo hoces Lelo da pocesljas barbiku, pa hajde da ti malo naprskam kosicu da ti naraste kao kod mame, ih ona sva sretna...Sad ima 4,5god, i jedva ceka da ide na sisanje.

Zato sam drugu cerku povela sa sobom sa 3,5mj iako je haman celavauser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Frizer za bebe
24.9.2011 19:11:26   
reallove
Mi smo nedavno prvi put isli kod frizera,prije sam ga ja uvijek sisala(i ja sam frizer:)) i nedavno ga odvedem u djeciji salon...Tako je bio miran,ja sam se iznenadila...Covjek sta mu god kaze Emin slusa,ma drugo dijeteuser posted image

evo i slicice:))

user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Frizer za bebe
24.9.2011 20:54:10   
tekja
Jao Emina, vidi ga kako je ozbiljanuser posted image user posted image ...V. je relativno dobar, uspijemo ga bez placa osisati, samo sto nece da sjedi i ne da stavljati plast, nego onako stojecki, on preslaze cetke, vrti stolicu, pa malo miruje, slusa upute frizera...ok je...user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Frizer za bebe
28.1.2014 18:50:18   
aidana
Moze preporuka za frizera koji zna sa djecom? Sin bi mi se trebao prvi put osisati, sad ima kovrdze koje mu se stalno mrse a ne da mi vise da ga cesljam kao prije. Uglavnom na njegovoj glavi ima posla :) a ja bi da sok bude sto blazi

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *