|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 3D ultrazvuk
29.3.2012 8:17:52   
mali_leptiric
Drage moje, juce sam obavila pregled u Agramu i 4D UZ :D osjecaj divan :D presretna sam. Mada mi polozaj bebice nije bio bas najbolji da bi se sve moglo vidjeti, nekako se skrivala i spavala, pokusali smo je buditi ali nista, samo se 'smota' i sakrije heheheh  Kaze doktorica pravi vragolan :D Kazu bas sve sto te zanima, a ja od silnog uzbudjenja nisam mogla nista ni pitati, pod utiskom ne znam ni kako sam do kuce stigla user posted image
CD sam dobila i na njemu slikice. Odprilike 11 kom. kao video ali traju bas kratko po 2 sec. znaci da imam video od nekih 30-tak sec. Mada sam imala problema zbog formata da pokrenem na dvd.
Iduci put bit ce bolje vidno. Sve u svemu pozitivno iskustvo user posted image Bebica i razvoj sve ok sto je najbitnije user posted image

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: 3D ultrazvuk
29.3.2012 10:47:26   
Monaa
Super, to je najbitnije user posted image Sad uzivaj u gledanju snimka.

(odgovor članu mali_leptiric)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: 3D ultrazvuk
29.3.2012 13:50:13   
mali_leptiric
samo sto mi doktorica nije potvrdila da je user posted image kako mi je doktor rekao :D kaze da je 99% user posted image do iduceg pregleda ostajem u dilemi hihihi

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: 3D ultrazvuk
1.4.2012 15:43:19   
novi kolacic

IZVORNA PORUKA: mali_leptiric

samo sto mi doktorica nije potvrdila da je user posted image kako mi je doktor rekao :D kaze da je 99% user posted image do iduceg pregleda ostajem u dilemi hihihi


A koja si ti sedmica? Ja sam tek 16. i vec sam nestrpljiva da saznam spol user posted image . Mislila sam da ce to 4d sigurno pokazati fino i mislila sam se naruciti...Nekako ne mogu docekati 24.sedmicu kao sto preporucuju da vidim bebu na "tom cudu tehnologije". Ne znam jel mi bas prerano...Jel iko isao od vas tako rano po taj filmcic u Agram?

(odgovor članu mali_leptiric)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: 3D ultrazvuk
3.4.2012 8:51:39   
mali_leptiric
Mislim da ti je rano da ides. Bolje sacekaj 24 sedmicu, mada i tada zavisi od polozaja bebe hoces li vidjeti sve bas najbolje. Ne znam, ti odluci sama, ali mislim da je bolje da sacekas. Nestrpljivo jest ali vrijedi :D Nadam se da se dobro osjecas, bez nekih tegoba user posted image

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: 3D ultrazvuk
3.4.2012 10:20:41   
Monaa
Sacekaj 24. sedmicu, bolje ti je. Ionako te i oni kada nazoves da rezervises termin pitaju koja si sedmica i kazu ti odmah da li je dobro da dolazis tada ili poslije.

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: 3D ultrazvuk
3.4.2012 18:18:03   
novi kolacic
Hvala na savjetu, sad svakako nije ni bitno, morat cu na zalost na amniocentezu pa cu pol svakako saznati.

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: 3D ultrazvuk
2.5.2012 14:31:58   
yasemin
u ponedeljka AkoBogda idem opet na 4D u 32 nedelji , iskreno jedva ćekam ,

_____________________________

yasemin

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: 3D ultrazvuk
2.5.2012 18:21:49   
Miimy
reci te mi kolko traje pregled 4D u Agramu ja sam bila na 4D u Opcoj al bi MM htjela to prirediti za rodjejdan on nije mogao biti samnom ... i kad je poslije 24 najbolje opet uraditi ...

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: 3D ultrazvuk
4.5.2012 11:13:11   
yasemin
oko pola sata do sat vremena ja sam bila kod dr. Taiba koji je jako otvoren i nepožuruje te pitaš sve šta te interesuje , i

_____________________________

yasemin

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: 3D ultrazvuk
4.5.2012 16:53:55   
ajla86
a na koji uz nas gledaju na Gak-u?????????????????????
a sto idete privatnio raditi 4d zar nemozete traziti uputnicu i otici na gak i odraditi to....

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: 3D ultrazvuk
5.5.2012 18:16:57   
yasemin
moje zdrastveno ne važi u kantonu sarajevo samo u kantonu HNK , ali sam na ovom ili nekom drugom forumu čula od forumašica da ima na GAK-u samo neće da ga "pale", ne znam ima li u Brankovcu i na Bjelom brijegu , u Konjicu nema , ima ulatrazvuk iz vremena moje mame , tako da sam odlučila da odem privatno , dr.Taib je divan , i pregled vrijedio svakog feninga...

_____________________________

yasemin

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: 3D ultrazvuk
8.5.2012 16:18:13   
yasemin
juče bila na 4 d , sve je OK hvala bogu prednjači glavica posteljica sprijeda , beban u pravom fetalnom položaju , vidi mu se kosica , spavao je budili smo ga ali njemu se nije dalo slikati ...ma predivan je osjećaj ....i vrijedio svake marke

_____________________________

yasemin

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: 3D ultrazvuk
10.5.2012 9:50:02   
mali_leptiric
Svako ko moze priustiti neka ode. Ja sam u 29 sedm.ponovo isla i ovaj put sve vidjela :D oci,ceskanje po obrazima na predivno :D Kod mene isto prednjaci glava, ali posteljica je straznji zid, mada ne znam sta to znaci user posted image

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: 3D ultrazvuk
10.5.2012 14:08:53   
lana84
ja sam 20 sedmica i danas idem na 4D, ne znam dali je rano ili nije ali ja više ne mogu da čekam... user posted image

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu mali_leptiric)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: 3D ultrazvuk
24.3.2013 18:21:15   
ariel83
Drage moje, ima li neko ko je dobro informisan o 3D i 4D ultrazvučnim pregledima. Interesuje me gdje se sve mogu izvršiti u Sarajevu i koliko košta. Svi predhodni postovi su dosta stariji, tako da se ne bi na to oslanjala. Trebaju mi friškije informacije. Ima li neko koga bi mi neko preporučio? U 27. sam sedmici i željela bih to uraditi, ali zaista ne znam kome da odem. Ovo što sam gledala na forumima, jedni kude, drugi hvale. I još... interesuje me šta sve podrazumijeva taj pregled, da li se doktori zaista posvete pacijentu ili je i to samo da što prije završi posao i uzme novac

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: 3D ultrazvuk
25.3.2013 12:41:46   
CombatKitten
i ja sam se odmah raspitivala gdje se može uraditi 4D i bila sam spremna dati za to 200 KM. Onda sam se odlučila da mi na jezeru dr. vodi trudnoću, i već pri drugom pregledu doktrorica je uključila 4D real time uzv i vidjela sam svoju princezu kako mi pokazuje mali palčićuser posted image - bukvalno ovako kao ovaj smajlić.
na idućem pregledu je bila i neka praktikantica pa je i njoj da pokaže uključila 4D i tad smo vidjeli kako beba sisa prst.
sad možda je moja dr. bila velikodušna pa me počastila time. Ja sam dobila crno-bijele slike. I kad sam završila sa pregledom, odradila sam standardnu proceduru na prijemnom i blagajni, nisam nita plaala ve samo ovjerenu zdravstvenu predoila.
Primjetila sam par puta da su žene dolazile i govorile da su naručene za 4D, sad ne znam da li to se plaća kada se poseno za to naručiš. Najbolje nazovi UZV na Jezeru 033-250-285 i pitaj da li se plaća i možeš li se naručiti. SRETNO

< Poruku je uredio CombatKitten -- 25.3.2013 12:43:45 >

(odgovor članu ariel83)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: 3D ultrazvuk
25.3.2013 15:25:18   
ariel83
Hvala ti najljepša. Nazvat ću.

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: 3D ultrazvuk
6.5.2013 12:36:14   
suncica22
evo i mene zbog viska plodne vode moja doktorica mi predlozila da odem na 4 d kod mehmed basica ima li neko da je bijo kolko kosta i dal snimi na cd unapred hvala

(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 94
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *