|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:07:16   
Lulu_08
Ja svoje ime ne smatram uopste smijesnim, Djana (meHko dj) pa sam bila Djana banana i/ili Djana za*ebana hahahahaha, i bgm mi nije smetalo i ja sam se smijala, i sebi i drugima...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:07:44   
Blue rose RR
Ja volim neobična imena, ali ne ona koja me tjeraju na razmišljanje šta je pisac htio reći njima.
Više sam za soluciju starih imena.




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:08:28   
reallove
Meni je malo glupo pisati na ovu temu,lupim neko ime,smijesno mi,a mozda tamo neko ima mamu,sestru,brata s tim imenom,uglavnom,nama su smijesna ova starija imena,neko rece Zulejha,kao smijesno,meni to ime uopste nije smijesno,cak je i lijepo..Ajsa,isto lijepo ime..Meni malo smetaju ova "moderna" imena,vise su ljudi poceli da izmisljaju..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:10:03   
teacher75
ja ne volim smijesna, ne volim starinska imena ni izmisljena, volim jednostavna i normalna imenauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:10:04   
reallove

IZVORNA PORUKA: Lady26

Pa nazalost takvo je vrijeme doslo....

Evo moj rodjak je sinu dao ime Kerim...meni se licno ne svidja ali se ne bih smijala niti mu rekla da mi se ne svidja...njihov izbor...
I ucit cu svoje dijete/djecu da postuju sve i ne izruguju se nicemu sto je drugacije....

Kerim ili Kareem,meni je lijepo ime,ima prelijepo znacenje i ja sam htjela svom djeteu dati to ime

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:11:18   
teacher75
meni se kerim ne svidja, poddjeca me na prostakluk: kerime, duser posted image meuser posted image a moja kolegica dala Karim, to mi je jos bezobraznijeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:13:47   
Lady26
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja ne volim smijesna, ne volim starinska imena ni izmisljena, volim jednostavna i normalna imenauser posted image

Same here....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:14:09   
bebbe RR
Meni generalno imena nisu posebno smiješna tema... Valjda sam svakakvih čula, bivajući posvuda. Različita su mi lijepa, baš nisam isključiva što se toga tiče. A da sam ijednom rodila sina baš ne znam kako bi mu bilo ime. OT, Teacher, kako ti se zove beba?

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:14:43   
Lady26
IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: Lady26

Pa nazalost takvo je vrijeme doslo....

Evo moj rodjak je sinu dao ime Kerim...meni se licno ne svidja ali se ne bih smijala niti mu rekla da mi se ne svidja...njihov izbor...
I ucit cu svoje dijete/djecu da postuju sve i ne izruguju se nicemu sto je drugacije....

Kerim ili Kareem,meni je lijepo ime,ima prelijepo znacenje i ja sam htjela svom djeteu dati to ime

Znam, sve znam, rekli su mi i znacenje ali djaba....jednostavno ne volim "taj tip" imena....volim modernija i kraca imena....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:15:02   
reallove

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni se kerim ne svidja, poddjeca me na prostakluk: kerime, duser posted image meuser posted image a moja kolegica dala Karim, to mi je jos bezobraznijeuser posted image

A sta kazes na Karam,od mm rodjak dao djetetu ime Karam

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:18:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: malena sharena

OT
Vesela, mislim da je puno ljudi culo za tvog brata, cas_t mi je poznavati sestru takvog covjeka, pa barem u virtualnom svijetu. Nek ku je rahmet dusi.


hvala malena šarena
da moj rahmetli brat je najmladji odlikovani nosilac najvećeg vojnog priznanja
i stvarno sam ponosna na njega

odoh OT
izvinjavam se


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:19:27   
veeseelaa
OT, Teacher, kako ti se zove beba?


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:20:10   
teacher75
lady i ja imamo isti ukususer posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:20:52   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

OT, Teacher, kako ti se zove beba?


user posted image


user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:21:45   
teacher75

IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: teacher75

meni se kerim ne svidja, poddjeca me na prostakluk: kerime, duser posted image meuser posted image a moja kolegica dala Karim, to mi je jos bezobraznijeuser posted image

A sta kazes na Karam,od mm rodjak dao djetetu ime Karam

pa on ne zivi vjerovatno ovdje, a zamisli da ga upise ovdje u skolu, jadno dijete ne bi moglo opstati

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:23:12   
ucitelj
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja ne volim smijesna, ne volim starinska imena ni izmisljena, volim jednostavna i normalna imenauser posted image


POTPISUJEM


_____________________________

Napokon mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:26:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja volim neobična imena, ali ne ona koja me tjeraju na razmišljanje šta je pisac htio reći njima.
Više sam za soluciju starih imena.



Fatima, Fatma (kao jedna naša draga forumašica)
ili npr Esma, Emina, Azra.... i tome slično user posted image extra su mi to imena
Neko je spomenuo i Zulejhu, i da se tako zovem bi mi pasalo
moja nana rahmetli se zvala Sabira i to mi je lijepo ime

Moj brat je dao ime svom sinu po drugom imenu mog rahmetli oca, Adem, meni je to super

e da i Merjema mi je lijepo

sva sam u folu tih starih imena user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:27:36   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: teacher75

meni se kerim ne svidja, poddjeca me na prostakluk: kerime, duser posted image meuser posted image a moja kolegica dala Karim, to mi je jos bezobraznijeuser posted image

A sta kazes na Karam,od mm rodjak dao djetetu ime Karam

pa on ne zivi vjerovatno ovdje, a zamisli da ga upise ovdje u skolu, jadno dijete ne bi moglo opstati


a Goran Karan user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:29:42   
damma

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja volim neobična imena, ali ne ona koja me tjeraju na razmišljanje šta je pisac htio reći njima.
Više sam za soluciju starih imena.



Fatima, Fatma (kao jedna naša draga forumašica)
ili npr Esma, Emina, Azra.... i tome slično user posted image extra su mi to imena
Neko je spomenuo i Zulejhu, i da se tako zovem bi mi pasalo
moja nana rahmetli se zvala Sabira i to mi je lijepo ime

Moj brat je dao ime svom sinu po drugom imenu mog rahmetli oca, Adem, meni je to super

e da i Merjema mi je lijepo

sva sam u folu tih starih imena user posted image user posted image user posted image





i ja volim ta stara imena, i djeci sam dala takva, mladjem sam dala po svekru rahmetli. kad bi nekad rodila curicu bila bi Esma.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:30:02   
Hanady RR
ja sma čula dosta imena...i obično ako mi se dopada ime ja mu tražim zančenje...to mi je ko nešto što želim znati...al ima imena koja mi se dopadnu kao neobična ili neustaljena kod nas a ne nađem im značenje...
recimo žensko ime Laida...imam kolegicu toga imena i meni je prelijepo ime...al ne znam značenje
i rahmetli heroj kojega spominjete Dejzin, baš mi se dopada ime al ne nalazim zančenje...

U životu se nisma smijala niti mi pada na pamet nečijem imenu ili odabiru sem jednom al to sma s ejavno i ''ponosnom'' babi isijala kad je djetet doveo d amu uardim zdravstvenu knjižicu i dao malenom svoje ime i dodao Junior...mene suze zalile....meni bi bilo logičnije da je isto svoje dao al ovo Junior pored ...šega zaista.

Moja se recimo zaova zove Džermanina, svi je zovemo Nina...ima lijepo ime...meni se baš dopada i neobično je smao je slabo ko zna po njenom stavrnom imenu svim je više kao Nina poznatauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:30:38   
reallove

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja volim neobična imena, ali ne ona koja me tjeraju na razmišljanje šta je pisac htio reći njima.
Više sam za soluciju starih imena.



Fatima, Fatma (kao jedna naša draga forumašica)
ili npr Esma, Emina, Azra.... i tome slično user posted image extra su mi to imena
Neko je spomenuo i Zulejhu, i da se tako zovem bi mi pasalo
moja nana rahmetli se zvala Sabira i to mi je lijepo ime

Moj brat je dao ime svom sinu po drugom imenu mog rahmetli oca, Adem, meni je to super

e da i Merjema mi je lijepo

sva sam u folu tih starih imena user posted image user posted image user posted image



user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:32:39   
veeseelaa
i rahmetli heroj kojega spominjete Dejzin, baš mi se dopada ime al ne nalazim zančenje...


ma mojima se dopalo žensko ime Dejzi i onda su dodavali razna slova na kraju imena i zazvučalo im da bi N na kraju ležalo i tako je moj rahmetli brat dobio ime

Kad je poginuo mama je masu puta rekla da je trebala dati neko ime sa značenjem user posted image ne znam, nešto joj se to ko majki činilo da je trebala user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:34:20   
veeseelaa
Moja se recimo zaova zove Džermanina, svi je zovemo Nina...


ja sam neki dan upoznala jednu finu ženicu Zulijetu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:34:51   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i rahmetli heroj kojega spominjete Dejzin, baš mi se dopada ime al ne nalazim zančenje...


ma mojima se dopalo žensko ime Dejzi i onda su dodavali razna slova na kraju imena i zazvučalo im da bi N na kraju ležalo i tako je moj rahmetli brat dobio ime

Kad je poginuo mama je masu puta rekla da je trebala dati neko ime sa značenjem user posted image ne znam, nešto joj se to ko majki činilo da je trebala user posted image


user posted image

meni se baš dopada ime....
pored affan za koje zančenje super znam ono mi je favorit ime...
al eto ko zna...možda se značenje pojavi...ako ništa dodat ćemo ga mi ''hrabar mladi čovjek, spreman da srcem brani domovinu''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: smjesna ili neobicna imena
15.3.2012 14:36:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Moja se recimo zaova zove Džermanina, svi je zovemo Nina...


ja sam neki dan upoznala jednu finu ženicu Zulijetu


ja poznajem Zulijetu...
romkinja je al prlelijepa i školovana itd...
al baš baš lijepa...njoj ni godine ne mjenjaju ljepotu...nešto kao u serijama one Kasandre itduser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *