|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: smjesna ili neobicna imena
17.3.2012 19:26:00   
škorpija
moji did i majka zovu se Mašo i Zlatka i meni su to jako neobična imena, majkine sestre zvale su se Gospa i Bilka, e to su mi oduvijek bila šega imena, meni se pravo svijedlo ime Atija, a svi me ovdje čudno gledaju, kao to je praaaavo staro ime, tako im se, kažu,  zovu nane, a recimo u Krajini nikad nisam čula za to ime

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bebaby)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: smjesna ili neobicna imena
17.3.2012 19:37:26   
Marija13
Ovo je ziva istina, da su dvije komsinice - inace bliske prijateljice dobile sinove u razmaku od nekoliko dana pa se dogovorise da im imena budu slicna. Prva dade ime Anis a druga Anus user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu bebaby)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: smjesna ili neobicna imena
17.3.2012 19:41:28   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Marija13

Ovo je ziva istina, da su dvije komsinice - inace bliske prijateljice dobile sinove u razmaku od nekoliko dana pa se dogovorise da im imena budu slicna. Prva dade ime Anis a druga Anus user posted image user posted image user posted image

aaaaaaaa, užaaaaaaasuser posted image , jadni Anus

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: smjesna ili neobicna imena
17.3.2012 19:42:12   
škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: Marija13

Ovo je ziva istina, da su dvije komsinice - inace bliske prijateljice dobile sinove u razmaku od nekoliko dana pa se dogovorise da im imena budu slicna. Prva dade ime Anis a druga Anus user posted image user posted image user posted image

aaaaaaaa, užaaaaaaasuser posted image , jadni Anus

pa štio ne dade Anes, Bog je ne ubiouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: smjesna ili neobicna imena
17.3.2012 23:38:40   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: škorpija

moji did i majka zovu se Mašo i Zlatka i meni su to jako neobična imena, majkine sestre zvale su se Gospa i Bilka, e to su mi oduvijek bila šega imena, meni se pravo svijedlo ime Atija, a svi me ovdje čudno gledaju, kao to je praaaavo staro ime, tako im se, kažu,  zovu nane, a recimo u Krajini nikad nisam čula za to ime


Ja poznajem jednog divnog Masu, to je tata moje prijateljice, ali njegovo pravo ime je Mahmut. Inace, stariji svijet je cesce davao ova ''skracena'' imena, kao Ibro, Mujo, Maso i sl.
A Atija...moja svekrva se tako zove user posted image . A imamo i jednu forumasicu cija kcerka nosi ovo ime.

Meni se od ovih starih svidjaju Ajka i Zumra, imena iz sevdalinki user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.3.2012 0:05:08   
Amam
Nikad se ne smijem tudjim imenima,ko zna zbog cega nose svoje ime,a da ih ima neobicnih ima.
Mi kad smo izabrali ime za djevojcicu,dosta ljudi nam reklo pa to je staroo ime,cuj staro,bas me briga bitno da mi se svidja i da njoj bas pristaje user posted image .Nedavno je mm odvezao svog oca do dr i dr mu rekla pa "otac ti ima modernije ime od tebe",cuj modernije,a svekar nosi jedno od starijih arapskih imena user posted image  Adnan

Moj djecak je dobio malo neobicnije ime,ali seka je izabrala a nama bilo bitno da ima lijepo znacenje.

Nedavno sam cula pricu o Sultanu,covjek se zove Sultan i dobio unuke blizance koje je njihov otac htjeo nazvati Sultan 1 i 2 ",ziva istina,ali nisu mu dali.Ovo mi jeste bilo malo smijesno user posted image
U blizini zivi gopodja koja se zove Ljuljeta


_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.3.2012 0:08:51   
malena sharena
Moja rodica se zove Dobrudina i uvijek mi je to bilo cudno ime.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.3.2012 9:30:52   
vjestica
reći da je nečije ime neobčno ok, ali da je nečije ime smiješno , to je više nego degutantno
takođe shvatam da je mnogima značenje imena bitno, ali mi nije jasno zašto ljude kojima nije bitno isto, smatraju da nisu u pravu , da griješe i sl.
takođe i taj dio sa "starinskim" i "modernim" imenina
neko voli jedna, neko druga i bezeveze mi je o tome raspravljati šta je bolje i iščuđavati se zašto je neko izbrao jednu ili drugu varijantu
btw moja kćerka nosi ime koje svi smatraju "modernim" ali je zapravo ime iz stare Grčke

< Poruku je uredio vjestica -- 18.3.2012 9:31:38 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.3.2012 11:00:44   
škorpija
amam, vještice koja su imena vaše djece, nemate na stickeru, a sad me baš zaintrigiralouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.3.2012 11:11:02   
Amam
IZVORNA PORUKA: škorpija

amam, vještice koja su imena vaše djece, nemate na stickeru, a sad me baš zaintrigiralouser posted image


Moja djeca su Ajna i Eman( ovdje gdje zivim je svima dosta neobicno i niko ga ne nosi) 

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.3.2012 11:17:00   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Amam

IZVORNA PORUKA: škorpija

amam, vještice koja su imena vaše djece, nemate na stickeru, a sad me baš zaintrigiralouser posted image


Moja djeca su Ajna i Eman( ovdje gdje zivim je svima dosta neobicno i niko ga ne nosi) 

e pa to su u BiH sad jedna od jako čestih imena, kad sam mislila da je A. curica trebao se zvati Ajna,, on iz nekog razloga i danas kad ga neki strnac pita kako se zove odgovara Ajna, Ajna iako vrlo dobro zna kakos e zove

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.3.2012 11:25:57   
Amam
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: Amam

IZVORNA PORUKA: škorpija

amam, vještice koja su imena vaše djece, nemate na stickeru, a sad me baš zaintrigiralouser posted image


Moja djeca su Ajna i Eman( ovdje gdje zivim je svima dosta neobicno i niko ga ne nosi) 

e pa to su u BiH sad jedna od jako čestih imena, kad sam mislila da je A. curica trebao se zvati Ajna,, on iz nekog razloga i danas kad ga neki strnac pita kako se zove odgovara Ajna, Ajna iako vrlo dobro zna kakos e zove


Haha,jao legende.
Mi sad u komsiluku imamo 5-6 Ajni,nije niko njena generacija,prije nje niko nije nosio to ime,samo neka nena,sa dugim prvim a (Aaajna).
Eman je i dalje "neobican" u komsiluku,iako je cesce i u BiH sad,a kod arapa je to "klasika" ime



_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.3.2012 11:30:51   
Amyla

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Muaa mm je ovo ime najljepse musko ime, a i meni se sad sve vise svidja.

zato kad dodje aBd jos jedan pasa neka se zove Adil user posted image



_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.3.2012 11:49:27   
zeze
Jedno staro i meni neobicno ime Hanifa.

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.3.2012 11:54:26   
Vinetu
Ja neki dan čuh da je jedna neobrazovana, ali žena koja je htjela dati neobično ime svom djetetu, odabrala ime ANAL!!!
Jadno to dijete kad odraste i kad ga raja počne zafrkavati... uhhhh
Pa, brate, posavjetuj se sa drugima prije nego odlučiš imenovati svoje dijete neobičnim imenom!!!

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.3.2012 12:02:23   
Vinetu
IZVORNA PORUKA: MELLI
Evo u mom komšiluku postoji Naninsinuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vinetu,Brendon,Esmeraldauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naravno sva prezimena pomenutih završavaju na   -ić .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Šta imate protiv ovog imena?!?!?! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.3.2012 12:26:46   
animagical
ja ne znam sta vas brine to kad dijete poraste da ce ga zezati...ime se moze promijeniti, imam prijatelja koji je promijenio ime u pubertetu, uz dozvolu roditelja...

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.3.2012 19:57:57   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Misljenja sam da je jako nekulturno pricati o tome kako je neko/necije ime smijesno? Otakle nam to pravo?

Evo recimo Zulejha je meni prelijepo ime, njezno...asocira me na lijepu i zenstvenu zenu u vakat nasih nana...

Meni su bas starinska imena mocna, karakterna...




Moja nana se zove Zulejha :) i meni je to prelijepo starinsko ime.
I u pravu si, odišu ta imena snagom i karakterom.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.3.2012 20:34:23   
Vinetu
IZVORNA PORUKA: Amam

U blizini zivi gopodja koja se zove Ljuljeta


Ovo se ime izvorno piše Luljeta, a znači "cvijet života"!
Moja se prijateljica zove tako.
Možda jeste neobično za naše podneblje, ali je veoma lijepog značenja.

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: smjesna ili neobicna imena
25.3.2012 14:36:37   
adissa_
cigani su zakon po tomeuser posted image nenci,regan,marlborouser posted image


inace meni se svidjaju starija imena,,recimo ahmed,ensar,ajsa,umihana itd

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: smjesna ili neobicna imena
25.3.2012 22:45:04   
zeze
Ismihana , imala sam drugaricu u razredu. Jako lijepo ime, a svi su je zvali Hana.

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 171
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *