|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 22:52:44   
mamine oci
rekoh da otvorim ovu temu da se malo nasmejemo jer u poslednje vrijeme sve neke raspravke u ovim teskim vremenima a smjeha nigdje ili gdje je veeseela na more pa nema smjehauser posted image user posted image user posted image salim se malo bila sam na kafu kod drugarice i njen muz prica da je radio kod neke stare gospodze koja ima ime Benfika kaze otac joj je zaljubljenik fudbala  a Benfika je neki fudbalski klub mislim spanski i on dao ime cerki kaze toliko mi je bilo smjesno da je nazovem goapodjo Benfikauser posted image user posted image  a u moj komsiluk ima zena iz Makedonije i prica da se u njeno selo djeci daju imena iz aktuelnih spnskih serija ako je aktuelna Kasandra a neka zena trudna nosi cerku da ime Kasandra ili neko drug ime pravo sam se ismijala kaze ima ih i Hose Ignasio Ljovisna;Esmeralda itd,jeste li i vi culi neko smjesno ili neobicno ime? i dali bi dali ime djeci samo sto volite neku glumicu,pjevacicu ili fudbalski klubuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 22:58:29   
bebbe RR
Ja sam upravo čula da se jedan dječan zove Sin. Ali, meni to ime nije smiješno. Čak mi se i svidja originalnost tog imena. Samo mi je upitno značenje na engleskom, ali ime mi je zanimljivo i jako je neobično. I značenje na našem jeziku je lijepo.

< Poruku je uredio bebbe -- 18.7.2009 22:59:12 >


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 22:59:02   
pjenica mala
Nedavno sam na hrvatskoj televiziji gledala emisiju Hrvatska traži zvijezdu, i doašo jedan maldić da se okuša. Ime mu Rafaelo Tahir ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi smo pukli od smijeha. Kada su ga upitali odakle mu to Rafaelo, kaže mama dok jenbila trudna voljela jesti one kuglice od kokosa Rafaelouser posted image
E pa svašta u Božijoj bašti!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:00:55   
Romali


Ma meni je najkomičnije ime za muškarca ( kojeg poznajem, ne izmišljeno, tih ima milion )-  Kazanfer


< Poruku je uredio Dina RR -- 20.7.2009 11:35:48 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:01:07   
mamine oci
a ja volim oblatnu sta mislis da mi se tako zove cerkauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu pjenica mala)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:02:17   
pjenica mala
He, he, he, moja bi onda bila lubenica,  a ako bi bio sin onda bostan!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:04:16   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: pjenica mala

He, he, he, moja bi onda bila lubenica,  a ako bi bio sin onda bostan!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  e nek smo se malo nasmijale zasluzile smouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu pjenica mala)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:08:00   
Ela78
Moj radni kolega se zove Platon!! Ja mu mjesec dana nisam vjerovala sve sam kontala zeza se ...ooo Boze ko bi dao djetetu ime Platon user posted image
Ali njegov tata je bio vojno lice kako nam je on objasnio cudak u pravom smislu te rijeci, zaludjen Grckom filozofijom  i tako je sinu dao ime Platon.... Platon Kovacevic heheh ne daj Boze nikom

(odgovor članu pjenica mala)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:09:36   
Hanady RR
kod nas je u komšiluku živjela žena imena Munta, mislim ime nije loše al dok smo bili djeca sve smo je zvali Muta.

A jedan tatin prijatej je kćerki dao ime Ajala po fudbaleru, sad je svi zovu ajla...a ono niđe veze.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:09:55   
MELLI
Joj ovo je tako dobra, ali i nezahvalna tema.Već vidim kako ćemo se s jedne strane dobro nasmijati,a s druge strane ,neko će se naći uvrijeđenuser posted image
'ajd da se niko ne naljuti čak i ako mu se ne svidi, to što se nekome, neko ime, čini smiješnimuser posted image user posted image

Evo u mom komšiluku postoji Naninsinuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vinetu,Brendon,Esmeraldauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naravno sva prezimena pomenutih završavaju na   -ić .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Da stvar bude smješnija sve su to stariji likovi,znači nisu produkt ,trenutno aktivnih,  španskih sapunicauser posted image user posted image user posted image
Ovo su trenutno jedina imena kojih sam se sjetila ,a ima ih jako puno.
Javiću se ja opet ,kad mi koje padne na pametuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:11:32   
Lulu_
kod mene se vazda misli da je naomih dobila ime po naomi cabmell(ako se tako pise ona)
ali nije i jako mi ide na zivce kada primjetim da neko gleda cudno kao u tom fazonu-jao dali djetetu ime po manekenki-odamh pruzim jezik opakiuser posted image
a dobila ga je jer ima predivno latinsko znacenje...
a platon i benfika mi je ... nemam rjeci

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:12:02   
mamine oci
MELLI nebrini nece se niko ljutiti samo se malo salimo nista strasnouser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:12:06   
Lulu_
naomi campbell htjedoh napisatiuser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:14:00   
mamine oci
MM dobacuje kaze voli filmove Rambo i Roki pa kaze dobro ime za sinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:14:08   
Lulu_
e vinetu mi je koma stvarno!!!
moja naomih ima amidze(svekar je bio jako aktivan user posted image ) u vise drzava tako da se zovu vincend , kociz i nas dragi mirza.....................hahahahahah.............nidje veze izmedju ta tri imena

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:16:07   
MELLI
Flamur,Besartuser posted image user posted image user posted image user posted image
Rekoh ja da će mi naumpasti jošuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:16:29   
Anoniman
Vinetu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mozda mu je babo indijanacuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:16:57   
MELLI
IZVORNA PORUKA: Lulu_

e vinetu mi je koma stvarno!!!
moja naomih ima amidze(svekar je bio jako aktivan user posted image ) u vise drzava tako da se zovu vincend , kociz i nas dragi mirza.....................hahahahahah.............nidje veze izmedju ta tri imena
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:17:12   
juni
Dok sam bila trudna MM i ja smo zezali roditelje i govorili im da smo se odlucili za ime Omalenge po MM-om prijatelju iz Kenije.
Posto znaju da smo malo"ludi", bas su se bili zabrinuli user posted image



_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:20:03   
MELLI
Korisnici na ovoj temi: MELLI, Romali, Hanady, mamine oci, juni, pjenica mala, Lulu_, Visnja RR, Maya_K, bebbe, Amela83, luna77


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ko kaže da se žene skupe samo na svadjuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:21:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: juni

Dok sam bila trudna MM i ja smo zezali roditelje i govorili im da smo se odlucili za ime Omalenge po MM-om prijatelju iz Kenije.
Posto znaju da smo malo"ludi", bas su se bili zabrinuli user posted image




user posted image user posted image user posted image ja sam Andreja zvala(dok je jos u stomaki bio) Smigulj...pa se tako isto muzeva sestra prepala...nije bila sigurna...posto me dobro poznajeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:25:21   
emy24
moja prijateljica se trebala zvati Ajkuna,kaze sreca pa joj ne dadose to ime svi bi je zvali ajkula

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:27:31   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: MELLI

Korisnici na ovoj temi: MELLI, Romali, Hanady, mamine oci, juni, pjenica mala, Lulu_, Visnja RR, Maya_K, bebbe, Amela83, luna77


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ko kaže da se žene skupe samo na svadjuuser posted image user posted image user posted image


bravo za nas sve se moze kad se hoceuser posted image user posted image user posted image user posted image a sta mislite za ima Juventus ili Mančesteruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:33:18   
tweety
U Norveškoj je jedno od standardnih imena Peder user posted image user posted image user posted image user posted image Zamislite kako bi mu lijepo bilo da je ovdje user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Romali

Ma meni je najkomičnije ime za muškarca ( kojeg poznajem, ne izmišljeno, tih ima milion )-  Kazanfer



Romali ko je taj user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: smjesna ili neobicna imena
18.7.2009 23:36:45   
Romali
IZVORNA PORUKA: tweety

U Norveškoj je jedno od standardnih imena Peder user posted image user posted image user posted image user posted image Zamislite kako bi mu lijepo bilo da je ovdje user posted image user posted image user posted image user posted image



Kod doktora:
Gdine Peder, boli li vas išta ?user posted image

Tweety, Kazanfer je rođak jedne poznanice.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *