|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nevjera
10.2.2011 23:46:55   
Anoniman
Pokušaj ga pratiti ali tada moras biti spremna na sve i naravno da odlučiš šta dalje ako se tvoje sumnje obistineuser posted image
Poznajem ženu koja je sumnjala da je muž vara i sve lijepo ispričala ni manje ni više nego njegovoj mami.Njih dvije su se udruzile i uhvatile ga na djelu.

(odgovor članu mamma mumi)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nevjera
10.2.2011 23:51:28   
mamma mumi
Hvala vam u svakom slucaju, na savjetima i sto ste me saslusali. Bas da bi se udruzila sa sveki mislim da  mi i nebi pomogla hahaha, da ga pratim neide, ali znam da sve ipak kad tad dodje na vidjelo. Vec cu skontati kako da sve to pohvatam.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nevjera
10.2.2011 23:53:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Hvala vam u svakom slucaju, na savjetima i sto ste me saslusali. Bas da bi se udruzila sa sveki mislim da  mi i nebi pomogla hahaha, da ga pratim neide, ali znam da sve ipak kad tad dodje na vidjelo. Vec cu skontati kako da sve to pohvatam.

drzim ti fige da nije sve kako izgleda, bas bi mi bilo zao da se slutnje obistineuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nevjera
11.2.2011 0:06:57   
sporty mamaa
Teska situacija. Crv sumnje... Ma ja bi mu uzela mob( neko rece ima nacina, kako si uspjela sms procitati, evo recimo navece kad spava) i poslala sms isto ljubavnog sadrzaja. Pisala bih, ljubavi, kako si, jedva cekam da te vidim, pusa... I onda cekala odgovor... A po odgovoru bih sve zakljucila. U svakom slucaju sretno sta god da odlucis....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nevjera
11.2.2011 0:07:55   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Teska situacija. Crv sumnje... Ma ja bi mu uzela mob( neko rece ima nacina, kako si uspjela sms procitati, evo recimo navece kad spava) i poslala sms isto ljubavnog sadrzaja. Pisala bih, ljubavi, kako si, jedva cekam da te vidim, pusa... I onda cekala odgovor... A po odgovoru bih sve zakljucila. U svakom slucaju sretno sta god da odlucis....

dobar savjet, mogla bi joj cak i sastanak zakazati...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Nevjera
11.2.2011 11:26:55   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Hvala vam u svakom slucaju, na savjetima i sto ste me saslusali. Bas da bi se udruzila sa sveki mislim da  mi i nebi pomogla hahaha, da ga pratim neide, ali znam da sve ipak kad tad dodje na vidjelo. Vec cu skontati kako da sve to pohvatam.

kao prvo krije lit voj muz mobitel od tebe , je li ga nosa sa sobom i u wc ?
Moj savjet ti je da provjeris dobro budi strpljiva i ne dozvoli da te bilo ko vuca za nos.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Nevjera
11.2.2011 12:00:22   
Nedi
Prijateljici nikad ne bih nista rekla niti bih se ikada petljala u nečiji život. U slučaju da traži pomoć maksimalno bih se posvetila i pomogla ali rekla-kazala nikad više. Jednom sam se opekla i nema šanse da ikad usta otvorim ko god da je u pitanju.

A ovo drugo što se SMS-a tiče...1 SMS ne znači ništa (možda je neko pogriješio broj) a pošto tvoj crvić tebi neće dati mira možda bi se trebala pritajiti i pratiti one znake/promjene na koje do sada nisi obraćala pažnju, i praviti se da se ništa ne događa. U svakom slučaju ćeš primjetiti na tm-u ako mu ona ženska osoba kaže da je imala poziv iz vaše kuće a on zna da je nije zvao.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Nevjera
11.2.2011 12:07:04   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Nedi

Prijateljici nikad ne bih nista rekla niti bih se ikada petljala u nečiji život. U slučaju da traži pomoć maksimalno bih se posvetila i pomogla ali rekla-kazala nikad više. Jednom sam se opekla i nema šanse da ikad usta otvorim ko god da je u pitanju.

A ovo drugo što se SMS-a tiče...1 SMS ne znači ništa (možda je neko pogriješio broj) a pošto tvoj crvić tebi neće dati mira možda bi se trebala pritajiti i pratiti one znake/promjene na koje do sada nisi obraćala pažnju, i praviti se da se ništa ne događa. U svakom slučaju ćeš primjetiti na tm-u ako mu ona ženska osoba kaže da je imala poziv iz vaše kuće a on zna da je nije zvao.


ako je neko pogresio sto  nije obrisao sms ili ispricao zeni ????


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Nevjera
11.2.2011 12:12:25   
henna ze
ja stvarno ne razumijem zašto žene prčkaju po muževim mobitelima...meni je to bezveze...skroz...kao da se smao tako prevara otkriva...
prvo nisam se udala za njega da čitav život provedem sumnjajući..pa prodje mi život...ja bih se objesila..
drugo..za nevjeru i prevaru..nije mobitel nužan..ljudi su varali i prije mobitela...a onda tu je i mail...uvijek može komunicirati i dogovoriti se sa nekom preko maila..a da mi nikad ne saznamo..
treće..na poslu uvijek se može stvoriti prilika...
i zato Relax.i uzivaj...i ne čačkaj mobitel...više..
sad kad si već pročačkala..pa sumnjaš onda nastavi čačkati dalje..pa valjda nešto i iščačkaš...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Nevjera
11.2.2011 12:14:34   
mamina princeza
mozda je smatrao da je nevazno takvo sta prijavljivati zeni .....
a neko ne brise poruke iz telefona nego ih skuplja dok se nen apuni inbox - npr ja sam takva ....

e sad
vrlo je tesko davati savjete na forumu o ovim situacijama i obicno ne radima al eto malu cu.
Koliko je ljubavnog sadrzaja bila ta poruka moze li malo preciznije ... mozda nije bas ljubavna nego ti s eu momentu tako ucini ?
Onda postojili mogucnost da je neko drugi pisao poruke s mob mog muza pa na taj telefon dobivao poruke 8 npr posudi onekom ko nema kredita nekom drugu ili slicno)
to bi bile neke optimisticne ideje koje mi sad padaju na pamet.

Ja bih pokusala doci do njegovog telefona i prozvati taj broj. Ako mozes uzeti telefon pregledati poruke onda mozes i nazvati. iI onda nbi jednostavno rekla sta sam uradila i zasto.

Pa nek on objasni ....
Mislim da ovom sumnjom moze se samo pokvariti odnos izmedju dvoje ljudi. I ako ima nesto bolje da se otovoreno pita i otvoreno sazna.  Mozda je malo ruzno sto si bez njegovog znanja kopala po njgovim porukama al nema se ts ani ljutiti ako nista nema sto ne moze podjeliti s tobom. Tako da po meni je to definitivno najbolje rjesenje.




_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Nevjera
11.2.2011 12:18:47   
Nedi
Mirkice, evo neko je mene zvao sa nepoznatog broja u nejdelju 6 puta, meni mobitel bio u torbi u ormaru i nisam čula. Tek u ponedjeljak na poslu vidim propuštene pozive. Nit sam ih obrisala, nit sam rekla mm-u, ma nije mi na kraj pameti bilo zaboravila sam, i evo sad mi na um palo ali dok dođem sa posla i ubadnem u mašinu između ručka, igranja, ganjanja, tuširanja i veša naravno zaboraviti ću.
Zar sam mu trebala to prijaviti? Da mi padne na pamet možda bi i pitala "Hej da slučajno ne znaš čiji je ovo borj", ali maksuz prijavljivati da on nebi posumnjao u prevaru mi je malo previše

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Nevjera
11.2.2011 12:25:03   
Anoniman
Ne znam kakvog sastava je poruka koju si procitala kod njega, ali pokusaj mu sa svog mobila poslati istu , dok sjedi pored tebe....Iskljuci fiksni iz zida lafo nema signala, svoj mob nemoj puniti , pa onda uzmi njegov lafo da zovnes sta znam seku, bracu i hopla procitas poruku, pa vidi kako se ponasa kad uzmes njegov mob..Ako skace u odbrambenom stilu znaj da nije dobro..

(odgovor članu mamina princeza)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Nevjera
11.2.2011 12:46:28   
vila.vilica
mozda je greska...neko jutro u pola 8 dok je mm spavao a ja se spremala za posao..njemu dodje sms i meni bi sega otkud tako rano da mu neko pise..on pogleda i vrati telefon...a ja stojim sa puderom i gledam ga s upitnikom...i nista nastavi spavat on..popodne se sjetih toga..reko vidi lopova ne rece mi ko mu je pisao..i kad je dosao po mene na posao..ja vec zaboravila na situaciju kaze on meni,...
Boga ti odakle vise izvlacis te brojeveuser posted image user posted image reko ko sta kako? pa kaze jutros sto si mi poslala...reko jaaaaaaaa?
ja kaze nesto volim te ljubavi moja...reko nisam bolan ja vidio si da sam stajala pored tebe kad je dosao sms...
uh kaze onda imamo problem user posted image user posted image user posted image i pokaza mi poruku...
reko daj broj vidjece ona svoje...kaze on...a mozda je ON!user posted image user posted image
helem eto tako je i zavrsilo...nikom nista..neko pogrijesio...

a mm kaze..vala ko je god ne bih mu bio u kozi ako ga pocnes istrazivat user posted image user posted image


_____________________________

Snježnog dana stigla mi je pahuljica mala...
02.03.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Nevjera
11.2.2011 13:26:34   
emma.L
MIslim da nikada ne bih izigravala detektiva i pratila muža. Ako si spremna da živite bez tajni i bez straha istražuje li te partner, suoči ga sa tim što znaš i vidjet ćeš reakciju. Meni bi to bilo dovoljno.
A drugo, MM mene neki dan pita može li otvoriti moj račun za mobitel user posted image  da ga plati sa ostalim računima. Ja kako je stigao, samo kovertu ćušnula na policu i tako ostalo. Mislim da tako treba. Na pamet mi ne pada gledati mu poruke, javim se ako znam tko treba zvati (neki dogovor s rajom) inače me ne zanima što mu zvoni mobitel. A da saznam da mi je pregledao poruke, tu bi sigurno bilo svašta. To nije povjerenje kakvo treba postojati u braku.
Neko je pisao - kad pomisliš, već se dogodilo.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Nevjera
11.2.2011 13:45:18   
veeseelaa
zavisi kakav si tip
ako ćeš se stalno nervirati oko te poruke treba da istražiš
osim toga čudi me ako je greška da ti to nije spomenuo??? možda jer misli da mu nećeš vjerovati???
haj znaj

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Nevjera
11.2.2011 13:46:52   
veeseelaa
Ako skace u odbrambenom stilu znaj da nije dobro..


ne mora da znači, ja takodje ne bi dala da mm dira moj mob iz više razloga

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Nevjera
11.2.2011 13:52:42   
henna ze
otkako imam ovaj broj..a to je zadnjih 8 godina mene zovu s vremena na vrijeme i traže nekog oca Milana.....i često..nekad se javim nekad ne...
nekad muž bude tu nekad ne..nekad pobrišem poziv nekad ne..stoji dok ne nestane..
i da moj muž počne čačkati...pomislio bi da imam frajera u RS-u....
ja sam vjerovatno nenormalna..ali ne mogu da shvatim kako je non stop živjeti u strahu da me prevario...
pa ja bi se ubila davno...MM radi sam sa 6 žena...od toga svaku noć se sam u 22 zaključa sa jednom...
imam veliki problem..šta da radim...
ništa legnem i rahat spavam dok ne dodje..kad dodje..kažem..večeras ti je puno više trebalo..ha bilo vatreno...i onda ga i ja iskoristim...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Nevjera
11.2.2011 13:53:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ako skace u odbrambenom stilu znaj da nije dobro..


ne mora da znači, ja takodje ne bi dala da mm dira moj mob iz više razloga






isto ovako ili kad mi neki BO ljudi uzmu mobitel ''da pregledaju slike''user posted image user posted image user posted image user posted image halo user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Nevjera
11.2.2011 13:56:03   
veeseelaa
ja sam vjerovatno nenormalna..ali ne mogu da shvatim kako je non stop živjeti u strahu da me prevario...
pa ja bi se ubila davno...MM radi sam sa 6 žena...od toga svaku noć se sam u 22 zaključa sa jednom...
imam veliki problem..šta da radim...


dobro je tvoj dodje do 22, moj nekad i u 03 hahahah



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Nevjera
11.2.2011 13:57:49   
Lulu_08
Nemam pretstave šta bih, vjerovatno je najgore u ovome svemu što je u tebi proradio crv sumnje. Eh sad šta tu uraditi, ja stvarno ne bih znala reći, nemam niti jedne pametne pih...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Nevjera
11.2.2011 14:00:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ako skace u odbrambenom stilu znaj da nije dobro..


ne mora da znači, ja takodje ne bi dala da mm dira moj mob iz više razloga


isto...
mi nikada nismo uzeli jednom drugom mobitel na gledanje i porvjeru...
ali se zna desiti moj telefon zvoni ja u toaletu ili kuhinji kažem mu javi se...i javi se...
Mislim...ja nemama ama baš ništa u tom mobitelu što on nebi trebao znati ili već i ne zna...al da krene prema njemu a bez da ima razlog sa kojim s eja slažem...skočila bih ko opžena da mu ga otmem. kako njemu tako i nekima koji misle da ako su poželili moje dijete mogu uzeti moj mobitel da gledaju slike bez d ame pitaju...mogu jednom al neće više imati priliku sigurno i pamtiće se moja rekacija.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Nevjera
11.2.2011 14:01:16   
Anoniman
Uhuser posted image kad su mom stale stizati poruke škakljivog sadržajauser posted image -čitali ih narvno zajedno! Na prvu odgovara on-pogriješili ste broj! Next poruka-šta pogriješio, a kad si sinoć onako dobro puš..a nije bilo greške....dakle neki muškarac pisao nekoj curi........a ona vjerovatno dala pogrešan broj mobuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Nevjera
11.2.2011 14:47:12   
sabinos
IZVORNA PORUKA: henna ze

otkako imam ovaj broj..a to je zadnjih 8 godina mene zovu s vremena na vrijeme i traže nekog oca Milana.....i često..nekad se javim nekad ne...
nekad muž bude tu nekad ne..nekad pobrišem poziv nekad ne..stoji dok ne nestane..
i da moj muž počne čačkati...pomislio bi da imam frajera u RS-u....
ja sam vjerovatno nenormalna..ali ne mogu da shvatim kako je non stop živjeti u strahu da me prevario...
pa ja bi se ubila davno...MM radi sam sa 6 žena...od toga svaku noć se sam u 22 zaključa sa jednom...
imam veliki problem..šta da radim...
ništa legnem i rahat spavam dok ne dodje..kad dodje..kažem..večeras ti je puno više trebalo..ha bilo vatreno...i onda ga i ja iskoristim...user posted image user posted image user posted image

i MM cesto zovu greskom,nekoliko puta sam se i ja javila jer on nije trenutno bio tu.stvarno ne pridajem znacaja tome.vala ne mogu se jos oko toga nervirat.ako te hoce prevarit on ce naci nacina,dzaba ti je sve


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Nevjera
11.2.2011 20:18:50   
jasmin
IZVORNA PORUKA: henna ze

otkako imam ovaj broj..a to je zadnjih 8 godina mene zovu s vremena na vrijeme i traže nekog oca Milana.....i �esto..nekad se javim nekad ne...
nekad muž bude tu nekad ne..nekad pobrišem poziv nekad ne..stoji dok ne nestane..
i da moj muž po�ne �a�kati...pomislio bi da imam frajera u RS-u....
ja sam vjerovatno nenormalna..ali ne mogu da shvatim kako je non stop živjeti u strahu da me prevario...
pa ja bi se ubila davno...MM radi sam sa 6 žena...od toga svaku noć se sam u 22 zaklju�a sa jednom...

imam veliki problem..šta da radim...
ništa legnem i rahat spavam dok ne dodje..kad dodje..kažem..ve�eras ti je puno više trebalo..ha bilo vatreno...i onda ga i ja iskoristim...user posted image user posted image user posted image


Koja si ti samo licnost.Cestitam na strpljenju i povjerenju :).Ja ovo ne bih mogla sve i da mi daju prijesto na kraljevskoj palaci.

< Poruku je uredio jasmin -- 11.2.2011 20:19:17 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Nevjera
11.2.2011 21:57:44   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: henna ze

otkako imam ovaj broj..a to je zadnjih 8 godina mene zovu s vremena na vrijeme i traže nekog oca Milana.....i �esto..nekad se javim nekad ne...
nekad muž bude tu nekad ne..nekad pobrišem poziv nekad ne..stoji dok ne nestane..
i da moj muž po�ne �a�kati...pomislio bi da imam frajera u RS-u....
ja sam vjerovatno nenormalna..ali ne mogu da shvatim kako je non stop živjeti u strahu da me prevario...
pa ja bi se ubila davno...MM radi sam sa 6 žena...od toga svaku noć se sam u 22 zaklju�a sa jednom...

imam veliki problem..šta da radim...
ništa legnem i rahat spavam dok ne dodje..kad dodje..kažem..ve�eras ti je puno više trebalo..ha bilo vatreno...i onda ga i ja iskoristim...user posted image user posted image user posted image


Koja si ti samo licnost.Cestitam na strpljenju i povjerenju :).Ja ovo ne bih mogla sve i da mi daju prijesto na kraljevskoj palaci.


hahhahahahhahahaha jasmin nisam ni ja  sigurna da bih mogla stvarno


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *