|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nevjera
16.2.2011 16:07:19   
Galicia
Ok si lutko, ostale nisu.
Ja nisam ljubomorna, mozda malo, na gluposti. Ali zasigurno nisam ljubomorna na djevojcice i fufice oko mene i nas. Ja bih volila samo tako da moj dragi ima drugaricu, nemate pojma.
Zurim sad, pricacemo poslije. :)

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:18:34   
Inayat
Slazem se dosta sa jasmin :) Osobe koje nisu nikako ljubomorne (ama bas nikako) po mom misljenju ili nisu u redu ili su neiskrene prema sebi. Kakva je to ljubav, ako nisi nimalo ljubomorna? Ljubomorom neces nista sprijeciti. Karakter dosta govori o covjeku ali nije presudan. Bolje nesto izbjeci i biti siguran nego se upustati u nesto sto te moze odvesti predaleko. Mislim da ne postoji muskarac koji bi bio 100% vjeran zeni a da se upusta u koketiranje s prijateljicama, izlaske na kafu, rucak, sami njih dvoje...sejtan je treci, pa pricajte koliko hocete. Ono sto mozda ne bi pomislio na pocetku se moze izroditi na kraju vremenom....stoga se ne igrajte mozete oplakati user posted image

_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:30:23   
veeseelaa
Slazem se dosta sa jasmin :) Osobe koje nisu nikako ljubomorne (ama bas nikako) po mom misljenju ili nisu u redu ili su neiskrene prema sebi.


nisam u redu user posted image user posted image user posted image user posted image
ma draga ja opet mislim da je u pitanju samouvjerenost
Meni smiješno da budem ljubomorna na žene koje se nalaze oko mm
E sad razlozi što mi je smiješno e o tom ne bi user posted image
MM voli žene kao što sam ja, ove što znam ne sliče mi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:32:24   
Galicia
Mozda je to tvoj glavni problem sto ljude gledas kao sexualne objekte.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:34:14   
jasmin
Nije to poenta.Mm npr.nema zena oko sebe.Ja sam mu centar.Ali opet osjecam ljubomoru i na leptiricu i na golubicu i sav zenski rod.
Trudim se biti dobra supruga,uvijek dotjerana,namirisana,trudim se da mu ugadjam u onome sto voli,trudim se biti mu i prijateljica i supruga(u najintimnijem smislu) i majka njegove djece...ali opet sam ljubomorna.
Imam samopouzdanja u sebe...ali opet sam ljubomorna.
Ne pretjerano,ali jesam i uzivam sto jesam.:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:35:16   
veeseelaa
.stoga se ne igrajte mozete oplakati user posted image


haj znaj u čemu je spas, ja se zaista ne bi ovim zamarala, al stvarno ne bi
Konkurencija je zdrava, trudi se insan da bude bolji


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:35:30   
Galicia
Upravo tako, on je tebe izabrao za sebe, da je htjeo drugaciju i NE slicnu tebi, uzeo bi neku drugu.
A ako ima volje, zivaca, vremena, srpljenja, novaca onda nek ih ima i 100.

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Slazem se dosta sa jasmin :) Osobe koje nisu nikako ljubomorne (ama bas nikako) po mom misljenju ili nisu u redu ili su neiskrene prema sebi.


nisam u redu user posted image user posted image user posted image user posted image
ma draga ja opet mislim da je u pitanju samouvjerenost
Meni smiješno da budem ljubomorna na žene koje se nalaze oko mm
E sad razlozi što mi je smiješno e o tom ne bi user posted image
MM voli žene kao što sam ja, ove što znam ne sliče mi user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:36:55   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Galicia

Mozda je to tvoj glavni problem sto ljude gledas kao sexualne objekte.

Galicio srce,nevjera se ne desava samo zbog spolnog odnosa...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:40:26   
mama75
Ja bas neki dan sa mm pricala o nevjeri. Krenulo kao zezancija, ja mu kazem da bih mu oprostila da me prevari i zezamo se, kaze on ne bi smio vise rucak u kuci pojesti. I onda se uozbiljimo i ja mu kazem ovo sto cu i vama: nisam ljubomorna ni najmanje niti bi mi ikada palo na pamet da bi me prevario ni u kakvoj situaciji. Jer me voli. Jer imamo neki poseban odnos. Jer je takav covjek. Jer je vjernik. I on mi na to kaze da bi sigurno uvijek zavrsio sa mnom, pa tek onda poceo nesto drugo. A to znaci da bih i ja sama vec po nasem odnosu mogla zakljuciti da je blizu kraj. E sve ovo sto za njega rekoh, vrijedi i za mene. Nema te situacije koja bi me mogla pokolebati da pokvarim ovo sto imam sa svojim muzem!!! Tako da je moje misljenje, da su nevjerni samo oni koji su nezadovoljni onim sto imaju "kod kuce", oni koji ne vole, ne cijene i ne postuju svoga partnera. 

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:43:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama75

Ja bas neki dan sa mm pricala o nevjeri. Krenulo kao zezancija, ja mu kazem da bih mu oprostila da me prevari i zezamo se, kaze on ne bi smio vise rucak u kuci pojesti. I onda se uozbiljimo i ja mu kazem ovo sto cu i vama: nisam ljubomorna ni najmanje niti bi mi ikada palo na pamet da bi me prevario ni u kakvoj situaciji. Jer me voli. Jer imamo neki poseban odnos. Jer je takav covjek. Jer je vjernik. I on mi na to kaze da bi sigurno uvijek zavrsio sa mnom, pa tek onda poceo nesto drugo. A to znaci da bih i ja sama vec po nasem odnosu mogla zakljuciti da je blizu kraj. E sve ovo sto za njega rekoh, vrijedi i za mene. Nema te situacije koja bi me mogla pokolebati da pokvarim ovo sto imam sa svojim muzem!!! Tako da je moje misljenje, da su nevjerni samo oni koji su nezadovoljni onim sto imaju "kod kuce", oni koji ne vole, ne cijene i ne postuju svoga partnera. 

potpisujemuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:44:19   
veeseelaa
Tako da je moje misljenje, da su nevjerni samo oni koji su nezadovoljni onim sto imaju "kod kuce", oni koji ne vole, ne cijene i ne postuju svoga partnera.


mislim da ne varaju svi zbog nezadovoljstva u kući, ima onih i koji obožavaju svog partnera a ipak varaju jer vole avanture


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:44:50   
Galicia
Vidis, ima i radoznalih ljudi. Ne varaju ljudi samo iz ciste nezadovoljstine u zivotu, nego i iz radoznalosti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:45:41   
veeseelaa
hehehe Galicia slažem se 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:46:29   
mama75
Pardon, zaboravila sam napisati, pa evo da dodam: varaju i nezreli ljudi. Po meni je radoznalost osobina koja krasi djecu, odraslima bas ne stoji najbolje.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:46:50   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Galicia

Vidis, ima i radoznalih ljudi. Ne varaju ljudi samo iz ciste nezadovoljstine u zivotu, nego i iz radoznalosti.

ima i toga, al ipak smatram ako je neko pravo zadovoljan, nece rizikovati da to izgubi, osim ako nije bas tip kockara

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:46:54   
Galicia
Veselica je moja polusestra, a da i nisam znala. user posted image  
Rekla bih po ocevima, jer su nam majke onako blage fine zenice.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:49:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Galicia

Vidis, ima i radoznalih ljudi. Ne varaju ljudi samo iz ciste nezadovoljstine u zivotu, nego i iz radoznalosti.

ima i toga, al ipak smatram ako je neko pravo zadovoljan, nece rizikovati da to izgubi, osim ako nije bas tip kockara


pa to ide jedno s drugim, radoznalost + kocka = avantura
Mislim onaj ko vara uvijek konta neće partner saznati a i ako sazna uvjeriću ga da nije tako, ma helem to su ti totalne budale user posted image
Galicia user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:49:58   
jasmin

IZVORNA PORUKA: mama75

Ja bas neki dan sa mm pricala o nevjeri. Krenulo kao zezancija, ja mu kazem da bih mu oprostila da me prevari i zezamo se, kaze on ne bi smio vise rucak u kuci pojesti. I onda se uozbiljimo i ja mu kazem ovo sto cu i vama: nisam ljubomorna ni najmanje niti bi mi ikada palo na pamet da bi me prevario ni u kakvoj situaciji. Jer me voli. Jer imamo neki poseban odnos. Jer je takav covjek. Jer je vjernik. I on mi na to kaze da bi sigurno uvijek zavrsio sa mnom, pa tek onda poceo nesto drugo. A to znaci da bih i ja sama vec po nasem odnosu mogla zakljuciti da je blizu kraj. E sve ovo sto za njega rekoh, vrijedi i za mene. Nema te situacije koja bi me mogla pokolebati da pokvarim ovo sto imam sa svojim muzem!!! Tako da je moje misljenje, da su nevjerni samo oni koji su nezadovoljni onim sto imaju "kod kuce", oni koji ne vole, ne cijene i ne postuju svoga partnera. 


Izmedju ostalog da!Ali ja sam ljubomorna opet,jer nece osjetiti dzennetski miris onaj ko nema ljubomore.I osobina vjernika je ljubomora.Naravno,bez pretjerivanja,bez gnjavaze i sl.Ali sasvim je normalno da budem ljubomorna u granicama.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:50:15   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Galicia

Vidis, ima i radoznalih ljudi. Ne varaju ljudi samo iz ciste nezadovoljstine u zivotu, nego i iz radoznalosti.

ima i toga, al ipak smatram ako je neko pravo zadovoljan, nece rizikovati da to izgubi, osim ako nije bas tip kockara


pa to ide jedno s drugim, radoznalost + kocka = avantura
Mislim onaj ko vara uvijek konta neće partner saznati a i ako sazna uvjeriću ga da nije tako, ma helem to su ti totalne budale user posted image
Galicia user posted image


mm je totalna suprotnost od kockara i avanturiste, bas imam srece, zato i nisam ljubomorna, valjdauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:51:53   
Apotekarka
Ma kakva nevjera draza mu je lopta od zene cudo pa me i ozeni....ali velim ja bolje i lopta nego kafana,kocka i kurve....
Na ranu bi ga previla nek on meni suta volim radje touser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:52:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: mama75

Ja bas neki dan sa mm pricala o nevjeri. Krenulo kao zezancija, ja mu kazem da bih mu oprostila da me prevari i zezamo se, kaze on ne bi smio vise rucak u kuci pojesti. I onda se uozbiljimo i ja mu kazem ovo sto cu i vama: nisam ljubomorna ni najmanje niti bi mi ikada palo na pamet da bi me prevario ni u kakvoj situaciji. Jer me voli. Jer imamo neki poseban odnos. Jer je takav covjek. Jer je vjernik. I on mi na to kaze da bi sigurno uvijek zavrsio sa mnom, pa tek onda poceo nesto drugo. A to znaci da bih i ja sama vec po nasem odnosu mogla zakljuciti da je blizu kraj. E sve ovo sto za njega rekoh, vrijedi i za mene. Nema te situacije koja bi me mogla pokolebati da pokvarim ovo sto imam sa svojim muzem!!! Tako da je moje misljenje, da su nevjerni samo oni koji su nezadovoljni onim sto imaju "kod kuce", oni koji ne vole, ne cijene i ne postuju svoga partnera. 


Izmedju ostalog da!Ali ja sam ljubomorna opet,jer nece osjetiti dzennetski miris onaj ko nema ljubomore.I osobina vjernika je ljubomora.Naravno,bez pretjerivanja,bez gnjavaze i sl.Ali sasvim je normalno da budem ljubomorna u granicama.

osjecam ljubomoru i na leptiricu i na golubicu i sav zenski rod

a gdje su ti ovdje granice kad ovako zboris:
"osjecam ljubomoru i na leptiricu i na golubicu i sav zenski rod"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:52:37   
Galicia
A u ostalom, ima i gorih stvari u zivotu od nevjere, mada mi ne bi bilo svejedno da me neko prevari.
Mozda i bi mogla oprostiti, ali zaboraviti nikad. A kakvo sam zlopamtilo, vratila bih mu to kad tad. Samo sto ja licno nisam za sveranja, ja bi mu to novcano naplatila. Cist racun, duga ljubav.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:52:43   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ma kakva nevjera draza mu je lopta od zene cudo pa me i ozeni....ali velim ja bolje i lopta nego kafana,kocka i kurve....
Na ranu bi ga previla nek on meni suta volim radje touser posted image

a mom kompjuteruser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:52:52   
mama75
Ma Tiki mi smo se "mlade" udale, pa nemamo snage ni za ljubomoru. Valjda su istrazili sve do zenidbe, necu valjda sad i o tome da mislim user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Nevjera
16.2.2011 23:53:08   
jasmin
Pa bonicko...to ti je metafora heheheh!!!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *