|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nevjera
17.2.2011 21:16:43   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Mirkica

meni licno je normalna doza ljubomore OK i podrazumjeva se , npr. sada idem gradom i vidim muza sjedi s nekom zenom negdje u kaficu normalno da mi nebi bilo svejedeno , nebi ni prisla da pravim scene (sebe nebi ponizila ni zasto na svijetu) ali mi nebi bilo svejedno, i normalno da bi ga pitala (na samo) ko je i sta je i trazila objasnjenje , jer moj muz je dobar muz ali  nije SVETAC niti je od jedne od vas muz svetac bez obzira sto pojedine hoce da ga tako prezentuju ja nekako ne volim te izmisljenje svetce.
Eh sada ja se puno n e zamaram s time sta bi kad bi (to je ludilo) ali kao sto rekoh da kad bi nesto primjetila da bi reagovala jer mi ne bi bilo svejedno , i da slazem se da ima vise vrsta prevare i vara se i cesto iako se partner voli, posebno muskarci koji vecina nebi ostavili suprugu ni zasto na svijetu a ipak je varaju.
I da dodam ako je zena ljubomorna , malo , vise i puno :) ne znaci da je manje vrijedna nego ona koja to nije nikako .

mene da mm prevari, ne bi u meni izazvao osjecaj ljubomore vec razocarenja i gadosti. ne bih bila u stanju vise da ga gledam...a da ga vidim da sjedi s nekom zenom, meni bi prvo groz glavu proslo da je neka drugarica, poznanica, itd,... prisla bih normalno i pozdravila se, ne bi me uopce uhvatila neka ljubomora...



Posto sam nekako malo mazohista, volim sebe 's vremena na vrijeme patiti, ponekad razmisljam sta bih uradila kada bih otkrila da mm ima aferu, ali onu istinsku ljubavnu, da voli drugu zenu. Covjece suze mi teku same od sebe samo na pomisao da on moze voliti drugu osim mene. I onda se saberem, i okrenem misli i molim Boga da nam ljubav i vjernost ne prestanu trajati....

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Nevjera
17.2.2011 21:17:41   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako kasni user posted image onda  može i nakon četiri mjeseca user posted image


mada ja ne bi opet prije stupanja u brak, mislim ovaj put (drugi) ne bi user posted image



Ne bih ni ja, pu pu gluho bilo...hihi..

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Nevjera
17.2.2011 21:25:26   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Djana

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Mirkica

meni licno je normalna doza ljubomore OK i podrazumjeva se , npr. sada idem gradom i vidim muza sjedi s nekom zenom negdje u kaficu normalno da mi nebi bilo svejedeno , nebi ni prisla da pravim scene (sebe nebi ponizila ni zasto na svijetu) ali mi nebi bilo svejedno, i normalno da bi ga pitala (na samo) ko je i sta je i trazila objasnjenje , jer moj muz je dobar muz ali  nije SVETAC niti je od jedne od vas muz svetac bez obzira sto pojedine hoce da ga tako prezentuju ja nekako ne volim te izmisljenje svetce.
Eh sada ja se puno n e zamaram s time sta bi kad bi (to je ludilo) ali kao sto rekoh da kad bi nesto primjetila da bi reagovala jer mi ne bi bilo svejedno , i da slazem se da ima vise vrsta prevare i vara se i cesto iako se partner voli, posebno muskarci koji vecina nebi ostavili suprugu ni zasto na svijetu a ipak je varaju.
I da dodam ako je zena ljubomorna , malo , vise i puno :) ne znaci da je manje vrijedna nego ona koja to nije nikako .

mene da mm prevari, ne bi u meni izazvao osjecaj ljubomore vec razocarenja i gadosti. ne bih bila u stanju vise da ga gledam...a da ga vidim da sjedi s nekom zenom, meni bi prvo groz glavu proslo da je neka drugarica, poznanica, itd,... prisla bih normalno i pozdravila se, ne bi me uopce uhvatila neka ljubomora...



Posto sam nekako malo mazohista, volim sebe 's vremena na vrijeme patiti, ponekad razmisljam sta bih uradila kada bih otkrila da mm ima aferu, ali onu istinsku ljubavnu, da voli drugu zenu. Covjece suze mi teku same od sebe samo na pomisao da on moze voliti drugu osim mene. I onda se saberem, i okrenem misli i molim Boga da nam ljubav i vjernost ne prestanu trajati....

a mene uhvati ljutnja i bijes kad pomislim na touser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Nevjera
17.2.2011 21:40:25   
Anoniman
a mene uhvati ljutnja i bijes kad pomislim na touser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Nevjera
17.2.2011 21:40:39   
Mirkica
teacher to znaci da ti nije svejedno i to je normalno ja vala nebi plakala to znam sigurno radi njega ne .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Nevjera
17.2.2011 21:41:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

a mene uhvati ljutnja i bijes kad pomislim na touser posted image



kad bi me dragi prevario ja neznam baš šta bi tačno...



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Nevjera
17.2.2011 21:44:39   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

a mene uhvati ljutnja i bijes kad pomislim na touser posted image



kad bi me dragi prevario ja neznam baš šta bi tačno...





Za mene bi to bio kraj price, i bilo bi mi jako zao sto sam vjerovala u nesto u sta on nije. A kakav sam "kalimero" tj. istjerivac pravde, Boga pitaj sta bi dalje bilo...? Znam samo da sam neki dan nakon 11 godina dobila izvinjenje od momka koji mi je nekad davno slomio srce. Samo neka je moja zadnja user posted image  hehehehehe...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Nevjera
17.2.2011 21:52:36   
veeseelaa
Ovisi od raspoloženja odnosno stanja duha taj dan user posted image c

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Nevjera
17.2.2011 21:53:52   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ovisi od raspoloženja odnosno stanja duha taj dan user posted image c


Ili u mom slucaju koji je dan ciklusa haha. Trenutno sam u blazesnoj fazi ovulacije, nedaj Boze da mi neko stane na put... Ajme...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Nevjera
17.2.2011 22:10:37   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Mirkica

teacher to znaci da ti nije svejedno i to je normalno ja vala nebi plakala to znam sigurno radi njega ne .

pa nisam ja rekla da mi je svejedno vec da nisam ljubomorna, al mene bi uhvatile neke druge emocijeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Nevjera
17.2.2011 22:23:03   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ovisi od raspoloženja odnosno stanja duha taj dan user posted image c

ma ti   bi im odmah pjesmicu sklopila  hahahhahahahah


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Nevjera
17.2.2011 22:40:20   
veeseelaa
user posted image i to neku žalopojku da se godinama pjeva uz gusle user posted image u tužnim prigodama

< Poruku je uredio veeseelaa -- 17.2.2011 22:41:00 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Nevjera
17.2.2011 22:53:27   
draguljče
 
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image i to neku žalopojku da se godinama pjeva uz gusle user posted image u tužnim prigodama


user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Nevjera
17.2.2011 22:55:38   
draguljče
Ne vjerujem da bih mu oprostila, jer ne bih mogla patiti samu sebe stalnim razmišljanjem. To samo ukazuje da postoji problem. Ako ga ne možemo riješiti nas dvoje, već mora da ide drugoj da se, valjda, tješi, ma zdravo. Hajmo se brate razići pa radi šta hoćeš. Puno poštenije.

< Poruku je uredio draguljče -- 17.2.2011 22:56:01 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Nevjera
17.2.2011 22:58:36   
Anoniman
ja bih mu napravila pomfrit, kobasice, malo meze s travnickim sirom i jednu tortuuser posted image

(odgovor članu draguljče)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Nevjera
17.2.2011 22:59:14   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dadada

ja bih mu napravila pomfrit, kobasice, malo meze s travnickim sirom i jednu tortuuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tortu po mogucnosti sa cokoladom i orasimauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Nevjera
17.2.2011 23:00:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

ja bih mu napravila pomfrit, kobasice, malo meze s travnickim sirom i jednu tortuuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Nevjera
17.2.2011 23:00:49   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

ja bih mu napravila pomfrit, kobasice, malo meze s travnickim sirom i jednu tortuuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tortu po mogucnosti sa cokoladom i orasimauser posted image

fondant bi kreirali na RR hahahahah


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Nevjera
17.2.2011 23:01:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

ja bih mu napravila pomfrit, kobasice, malo meze s travnickim sirom i jednu tortuuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tortu po mogucnosti sa cokoladom i orasimauser posted image
pa daaaaaaaa...i to onu neku bombu...ala onda nutela torta sto je mescini ivana postavilauser posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Nevjera
17.2.2011 23:03:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

ja bih mu napravila pomfrit, kobasice, malo meze s travnickim sirom i jednu tortuuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tortu po mogucnosti sa cokoladom i orasimauser posted image

fondant bi kreirali na RR hahahahah

naravnouser posted image user posted image user posted image

prekljuce ga je sin pokusao "ubiti"user posted image user posted image ...gurao mu pomfrit u ustauser posted image user posted image user posted image ...hranilo dijete tajuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Nevjera
17.2.2011 23:07:55   
muaaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

ja bih mu napravila pomfrit, kobasice, malo meze s travnickim sirom i jednu tortuuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tortu po mogucnosti sa cokoladom i orasimauser posted image
pa daaaaaaaa...i to onu neku bombu...ala onda nutela torta sto je mescini ivana postavilauser posted image user posted image


po mogucnosti sa 1/2 kg margarinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Nevjera
17.2.2011 23:10:33   
teacher75

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

ja bih mu napravila pomfrit, kobasice, malo meze s travnickim sirom i jednu tortuuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tortu po mogucnosti sa cokoladom i orasimauser posted image
pa daaaaaaaa...i to onu neku bombu...ala onda nutela torta sto je mescini ivana postavilauser posted image user posted image


po mogucnosti sa 1/2 kg margarinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

il putera ili maslauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Nevjera
17.2.2011 23:11:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

ja bih mu napravila pomfrit, kobasice, malo meze s travnickim sirom i jednu tortuuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tortu po mogucnosti sa cokoladom i orasimauser posted image

fondant bi kreirali na RR hahahahah

naravnouser posted image user posted image user posted image

prekljuce ga je sin pokusao "ubiti"user posted image user posted image ...gurao mu pomfrit u ustauser posted image user posted image user posted image ...hranilo dijete tajuuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Nevjera
18.2.2011 2:16:04   
veeseelaa
jbg sad, udebljaće se čo'ek user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Nevjera
18.2.2011 2:22:12   
Galicia
K.... bi ja njemu napravila....user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *