|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 12:15:08   
Adria
Chuchi.. nevezano za temu, ako je to tvoj mali medenjak na avataru, prava si sretnica, ja se raznježim od do, kad ti ugledam tu sličicu user posted image

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 12:45:07   
draguljče
user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=55nhaB9GMbE

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 12:46:55   
MAMA MA
draguljče...user posted image user posted image user posted image ..u skladu s temom i prigodna reklamauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 13:40:23   
jasmin
Čitam i ne mRem vjerovati da bilo kome dozvoljavate da u prisustvu vaših roditelja pravi scene i to zbog njihove posjete i da pri tome ne napravite još žešću scenu koja će svima jasno dati do znanja da se nije igrati s vama i da se niko neće petljati u vaš život.
Ovo nije ravno izmišljenim serijama user posted image .
A ako je neko bolestan,nek se liječi.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 13:41:59   
veeseelaa
a šta ćeš draga moja spustiti se na njihov nivo?
ja bi sve to napustila
al ajde uzmimo da ona ne može, nije u stanju, šta joj je činit?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 13:44:38   
bebacha
nemogu shvatit kako neko ko je odrastao,fakultetski obradovan,doktor moze sebi dopustit da nema novca za hljeb i cigare,da mu to sve neko drugi trosi,pri tome pokvari cijeli zivot,ustvari vi nemal da i nemate zivot
izvini sto sam ja ovako otvorena al je ovo istina.tu si ti kriva najvise jer si to sebi dopustila a bolje ti tu nece biti sigurno
sta ces kad dobijete bebu jednog dana

sad bi jos nesto napisala al necu,mada ce se ovo samo poslozit na kraju

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 13:45:01   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a šta ćeš draga moja spustiti se na njihov nivo?
ja bi sve to napustila
al ajde uzmimo da ona ne može, nije u stanju, šta joj je činit?


Ma ne moram na njihov nivo,imam ja svoj user posted image .
Vjerujte mi sve je do vas kako se postavite. Ne samo prema svekijima,nego prema svima. Sa svima treba fino,ali nikome ne treba dati na sebe i svoje. Ako ćemo se poštovati,svi ćemo se poštovati...ako mene neko ne poštuje,nemam ja šta da radim s njim.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 13:47:40   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a šta ćeš draga moja spustiti se na njihov nivo?
ja bi sve to napustila
al ajde uzmimo da ona ne može, nije u stanju, šta joj je činit?

Uostalom,zašto nije u stanju? Može se i s osmijehom na licu puno toga riješiti,pa i da ta sveki ne shvati da je neko mrzi,već da shvati dokle može. Kome god pustiš da te ponižava,gotov si brzo.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 13:48:07   
bebacha
meni bi bilo ispod mog nivoa zivjet takav zivot
poštuj malo sebe

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 13:51:15   
minja_
ja mislim da bih pobjegla glavom bez obzira kada bih "udarila" na takvu porodicnu situaciju, da mu je od zlatauser posted image

ozbiljno, sto vrijeme vise prolazi, kada dodju djeca, sve je komplikovanije i kada su porodicni odnosi najuređeniji, a kamoli ovakvi. i s ovom pameti, mislim da ne vrijedi svog trpljenja, truda i taktike.

sama cinjenica da vi vec niste u drugom stanu/kuci/podstanarstvu govori da se on i dalje gubi u relacijama dijete-majka, muz-zena. hocu da kazem, ne zna na kojem je mjestu sebi, a kamoli na kojem mu je mjestu zena, a sutra i djeca.

svekrva kad potpise ugovor o dozivotnom uzdrzavanju s mlađim sinom, nikakav to sud ne obori, ja na tu njenu kucu ne bih vise racunala, tako da ne znam zasto se i dalje veze za nju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 13:53:01   
minja_
elvy, sta bi rekla svojoj kcerki da prozivljava ovo sto ti sada prolazis?

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 13:53:52   
elvy

IZVORNA PORUKA: bebacha

nemogu shvatit kako neko ko je odrastao,fakultetski obradovan,doktor moze sebi dopustit da nema novca za hljeb i cigare,da mu to sve neko drugi trosi,pri tome pokvari cijeli zivot,ustvari vi nemal da i nemate zivot
izvini sto sam ja ovako otvorena al je ovo istina.tu si ti kriva najvise jer si to sebi dopustila a bolje ti tu nece biti sigurno
sta ces kad dobijete bebu jednog dana

sad bi jos nesto napisala al necu,mada ce se ovo samo poslozit na kraju

Duso mozes da kazes sta hoces,to je tvoje pravo na govor i misljenje,nisam ja to tako htjela ni dopustilauser posted image sto je meni cejf,nego jednostavno pokusavam pronaci pravo rjesenje i izlaz iz ove situacije,a ako i ne pronadjem vec sam rekla kofere sam davno spakovala pa put pod noge....

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 13:56:25   
elvy

IZVORNA PORUKA: minja_

elvy, sta bi rekla svojoj kcerki da prozivljava ovo sto ti sada prolazis?

Ja da znam sta bih rekla kcerki,znala bi sta mi je sada cinit

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:01:31   
jasmin

IZVORNA PORUKA: elvy


IZVORNA PORUKA: bebacha

nemogu shvatit kako neko ko je odrastao,fakultetski obradovan,doktor moze sebi dopustit da nema novca za hljeb i cigare,da mu to sve neko drugi trosi,pri tome pokvari cijeli zivot,ustvari vi nemal da i nemate zivot
izvini sto sam ja ovako otvorena al je ovo istina.tu si ti kriva najvise jer si to sebi dopustila a bolje ti tu nece biti sigurno
sta ces kad dobijete bebu jednog dana

sad bi jos nesto napisala al necu,mada ce se ovo samo poslozit na kraju

Duso mozes da kazes sta hoces,to je tvoje pravo na govor i misljenje,nisam ja to tako htjela ni dopustilauser posted image sto je meni cejf,nego jednostavno pokusavam pronaci pravo rjesenje i izlaz iz ove situacije,a ako i ne pronadjem vec sam rekla kofere sam davno spakovala pa put pod noge....

Lutko,spakirani koferi i put pod noge nisu izlaz od toga da te neko ne poštuje. Nećeš moći cijeli život pakirati kofere kad neko hoće da te gazi.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:09:05   
elvy

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: elvy


IZVORNA PORUKA: bebacha

nemogu shvatit kako neko ko je odrastao,fakultetski obradovan,doktor moze sebi dopustit da nema novca za hljeb i cigare,da mu to sve neko drugi trosi,pri tome pokvari cijeli zivot,ustvari vi nemal da i nemate zivot
izvini sto sam ja ovako otvorena al je ovo istina.tu si ti kriva najvise jer si to sebi dopustila a bolje ti tu nece biti sigurno
sta ces kad dobijete bebu jednog dana

sad bi jos nesto napisala al necu,mada ce se ovo samo poslozit na kraju

Duso mozes da kazes sta hoces,to je tvoje pravo na govor i misljenje,nisam ja to tako htjela ni dopustilauser posted image sto je meni cejf,nego jednostavno pokusavam pronaci pravo rjesenje i izlaz iz ove situacije,a ako i ne pronadjem vec sam rekla kofere sam davno spakovala pa put pod noge....

Lutko,spakirani koferi i put pod noge nisu izlaz od toga da te neko ne poštuje. Nećeš moći cijeli život pakirati kofere kad neko hoće da te gazi.

prvo imam 30 godina,i za svih tih godina nikad nisam imala problem sa postovanjem i nepostovanjem,prvenstveno sam postovala i bila postovana,u ovoj kuci u koju sam dosla prije t mj.prezivila sam i dozivila sto neko nije za 2 zivota,imala je ta zena moje postovanje....cak i kad je uvrijedila moje roditelje ja sam otisla i zvala je na kafu...al ja sam za uzvrat dobila umalo pa slom zivaca,i suze....pa za sve godine svog zivota nisam se ovoliko isplakala.....al nije bas tako boriti se sa zlim i bezobraznim ljudima....ja ovakav zivot i ovakvu porodicu nebi pozelila ni javjecem dusmaninu....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:13:52   
jasmin

IZVORNA PORUKA: elvy


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: elvy


IZVORNA PORUKA: bebacha

nemogu shvatit kako neko ko je odrastao,fakultetski obradovan,doktor moze sebi dopustit da nema novca za hljeb i cigare,da mu to sve neko drugi trosi,pri tome pokvari cijeli zivot,ustvari vi nemal da i nemate zivot
izvini sto sam ja ovako otvorena al je ovo istina.tu si ti kriva najvise jer si to sebi dopustila a bolje ti tu nece biti sigurno
sta ces kad dobijete bebu jednog dana

sad bi jos nesto napisala al necu,mada ce se ovo samo poslozit na kraju

Duso mozes da kazes sta hoces,to je tvoje pravo na govor i misljenje,nisam ja to tako htjela ni dopustilauser posted image sto je meni cejf,nego jednostavno pokusavam pronaci pravo rjesenje i izlaz iz ove situacije,a ako i ne pronadjem vec sam rekla kofere sam davno spakovala pa put pod noge....

Lutko,spakirani koferi i put pod noge nisu izlaz od toga da te neko ne poštuje. Nećeš moći cijeli život pakirati kofere kad neko hoće da te gazi.

prvo imam 30 godina,i za svih tih godina nikad nisam imala problem sa postovanjem i nepostovanjem,prvenstveno sam postovala i bila postovana,u ovoj kuci u koju sam dosla prije t mj.prezivila sam i dozivila sto neko nije za 2 zivota,imala je ta zena moje postovanje....cak i kad je uvrijedila moje roditelje ja sam otisla i zvala je na kafu...al ja sam za uzvrat dobila umalo pa slom zivaca,i suze....pa za sve godine svog zivota nisam se ovoliko isplakala.....al nije bas tako boriti se sa zlim i bezobraznim ljudima....ja ovakav zivot i ovakvu porodicu nebi pozelila ni javjecem dusmaninu....

Nisam rekla da ti ne poštuješ.
Već ne shvatam da sa svojih 30 godina nisi dala do znanja da te se treba poštovati user posted image .
To što si nakon uvrede tvojih roditelja zvala gospoju na kavicu dovoljno govori da za samopoštovanje i poštovanje ne igraju ulogu godine nego psiha.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:14:35   
jasmin
user posted image

< Poruku je uredio jasmin -- 27.2.2013 14:15:15 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:17:07   
Galicia
elvy, ja i mm smo mogli u zajednicu, ili sa mojima ili sa njegovima, dovoljno prostora za sve nas. Ali mi nismo htjeli ni pod razno. MM je imao jos 2 stana gdje smo mogli zivjeti, ali je imao podstanare u njima. Skoro ih je prodao, jer su mali za nas. Ja i on smo pod kirijom. I vjeruj mi da smo najsretniji ljudi na svijetu. Planiramo praviti ili kupiti nesto u naredne 2 godine. Njegova mama je zena bolesna, zivcano, psihicki, itd itd. Probleme nam je pravila samo takve. Odkako sam je stavila na ignore i odkako je mm rekao sve sto mu je na srcu, ona je manja od makova zrna. Vidim i da potajno "oblijece" oko mene i udovoljava mi, mada sam ja i dalje hladna.
Moras ljude postaviti tamo gdje im je mjesto. Iseliti se morate, radi svog zdravlja.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:23:00   
veeseelaa
cak i kad je uvrijedila moje roditelje ja sam otisla i zvala je na kafu.



tu si se zejebala, za čije babe dušu si je zvala na kafuuser posted image
tu si trebala da zauzmeš gard i nikada više da ne sjedneš s njom

jel tebe tm tjera da se s njom družiš?
ako da reci mu da nećeš i ostani dosljedna pa makar umrla
kod mene mm zna kad ja kažem NE da nema trte vrte
zato dobrooo njegovi paze kako će samnom, mm ih je upozorio
nema ja preletjela, zna se šta nikako nije za oprost
do duše roditelji mm su mehki ljudi, mogu samo nehotično preletjet

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:23:04   
elvy
To što si nakon uvrede tvojih roditelja zvala gospoju na kavicu dovoljno govori da za samopoštovanje i poštovanje ne igraju ulogu godine nego psiha.

Ovo sto sam uradila to je bilo zbog m,samo da mu otvorim oci,da ne kaze da hocu nesto a nisam je ni zvala....e pa nek vidi ko je njegova slatka mamica.I upravu sam bila sto se toga tice,mm se to nije svidjelo da je znao da cu to uradit nebi mi dozvolio....a ja sam to uradila da joj zacepim usta na kulturan nacin jer znam sta misli tauser posted image ,rekla bi nisi bila zena ni na kafu da me zoves.....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:24:51   
veeseelaa
Ovo sto sam uradila to je bilo zbog m


hebo te tm više user posted image user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:26:41   
veeseelaa
a ja sam to uradila da joj zacepim usta na kulturan nacin jer znam sta misli tauser posted image ,rekla bi nisi bila zena ni na kafu da me zoves.....


ne do Bog da si kakav vojni streteg, izgubila bi i bitke i rat

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:26:43   
SailorMoon
Sve mogu nekako svariti ali da si posle svega tu zenu zvala na kafu nikako mi u moju glavu nece.
I sto neko rece da ti dozvolis da ti od SVOJE plate nemas dinara........user posted image

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:26:51   
bebacha

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ovo sto sam uradila to je bilo zbog m


hebo te tm više user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image
a nek si bas uradila zbog njega
vidim i on svasta radi zbog tebeuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Zivot u zajednici
27.2.2013 14:27:07   
Galicia

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ovo sto sam uradila to je bilo zbog m


hebo te tm više user posted image user posted image




Bas vala. Ti sve radi ili zbog tm ili zbog te vjestice. Uradi nesto dobro i za sebe.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *