|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:24:31   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni takvi ljudi nisu jasni user posted image


Vesela razumis, nerazumis vazno je samo da im se pokaze mjesto i da se takve gluposti u korjenu sasjecu.

< Poruku je uredio SailorMoon -- 23.10.2012 12:29:45 >


_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:27:30   
veeseelaa
pa da naravno, al sve se češće pojavljuju žene sa sličnim problema, zajednica
pih, pa ko može više s kim u zajednici? pa ovo je 21 vijek za Boga

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:30:01   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: eldinky


imaš jednostavno rješenje,pošto ste u inostranstvu ,a on na crno,lijepo ga prijaviš-i pravac srbija


ja ne znam jel ovo trebalo bit smijesno al ja umirem user posted image ......a sad ozbiljno....nije to lijepo..ipak je to otac njenog muza...treba neko postovanje bit (naravno sve u granicama normale..koliko para toliko muzike).....al sto je previse, previse jeuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:30:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: eldinky


imaš jednostavno rješenje,pošto ste u inostranstvu ,a on na crno,lijepo ga prijaviš-i pravac srbija


ja ne znam jel ovo trebalo bit smijesno al ja umirem user posted image ......a sad ozbiljno....nije to lijepo..ipak je to otac njenog muza...treba neko postovanje bit (naravno sve u granicama normale..koliko para toliko muzike).....al sto je previse, previse jeuser posted image


slažem se al se baš ismijah user posted image moraš baš biti pokvaren da takvo što realizuješ


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:32:15   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Malla21

Zdravo, nova sam na forumu, nadam se da ce neko moci da me posavetuje i pomogne.
Naime, problem je zivot u zajednici. Sa muzem zivim u inostranstvu vec 3 ipo godina, i sada ocekujemo bebu, 32.nedelja trudnoce.
Problem je u tome sto ne zivimo sami. Zivimo u stanu od 50m2 sa njegovim ocem.
On je s nama oduvek, navodno tu je da bi nam pomogao.(gluposti).
Njegova zena u Srbiji, uospte se ne zanima za njega, gotovo da ga i ona tera od kuce: "Idi tamo, pomagaj deci, sta ces mi ovde."-njene reci.
Stan placa majka mog svekra sto je u penziji, moj muz radi i vise nego dovoljno zaradjuje, ali nece da se preselimo i da zivimo sami.
Dakle, finansijki problem za to ne postoji. Kaze da mu je nezgodno da kaze ocu da hocemo da zivimo sami.
Sada dolazi i bebica, i ja bih zelela da budemo sami sa nasim detetom. Svekar ne planira da ode, ovde je na crnom.
Razgovarala sam sa muzem, i prica se uvel zavrsava svadjom, kako sam ja sebicna, ne mogu nikog da podnosim, kako ne znam da postujem njegovog oca, a on nas ne dira nista.
Ne razume me uospte, i imam osecaj da nece da se odvoji od oca, sto meni jako smeta. Ne znam vise sta da radim, plasim se da ne dodje do rastanka zbog toga, rekla sam i muzu vise puta da ne mogu ovako da zivim, on se odmah naljuti na mene i pocne da vice. Uvel se sve zavrsi mojim plakanjem ..
Zamolila bih nekog da me posavetuje ako moze i zna kako da ubedim muza u to da nam je potreban nas mir ..

dobro dosla na forum :)

jako teska situacija...stvarno je gadno kad sa muzem nemas zajednicki jezik..i ako se oko tih stvari tesko slozit.....moras popricat snjim i dati mu do znanja da si ti nesretna tako....polako mu tto svremena na vrijeme provuc kroz usi...pa valjda jednom skonta da je tako najbolje...treba strpljenja draga moja kad se oko necega ne slazete.....polako i strpljivo....
sretno:)


Izvini ali nerazumim kakvo srpljene u 32. sedmici trudnoce u 50qm da se gura sa ocem kome tu nije mjesto jer NEMA potreba da bude tu snjima.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:35:19   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: SailorMoon


Izvini ali nerazumim kakvo srpljene u 32. sedmici trudnoce u 50qm da se gura sa ocem kome tu nije mjesto jer NEMA potreba da bude tu snjima.


slazem se i ja...al sta sad treba....da poslusa savjet eldinkyuser posted image ....da se razvede il ode sama u podstanare a trudnauser posted image
nisam ni ja za zajednicu ....najbolje je kad je covjek rahat....al kako rijesit takav "problem" osim strpljenjem i razgovorom!!!?

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 81
   [Obrisana poruka]
23.10.2012 12:35:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:36:00   
SailorMoon
Ono mozda svucim grubo ali nije isto zajednica koja se mora trpiti i zajednica iz dosade. Njenom svekru je ocito dosadno u srbiji i doso tu da njih pegla. eh neces brate....
Drugo je da nemaju gdje, nema se para itd

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:37:10   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: buba29


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa da naravno, al sve se češće pojavljuju žene sa sličnim problema, zajednica
pih, pa ko može više s kim u zajednici? pa ovo je 21 vijek za Boga


ja sam još u 13-tom user posted image user posted image

malla meni je davno jedan kolega rekao situaciju ne možeš promijeniti,promjeni sebe i biće ti lakše.
100% je bio u pravu

ja se više ne nerviram što živim u zajednici jer fakat ništa ne mogu promjeniti,samo sebe jedem,a to više ne želim



Duso nisi ti u zajednici, nego su sveki i svekar s tobom u zajednici. Nisu oni gazda kuce nego ti, VELIKA razlika

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:38:37   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Ono mozda svucim grubo ali nije isto zajednica koja se mora trpiti i zajednica iz dosade. Njenom svekru je ocito dosadno u srbiji i doso tu da njih pegla. eh neces brate....
Drugo je da nemaju gdje, nema se para itd


pa lahko je nama s ove strane davati "savjete"....i ona i mi znamo da je to nepotrebno al kako to da objasni muzuuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:39:51   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: eldinky


imaš jednostavno rješenje,pošto ste u inostranstvu ,a on na crno,lijepo ga prijaviš-i pravac srbija


ja ne znam jel ovo trebalo bit smijesno al ja umirem user posted image ......a sad ozbiljno....nije to lijepo..ipak je to otac njenog muza...treba neko postovanje bit (naravno sve u granicama normale..koliko para toliko muzike).....al sto je previse, previse jeuser posted image


slažem se al se baš ismijah user posted image moraš baš biti pokvaren da takvo što realizuješ




Pa ja ne znam ko je pokvaren ovdje , svekar koji ima gdje i skim da živi, ali eto nešto mu ćeif bit sa sinom, koji je inače tako da ne kažem šta pa svom ocu koji ga je rodio ne može reći ono što misli i što bi trebalo da mu kaže,pa brate dragi on ima porodicu ima svoju ženu sad će i bebica, pa nije svjestan koliko bi imao rahatluka da otac nije tu.Svaka čast da otac nema gdje , tu onda nema potrebe diskutovat, ali ovako, ja mislim da je otac ovdje malo pokvaren pa ne skonta da djecu ostavi same da žive svoj život.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   [Obrisana poruka]
23.10.2012 12:40:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu SailorMoon)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:43:36   
veeseelaa
a mislim da je otac ovdje malo pokvaren pa ne skonta da djecu ostavi same da žive svoj život.


često su roditelji sebični.....
zato neki prave kuće sa par etaža da su im djeca na oku a neki se prosto usidre u zajednici a sve mogućnosti imaju da odvojeno žive


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:44:22   
veeseelaa
Duso nisi ti u zajednici, nego su sveki i svekar s tobom u zajednici. Nisu oni gazda kuce nego ti, VELIKA razlika


sve bi aj to s noge na nogu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:44:34   
SailorMoon
Ima za sve nacin: Evo ja prva priznajem kad smo se ja i mm upoznali i kad je bila rjec o vjencanju on je uvjek govorio da zivimo sa njegovim. Ja na to: Samo preko mene mrtve. I sve tako 3 godine, 4 godinu on sam: Uh jedva cekam da se vjencamo i uzemo sebi stan.....
Sada sve rjesavam sa tim: sta da moji???

Znaci nek ga samo pita, hoces da uselimo jos i mog tatu? Pa da vidimo sta ce reci. Mada mislim da ima mnogo zena koje kazu da razgovaraju ali to nerade. Nego samo u huji pocnu zvocati bez argumenata i naravno da to nepali

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:47:15   
SREĆNA
buba29 svaka tebi čast , iskreno, ako si to tako prihvatila da živiš s tim i da te ne dotiče onda nemam riječi.
Ja ne bih mogla , džaba , ja bih zemlju naopako okrenula da dođem do svog rahatluka, a ne bi se mogla pomiriti s tim, nedaj Bože nekakve situacije, nedajBože, onda bih vjerovatno morala, ali u situacijama gdje uistinu nema potrebe za životom u zajednici , ne nikako.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:47:17   
veeseelaa
meni kad bi mm predložio da živimo s njegovim ja bi se dogovorila s mojom mamom pa da se i ona useli kod nasuser posted image
kad je bal nek je maskembal user posted image
zamisli punica i svekrva, zet i snaha, ma šou user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:49:39   
SailorMoon
Ma kakvo dogovaranje bona. Rekla sam samo preko mene mrtve i to je dovoljno komentara. ALi to je ono dok je jos pod maminom papucom bio pa ko papagaj ponavljo neke stvari. Sad ponavlja moje rjeci user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:50:41   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni kad bi mm predložio da živimo s njegovim ja bi se dogovorila s mojom mamom pa da se i ona useli kod nasuser posted image
kad je bal nek je maskembal user posted image
zamisli punica i svekrva, zet i snaha, ma šou user posted image




Što, extra, one bi se '' slagale-ne slagale'', ne bi imale kad na tebe obraćat pažnju joj zamisli to ko u košnici, onda uleti vesela i sve postroji pa s noge na nogu user posted image user posted image user posted image
šalim se naravno , ne zamjeri

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:52:12   
veeseelaa
Ma kakvo dogovaranje bona. Rekla sam samo preko mene mrtve i to je dovoljno komentara


ma ljudi smo, treba se zahebavati user posted image
ja kad sam se porodila, moja mama je bila 5-6 dana kod nas, ma mm jadničak se ustručavao boli glava, gdje će se presvuć, kako će i dal će leć i bla bla bla
treba ga češće dovest u takvu situaciju user posted image user posted image user posted image pa da vidi kako to izgleda, odmah bi mu sve ideje zajedništva izletile iz glave
ja kad dodjem s posla, haman pa gola hodam po stanu, sad zamisli da mi je sveki tu, ne bi mogla, pa bolje da se upucam nego da rob budem cijeli život


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:53:17   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: eldinky


imaš jednostavno rješenje,pošto ste u inostranstvu ,a on na crno,lijepo ga prijaviš-i pravac srbija


ja ne znam jel ovo trebalo bit smijesno al ja umirem user posted image ......a sad ozbiljno....nije to lijepo..ipak je to otac njenog muza...treba neko postovanje bit (naravno sve u granicama normale..koliko para toliko muzike).....al sto je previse, previse jeuser posted image


slažem se al se baš ismijah user posted image moraš baš biti pokvaren da takvo što realizuješ


ja sam se malo šalila,ali isto tako ne razumijem čovjeka koji živi u inostranstvu sa sinom ,a ne sa svojom ženomuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:53:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: SREĆNA


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni kad bi mm predložio da živimo s njegovim ja bi se dogovorila s mojom mamom pa da se i ona useli kod nasuser posted image
kad je bal nek je maskembal user posted image
zamisli punica i svekrva, zet i snaha, ma šou user posted image




Što, extra, one bi se '' slagale-ne slagale'', ne bi imale kad na tebe obraćat pažnju joj zamisli to ko u košnici, onda uleti vesela i sve postroji pa s noge na nogu user posted image user posted image user posted image
šalim se naravno , ne zamjeri


ma bježi, kakav cirkus, mada ok prijedlog, ti dovedi svoju mamu, ja ću svoju, ta i meni moja mama fali, ha ya
jebo te pravilo sve snahe sa svekrvama da žive, ko ga izmisliuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:54:50   
SREĆNA
Svekrve izmislile user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:55:38   
veeseelaa
ja sam se malo šalila,ali isto tako ne razumijem čovjeka koji živi u inostranstvu sa sinom ,a ne sa svojom ženomuser posted image


ma znam da jesi, baš sam se ismijala
čuh da su svekrve uvrnute al svekar porijetko, al ovaj je genijalan, ostavio ženu u BiH i došao kod njih user posted image user posted image user posted image
ja bi svekrvi rekla da on izgleda ima neku trebu i da je to razlog što voli bit kod njih


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 12:56:16   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: eldinky


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: eldinky


imaš jednostavno rješenje,pošto ste u inostranstvu ,a on na crno,lijepo ga prijaviš-i pravac srbija


ja ne znam jel ovo trebalo bit smijesno al ja umirem user posted image ......a sad ozbiljno....nije to lijepo..ipak je to otac njenog muza...treba neko postovanje bit (naravno sve u granicama normale..koliko para toliko muzike).....al sto je previse, previse jeuser posted image


slažem se al se baš ismijah user posted image moraš baš biti pokvaren da takvo što realizuješ


ja sam se malo šalila,ali isto tako ne razumijem čovjeka koji živi u inostranstvu sa sinom ,a ne sa svojom ženomuser posted image


katastrofa!!!!!...ja sam htjela predlozit da poprica sa svekrvom da ga zove kuci..al ne znam koliko je to pametnouser posted image ...ocito ona nie dovoljno pametna da sama skonta,..doduse ona ga i otjeralauser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *