|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 13:26:32   
veeseelaa
Moja je fala Bogu normalna, a i da nije ne bi imala prostora ni vremena da pokaže tu drugu '' svekrvsku'' stranu, možda sam ja gora od nje ? user posted image


isto kao i moja
sve ok, normala, ja imam svoje, ona svoje, nije uopće teretli žena
radi, ima svog posla


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 13:27:20   
veeseelaa
Ja opasna pa jedva čekala da me se riješiuser posted image user posted image


kad sveki počne da bježi iz zajednice e ta ima najbolju snahu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 13:28:02   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: eldinky

malo zazancije uvijek dobro dođe,ali fakat meni nisu jasni ti muževi kako oni mogu trpjeti takvu situaciju.kako može odrasla osoba koja se odluči za brak i osnivanje porodice da ne razmišlja kako da se osamostali,a tek kada dođu djeca?razumijem ako stvarno ne može,mislim finansijski.ja nisam za to ni da živim sa svojom mamom,pa ni sa svekrvom,po mogućnosti malo dalje,ne mislim baš na 100 kilometara,ali bar druga mahalauser posted image


Sviđa mi se kako razmišljaš user posted image

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 13:30:13   
SREĆNA

isto kao i moja
sve ok, normala, ja imam svoje, ona svoje, nije uopće teretli žena
radi, ima svog posla


Baš tako i sve ok

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 13:31:07   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: eldinky


IZVORNA PORUKA: SREĆNA


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

eđutim moja sveki je bila sretna kada smo mi kupili stan i nije bilo priče da je sin napušta(snaha odvela sina-kako znaju reći)ma bila je presretna što smo uspjeli kupiti stan,što i jest normalno.ali ja valjda imam dobru i normalnu sveki hB.


svaka čast, ovo je normalna osoba, ta svak se treba osamostaliti



Ova svekrva kvari prosjek, nešto tu ne štima.user posted image user posted image
Ma ona je bila sretna što si otišla da te more rahat otračat kad joj kone dođu user posted image user posted image Svekrva je to.

Šalim se naravno
Moja je fala Bogu normalna, a i da nije ne bi imala prostora ni vremena da pokaže tu drugu '' svekrvsku'' stranu, možda sam ja gora od nje ? user posted image

Ja opasna pa jedva čekala da me se riješiuser posted image user posted image

treba biti mudar sa sveki,sjećam se jedne situacije iz našeg zajedničkog života-ja prala suđe i polomim neku zdjelicu za kompot,moja sveki kaže"uh ima joj 40 god."-kao šteta.a moj odgovor-sreća pa sam je razbila bilo bi joj i 50,dobar razlog za nove,normalno uz osmjehuser posted image user posted image

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 13:37:01   
visnjica1
Jadna ti u svemu tome, tvome mm je fino jer je njegov tata kraj njega, a da li je tvoj u pitanju vec bi bio on ili tata,,,
Ja sam godinu dana zivjela u zajednici isto u inostranstvu ali smo imali kucu od njegovih roditelja, fino je bilo, pazili me mazili ali svoj rahatluk je najbolji, kada smo stali na svoje noge mi smo se i odvojili sadazivimo sami u 65m2 cekamo svoju prvu bebicu sve smo sebi sami kupili i obezbjedili za zivot hvala Bogu,.
Mislim da trebas punooo da pricas sa svojim mm u vezi toga i da ga ubjedis da si mu ti i beba preci od njegovog tate, dr stvar ti zivis s njegoim tatom u tako malom stancicu gdje nemas svog rahatlluka ni sekunde pa makar u trudnoci kad je najvise potrebno, sve je to do tvog muza, a svekar bezobrazan naravno njega nije stid da dijeli sobu sa snahom uzas jedan

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 13:44:25   
Galicia
U ovoj prici je svekar trznuo na mladu, nema sta drugo biti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 13:51:23   
vjestica

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Ma kakvo dogovaranje bona. Rekla sam samo preko mene mrtve i to je dovoljno komentara. ALi to je ono dok je jos pod maminom papucom bio pa ko papagaj ponavljo neke stvari. Sad ponavlja moje rjeci user posted image user posted image user posted image user posted image

ovako kako pišeš, ispade ta TM nema svog mišljenja, nego neka žena mora to za njega da ardi
prvo mama, sad ti

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:03:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Ma kakvo dogovaranje bona. Rekla sam samo preko mene mrtve i to je dovoljno komentara. ALi to je ono dok je jos pod maminom papucom bio pa ko papagaj ponavljo neke stvari. Sad ponavlja moje rjeci user posted image user posted image user posted image user posted image

ovako kako pišeš, ispade ta TM nema svog mišljenja, nego neka žena mora to za njega da ardi
prvo mama, sad ti


pa većina ih nema, obično muškarca kroz život neka žena vodi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:04:59   
koka i po
hvala....ali ne hvalauser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:05:51   
veeseelaa
šta, ne bi ga vodila kroz život? 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:07:20   
koka i po
jok bona...odgovorila na naziv teme user posted image
valjda se misli na zajednicu muza i zene+ svekra i svekrve u paketuuser posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:07:43   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:08:55   
vjestica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Ma kakvo dogovaranje bona. Rekla sam samo preko mene mrtve i to je dovoljno komentara. ALi to je ono dok je jos pod maminom papucom bio pa ko papagaj ponavljo neke stvari. Sad ponavlja moje rjeci user posted image user posted image user posted image user posted image

ovako kako pišeš, ispade ta TM nema svog mišljenja, nego neka žena mora to za njega da ardi
prvo mama, sad ti


pa većina ih nema, obično muškarca kroz život neka žena vodi


hebo takvog muškarca, to nije muškarac, nego drugo dijete


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:10:42   
smajli80
Jel ovako nešto user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:11:16   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Ma kakvo dogovaranje bona. Rekla sam samo preko mene mrtve i to je dovoljno komentara. ALi to je ono dok je jos pod maminom papucom bio pa ko papagaj ponavljo neke stvari. Sad ponavlja moje rjeci user posted image user posted image user posted image user posted image

ovako kako pišeš, ispade ta TM nema svog mišljenja, nego neka žena mora to za njega da ardi
prvo mama, sad ti


pa većina ih nema, obično muškarca kroz život neka žena vodi


hebo takvog muškarca, to nije muškarac, nego drugo dijete



#Vjestice on je glava i ima mozak, ali ja sam vrat i upravljam i sa njim i njegovim mozgom, jer dokazano je da muskarci nekoriste sve kapacitete svog mozga i ja to forsiram.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:11:39   
koka i po
i da potipsem vjesticu....user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:12:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Ma kakvo dogovaranje bona. Rekla sam samo preko mene mrtve i to je dovoljno komentara. ALi to je ono dok je jos pod maminom papucom bio pa ko papagaj ponavljo neke stvari. Sad ponavlja moje rjeci user posted image user posted image user posted image user posted image

ovako kako pišeš, ispade ta TM nema svog mišljenja, nego neka žena mora to za njega da ardi
prvo mama, sad ti


pa većina ih nema, obično muškarca kroz život neka žena vodi


hebo takvog muškarca, to nije muškarac, nego drugo dijete



ma pusti ti to, većinom supruge upravjaju svojim muškarcima
zamislimo se malo, analizirajmo odluke koje smo donijeli kao sa bračnim partnerom, jesu li to zaisti bili zajendički dogvoori il smo im iste nametnuli, umetnuli, podvalili, uvalili il kako hoćeš user posted image

evo ja prva, odlučila sam gdje ću upisati dijete u vrtić, pa i ime djetetu sam nekako ja dala, ko fol uz dogovor
sve što imamo u kući ja nekako odlučim da s ekupi, ko fol uz dogovor user posted image user posted image user posted image i sl
to radi većina žena, neke su extremnije od mene, ja u biti odlučujem o onom dijelu koji se tiče mene...

a npr ne bavim se poslom mm, ulaganjima, njegovim solo vremenom i sl

mogla sma biti i gora, zar ne? user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:14:46   
minja_
ja ne znam sta mm ima da misli, ja mislimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:16:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: minja_

ja ne znam sta mm ima da misli, ja mislimuser posted image user posted image user posted image



naravno user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:20:22   
Hurma

IZVORNA PORUKA: smajli80

Jel ovako nešto user posted image user posted image

user posted image

hahahhahahahha... zakon... upravo poslah mm na fb hahah :)

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:20:39   
Bebica11
da i ja odg

mislim da ce joj svekar sam otici bar kad se porodi nece podnositi plac bebe, premal je stan za 3 generacijeuser posted image

ja se divim zenama u zajedniciuser posted image ja ne bih mogla, previse sam osjetljiva na bezobrazluk

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:31:37   
EEDITH
KAKVA ZAJEDNICA?-ne mogu ni sebe da trpim-ponekad

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:31:55   
SREĆNA


#Vjestice on je glava i ima mozak, ali ja sam vrat i upravljam i sa njim i njegovim mozgom, jer dokazano je da muskarci nekoriste sve kapacitete svog mozga i ja to forsiram.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:34:04   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: Bebica11

da i ja odg

mislim da ce joj svekar sam otici bar kad se porodi nece podnositi plac bebe, premal je stan za 3 generacijeuser posted image

ja se divim zenama u zajedniciuser posted image ja ne bih mogla, previse sam osjetljiva na bezobrazluk



Jest jest i ja sam to pomislila, neće dedo moći izdržat plač bebe otići će on itekako.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *