|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:34:42   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: eldinky

KAKVA ZAJEDNICA?-ne mogu ni sebe da trpim-ponekad


baš tako


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:41:32   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: SREĆNA


IZVORNA PORUKA: Bebica11

da i ja odg

mislim da ce joj svekar sam otici bar kad se porodi nece podnositi plac bebe, premal je stan za 3 generacijeuser posted image

ja se divim zenama u zajedniciuser posted image ja ne bih mogla, previse sam osjetljiva na bezobrazluk



Jest jest i ja sam to pomislila, neće dedo moći izdržat plač bebe otići će on itekako.


user posted image user posted image

da je nana to bi bio tezi slucaj al posto je dedo maknuce se on sam kad dijete zavristiuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:44:15   
SailorMoon
Ma onda cim se porodi ljepo pored deda i dojiti. pa da vidimo kad ce pobjeci ili nece nikad ako je kako Gali kaze

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:44:25   
SREĆNA
Da bismo pomogli ovoj ženici što je postavila pitanje molićemo dragog Allaha , da dedi da pameti i da ode dok još beba nije došla, ali ako ne ode beba će sigurno pogurat odlazak.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:46:31   
SailorMoon
Ma hajd da mi molimo Boga da da muzu pameti, stari tesko dolaze do pameti. I njoj mudrosti da okrene mlin na svoju vodu

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:47:19   
Medić*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: eldinky

KAKVA ZAJEDNICA?-ne mogu ni sebe da trpim-ponekad


baš tako



E pa nije nam svima pala kasika u med, ne mogu svi zivjeti sami, jednostavno takve okolnosti i sl. Neko ne zeli da se odvoji od roditelja koliko god to supruga zeljela. U takvim situacijama neki se pomire sa sudbinom, neko dovede brak u pitanje, neko se razvodi a neko cuti i trpi. Ima nas svakakvih. Nisam u zajednici, ali poznajem mnoge, neki zive odlicno, nek se po vaz dan raspravljaju i prepiru. Nekima koji nisu u zajednici, opet nesto ne stima, uglavnom yalan dunya sto bi turci rekli :)))

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:48:36   
SREĆNA
Sailor jest vala, može i tako

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:49:17   
Medić*

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Ma hajd da mi molimo Boga da da muzu pameti, stari tesko dolaze do pameti. I njoj mudrosti da okrene mlin na svoju vodu


amin user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:52:23   
veeseelaa
jbg šta ću im ja user posted image
sutra ja lično nikad ne bi živjela sa svojom djecom koja su udata/oženjena
što bi to sebi radila, smarala se, hoću svoj mir a djeci treba njihov kutak, da sami grade svoj život, odgajaju sami svoju djecu i sl


po zapadnim zemljma djeca se osamostale prije nego se ožene i udaju, samo po Balkanu sva porodica pod jednu krušku, ma daaaaj


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 14:52:27   
SailorMoon
Ili nek nauci da vako plese, onda ce muz sigunro slusati
http://www.youtube.com/watch?v=5D7TUqqEsfo

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 15:02:40   
nelah
Zivim u zajednici dvije godine, znaci mm, bebi, ja, svekar, i svekrva i rodak od muza, kojeg su svekar i svekrva doveli da zivi s nama potpuno besplatno, inace radi, al ne daje ni marku za racune, hranu, smjestaj... njihova kuca, mogu to oni! Ne provociraju me, ne vrijedaju, ne prave neke smicalice, nista od toga, ali izluduju! Neko je vec napisao covjeku se nakupi sitnica i pukne, a takvih sitnica ima jaaaaako mnogo, od toga gdje ste bili, sta ste radili, gdje idete, zasto, nemojte dugo biti, jesi nahranila dijete, presvuci je, nemoj je kupati, nemoj je nositi doktoru oni joj samo dzaba daju injekcije, stavi joj kapu, .... najbolje od svega je kad odem mami, a ne idem cesto jer je daleko, nazove me svekrva sljedeci dan i pita kad cu kuci, ona pozeljela dijete user posted image vazda ima pricu ona bi umrla kada bi se njen sin odvojio od nje, imamo svoj sprat kuce, koji pomalo sredujemo, ne zavisimo finansijski od njih, ali moj muz zeli da zivi s njima, kao trebaju nam da nam pomazu oko djeteta itd. trenutno ne radim, i to dodatno podgrijava atmosferu, dok sam radila, zaista me nisu tangirale ove sitnice,ignorisala sam ih, medutim sad me izluduju. kada sam rodila, poceli su me daviti ali bukvalno daviti s nekim gatanjima oko bebe, te nemoj ovako, te ne valja ovo, te uradite ovo, sve te radnje nisu utemeljene na zdravom razumu, i moj mozak ih automatski odbija, dok sam bila trudna svekrva mi nije dozvoljavala, cak se i ljutila kad me vidi da jedem sjemenke od tikve, jer je njoj njena nana rekla ako se to jede, da se dijete rodi sa oziljcima koji lice na sjemenkeuser posted image muz kaze ignorisi sve sto ti smeta, upravo me tjera da gledam neku glupu seriju s njom, odnosno da joj citam, jer njoj se ne da, ne moze sve da stigne. Kada sam se udala mislila sam da ja to mogu, da to nije tako strasno, ali vidim da je to jako tesko, nemas svoju privatnost, slobodu u bilo cemu, intimu, jer kome god padne na pamet ulazi u spavacu sobu, sto je meni najodvratnije sto moze da uradi, jer taj dio kuce je dio moje intime i ja volim da je cuvam samo za nas dvoje, muz jako vodi racuna o tome kako se ponasaju prema meni, al ne mogu da prijavljujem svaku glupost koja me iznervira, a u poslednje vrijeme ih ima, i ako mene neko pita kakav je zivot u zajednici, reci cu samo najgori moguci oblik zivota

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 15:14:02   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: nelah

Zivim u zajednici dvije godine, znaci mm, bebi, ja, svekar, i svekrva i rodak od muza, kojeg su svekar i svekrva doveli da zivi s nama potpuno besplatno, inace radi, al ne daje ni marku za racune, hranu, smjestaj... njihova kuca, mogu to oni! Ne provociraju me, ne vrijedaju, ne prave neke smicalice, nista od toga, ali izluduju! Neko je vec napisao covjeku se nakupi sitnica i pukne, a takvih sitnica ima jaaaaako mnogo, od toga gdje ste bili, sta ste radili, gdje idete, zasto, nemojte dugo biti, jesi nahranila dijete, presvuci je, nemoj je kupati, nemoj je nositi doktoru oni joj samo dzaba daju injekcije, stavi joj kapu, .... najbolje od svega je kad odem mami, a ne idem cesto jer je daleko, nazove me svekrva sljedeci dan i pita kad cu kuci, ona pozeljela dijete user posted image vazda ima pricu ona bi umrla kada bi se njen sin odvojio od nje, imamo svoj sprat kuce, koji pomalo sredujemo, ne zavisimo finansijski od njih, ali moj muz zeli da zivi s njima, kao trebaju nam da nam pomazu oko djeteta itd. trenutno ne radim, i to dodatno podgrijava atmosferu, dok sam radila, zaista me nisu tangirale ove sitnice,ignorisala sam ih, medutim sad me izluduju. kada sam rodila, poceli su me daviti ali bukvalno daviti s nekim gatanjima oko bebe, te nemoj ovako, te ne valja ovo, te uradite ovo, sve te radnje nisu utemeljene na zdravom razumu, i moj mozak ih automatski odbija, dok sam bila trudna svekrva mi nije dozvoljavala, cak se i ljutila kad me vidi da jedem sjemenke od tikve, jer je njoj njena nana rekla ako se to jede, da se dijete rodi sa oziljcima koji lice na sjemenke[sm=smiley36.gif] muz kaze ignorisi sve sto ti smeta, upravo me tjera da gledam neku glupu seriju s njom, odnosno da joj citam, jer njoj se ne da, ne moze sve da stigne. Kada sam se udala mislila sam da ja to mogu, da to nije tako strasno, ali vidim da je to jako tesko, nemas svoju privatnost, slobodu u bilo cemu, intimu, jer kome god padne na pamet ulazi u spavacu sobu, sto je meni najodvratnije sto moze da uradi, jer taj dio kuce je dio moje intime i ja volim da je cuvam samo za nas dvoje, muz jako vodi racuna o tome kako se ponasaju prema meni, al ne mogu da prijavljujem svaku glupost koja me iznervira, a u poslednje vrijeme ih ima, i ako mene neko pita kakav je zivot u zajednici, reci cu samo najgori moguci oblik zivota


Izvini, znam da tebi nije do smijanja, al ja oplakah user posted image user posted image user posted image

Za ovog svekra ste upravu, otici ce on sa prvim nocnim plakanjem, jjos ti budi mudra pa nosaj bebicu u onoj prostoriji koja je najblize njegovom krevetu; kofol muza a ne budite jer ustaje rano na posao user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu nelah)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 15:20:53   
MAMA MA
Misljenja sam da ne postoje dva insana na svijetu koja imaju isti tabijat,isto razmisljanje,isti stil zivota...Zato smatram da je zivot u zajednici nesto sto treba izbjeci po svaku cijenu...

Ima dana kada ja bukvalno nemogu svoj odraz u ogledalu da trpim,a kamoli neka glupa komentarisanja ili podbadanja od strane svekrve svekra ili nekog desetog..

S druge strane i mm je isti takav...Rano se osamostalio,sa 19 otisao u drugi grad da studira,a odmah po zavrsetku studija dobio posao u trecem gradu...tako da imamo isti stav po pitanju zajednice i zivota u istoj...Cast svakom ali moj prostor je samo moj prostor...i tu vladaju moja pravila....

Imam poznanicu,mlada zena,doslovno je odlijepila zbog svekrve i zajednice..Oboje rade imaju mogucnost da odu,da iznajme stan,pa u dogledno vrijeme i kupe isti,ali njen šonjouser posted image neće od svoje mamice i tacka...Rekao joj da bi umro kad bi njegova mama "uzdahla"na njegauser posted image user posted image ...ja je samo blijedo gledam kako gricka zanoktice,unezvjereno pogleda lijevo desno,kao da se boji da neko ne prisluskuje njeno jadanje meni...I po Bog zna koji put u sebi kazem "nije rahatluk skup niposto"...

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu nelah)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 15:53:33   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jbg šta ću im ja user posted image
sutra ja lično nikad ne bi živjela sa svojom djecom koja su udata/oženjena
što bi to sebi radila, smarala se, hoću svoj mir a djeci treba njihov kutak, da sami grade svoj život, odgajaju sami svoju djecu i sl


po zapadnim zemljma djeca se osamostale prije nego se ožene i udaju, samo po Balkanu sva porodica pod jednu krušku, ma daaaaj


user posted image user posted image svaka čast,ni sa svojom djecom kada odrastu.naše troje sami odgajamo,mame priskoče ponekad,ali mi nikada niko nije okupao ni jedno dijete,čak ni prvo kupanje,niti oprao kada su bili bebe,i još da dozvolim da mi pametuju oko odgoja.saslušam ja njih ,ali uradim po svom(mada nane imaju puno dobrih savjeta)a što se tiče košpi -to je čisto sujevjerje a ja nisam taj tip.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 15:56:38   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: eldinky

KAKVA ZAJEDNICA?-ne mogu ni sebe da trpim-ponekad


baš tako



E pa nije nam svima pala kasika u med, ne mogu svi zivjeti sami, jednostavno takve okolnosti i sl. Neko ne zeli da se odvoji od roditelja koliko god to supruga zeljela. U takvim situacijama neki se pomire sa sudbinom, neko dovede brak u pitanje, neko se razvodi a neko cuti i trpi. Ima nas svakakvih. Nisam u zajednici, ali poznajem mnoge, neki zive odlicno, nek se po vaz dan raspravljaju i prepiru. Nekima koji nisu u zajednici, opet nesto ne stima, uglavnom yalan dunya sto bi turci rekli :)))

nije ni meni pala kašika u med,nego se dobro namučili da bi se osamostalili,tj kupili stan i nije bilo ni malo lako,ali je sada super hB

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 15:59:39   
Medić*

IZVORNA PORUKA: eldinky


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: eldinky

KAKVA ZAJEDNICA?-ne mogu ni sebe da trpim-ponekad


baš tako



E pa nije nam svima pala kasika u med, ne mogu svi zivjeti sami, jednostavno takve okolnosti i sl. Neko ne zeli da se odvoji od roditelja koliko god to supruga zeljela. U takvim situacijama neki se pomire sa sudbinom, neko dovede brak u pitanje, neko se razvodi a neko cuti i trpi. Ima nas svakakvih. Nisam u zajednici, ali poznajem mnoge, neki zive odlicno, nek se po vaz dan raspravljaju i prepiru. Nekima koji nisu u zajednici, opet nesto ne stima, uglavnom yalan dunya sto bi turci rekli :)))

nije ni meni pala kašika u med,nego se dobro namučili da bi se osamostalili,tj kupili stan i nije bilo ni malo lako,ali je sada super hB


Hvala Bogu. Nismo ni mi u zajednici.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Zivot u zajednici
23.10.2012 19:38:38   
MicoTico
Ne živim u zajednici hB, nikad i nisam.
Moja sestra živi u zajednici. Ona i njen muž sebi prave stan u potkrovlju kuće njegovih roditelja, a s obzirom da još nisu završili, žive sa njima. Njena svekrva ne radi, pa svaki dan ima gotov ručak, opran veš i čistu kuću. Moja sestra je osoba koja ne da na sebe , a svekrvine komentare ne hebe ni 5 posto. Njoj zajednica, kako ja vidim , a i po njenoj priči, uopšte ne pada teško.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Zivot u zajednici
24.10.2012 16:13:31   
Malla21

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: eldinky


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: eldinky


imaš jednostavno rješenje,pošto ste u inostranstvu ,a on na crno,lijepo ga prijaviš-i pravac srbija


ja ne znam jel ovo trebalo bit smijesno al ja umirem user posted image ......a sad ozbiljno....nije to lijepo..ipak je to otac njenog muza...treba neko postovanje bit (naravno sve u granicama normale..koliko para toliko muzike).....al sto je previse, previse jeuser posted image


slažem se al se baš ismijah user posted image moraš baš biti pokvaren da takvo što realizuješ


ja sam se malo šalila,ali isto tako ne razumijem čovjeka koji živi u inostranstvu sa sinom ,a ne sa svojom ženomuser posted image


katastrofa!!!!!...ja sam htjela predlozit da poprica sa svekrvom da ga zove kuci..al ne znam koliko je to pametnouser posted image ...ocito ona nie dovoljno pametna da sama skonta,..doduse ona ga i otjeralauser posted image


Hehhee, da extra ideja, prijavicu ga i problem je resen.. Stvarnoo super :)
Kad bi jos mogla, a to da se poprica sa mojom svekrvom nema nista od toga, kao sto sam i napisala, fakticki ga ona tera od kuce .. Tako da coveka bas briga, kao da nema zenu.. Ali nije to razlog da nama smeta ovde, videcu kad stigne bebica nece biti toliko mira i tisine u stanu, on spava u salonu, pogotovo ce mu smetati sto nece moci da se pusi u stanu, a on variiii, ne gasi cigarettuu .. Sacekacu ja jos malo ..

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Zivot u zajednici
24.10.2012 16:16:00   
Malla21

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: SREĆNA


IZVORNA PORUKA: Bebica11

da i ja odg

mislim da ce joj svekar sam otici bar kad se porodi nece podnositi plac bebe, premal je stan za 3 generacijeuser posted image

ja se divim zenama u zajedniciuser posted image ja ne bih mogla, previse sam osjetljiva na bezobrazluk



Jest jest i ja sam to pomislila, neće dedo moći izdržat plač bebe otići će on itekako.


user posted image user posted image

da je nana to bi bio tezi slucaj al posto je dedo maknuce se on sam kad dijete zavristiuser posted image




Jao i ja se nadam da ce otici, molim Boga da dete sto vise galami .. :)
Cuce se, mali je stan, samo nas mali hodnik razdvaja od salona gde on spava..


(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Zivot u zajednici
24.10.2012 16:22:14   
Malla21

IZVORNA PORUKA: visnjica1

Jadna ti u svemu tome, tvome mm je fino jer je njegov tata kraj njega, a da li je tvoj u pitanju vec bi bio on ili tata,,,
Ja sam godinu dana zivjela u zajednici isto u inostranstvu ali smo imali kucu od njegovih roditelja, fino je bilo, pazili me mazili ali svoj rahatluk je najbolji, kada smo stali na svoje noge mi smo se i odvojili sadazivimo sami u 65m2 cekamo svoju prvu bebicu sve smo sebi sami kupili i obezbjedili za zivot hvala Bogu,.
Mislim da trebas punooo da pricas sa svojim mm u vezi toga i da ga ubjedis da si mu ti i beba preci od njegovog tate, dr stvar ti zivis s njegoim tatom u tako malom stancicu gdje nemas svog rahatlluka ni sekunde pa makar u trudnoci kad je najvise potrebno, sve je to do tvog muza, a svekar bezobrazan naravno njega nije stid da dijeli sobu sa snahom uzas jedan


Ma kakav stid, nema taj stida uopste.. Napomenula sam vise puta muzu kao sta bi bilo da su moji ovde itd. Zar ne bi se osecao nelagodno.? Samo mi je odgovorio PA ne bi mi bilo svejedno, i promeni temu.. Vidim da i moj muz ludi vise puta na oca i smeta i njemu, ali ne smme i istrucava se da mu ista kaze.. A meni se zali na njega ..
Sada kada se budem porodila moja majka rekla da dodje, prvo unuce i tooo ..
On me vec pita koliko ce da ostane, i ne znam dal ce moci da dodje posto moj otac ovde.. Poludela sam kad sam cula.
Samo mi je spas u bebici, mozda ce se sve promeniti kad se budem porodila..
Trudnoca nije planirana, iznenadili smo se kad smo saznali, mozda negde postoji razlog zasto se to tako desilo..

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Zivot u zajednici
24.10.2012 16:28:38   
Malla21

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam se malo šalila,ali isto tako ne razumijem čovjeka koji živi u inostranstvu sa sinom ,a ne sa svojom ženomuser posted image


ma znam da jesi, baš sam se ismijala
čuh da su svekrve uvrnute al svekar porijetko, al ovaj je genijalan, ostavio ženu u BiH i došao kod njih user posted image user posted image user posted image
ja bi svekrvi rekla da on izgleda ima neku trebu i da je to razlog što voli bit kod njih




uh vesela...pa da i ona doleti tamouser posted image ne, ne,ne



Sto se tice svekrve, nju ne zanima da dodje ovde, bila pre 2ipo god.i to sedela ko na iglama, od tada nije dosla, kad se budem porodila isto rekla da ne zna dal ce moci, i ako dodje samo na 10 dana, ima zena obaveza .. Gluposti, ne podnosi muza uopste, ja kazem, stigli ljudi u 50 god.i sad nasli da se rastave svako na svoju stranu .. I ovaj ovde svekar verovatno ima neku, pa zato nece dole, cula vise puta nocu kako sapuce ..
Sam Bog zna sta oni rade ..

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Zivot u zajednici
24.10.2012 16:34:40   
Malla21

IZVORNA PORUKA: eldinky


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam se malo šalila,ali isto tako ne razumijem čovjeka koji živi u inostranstvu sa sinom ,a ne sa svojom ženomuser posted image


ma znam da jesi, baš sam se ismijala
čuh da su svekrve uvrnute al svekar porijetko, al ovaj je genijalan, ostavio ženu u BiH i došao kod njih user posted image user posted image user posted image
ja bi svekrvi rekla da on izgleda ima neku trebu i da je to razlog što voli bit kod njih




uh vesela...pa da i ona doleti tamouser posted image ne, ne,ne

Garant neka švaleracija user posted image user posted image user posted image baš se ismija
zamisli još i svekrva dođe i svi u 50m2


Sto se njega tice mislim da ima neku, a i za nju istoo .. Kako bas tako to zivis s nekim 30 god.i odjednom ih prdne napamet idi ti radi u inostranstvu pod izgovorom da pomaze deci a ja cu ti kuci sama.. Meni ce biti dobro, gde tu crno dobro ko zna sta se radi ..
Oni uopste ne razgovaraju prodje i po 15 dana da se ne cuju, kad zove moj muz kaze majci evo ti tata, on samo ma sta mi je dajes sta imam s njom da pricam i ne uzima covek tel. Ja kad cula nisam mogla verovati, svako bije na svoju stranu .

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Zivot u zajednici
24.10.2012 16:39:35   
Malla21

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ne živim u zajednici hB, nikad i nisam.
Moja sestra živi u zajednici. Ona i njen muž sebi prave stan u potkrovlju kuće njegovih roditelja, a s obzirom da još nisu završili, žive sa njima. Njena svekrva ne radi, pa svaki dan ima gotov ručak, opran veš i čistu kuću. Moja sestra je osoba koja ne da na sebe , a svekrvine komentare ne hebe ni 5 posto. Njoj zajednica, kako ja vidim , a i po njenoj priči, uopšte ne pada teško.


Blagoo tvojoooj sestri, sta bih ja sve dala da se ne neeviram i da mi ne smeta, ali ne mogu, mozda zato sto je mali stan, pa udaramo jedno o drugoo, mozda kad bi bila neka kuca ili veci stan sa jos nekoliko soba mozda bi bilo drugacije ..
Ovako je nepodnosljivo, spava u salonu, gde jedemo, uvece ne mozemo mi gledati tv, on covek daljinac u ruke i menjaj kanale ..
Ne moze ni da se sedi, samo koliko veceramo, ja u sobi, muz isto on vec legne u krevet ..
Mnogo gadno .. Preko celog dana mi otvoreno prozori u salonu, da bi se izluftiralo ..

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Zivot u zajednici
24.10.2012 17:16:35   
sabinos
uh kad bude plakanje po svu noc,pa uspostavljanje dojenja,pa ulosci,pa krv...nista ti to nemoj skrivati.deveraj sve na sav glas,ako se tad ne postidii ode,onda se pomiri sa sudbinom

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Malla21)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Zivot u zajednici
24.10.2012 21:19:17   
mala_sa
Bebicu po noci fino uvijek uspavljuj i presvlaci u salonu, i to jos nabavi kakvu lampu (pa je pali uvijek ka smirujes bebicu). Izgovor nek ti bude tm koji mora da spava jer radi user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *