|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
4.8.2009 15:17:09   
Amrino
Zeno...kakva je situacija sa stolicom i "gasovima"....Ja sam jedne prilike zavrsila na hitnoj i zamalo me ne operisase...Bol je bila nepodnosljiva a ciko iz hitne koji me pregledao samo je konstatovao..."stomak napet....ovo je za hirurga"...Ja se sokirala...
Na kraju se ispostavilo da nije nista jer sam nakon jednog prrrrr user posted image user posted image user posted image "ozdravila"....Ali da mi je neko pricao da te cijeli dan i noc moze probadati takva bol zbog grceva u crijevima ne bih vjerovala....


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
4.8.2009 15:26:24   
Anoniman
Radili su mi i taj test i negativan je - nema bakterije u želudcu.
Amrino, imam redovne stolice i gasove, to je ok user posted image
Ostalo još samo da uradim gastroskopiju i da se otkloni sumnja na mogućnost čira na dvanaestercu.... Ako i to bude ok, onda fakat ne znam šta je ovo....
Sad mi je puno bolje, da li se samo od sebe smirilo ili od onog što mi je teta sinoć radila....

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
4.8.2009 16:48:48   
Chuchi
zene ja ne vidim pola ove teme, i kad god je otvorim zasteka mi cijeli RR forum user posted image user posted image vec sam pisala
jedan post Enisa_Sara, a ne znam jesi li ga vidjela? Ja ne vidim , jednostavno mi ova tema nesto zakovala! tako je od sinoc!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
4.8.2009 17:27:51   
lely
Enisa draga bas mi je zao sto te to snaslo,samo se nadam da nije nista strasno,da ce sto prije prestati i da nam budes opet kao i prije u top formi.
Cuvaj se mila i ljubni benju,a svakako nam javi kako si...

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
4.8.2009 17:36:08   
mamine oci
enisa draga bas mi je zao drzim fige da sve bude ok mozda ce nekom zvucati ovo smjesno ali zaista prijateljski zelim da pomognem enisa ti znas da je skoro i moj haris bio bolestan isto stomacni problemi ti si zena koja se skoro porodila i imas trk oko djece postoji mogucnost da ti se odvije pupak ljekari to ne priznaju i ne prihvataju i ako neko zna a to stare nane znaju da saviju to cesto bude upala nazeb i sl. meni haris umalo neode pod noz zbog ljekara koji u zadnje vrijeme nimalo nisu strucni cas izuzecima al ja pricam svoje iskustvo nemoj odma pod noz sto dobro neutvrdis sta ti je nezelim daleko bilo da ti stvara ni strah ni paniku samo sam htjela pomoci javi se i nadam se da ce sve biti ok...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
4.8.2009 18:21:49   
veeseelaa
enisa žao mi je zbog nastale situacije, nadam se da će sve biti u redu!
držim ti fige

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
4.8.2009 18:25:48   
Chuchi
Ono sto sam ja bila pisala je da je moja zaova poslije poroda dobila kilu na zelucu, i to na refluksu. Od poroda! Iste takve simptome
ima kad god joj se uznemiri zeludac, ne kazem da je kod tebe, ali treba sve provjeriti za ne daj Boze! Iskreno voljela bih da si se samo
strunila, pa te savjetujem da opet probas skinuti strunu kod te zene, istina nekad se mora vise puta da bi prestalo i vratilo se na svoje!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
4.8.2009 21:32:29   
larina
ma i ja sam imala probleme sa zelucom,ali mene bolio samo navecer i imala sam napuhan stomak,nalazi su isto bili uredu krv,urin i ultrasal stomaka,tako da su mi dali uputnicu ginekologu pa su i ti nalazi bili uredu.ponekad me opet zaboli samo rijetko trenutno uzimam ranisane,nekad caj od kunice, a neke tablete koje su mi doktori propisali uopste mi nisu pomagale.

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
4.8.2009 22:58:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Chuchi

zene ja ne vidim pola ove teme, i kad god je otvorim zasteka mi cijeli RR forum user posted image user posted image



I meni se dešavolo da ne vidim pola teme.... evo sad prvi put da uđem normalno na temu user posted image  Hvala ti na savjetu, ma samo da mi je znati šta je, da imam ispravnu dijagnozu.

mamine oči, čula sam i za to. Sinoć mi je jedna nana radila strunu pa mi reče da ne očekujem poboljšanje odmah, tek za 3,4 dana....
Kako noć odmiče, meni je gore user posted image , danas sam super bila, reko evo ide na bolje, al pred večer me opet uhvatilo....user posted image
Nadam se da će proći brzo, da opet uživam sa dječicom....

(odgovor članu Chuchi)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
4.8.2009 23:48:57   
mamine oci
bice sve dobro ako BOgda drzim fige ti si jaka zena..


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
5.8.2009 9:25:49   
R&T@
Želim ti od sveg srca da bol nestane i nadam se da je samo umor.user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
5.8.2009 11:39:41   
Anoniman
Evo mene. Jutros sam hB dosta bolje. Dr. nisam išla.... user posted image , iskreno strah me gastroskopije pravoooooo pa reko kad mi je već malo bolje da sačekam još koji dan da vidim možda se skroz smiri user posted image  Znam da sam trebala otići, isto bih i ja savjetovala nekoga drugog, al đaba.... što je čovjek "naopak" čim mu je malo bolje - ne mrda nigdje user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
5.8.2009 11:44:18   
lely
Hvala Bogu da je tebi bolje i drago mi je zbog toga,a sto se tice dr. ma svi smo mi takvi gledamo da ih zaobidjemo u srokom luku samo ako mozemo.
Najbitnije je da si ti dobro,a nadam se da ce tako i ostati...
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
5.8.2009 11:52:16   
Anoniman
Hvala lely user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lely)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
5.8.2009 11:54:17   
mamina princeza
Hb da ti je bolje. gastroskopija stavrno nije bas ugodna pa  je bolje d aj ene radis ako ne treba ...vjerovatno ti je struna i sad ti prolazi ....sretno i cuvaj se
ej al otidji ginekologu obavezno


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
5.8.2009 11:57:43   
Anoniman
mamina princeza, ginekologu idem aBd iduće sedmice kad mi muž bude na godišnjem odmoru da može sa djecom ostati. To svakako moram obaviti. user posted image

(odgovor članu mamina princeza)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
12.5.2012 15:37:41   
reallove
Drage moje,ne znam gdje da pisem,nasla sam ovu temu,nadam se da je ok...Sinoc me pocelo boljeti nesto na desnoj strani stomaka..Prvo me ono kao ziga,pa onda neka tupa bol..Naravno,ja sam panicar,odmah sam se prepala toliko da mi je muka dosla i pocelo da mi se nesvijesti..Uspanicim se,nazovem muza i u hitnu..Objasnim doktoru sve,pregledao mi stomak,kuckao,nista me ne boli,samo osjetim malo na desnoj strani..Kada me pregledao kaze,slijepo crijevo nije 99%,poslao me kuci i rekao da ne pijem nista,ako bude boljelo do ujutro da dodjem uraditi nalaze..Spavala sam fino,probudila se jutros,manje boli,ali odem uradim nalaze..Izvadila krv i urin,pregledao nalaze,kaze sve je ureduuser posted image .Dao mi olfen tablete,protiv bolova.Pitala ga trebam li otici ginekologu na pregled,on kaze nema potrebe.Naravno,ja cu otici kod ginekologa,vidjeti sta ima,trebam se naruciti,ne znam koliko cu cekati,a do tada cu da poludim.Je li neko od vas imao slicno iskustvo..

Hvala unaprijed

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
12.5.2012 15:56:39   
felix
odi ginicu i na uzv . pa ceš tad znati sigurno da nisu jajnici i sl .
nebirni ....
user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
12.5.2012 15:59:28   
reallove

IZVORNA PORUKA: felix

odi ginicu i na uzv . pa ceš tad znati sigurno da nisu jajnici i sl .
nebirni ....
user posted image

Ma ici cu aBd,ali me toliko strah,zakasnila sam da se narucim danas pa cu sutra aBd,ali cu cekati bar 2-3 dana jer je kod njega uvijek guzva..Ima da poludim od brigeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
12.5.2012 16:14:24   
bebacha
meni je to skoro bilo,izmedu rebra i pupka.strasna bol.ja nisam isla doktoru.
na kraju sam ustanovila da se zeludac pomjerio od nosanja Alena.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
12.5.2012 16:18:45   
nanika
reallove imas li problema sa hemoroidima??

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
12.5.2012 16:19:28   
reallove

IZVORNA PORUKA: bebacha

meni je to skoro bilo,izmedu rebra i pupka.strasna bol.ja nisam isla doktoru.
na kraju sam ustanovila da se zeludac pomjerio od nosanja Alena.

i kod mene je ovako,samo sto se kod mene spusti i dole nize,danas kad mi rece nalazi ok,rekoh,sigurno je jajnik,ali on mi kaze,ne treba ti gin,jedino ako ti hoces da uradis ultrazvuk i tako da se smirisuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
12.5.2012 16:21:42   
reallove

IZVORNA PORUKA: nanika

reallove imas li problema sa hemoroidima??

Ne,bar tako mislim.Imala sam do prije neki dan problema sa probavom,jedva sam nekako isla na wc,na silu cini mi se i jesam jednom osjetila kad se naprezem,da me bocne malo na desnoj straniuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
12.5.2012 16:25:13   
nanika

IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: nanika

reallove imas li problema sa hemoroidima??

Ne,bar tako mislim.Imala sam do prije neki dan problema sa probavom,jedva sam nekako isla na wc,na silu cini mi se i jesam jednom osjetila kad se naprezem,da me bocne malo na desnoj straniuser posted image

Ne moras vise razmisljati sta je, to su ti sigurno unutrasnji hemoroidi, kod mene je isti problemuser posted image . Meni se sve to isto kako ti objasnjavas nedavno dogodilo, sada koristim kremu za njih i puno mi je bolje. Stolica redovna i prestalo me boliti. Uzmi suhih sljiva da te malo otvore. Znam da si na dijeti ali uzmi, nema veze

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Sve "u redu" a bol ne prolazi.....
12.5.2012 16:27:58   
bebacha
al u zadnje vrijeme imam problema i sumnjam na hemoroide
kakva je krema u pitanju

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Rubi?
DM

Da li ste za to da nam Višnja otkrije ko je Rubi?

a) DA (75%)

b) NE (13%)

c) OSTALO-navedi (12%)


Broj svih glasova: 126

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *