|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 18:14:55   
manuela RR
Bivša je bivša,hm,al postojao je period kad se ta bivša odlično slagala sa gospodinom suprugom pa zašto se toga ikako prisjećati,ja bogme ne bih,a još mi je gora varijanta kao on njoj priča o meni,daleko bilo...
Uostalom ako je bivša šta ima da traži kod mog sadašnjeguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 18:15:00   
_melina_
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: _melina_

IZVORNA PORUKA: Nunichi

I ja sam u grupi koja nije za kontakte. user posted image
Nema potrebe za sevdanjem, ima svoje prijatelje za sevdanje, kao i ja svoje.
Jos zamisli dodje na kafu, ahahahhaha pa mislim...ma ne mogu ni zamisliti tako nesto. Vesela ti si bas otvorena za sve. user posted image



vraga bi se oni slozili s tim da nama dođu bivsi na kafu user posted image
prisjela bi nam i kafa i bivsi milion puta


e, upravo zbog toga bi i njemu na nos izašlauser posted image user posted image



ja uvijek kazem sve sto muskarac misli da moze da radi u braku neka bude svjestan toga da isto to moze i zena...
sto oni sebi daju zapravo mozemo i mi sebiuser posted image


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 18:17:26   
acudesa
IZVORNA PORUKA: manuela

Bivša je bivša,hm,al postojao je period kad se ta bivša odlično slagala sa gospodinom suprugom pa zašto se toga ikako prisjećati,ja bogme ne bih,a još mi je gora varijanta kao on njoj priča o meni,daleko bilo...
Uostalom ako je bivša šta ima da traži kod mog sadašnjeguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

aha, satra se pričajućiuser posted image user posted image user posted image
bilo, prošlo, ne ponovilo seuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 18:48:06   
veeseelaa
nećemo mi svoje muževe spasiti od drugih žena dahćući im za vrat.
Kao što negdje rekoh, biće što je zapisano
Nisam za lance i okove niti sputavanje u bilo kom smislu, ne volim mene neko da sputava pa ne bi ni ja nikog.
Zamisli ideš gradom sretneš bivšeg i on te zovne na piće a tebi hiljadu misli šta će tm reći, ma daj... ja bi crkla, ako mi se ide otišla bi i vooozdrrrra 
i nemoj te mislite da bi naši muževi odbili svoje bivše i da ne bi otišli s njima na piće, samo možda neki to prijave a neki ne


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 22:48:52   
tea lana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nećemo mi svoje muževe spasiti od drugih žena dahćući im za vrat.
Kao što negdje rekoh, biće što je zapisano
Nisam za lance i okove niti sputavanje u bilo kom smislu, ne volim mene neko da sputava pa ne bi ni ja nikog.
Zamisli ideš gradom sretneš bivšeg i on te zovne na piće a tebi hiljadu misli šta će tm reći, ma daj... ja bi crkla, ako mi se ide otišla bi i vooozdrrrra 
i nemoj te mislite da bi naši muževi odbili svoje bivše i da ne bi otišli s njima na piće, samo možda neki to prijave a neki ne




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 8:58:49   
lilith
ja sam ocito jedna od malobrojnih koja razmislja kao i vesela...u stvari, ne samo da nam je od mm bivsa bila na kafi,vec i na vjencanju,kada se mala rodila i sl...njih dvoje su dobri prijatelji i meni to ok...nekada davno bili u vezi,veza nije funkcionirala i onda skontali da bolje funkcionisu kao prijatelji...meni to ok skroz...na kraju krajeva cura je stvarno ok i pa sta ako su nekada bili zajedno?nas tada nije bilo ni u planu...voljela bi da imam prilike upoznati jos koju njegovu bivsuuser posted image i mm je upoznao jednog mog bivseg,pa sta...
nije to operisanost od ljubomore vec proslost je proslost...on ima bivse,ja imaam bivse...ti ljudi su dio nasih zivota,voljeli smo ih,ovako ili onako uticali su na nase zivote i sta sad...bivsi/e su tacno ono sto im ime govori i ja ih ne mogu smatrati prijetnjom...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 10:52:08   
Anoniman
Mi nismo u kontaktu s "bivsim", nemamo potrebu...ni u kom pogledu. Bivsi je bivsi i da imam sta s njim pricati ne bi mi bio bivsi, tako i njemu...Ali to je nase iskustvo.

Nisam ljubomorna i zaista imam povjerenje u muza, a ako bi razgovarao s bivsom ne bih odmah pomislila na prevaru, definitivno. Znam koliko mu znacim, ne moze se to preko noci promjeniti.
Pusti provjeravanje, sumnju, nepovjerenje....ako ce doci do prevare, doce bez obzira sta ti poduzela.
Ne pridaji znacaj nekoj tamo "bivsoj", ne "kopkaj"...Ako bas ne mozes biti mirna, razgovaraj s njim. I vjeruj sta ti kaze( i rijecima i gestikulaciji i onom izmedju redova). Ti najbolje poznajes svog muza i znas kakva je osoba, znas sta je u stanju uraditi.
Sretno u svakom slucaju.

(odgovor članu lilith)
  Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 13:02:31   
vila_7
super mi je kad neko ostane u kontaktu s bivsima, ali ja nisam za to a hB pa se slaže i mm. Tako da to nije problem jer oboje smo istog misljenja. Jest proslost-proslost, ali mi se ne sviđa ideja npr. da mm s nekim ostane prijatelj s kim je bio sexualno aktivan,jer znači da je postojala određena sexualna privlačnost između njih. 

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 13:03:05   
vila_7
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Mi nismo u kontaktu s "bivsim", nemamo potrebu...ni u kom pogledu. Bivsi je bivsi i da imam sta s njim pricati ne bi mi bio bivsi, tako i njemu...Ali to je nase iskustvo.

Nisam ljubomorna i zaista imam povjerenje u muza, a ako bi razgovarao s bivsom ne bih odmah pomislila na prevaru, definitivno. Znam koliko mu znacim, ne moze se to preko noci promjeniti.
Pusti provjeravanje, sumnju, nepovjerenje....ako ce doci do prevare, doce bez obzira sta ti poduzela.
Ne pridaji znacaj nekoj tamo "bivsoj", ne "kopkaj"...Ako bas ne mozes biti mirna, razgovaraj s njim. I vjeruj sta ti kaze( i rijecima i gestikulaciji i onom izmedju redova). Ti najbolje poznajes svog muza i znas kakva je osoba, znas sta je u stanju uraditi.
Sretno u svakom slucaju.




potpisujem


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 13:23:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: lilith

ja sam ocito jedna od malobrojnih koja razmislja kao i vesela...u stvari, ne samo da nam je od mm bivsa bila na kafi,vec i na vjencanju,kada se mala rodila i sl...njih dvoje su dobri prijatelji i meni to ok...nekada davno bili u vezi,veza nije funkcionirala i onda skontali da bolje funkcionisu kao prijatelji...meni to ok skroz...na kraju krajeva cura je stvarno ok i pa sta ako su nekada bili zajedno?nas tada nije bilo ni u planu...voljela bi da imam prilike upoznati jos koju njegovu bivsuuser posted image i mm je upoznao jednog mog bivseg,pa sta...
nije to operisanost od ljubomore vec proslost je proslost...on ima bivse,ja imaam bivse...ti ljudi su dio nasih zivota,voljeli smo ih,ovako ili onako uticali su na nase zivote i sta sad...bivsi/e su tacno ono sto im ime govori i ja ih ne mogu smatrati prijetnjom...



user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 13:57:04   
Nedi
Ma vala sad da ispijamo kafe i družimo se, ne pada mi na pamet. Pristojno se pozdraviti, čestitati na udaji/ženidbi, rođenju djeteta, Bajram/Božić ako se slučajno sretnemo na ulici i to je to. Imamo neke osobe na FB-u u prijateljima ali nikad nismo ni pitali jedno drugo - šta pričaš na FB sa ovim/ovom?
Zlatna sredina - niti preterano druženje niti pretjerano zvocanje. 


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 14:12:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Nedi

Ma vala sad da ispijamo kafe i družimo se, ne pada mi na pamet. Pristojno se pozdraviti, čestitati na udaji/ženidbi, rođenju djeteta, Bajram/Božić ako se slučajno sretnemo na ulici i to je to. Imamo neke osobe na FB-u u prijateljima ali nikad nismo ni pitali jedno drugo - šta pričaš na FB sa ovim/ovom?
Zlatna sredina - niti preterano druženje niti pretjerano zvocanje. 




i ovo je ok


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 15:57:03   
D_K
IZVORNA PORUKA: Nedi

Ma vala sad da ispijamo kafe i družimo se, ne pada mi na pamet. Pristojno se pozdraviti, čestitati na udaji/ženidbi, rođenju djeteta, Bajram/Božić ako se slučajno sretnemo na ulici i to je to. Imamo neke osobe na FB-u u prijateljima ali nikad nismo ni pitali jedno drugo - šta pričaš na FB sa ovim/ovom?
Zlatna sredina - niti preterano druženje niti pretjerano zvocanje. 



taman tako.. 'ako se slucajno sretnemo na ulici'!!
a sada neke kafice i druzenja, nije mi bas prijatna ta pomisao..

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 16:00:55   
Niobe
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nećemo mi svoje muževe spasiti od drugih žena dahćući im za vrat.



E to kazem. Cak bi imalo suprotan efekat, rekla bih.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 21:13:11   
acudesa
OT:
Objave: 501
Član od: 12.8.2009
Mjesto: Kiseljak
Status: odsutan user posted image

Niobe, morala sam kopirati moj omiljeni br levisica birvaktileuser posted image , baš si me podsejtila na mladostuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 21:19:17   
leli§
ja nikako nisam za to da se ide iz krajnosti u krajnost... niti pretjerano druzenje niti izbjegavanje. niti jedno nije normalno... a zabrane---pa nismo djeca...

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nećemo mi svoje muževe spasiti od drugih žena dahćući im za vrat.



ja sam sigurna da dok ja i mm dahcemo zajedno, ne ide on nigdje user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio leli§ -- 12.11.2009 21:20:57 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:02:00   
acudesa
Ja imam šiptarske krvi, znao je to i na sve pristaouser posted image user posted image user posted image
ništa bivšauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:03:32   
Mirkica
acudesa sto me zadevera s ovim novim avatarom pa nikako da te prepoznam :))) 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:04:11   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

Ja imam šiptarske krvi, znao je to i na sve pristaouser posted image user posted image user posted image
ništa bivšauser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:06:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leli§



dok ja i mm dahcemo zajedno, ne ide on nigdje user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:06:48   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

acudesa sto me zadevera s ovim novim avatarom pa nikako da te prepoznam :))) 

hihihi
nasmija me...ma, malo promjene, valja li?
da ga mičem ako ti se ne sviđa?user posted image user posted image
ps-pa, zar moje gluposti nisu očigledne sa sličicom ili bez njeuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:07:44   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

IZVORNA PORUKA: leli§



dok ja i mm dahcemo zajedno, ne ide on nigdje user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

malo suptilnije od koprcanje-hajdemo žene dahtatiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:09:17   
Mirkica
ma ja vidim ti se na ovu temu javljala hajd reko da vidim sta pise danas :))))) kad ono nigdje one mrkusice aman reko RR poludila jedva skonta ma super je i sada dok se malo oci priviknu 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:13:10   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

ma ja vidim ti se na ovu temu javljala hajd reko da vidim sta pise danas :))))) kad ono nigdje one mrkusice aman reko RR poludila jedva skonta ma super je i sada dok se malo oci priviknu 

kakva je danas, je li na lijevu ustala?user posted image user posted image user posted image  pa da se ismijem, je li?user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:14:42   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

ma ja vidim ti se na ovu temu javljala hajd reko da vidim sta pise danas :))))) kad ono nigdje one mrkusice aman reko RR poludila jedva skonta ma super je i sada dok se malo oci priviknu 

kakva je danas, je li na lijevu ustala?user posted image user posted image user posted image  pa da se ismijem, je li?user posted image

acudesa ne skeci sa temeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *