|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:16:26   
fatimica09
IZVORNA PORUKA: acudesa

Ja imam šiptarske krvi, znao je to i na sve pristaouser posted image user posted image user posted image
ništa bivšauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  kada voljem-voljem, kad ne voljem-...... 

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:16:51   
Mirkica
ma vjeruj da me tvoji i postovi i  od vessele znaju nasmijati uvijek, nekako ima u svakom vasem postu optimizma mada nam vesela zna nekad biti otresita kad je tema potrefi :)
sve u svemu super ste


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:20:43   
acudesa
IZVORNA PORUKA: fatimica09

IZVORNA PORUKA: acudesa

Ja imam šiptarske krvi, znao je to i na sve pristaouser posted image user posted image user posted image
ništa bivšauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  kada voljem-voljem, kad ne voljem-...... 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:26:31   
amela.srce
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: fatimica09

IZVORNA PORUKA: acudesa

Ja imam šiptarske krvi, znao je to i na sve pristaouser posted image user posted image user posted image
ništa bivšauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  kada voljem-voljem, kad ne voljem-...... 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image hahahahahah


Ja iskreno receno neznam sta da kazem na to, jer realno nije lepo dase covek vidja sa bivsim/om! Ali ipak svako svoje misljenje ima! Ko voli nek izvoli.



_____________________________

NASA PRINCEZA JE RODJENA 28.10.2007
AMELA:LJUBAV MOJA NAJVECA!!!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:29:50   
Mirkica
i meni to nije ok i kod mene to ne paliii smeta mi jednostavno nit se ja srecem s bivsim niti cujem niti on 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu amela.srce)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:33:38   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

ma vjeruj da me tvoji i postovi i  od vessele znaju nasmijati uvijek, nekako ima u svakom vasem postu optimizma mada nam vesela zna nekad biti otresita kad je tema potrefi :)
sve u svemu super ste


hvala od mene, a vesela će naknadnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:33:54   
Azure
Zavisi kakav je odnos. Moj suprug i moj bivsi decko su u dobrim odnosima. Ne druzimo se i ne posjecujemo, ali se cujemo s vremena na vrijeme. Upoznali smo i njegovu suprugu. Bas smo se nedavno sreli na Kosevu kad smo obje zaglavile u bolnici. Nju su odpustili nakon par dana, a ja sam ostala. Radila sam sirklazu. On je sutradan nazvao mog muza da vidi kako sama onda smo pricali smo 20 min. Ismijala sam se ko luda. Inace je opicen. Javio je kad mu se zena porodila. Zvali smo da vidimo kako su ona i bebica. On je zvao prije dva dana da cuje kako sam jer sam opet bila u bolnici. Tako neki normalan odnos, ali ne prisan. Svaki put kad se sretnemo dobro se svi ismijemo i ispricamo. Nama je to ok.


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:34:38   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

i meni to nije ok i kod mene to ne paliii smeta mi jednostavno nit se ja srecem s bivsim niti cujem niti on 

a, niti mi smeta kad drugi to prakticiraju, briga me svako ima svoje, a ja svoje rekla jasno i glasnouser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
12.11.2009 22:36:21   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

i meni to nije ok i kod mene to ne paliii smeta mi jednostavno nit se ja srecem s bivsim niti cujem niti on 

a, niti mi smeta kad drugi to prakticiraju, briga me svako ima svoje, a ja svoje rekla jasno i glasnouser posted image user posted image

bas tako nismo svi isti :))))  i svacije treba postovati


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
13.11.2009 5:51:59   
Anushka
hmm mene je maloprije docekala poruka bivse od mm na fb, jer on nema profil (nece da ga ima i sad sam sretna zbog toga, postedio me puno brigeuser posted image ).
Poruka je neutralna, ali njeno javljanje nije. Neki ljudi imaju potrebu da produzavaju kontakte koji nemaju svrhe. Ne sekira me mm, znam da on nece, al te zene zaista nekad nemaju granica. Nedavno je jedna pustila trac u mahalu (doslovnouser posted image ) da je ostavila muza i dvoje djece zbog mog muza i da sad ceka da on ostavi mene i naseg alenauser posted image  spominjale su se i neke poruke, ma spanska serija. Sreca pa smo mi stalozeni i takve stvari nas se ne doticu. Ima jos mnostvo primjera kad ljudi iz neke zlobe/dosade naume da ti zagorcaju zivot. Moja mama je npr dobijala anonimna pisma od tzv ljubavnica a i danas dan se to zna desiti, a nidje veze. sreca pa su moji bivsi uglavnom normalni ali da se nesto druzimo posebno - ne. Zivoti su jednostavno otisli u druge smjerove i nema potrebe da na silu odrzavamo nesto sto je davno zavrseno.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
13.11.2009 7:27:41   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Anushka

hmm mene je maloprije docekala poruka bivse od mm na fb, jer on nema profil (nece da ga ima i sad sam sretna zbog toga, postedio me puno brigeuser posted image ).
Poruka je neutralna, ali njeno javljanje nije. Neki ljudi imaju potrebu da produzavaju kontakte koji nemaju svrhe. Ne sekira me mm, znam da on nece, al te zene zaista nekad nemaju granica. Nedavno je jedna pustila trac u mahalu (doslovnouser posted image ) da je ostavila muza i dvoje djece zbog mog muza i da sad ceka da on ostavi mene i naseg alenauser posted image  spominjale su se i neke poruke, ma spanska serija. Sreca pa smo mi stalozeni i takve stvari nas se ne doticu. Ima jos mnostvo primjera kad ljudi iz neke zlobe/dosade naume da ti zagorcaju zivot. Moja mama je npr dobijala anonimna pisma od tzv ljubavnica a i danas dan se to zna desiti, a nidje veze. sreca pa su moji bivsi uglavnom normalni ali da se nesto druzimo posebno - ne. Zivoti su jednostavno otisli u druge smjerove i nema potrebe da na silu odrzavamo nesto sto je davno zavrseno.

sram je bilo i stid, užas, dno karaktera...ona bi tako redom mamila i ostavljala beštija (da se ne izražavam vulgarno)...dijete vam malo...fuj...nisam se mislila javljati, ali ovo me stvarno pogodilo..

ja, kad kažem svojim curama, budite oprezne ima svakakvih budaletina, njima smiješno..postoje osobe koje ciljano žele uništiti tuđu sreću, a nije im važno šta će sa njima biti, samo žele tebe vidjeti nesretnu...

..ako ti je muž ok, ne boj se budale, takvih je bilo i bit će...ja se recimo na te stvari našalim: Vodi ga ako ti treba i mm  se zeza i ne bojimo se ti sitnih .....nek probaju šta...user posted image pojela bih je za zajutrak

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
13.11.2009 8:50:31   
Nedi
.....nek probaju šta...user posted image pojela bih je za zajutrak
[/quote]

Tako si me nasmijala, popravila si mi jutro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
13.11.2009 8:57:45   
malaaaa
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Anushka

hmm mene je maloprije docekala poruka bivse od mm na fb, jer on nema profil (nece da ga ima i sad sam sretna zbog toga, postedio me puno brigeuser posted image ).
Poruka je neutralna, ali njeno javljanje nije. Neki ljudi imaju potrebu da produzavaju kontakte koji nemaju svrhe. Ne sekira me mm, znam da on nece, al te zene zaista nekad nemaju granica. Nedavno je jedna pustila trac u mahalu (doslovnouser posted image ) da je ostavila muza i dvoje djece zbog mog muza i da sad ceka da on ostavi mene i naseg alenauser posted image  spominjale su se i neke poruke, ma spanska serija. Sreca pa smo mi stalozeni i takve stvari nas se ne doticu. Ima jos mnostvo primjera kad ljudi iz neke zlobe/dosade naume da ti zagorcaju zivot. Moja mama je npr dobijala anonimna pisma od tzv ljubavnica a i danas dan se to zna desiti, a nidje veze. sreca pa su moji bivsi uglavnom normalni ali da se nesto druzimo posebno - ne. Zivoti su jednostavno otisli u druge smjerove i nema potrebe da na silu odrzavamo nesto sto je davno zavrseno.

sram je bilo i stid, užas, dno karaktera...ona bi tako redom mamila i ostavljala beštija (da se ne izražavam vulgarno)...dijete vam malo...fuj...nisam se mislila javljati, ali ovo me stvarno pogodilo..

ja, kad kažem svojim curama, budite oprezne ima svakakvih budaletina, njima smiješno..postoje osobe koje ciljano žele uništiti tuđu sreću, a nije im važno šta će sa njima biti, samo žele tebe vidjeti nesretnu...

..ako ti je muž ok, ne boj se budale, takvih je bilo i bit će...ja se recimo na te stvari našalim: Vodi ga ako ti treba i mm  se zeza i ne bojimo se ti sitnih .....nek probaju šta...user posted image pojela bih je za zajutrak



heheh bas fino receno acudesa koda sam ja napisalauser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
13.11.2009 8:58:36   
Sandrich
ja se jezim na takve zene,cure koje se petljaju u tudje veze,brakove....meni su na pocetku veze sa mojim dragim njegove bivse isto tako slale neke poruke,al sam ja to odmah srezala i na pocetku ih se kutarisala pa sad prelaze ulicu kad me vide user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
13.11.2009 13:52:32   
*Seve*
Nisam za nikakvo druzenje sa bivsim/ma,to mi je nekako glupo.
Niti bi dozvolila muzu da ispija kafe i sijedi sa bivom,niti bi ja to ikad uradila...
Bivsi/bivsa sto neko vec napisa da je bio dobar nebi bio bivsi....
Hajde pozdraviti se na ulici za to sam,ali sad ispricavati se ulaziti u dublje sta ja imam pricati sa bivsim ili on sa bivsom...
 

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
13.11.2009 14:32:35   
acudesa
IZVORNA PORUKA: *Seve*

Nisam za nikakvo druzenje sa bivsim/ma,to mi je nekako glupo.
Niti bi dozvolila muzu da ispija kafe i sijedi sa bivom,niti bi ja to ikad uradila...
Bivsi/bivsa sto neko vec napisa da je bio dobar nebi bio bivsi....
Hajde pozdraviti se na ulici za to sam,ali sad ispricavati se ulaziti u dublje sta ja imam pricati sa bivsim ili on sa bivsom...
 

isto ovako, može se, naravno, pozdraviti-ne bih remetila njegovu kulturu, treba pozdraviti....i to je sve

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
13.11.2009 14:37:54   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: acudesa

Ja imam šiptarske krvi, znao je to i na sve pristaouser posted image user posted image user posted image
ništa bivšauser posted image user posted image


  user posted image

ja sam rodjena među Albancima, do duše nemam njihovu krv ali sam pokupila njihove običaje vezano za tzv besuuser posted image user posted image user posted image  što reče to moj suprug zna, zato ga ja puštam da se druži s kim mu je volja, ako nešto bude konkretno o tome bi tada dumala, sad mi mrsko, malo sam polijena jer imam crnogorske krviuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
13.11.2009 14:44:04   
Hocu bebu
ne znam cemu vodi druzenje s bivsim partnerima?
Zbog cega dovodit u pitanje rahatluk u svom braku radi jedne ''kafe''?
Mozda to i jest samo ''kafa'', ali zasto uvodit sumnju u svoj brak?

ne nikad ne bih pristala da MM ode s nekom svojom bivsom ''onako'' na kafu, s osobom koju je eventualno volio, s njom proveo lijepe trenutke, ili one intimne...
a di je dvoje, sejtan je treci...
ne nikada ne bih, kao udana zena, niti kao cura isla se nekim svojim bivsim na kafu, nema smisla, nema svrhe, nema koristi

moze samo da dodje do svadje, sumnje i tuge

Cemu?

Toliko je jarana i jaranica, izvoli brate!user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
13.11.2009 14:49:22   
acudesa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: acudesa

Ja imam šiptarske krvi, znao je to i na sve pristaouser posted image user posted image user posted image
ništa bivšauser posted image user posted image


user posted image

ja sam rodjena među Albancima, do duše nemam njihovu krv ali sam pokupila njihove običaje vezano za tzv besuuser posted image user posted image user posted image  što reče to moj suprug zna, zato ga ja puštam da se druži s kim mu je volja, ako nešto bude konkretno o tome bi tada dumala, sad mi mrsko, malo sam polijena jer imam crnogorske krviuser posted image

jes, jes..apsolutno isto mislimo...ako bi šta konkretno bilo..besa mu je već data, još u vjenčaniciuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
13.11.2009 14:51:50   
acudesa
svaka čast izuzecima, ali među njima je bilo hemije nedvojbeno, nisu bili džaba skupa, može proces opet da uzavre...šta znam..možda je ne bi oženio, ali ne treba niti išta drugo da se desi

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
13.11.2009 14:53:50   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Nedi

.....nek probaju šta...user posted image pojela bih je za zajutrak


Tako si me nasmijala, popravila si mi jutro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


znam i šta te je nasmijalo-ovo zajutrakuser posted image user posted image ..pa, ne za doručak..ipak bi to bio zajutrak

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
13.11.2009 15:00:15   
Nedi
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Nedi

.....nek probaju šta...user posted image pojela bih je za zajutrak


Tako si me nasmijala, popravila si mi jutro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


znam i šta te je nasmijalo-ovo zajutrakuser posted image user posted image ..pa, ne za doručak..ipak bi to bio zajutrak




Zamišljam kako si je smazala i čačkalicom čačkaš zubiće, kao u crtanomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
13.11.2009 15:12:41   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Nedi

.....nek probaju šta...user posted image pojela bih je za zajutrak


Tako si me nasmijala, popravila si mi jutro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


znam i šta te je nasmijalo-ovo zajutrakuser posted image user posted image ..pa, ne za doručak..ipak bi to bio zajutrak




Zamišljam kako si je smazala i čačkalicom čačkaš zubiće, kao u crtanomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
uh, rekao bi čovjek kako je zeznutauser posted image user posted image user posted image
a, nisam dok mi se ne stane ne žulj-onda ti je bolje: miči kilometrima daleko

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 273
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *