|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 1:00:47   
myb@by

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a poslije tog dopisivanja bi ga posexala da mu oči ispadnu a sa njom i bivša iz glave ako je uopće u glavi

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Vesela koja si ti kraljica!

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 1:07:23   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 1:18:02   
acudesa
veselice, hajd još koju pametnu
za nas jubomorneuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 1:27:10   
indy_26
ja sumnjam da moj muz ima kontakt sa svojom bivsom zenom i to me pravo ljuti.

_____________________________

indy_26

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 1:30:06   
acudesa
IZVORNA PORUKA: indy_26

ja sumnjam da moj muz ima kontakt sa svojom bivsom zenom i to me pravo ljuti.

da li sumnjaš ili si sigurna?

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu indy_26)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 1:32:57   
indy_26
IZVORNA PORUKA: almai

Neznam kako da nazovem ovu temu ,mada najbolje joj naziv odgovara 'prevara na fB.Naime u zadnje vrijeme mm se dopisuje sa svojom prvom ljubavi koja je bila prije 15ak god.Po prirodi nisam ljubomorna osoba i nebi bilo problema  sto on ima kontakt sa njom da njegove poruke ne pocinju sa 'draga moja... i na kraju ide pusa.Vece neko vrijeme citam te poruke ali danas su cak i br. tel. izmijenili da se mogu cuti.Za mene je to vec pretjerano!!!Njih dvoje pisu o svojim porodicama ,djeci i nista joj nije slagao sto je napisao ali stvarno neznam sta da radim.Dali da mu dam do znanja da znam da se dopisuje sa njom ili da i dalje sutim i gledam dokle ce to sve ici???


dobro je nisam jedina. slucaj isti kao i tvoj na fb skontala sam nema nista sto ti kazes konkretno ali ima :nisam te zaboravio  nego u frci nesto radim i kako si ti: a ja se na to najezim. Ali odlucila sam da mu ne kazem jedino ako vidim da ima nesto konkretno onda cu mu reci i mozda se rastaviti od njega jer mrzim prevaru to nikada nikome ne bih oprostila.

_____________________________

indy_26

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 1:33:00   
Ella_H
Kako ste zenice? Kod mene to nepali kakve bivse kakve prijateljice,
ja iskreno da vam kazem i nemam to cudo od FB
mm ima imam njegov password rijetko kad i udjem vecinom
cuje se s familijom itd a i on rjetko ide njega samo zanima
sport i te muske gluposti hehe
imamo jednog kucnog prijatelja isto ozenjen i na njegovom FB
kamara naKih zena itd meni je to fuj i nakraju cujem trazi
taj cova razvod pitam se zbog cega...netolerisem uopste
samo indy na to pripazi cuj cuje se sa bivsom zenom
svima nama treba sloboda al bolje da i te muzice malo
pritegnemo za svaki slucaj jer ako mi nismo zainteresirane
nimalo njima to mozda da neku dozu sigurnosti da
nastave s tim bezazlenim dopisivanjima i ko zna sta poslije
iz tog moze da bude...

(odgovor članu indy_26)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 1:34:56   
indy_26
sigurna sam u tel kontakt ,jer se ne mogu vidjeti daleko su u drugim drzavama mnogo mnogo daleko

_____________________________

indy_26

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 1:38:43   
indy_26
on  zna da bi ja po....... da ja znam za to ali necu da mu govorim jer isto tako on ne otvara moj fb niti moj mob tako smo se naucili od pocetka da je to nasa privatnost. Ma iskreno da ti kazem imam i ja neke bivse na fb ali mi nekako to normalno nema nista sve jaranski a kad je on u pitanju onda mi smeta. Ali ja mrzim njegovu bivsu i najezim se kad joj ime neko spomene.

_____________________________

indy_26

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 1:43:31   
indy_26
slazem se s tobom veesela treba biti namazan i precutati to pa vidjecemo dokle ce.

_____________________________

indy_26

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 1:51:59   
leli§
jao veseleuser posted image user posted image user posted image user posted image zeno draga odakle ih samo izvlacisuser posted image user posted image user posted image user posted image

ja ne bih jos rekla... cisto da vidim dokle ce to da ide... znam da ti smeta ali vjeruj mi da zlatna iza zuba ostaje. ako sad u pocetku "presjeces", ako je nesto i namjeravao (ne daj Boze) krice to pravoooooo... eh onda tek neces znati na cemu si... a da pokusas da provuces kroz pricu sa nekim trecim (npr prijateljicom) pred njim da se tebi javio taj i taj (neki tvoj bivsi) pa da vidis kako ce on reagovati... joj mene bi to najvise zanimalo... pa ako bi se ljutnuo huh kako bih se ja ljutnulauser posted image user posted image

i ja i suprug imamo fb i nismo prijateljiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sta treba da se ja nerviram ko su neke njegove skolske drugarice a on mene da ispituje sta ce ti ovaj sta ti je onaj rekao itd... pusti me ziv bio smiromuser posted image user posted image user posted image ovaj fb postao pravo zlo mogu ja vama reciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu indy_26)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 1:52:07   
Chuchi
Vesela bona reci almi fino da se ti dopisujes s njenim muzicem user posted image user posted image user posted image
A nije tu okolo kole, te nemoj ga nagazit, te pusti ga, te ovo te ono... pa kako vec nije skontala ? hahaha
user posted image user posted image
(nemoj zamjerit majke ti, salim se malo)

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu indy_26)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 1:56:31   
leli§

IZVORNA PORUKA: indy_26

ja sumnjam da moj muz ima kontakt sa svojom bivsom zenom i to me pravo ljuti.


ja ne razumijem ZASTO? ako je njegoova bivsa (pogotovo zena) zasto se sa njom uopste ima dopisivati?je li imaju djece? ne razumijem zasto bisa nekim kada se ravzedes uopste ostao u nekom "dopisivackom" odnosu... ja bih se naljutila do nebauser posted image user posted image user posted image user posted image bivse djevojke su jedno bivse supruge drugouser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu indy_26)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 1:57:03   
leli§

IZVORNA PORUKA: Chuchi

Vesela bona reci almi fino da se ti dopisujes s njenim muzicem user posted image user posted image user posted image
A nije tu okolo kole, te nemoj ga nagazit, te pusti ga, te ovo te ono... pa kako vec nije skontala ? hahaha
user posted image user posted image
(nemoj zamjerit majke ti, salim se malo)



chuci ne zakuhavajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 2:07:53   
scarlett
Za mene prevara počinje u glavi, tako da vjerujem da me moj suprug ima namjeru prevariti, ja ga u tome ne mogu spriječiti ni kontrolisanjem, ni zabranama, ni ograničavanjem njegove slobode, ni prijetnjama, niti bilo čime drugim.

Mislim da ne trebamo MI biti te koje će ih sprječavati da učine glupost, nego valjda oni sami sebe- AKO IM JE STALO...


(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 2:45:31   
veeseelaa
izvinete cure što me ne bih, išla sam istjerivati đavola iz suprugauser posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.8.2009 2:53:47 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 2:48:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Chuchi

Vesela bona reci almi fino da se ti dopisujes s njenim muzicem user posted image user posted image user posted image
A nije tu okolo kole, te nemoj ga nagazit, te pusti ga, te ovo te ono... pa kako vec nije skontala ? hahaha
user posted image user posted image
(nemoj zamjerit majke ti, salim se malo)


gluho bilouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 9:14:08   
meme27
ma reci ti njemu lijepo je sto se dopisivas sa svojom bivsom sa kojom si asikovao:) koju si mozda i ljubio sa kojom si mozda i spavao
 i u glavi imao planove kako ces sa njom zivjeti....
i sada pises joj o meni e jesi me pitao dali smjes pisati privatne stvari o meni a ona me ne poznajeme....
ne Almai ja takve stvari nebi nimalo tolerisala....to jeste kompa facebook....ali to moze izaci i na dalje...nebi mi se svidzaolo da se sjete svoji djela i da zajedno razmisljaju i fantaziraju o tom pa zamjenu brojeve telefona pa se sretnu pa i na javi da se sjecaju.da ti ne nabrajam za dalje...
odma bi mu ja lijepo rekla gdje moje granice tolerancije idu...
 
i upitaj ga odkud njemu tolika ljubomora prati te kada nije kod kuce zvonoí te u svakom trenu a dopisuje se sa svojom bivsom i jos izmjenjuju brojoeve... 
neko pise sto ja njega moram paziti...da da on ako hoce otice da mu lance okujemo...ali ako smo se borile da na nama oci imaju nasi momci-buduci muzevi onda treba da se borimo jos vise da ostanu na pravom putu jer su nam muzevi...

< Poruku je uredio meme27 -- 8.8.2009 9:23:06 >


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 10:32:21   
ziki
upravu je Vesela, i za slobodu i potrebu za prostorom a bogami kako mu istjerat bivsu iz glaveuser posted image  sta bi trebo da radi moj muz 80% telefonskog imenika su muskarci, nisu bivsi ja za sobom rusim mostove, da unajmi privatnog detektiva i prati me u stopu mesto sto smo dio godisnjeg proveli razdvojeno.
"vjetar se vezat ne moze, tu samo ljubav pomaze"

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 10:46:48   
dana3
ZA mene takva dopisivanja su idiotizam

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 10:48:07   
Nunny
uh..znas kako se kaze gdje ima dima ima i vatre...ti najbolje znas kakav je on imao odnos sa doticnom ako je tu bilo iceg imalo degutantnijeg ni slucajno ne bi trebali biti u kontaktu...ne kontam sta tu ima vise da se prica......bas me zanima do koga je do zene ili do muskarca tj ko je koga prvi startovao...ko tu zeli kontakt....ne trebas praviti scenu jer supruga uvjek ispadne krivac...ona je ta koja je isfrustrirana, ljubomorna ili ko zna sta...ja bi to lijepo mirnim tonom po kratkom postupku fino mu rekla ..."ovo se ne desava, ne zanimaju me opravdanja...ukini fino svaki kontakt..." i tu bi se rasprava zavrsila....bolje da dalje ne ispitujes tebi ce biti teze....prvo mozda TM nije kriv ...sutra se tebi neko moze javiti to niko ne moze sprijeciti...ali i kulturno se moze prekinuti kontakt a da ne ispadnes smece...to se zove distanca....ali ukoliko on zapocinje pricu o vasem zivotu itd onda lete prsti tako da vise ne moze da tipka...user posted image

< Poruku je uredio Nunny -- 8.8.2009 10:50:33 >

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 10:59:11   
Nunichi
Vesela pametno zbori...ko moze to tako takticki da odradi dobro i jest.
Ali ja nazalost ne mogu. user posted image
Meni je to srklet,cuj ja znam da se dopisuje s bivsom i pravim se luda.
Ne vidim svrhu dopisivanja vala...ako imate zajednickih tema zasto niste i dalje skupa?
To ti s njom imas potrebu pricati,nisam ti ja dovoljna za pricu?
Zar nemas "svojih" prijatelja sa kojim mozes caskati? Sta nju briga kako si ti,zena i djeca?
Ma joj vec se vidim sa rafalnom paljbom...user posted image
Ja licno ne bih nista cekala i taktizirala,to je moj zivot i imam svo pravo da pravim dramu od toga...A na stranu sto bi bila jako povrijedjena i sto bi mi uvijek ostalo negdje u malom mozgu da su oni pricali,pusice slali i jos i tel broj razmijenili.
Ne znam almai,ali ja bi ga pitala cemu sve to...pa kud puklo da puklo.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 11:07:02   
Lady26
Ja to ne bih trpila, zato se i zove BIVSA jer ocigledno im nije islo, pa sta sad onda imaju da se dopisuju?! Ja sma po prirodi ljubomorna (mada mm nema bivsih cura) i kad bih se nasla u takvoj situaciji ja to odmah rjesavam, nisam nicija kutija da sutim sto se kaze...i ne znam lagati niti kriti stvari to se na meni odmah primjeti....Sve je to individualno ali razgovor direktan o tome je jedino pravo rjesenje ako ti to toliko smeta, ne drzi to u sebi!!!!

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 12:05:19   
adannn
Ja sam po prirodi malkice ljubomorna ili malo više:)ali smatram da ako mi bivši nije ništa nažao učinio i ako smo se rastali samo zato što nismo mogli,zašto mi isti ne bi mogao biti prijatelj?
Zašto se ne bi ponekad čuli,kad se vidimo pozdraviti....pa zar sve što je bilo među nama mora zauvijek nestati....Ne znači to da ću prevariti svog muža,daleko bilo,ali ipak ne mogu kraj nekog proći kao da ga ne poznajem a bili smo u vezi....Ovo nije slučaj za one koji su imali problematičan i osjetljiv rastanak....Naravno,ako taj bivši/bivša može nekako da ugrozi brak ili otvoreno prijeti eh onda treba reagovatiuser posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 12:14:24   
mnn
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Vesela pametno zbori...ko moze to tako takticki da odradi dobro i jest.
Ali ja nazalost ne mogu. user posted image
Meni je to srklet,cuj ja znam da se dopisuje s bivsom i pravim se luda.
Ne vidim svrhu dopisivanja vala...ako imate zajednickih tema zasto niste i dalje skupa?
To ti s njom imas potrebu pricati,nisam ti ja dovoljna za pricu?
Zar nemas "svojih" prijatelja sa kojim mozes caskati? Sta nju briga kako si ti,zena i djeca?
Ma joj vec se vidim sa rafalnom paljbom...user posted image
Ja licno ne bih nista cekala i taktizirala,to je moj zivot i imam svo pravo da pravim dramu od toga...A na stranu sto bi bila jako povrijedjena i sto bi mi uvijek ostalo negdje u malom mozgu da su oni pricali,pusice slali i jos i tel broj razmijenili.
Ne znam almai,ali ja bi ga pitala cemu sve to...pa kud puklo da puklo.












slažem se sa tobom! ja mislim da bi kod mene radila tava od ruže.uh ja bi poludila, ja sam temperamentni škorpion....user posted image letile bi tave...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *