|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 12:36:32   
nikita
Evo na sto se mm naljutio na mene neki dan:

Neko je meni posla poruku sa hr broja -Gdje si sta ima ? i ja odgovorim Tko je? i ukucam broj pod imenom Netko i za par dana meni dolazi poruka i do muza bio mob reko vidi tko je kad tamo taj Netko pita Kako ne znas tko je ?
Tu je muzu bilo krivo sto mu ja nisam rekla a meni je to bilo bezazleno i kontam sta mu imam govorit...
Na kraju se ispostavilo da je to jedan sto smo ga davno ja i prijateljica na moru upoznali i kako ona nece da mu se javi, meni slao poruke da je zamolim da mu se javi. Niđe veze s vezom...


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 12:43:06   
veeseelaa
eh te porukeuser posted image

ja prije par dana vidim propuštem poziv na mobilnom i okrenem taj broj, rekoh Sanela je neko me zvao s ovog broja a neki muškarac veli izvini pogriješio sam...
ne prođe malo zove lik i kaže meni a gdje si ti, da dodjem po tebe, ja sam u Brelima user posted image user posted image user posted image  a mm sjedi pored mene, rekoh ajde dodji al moraš i mog muža povesti a Boga mi i bebicu user posted image user posted image user posted image  kaže čovjek izvini Boga ti, ja kontao ti solo djevojka

mm mi je naravno više puta kasnije rekao da je to neki tajni znak bio, kao dajem liku do znanja da mi je muž tu
a ja sve okrenem na zezu, rekoh tajni znak je "orao pao"user posted image user posted image user posted image  kao u partizanskim filmovimauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.8.2009 12:46:07 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 13:59:54   
almai
ojojjjj pa ovdje covijek nemoze biti pametan?toliko smo svi razliciti i neki kao sto bi veselaa to rijesili kroz krevet a ja kad sam ljuta ma bjezim od njega 100kmuser posted image user posted image   u horoskopu smo obodvoje lavovi i zamislite samo kad se dva lava spojeuser posted image user posted image .
Njegov passwort je ostao memorisan na com. i tako da ja ulazim preko explorera u fb,a on preko mozzile.Ja stvarno nisam po prirodi ljubomorna osoba,pa i ja kad sretnem nekog bivseg popricam ono bezz sa njim ali mi ovo izgleda pretjerano malo iz tog razloga sto su se i tel. br. razmijenuli.hmmm neznam sacekat cu ja jos koju poruku da vidim kako ce se stvari dalje odvijati.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 14:02:03   
Lady26
Ja sexom rjesavam druge stvari user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ali ovo ne bih mogla....Ma svi smo razliciti i niko osim tebe ne moze odluciti sta ces uraditi...nadam se da ce sto rijesiti user posted image user posted image user posted image kako je najbolje po tebe i njega, sretno!

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 14:45:31   
meme27
ja mislim da ti trebas sa njim razgovarati ,staviti karte na sto...

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 14:52:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja sexom rjesavam druge stvari user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ali ovo ne bih mogla....Ma svi smo razliciti i niko osim tebe ne moze odluciti sta ces uraditi...nadam se da ce sto rijesiti user posted image user posted image user posted image kako je najbolje po tebe i njega, sretno!


ja sve sexom rješavamuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 14:57:12   
meme27
ja,ja vesela i ta ti je pametna....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 14:57:34   
Anoniman
vidim da se zivotinje spominju...evo jos jedneuser posted image

Zar nemas i ti nekog bivseg kome bi mogla pisati dragi moj...pusa?user posted image user posted image pa da vidis kako ce drago da reaguje

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 15:00:23   
meme27
pa poludio bi covjek i onako je zvoni kada je odsutan neda joj da dise a krije telefonske brojeve po dzepovima kakav dupli moral....nebi ja njemu bila dobra kao ti i sutila...ali hajde ja sam huja sto se takvi stvari tice..
ti znas sebi najbolje i nadam se da ce se to rijesiti lijepo...

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 15:19:08   
indy_26
IZVORNA PORUKA: leli§


IZVORNA PORUKA: indy_26

ja sumnjam da moj muz ima kontakt sa svojom bivsom zenom i to me pravo ljuti.


ja ne razumijem ZASTO? ako je njegoova bivsa (pogotovo zena) zasto se sa njom uopste ima dopisivati?je li imaju djece? ne razumijem zasto bisa nekim kada se ravzedes uopste ostao u nekom "dopisivackom" odnosu... ja bih se naljutila do nebauser posted image user posted image user posted image user posted image bivse djevojke su jedno bivse supruge drugouser posted image


Evo kao imao je djete s njom prije 6 god i umrlo im je ne daj boze nikom. Ja imamisto iza sebe brak i sina od 7 god i imam sina koji zivi s nama. njegova bivsa je nidje veze isto je kao muskarac i nikad nije stavila dezodorans na sebe to mi je on pricao ali ona ti je u fazonu frajera auti motori prava muskaraca i tako da su oni kao postali prijatelji posle razvoda. Meni to nije smetalo u pocetku kad smo se poceli zabavljati jer nisam toliko osjecala nesto prema njemu. sada bi ja htjela da sam mu centar svijeta i da ne pogleda ni u jednu drugu. Ali nikad mu ne bi pokazala da sam ljubomorna previse samo malkice jer znam da je to grozno za muskarce kad ih gnavis to sam prosla u prvom braku sto je mozda i dovelo do razvoda. zato cu biti pametna i necu mu nista reci da bezveze ne zakuhavam. Znam sigurno da nema nista sa njom ali opet mi je krivo kad uhvatim da se cuju razveli su se odma poslije smrti djeteta prije 5 i po godina i da su htjeli nesto do tada bilo bi a ne bi mene zenu sa djetetom i to muskim prihvatio da me nije puno volio jer rijetki su takvi danas.

_____________________________

indy_26

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 15:35:07   
Misica84
Jao vesela, ja i ti kao blizankinje, user posted image user posted image user posted image .

Ja mislim da ljubomora nevodi nicemu. I ja ponekad spiuniram iza mm kao James Bond, ali mu nikad rekla nisam, sta znam. Nego ja pratim i sutim, a i mutim! U vecina slucajeva sve se samo rjesi.
Sto se tice kontakta s bivom/bivsim. MM licno nema kontakta s bivsim, jer su to sve bile bez vezne avanture. A ja imam vec prijateljski odnos s mojim bivsim. On i mm se isto znaju i druze. On je cak vozio limuzinu koja je mene kao mladu vozila na opstinu.
Bas neki dan dolazio nas kum s zenom i mi gledamo nasu svadbu. Sad na DVD se vidi kako kum u prolazu poprica nesta s jednom curom (koji mi svi znamo osim njegove zene) na svadbi, ma ni sec. to nije trajalo. Njevoga zena napravi citav haus, sta on prica s njom, poce se derati (Nejgova je zena zivila u Bosni, oni se vjencali mjesec prije moje svadbe, tako da je ona dole bila i cekala papire) itd.
Kad smo se ja i moj muz odvalili smijati. Kazem ja njima, cemu svadja, ovaj moj prijatelj, koga ste vidjeli u svatovima prvo mladu ljubio pa onda mladu vozio na vjencanje. hahahaha I mi se tako smijemo a oni blehnuli. Kaze moj muz, pa sta je, svi smo mi imali zivot i prije braka, ali bilo i proslo, a moja zena nije ruzna ni mutava da nije imam momaka prije mene,
Tako da su se oni usutili!
Znaci samo sabur i posmatraj. A on da hoce nesta s njom, nebi joj prico o tebi i djeci i obrnuto!!!

(odgovor članu indy_26)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 15:48:41   
veeseelaa
baš tako Misice 84, bez panike, samo lagano
ja kad sam se iz nekog razloga najviše ljuta na mm, napucam se i pravac grad a on ostane da se ibreti user posted image user posted image user posted image  i samo zove, reko ne zovi me sad sam zauzeta, javim ti se čim ovo završim user posted image user posted image user posted image  on se pojede, a kad dodjem kući počnem da pjevušim a on bi se svađao, rekoh smiri se imala sam lijep dan, neću da mi ga ti pokvariš a on šiziuser posted image user posted image user posted image
mene te zločeste igrice ispunjavaju, pa onda odmah pravac tuširanje a on ko mačak grebe po vratima i sve pita: a što se sad tuširaš??? ha ha


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 15:49:24   
indy_26
ma slazem se s tobom. A kad covjek vara zenu osjeti se to boga mi dobro nema ga kuci cesto nece da se sexa s tobom nece vise ni da te poljubi porukice ljubavne itd. a sve dok osjetis ljubav i paznju od muza sve je to bezopasno. Ali i ja sam za to da se suti da se ne prave skandali bezveze izuzev ako ima nesto konkretno. Hvala bogu moj drugi brak uspjeva bas zbog toga sto mu za svaku sitnicu ne zvocam i ne napadam ga i sve funkcionise. Ali ipak mi je krivo ne znam sto valjda je to normalno. A kad bi saznala za nesto bas opasno odma bi se razvela pa taman kad bi se udavala jos 100 puta mrzim muzeve varalice a i zene.

_____________________________

indy_26

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 15:55:54   
veeseelaa
ja mislim da nije pametno tako odreagirati, treba sabrati šta sve dobijaš a šta gubiš....
uvijek racionalno razmišljati, ako hoćeš da te muškarac prevashodno želi mislim da žena mora tu da bude namazana a ne dosadna i čangrizava
Malo se poigravati s mužem, lagano mu onako nonšalantno bacati bombice da se on malo zadevera a ne samo mi žene da kontamo gdje su oni
Nek oni malo kontaju gdje smo mi, nekad kad razgovaraš na tel zatvori mu vrata i kao skloniš se da on ne čuje.....
ima da ga to zantrigira
ili glasno se nasmiješ nekoj dobijenoj poruci, eee kako se oni pale
bitno je da ne misle da se sve vrti oko njih

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu indy_26)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 16:12:45   
palčica
Taktike, taktike.... ja nekad ispalim a nekad se zamrznem... dakle nema govora,dodira a o poljupcima da ni ne pričam pa onda on konta šta mi je pa kad shvati popričamo, ali čim se počne branit ili izmotavat ja ispalim!!!! Pa žene moje nisu nas na cesti našli pa da nas tako mogu zaj....    A seks..pa ja vam se ravnam po onome;zašto sebi uskratit užitak? user posted image user posted image  

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 16:13:36   
Enchy
Vesela, slazem se u svemu sto si napisala.

Ono sto je misica napisala: A on da hoce nesta s njom, nebi joj prico o tebi i djeci i obrnuto!!! smatram da to ipak nije garancija. Poznajem ljude kojima je to izgovor za druzenje i dopisivanje, a svjesno se upustaju u avanturu, jer nista im drugo i ne treba, imaju brak, zenu, djecu...samo bi malo onako radi promjene.
Ja bih pratila i dalje te porukice, pa ako je ipak nesto ozbiljno reagovati, ali ne treb frku dizati bez potrebe.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 17:11:44   
TonkicaPalonkica
Ja kontam da bi on dobro pripazio na pasword da tu ima nesto.

_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu Enchy)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 17:32:28   
indy_26
u pravu si moj cak i zna da ja znam njegovu lozinku ali ne sumnja da idem tamo naljutio bi se na mene pravo rekao bi da sam bolesna sto ga provjeravam jer isto tako ni on mene ne provjerava ni mob ni nista takav imamo odnos da niko nicije stvari ne pregledava jer onda kao nemamo povjerenja jedno u drugo i to smo se dogovorili kad smo se zabavljali.samo ja malo krsim ta pravila sta cu kad sma njuskalica.

_____________________________

indy_26

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 17:34:39   
Pankica
Ja odmah uzvraćam istom mjerom!Nisam nikad posumnjala da me muž možda vara, ali nikad se nezna!Mada mislim da nije od tog posla i ne mislim da su svi muškarci ,po tom pitanju, isti.Za to se trebaš roditi! Nemam ništa protiv da ponekad ode na kafu, ali večernji izlasci, bez mene, ne dolaze u obzir!U danu, da, ne smeta mi, ali nema ni on ništa protiv da ja odem negdje sa kolegicom, doduše ponekad. Ni jedno ni drugo, ne izlazimo često jedno bez drugog.Imamo povjerenje jedno u drugo, ali uvijek uslijede ona pitanja, pa je li još neko bio s vama, gdje ste sjedile, i tako to.Ništa strašno, bar sad za sad.Nadam se da će tako i ostati. user posted image Ali ako se stvari vremenom promjene, mogla bih vrlo jednostavno zaključiti da nešto nije u redu, obzirom da nam je sada praksa takva kakva jeste.

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 17:47:37   
Pankica
Joj, ja promašila temu!Sorry!A imala bih ja i na ovu temu puno toga!A čini mi se da sam i pisala o tim bivšim, možda baš na ovoj temi!Uletila sam ko padobranac na temu, pa nemam pojma.


(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 22:11:50   
almai
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


ja kad sam se iz nekog razloga najviše ljuta na mm, napucam se i pravac grad a on ostane da se ibreti user posted image user posted image user posted image  i samo zove, reko ne zovi me sad sam zauzeta, javim ti se čim ovo završim user posted image user posted image user posted image  on se pojede, a kad dodjem kući počnem da pjevušim a on bi se svađao, rekoh smiri se imala sam lijep dan, neću da mi ga ti pokvariš a on šiziuser posted image user posted image user posted image
mene te zločeste igrice ispunjavaju, pa onda odmah pravac tuširanje a on ko mačak grebe po vratima i sve pita: a što se sad tuširaš??? ha ha

e,zeno draga,ja se tebi ibretim pa mozes tako biti hladna i opet mudra i mutnauser posted image user posted image , pa tako da odigras...Ja bi cini mi se prije g... pojela nego se sexala poslije svadeuser posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 22:13:34   
neki
Za mene prevara počinje u glavi, tako da vjerujem da me moj suprug ima namjeru prevariti, ja ga u tome ne mogu spriječiti ni kontrolisanjem, ni zabranama, ni ograničavanjem njegove slobode, ni prijetnjama, niti bilo čime drugim.

Mislim da ne trebamo MI biti te koje će ih sprječavati da učine glupost, nego valjda oni sami sebe- AKO IM JE STALO...




Potpisujem scarlett u potpunostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 22:24:00   
almai
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

izvinete cure što me ne bih, išla sam istjerivati đavola iz suprugauser posted image user posted image


pa zeno draga spavas li ti ikaduser posted image user posted image ???


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 23:23:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: almai

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

izvinete cure što me ne bih, išla sam istjerivati đavola iz suprugauser posted image user posted image


pa zeno draga spavas li ti ikaduser posted image user posted image ???



uveče sam Ragib po danu Nagibuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 23:24:58   
meme27
ragibe jesi se navio...user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *