|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MLADEŽI
4.3.2010 21:52:56   
Anoniman
gvendiuser posted image , da nije Dermatix, joj jesi mi nesto zaboravna, hahahaahahhauser posted image

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: MLADEŽI
4.3.2010 21:54:43   
teacher75
ja mazem nevenovom kremom

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: MLADEŽI
4.3.2010 22:02:24   
gvendolina
ma kad mi je rekla da mi je nalaz OK ja nisam znala od srece gdje samuser posted image
cini mi se da je nesto kao bispathenoluser posted image user posted image nazvacu ih sutra da pitam.
teacher ona mi je ovo preoporucila zbog oziljka,rekla je da mazem 2 puta dnevno 3-4 mjeseca



_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: MLADEŽI
4.3.2010 22:04:03   
teacher75
meni su rekli da mazem oziljak nevenovom kremom. ma nije mi ni bitno toliko jer se ionako ne vidi od kose

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: MLADEŽI
4.3.2010 22:06:27   
gvendolina
meni je na vratu i bas se vidi,nadam se da ce se malo povuci jer je sad bas ruzno

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: MLADEŽI
4.3.2010 22:17:04   
teacher75
meni se na ruci bas vidi, skidala ga prije 2-3 godine. ostao je ispupcen u podsjeca na one oziljke od vakcine. a ovaj na sljepoocnici nije ipupcen, vise je malo udubljen i nije strasno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: MLADEŽI
7.3.2010 19:37:45   
sarisari
Meni su propisali neki melem na biljnoj bazi radi oziljaka zove se Jomelop E, ja sam mozda jedan mjesec mazala sa njim i super mi je hvala Bogu skoro pa mi se i ne vidi oziljak jos sam imala sedam konaca

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: MLADEŽI
7.3.2010 19:44:37   
Anoniman
Jomelop E, je zakon... meni se ovaj ožiljak na glavi nikako ne vidi!!!

Ja sam imam drugu brigu.....  U samom centru ožiljka na stopalu mi se pojavilo nešto smeđe.  U početku sam mislila da je krastica, no ona ne prolazi.  Mislim da raste novi mladež.  Na patološkom nalazu je pisalo da je mladež uklonjen u cjelosti pa ne mislim da je ostao komadić onog starog, već da raste novi.... Nije mi samo jasno kako ovako brzouser posted image ...  Morat ću opet kod Karabega, nadam se još ove hefte.  Uhhhhhhhhhh, trebala sam otići još prije 3-4 sedmice, kad sam to i primijetila, al' sam imala drugih zdravstvenih problema pa nisam stigla... valjda će sve biti ok.... baš se brinem!!!

(odgovor članu sarisari)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: MLADEŽI
8.3.2010 19:04:26   
teacher75
zvala sam danas kosevo i nisu im jos stigli nalazi, kazu da se ceka 5 sedmica. a ja operisala oko 20.januara, sto znaci da cu se jos nacekati pravo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: MLADEŽI
9.3.2010 20:37:08   
Anoniman
Ja danas bila na klinici Karabeg, primila me doktorica i kaže da sam ja jedan u hiljadu slučajeva koji je pored ožiljka od otklonjenog mladeža za mjesec dana "dobio" novi mladež.  Rekla mi da ga odmah uklonim ali mi nekako nije dala adekvatan razlog zbog čega user posted image .  Ako ne sumnja na nešto maligno, zašto bih ga otklanjala.  Zasad je taj novi mladež mali kao zrno riže, a ako bude rastao svakako bih ga uklonila.  Uputila me na dermatoskopiju, pa ću onda opet kod nje na kontrolu.  Veze nemam šta da radim... ne bih opet "pod nož", ali me brine ovaj novonastali mladež.

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: MLADEŽI
9.3.2010 21:59:22   
Anoniman
pingpong, e stvarno sam ostala paf kad sam ovo procitala, mogu misliti kako se osjecas, vise i mladezi glupi, meni su se nakon otklanjanja nakon nekog vremena pojavile mrlje poput bena kao pigmentacija mjesta gdje je bio mladez, ali jedva da se i primijeti, ali naravno ja primijetim svaku sitnicu.
Sretno ti na dermatoskopiji,koju i ja preporucujem, a onda vidi je li moras i to otklonti. 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: MLADEŽI
14.3.2010 22:41:00   
acudesa
pingpong, šta ima? kakvo je stanje sa mladežom?

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: MLADEŽI
20.3.2010 20:33:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

pingpong, šta ima? kakvo je stanje sa mladežom?


Hej, i ja se bas pitam, nadam se da je sve ok i da ne moras ici opet gore,ljubacuser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: MLADEŽI
21.3.2010 18:28:45   
Anoniman
Ej, sorry, žene, nikako ne stižem na RR... nisam još išla na dermatoskopiju... nisam ni zakazala pregleduser posted image ...
Čim to odradim, javit ću vam se.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: MLADEŽI
30.3.2010 22:04:05   
tresnjicaaa
Eh ja se sinoc udarim od cosak prozora u glavu i to pravo u mladez ili ben sto mi je u kosi. Pipnem krv. Tako me je yhvatila panika da sam se sva trela. On je prestao d a krvrai za minutu i od tada ne krvari vise. Posto mi je u na glavi ja ga ne vidim dobro ni uz pomoc dva ogledala, pa muz stalno provjerava i kaze da nema nista. Da izgleda ok. Za tri sedmice putujemo u Sarajevo i ne znam da li mi je to kasno za odlazak dermatologu ili da putujem prije. Inace sam u Libiji i strah me ici ovim njihovim doktorima iako bi mozda mogla otici samo da mi pogleda. Sta vi mislite, sta da radim?

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: MLADEŽI
30.3.2010 22:15:57   
Anoniman
Ma vjeruj da je meni odmah rekao da moram otkloniti upravo zbog povrede, ali misli pozitivno i odmah to rijesi cim dodjes u Sarajevo, mozes otici dermatologu tamo cisto da se smiris a kazem ti preporuka je da se otklone, posebno kad se povrijede, pa eto razmisli sta ti ustvari zelis, sretno!

(odgovor članu tresnjicaaa)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: MLADEŽI
30.3.2010 22:22:23   
tresnjicaaa
Ma ja cu da uradim onako kako mi doktor kaze. Ako kaze da ga odstranim i hocu. Samo me brine da ne zakasnim, mislim da li se mogu zavuci ako ne odem ljekaru da to odradi odmah nego za tri sedmice. Kad ste vi otisle kod ljekara? Jel odmah nakon povrede i koliko nakon povrede su vam ga odstranili. Jer ako mi je dugo cekati tri sedmice ja bih vec iduce srijede isla kuci.

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: MLADEŽI
30.3.2010 22:28:08   
yasemin
Pozdrav za sve prvi put sam na ovoj temi pa me interesuje da li mi može neko od vas objasniti šta je ben a šta maldež?
mladež /mislim da je ispupćenje smeđe boje / imam na stražnjici iskreno bi voljela da ga se riješim kako sam vidjela na ovom forumu to i nije neka intervencija.....
al imam jedno još pitanje za vas da li se nekad desilo nekom od vas da mladeži umru sami njih 4-8 da na tom mjestu gdje je bio bude bjelo , pa crveno i da se rodi ponovo mladež to se desilo mom bratu /28 godina / ??
user posted image

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: MLADEŽI
31.3.2010 9:27:50   
tresnjicaaa
Evo sinoc mi je bio komsija i on kaze da je on isti ovakav mladez imao i da su mu ga odstranili u vojnoj bolnici. Jos su mu rekli da to nije mladez nego ben. Ovaj moj je onako raskokan uvijek bio isto kao mladez ispupcen samo je boje koze. Lici na onaj od pingpong sa sljepocnice. Ne znam sada jel to bradavica ili mladez? Kad se povredi nakon kojeg vremena se mora ici doktoru na odstranjivanje?

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: MLADEŽI
31.3.2010 9:28:36   
tresnjicaaa
Ispravka, rekli su mu da je to bradavica a ne mladez ili benuser posted image

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: MLADEŽI
31.3.2010 23:53:47   
tresnjicaaa
Isla na pregled i doktor samo sto je pogledao rekao da mi ovo nije mladez vec bradavica. Da je benigno i da nema problema, ali da bi u buducnosti trebala ukloniti. Dao mi neku antibiotsku kremu da mazem 5 dana i za sedam dana na kontrolu. Lakse disem i zivim i sve. Hvala bogu dragom. Eto da znate nije sve mladez sto izgleda kao mladez.
Jos nesto, prije nego cu otici danas kod njega na pregled zvala sam dr Ganic u sarajevo i ona mi je rekla da je skoro 100 posto sigurna kako to nije mladez vec bradavica ali da ne moze reci 100 posto jer nije vidjela. Rekla mi je da na glavi ispod kose skoro su uvijek takve bradavice a i ako se desi da ima slucajno mladez onda on obicno nije opasan. Eto doktor je samo potvrdio njene rijeci.


_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: MLADEŽI
1.4.2010 0:05:08   
Anoniman
Superuser posted image

(odgovor članu tresnjicaaa)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: MLADEŽI
19.4.2010 20:53:32   
gvendolina
drage moje kakva je vama situacija sa oziljkom? meni su tacno 2 mejseca od kada sam ukolnila mladeze,ali mi se oziljak jos uvijek vidi i to je bas crvenouser posted image   bas mi cudno ja sam mislila da to brzo zamladiuser posted image   da li sam ja ostarila pa treba vise vremenauser posted image jos uvijek mazem melemom i ponekad me malo svrbi,ali navise mi smeta jer je crveno.

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: MLADEŽI
19.4.2010 20:57:04   
teacher75

IZVORNA PORUKA: gvendolina

drage moje kakva je vama situacija sa oziljkom? meni su tacno 2 mejseca od kada sam ukolnila mladeze,ali mi se oziljak jos uvijek vidi i to je bas crvenouser posted image   bas mi cudno ja sam mislila da to brzo zamladiuser posted image   da li sam ja ostarila pa treba vise vremenauser posted image jos uvijek mazem melemom i ponekad me malo svrbi,ali navise mi smeta jer je crveno.

i kod mene je isto tako, a ja sam odavno prestala mazati, malo sam lijena sto se toga tice. sreca pa imam dugu kosu koja oziljak prekrije, inace bi se vidjelo pravo. moramo paziti da ga ne izlazemo suncu. zaboravila sam napisati da mi je nalaz ok user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: MLADEŽI
19.4.2010 20:59:27   
gvendolina
bas mi je drago za nalazuser posted image user posted image user posted image ...bas si se nacekala
ma ja se sad osisala a oziljci na vratu pa se bas primjeti  i zbog toga cesto nosim rolke  valjda ce do ljeta proci da ne moram i tad rolku oblacitiuser posted image

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *