|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avent
11.8.2008 22:38:01   
mamin sin
Imaju i u DM gacice za jednokratnu upotrebu...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Avent
11.8.2008 22:59:28   
majaaaa
Sto se tice plasticnih flasica,nisu sigurne samo one koje imaju oznaku "07"u onom malom trokuticu,a Avent je nema,tako da nije stetan.
IZVORNA PORUKA: mishka

Drage moje,bas smo skoro debatisali o flasicama i br.7 u trokuticu.Svaka flasica(Nuk,B.Nova i ostale),imaju br.7,osim stakleni! Ne mogu biti pametna sta uzetiuser posted image Kod nas nema Avent,ni u jednoj apoteciuser posted image
Pojma nemamuser posted image Kako je neko od vas rekao,za pocetak mozda staklenu,a poslije plasticnu.Stakleno je uvijek lakse odrzavati.
Pozdrav

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Avent
28.8.2009 9:16:47   
chuci
evo da ne otvaram novu temu mogu ovdje pitati

zna li neko da li se sad (ovdje piše da nema ali to je pisano prošle godine) negdje u sarajevu ili okolici ima kupiti aventova krema za bradavice?
bila bih jako zahvalna za info

pusa svima


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Avent
28.8.2009 9:52:05   
hannana
draga imas u DM-u. kao i masu ostalih krema za bradavice
user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Avent
28.8.2009 9:56:00   
chuci
hvala puno
nisam vidjela da ima, moraću potražiti


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu hannana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Avent
31.8.2009 9:03:33   
Pretty mamma
Drage skoro pa mamice,
sve Aventove proizvode imate kupiti u apotekama Sarajevo- od kreme pa do izdajalice.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Avent
31.8.2009 11:52:45   
Nunny
da li je neko probao aventovu kupku za trudnice

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Avent
31.8.2009 12:15:37   
bubuli
ja sam cula da u DM-ima sve od AVENT-a ....cim budem mogla idem da vidim...navodno je mala flasica 8km a velika 12km

_____________________________



(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Avent
31.8.2009 12:16:50   
seka87
kad vas vec ima tu ja bih nesto pitala pa ako nije nekome tesko da odgovori!!

koja je najbolja krema za bradavice za vrijeme dojenja, neznam koju da kupim jer nisam do sada imala bebu pa nebih da kupim nesto sto nevalja user posted image user posted image user posted image

hvala unaprijeduser posted image


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Avent
31.8.2009 12:20:22   
Mya_81 RR
Imaš u DM-u nihove proizvode i imaju tu kremu. Svi njihovi proizvodi su meni super.

Nego, zna li neko gdje ima kupiti Aventov dozator za AD mlijeko???????
U DM-u u Zenici to nisam našla.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Avent
2.9.2009 15:27:32   
emma.L
Ja sam kupovala purelan i pokazala mi se ok, ali pazi da ponekad moraš ostaviti da se bradavice "zrače". Ja sam to radila nakon podoja uvečer, jer jedino tada nije mlijeko prskalo okolo. Ne moraš biti gola, ali ja nisam tada oblačila grudnjak niti stavljala jastučiće, barem pola sata. I nekako je baš bila jeftina a pomogne recimo i kad ti se nos zacrveni i iziritira od prehlade user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Avent
1.2.2010 12:40:41   
chuci
Može li mi neko reći koliko koštaju one kutijice za pohranjivanje mlijeka. Znam da imaju aventove pa zato pitam na ovoj temi.




_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Avent
1.3.2010 10:56:42   
škorpija
kutijicu za pohranjivanje mlijeka možeš kupiti i u TL, košta 10 KM a proizvođač je bebe comfort

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Avent
4.5.2010 13:00:16   
Tamy79
Drage forumašice,

Dobila sam Aventove prsne špkoljke, kratko korištene. Ono što me zanima je kako ih mogu sada sterilisati. Da li je dovoljno da ih potopim u vrelu vodu ili....????

Unaprijed hvala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Avent
4.5.2010 13:08:33   
milenium
ne ih samo potopit nego ih steriliziraj tj.prokuhaj u vodi,isto kao i cuce. i nek odstoje u toj vodi desetak minuta kad skloniš sa vrelog kola.user posted image

(odgovor članu Tamy79)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Avent
4.5.2010 13:25:30   
Lejla Ka
Ako ćeš koristiti samo za zaštitu i izvlačenje bradavica, lijepo ih operi u toploj vodi sa deterđentom za suđe, osuši na kuhinjskom papiru i koristi kad ti budu trebale.
Ako si mislila koristiti mlijkeo koje se u njima sakuplja tokom dojenja, onda bi ih trebalo sterilizirati. Imaš li neki sterilizator?


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Avent
9.5.2010 10:03:47   
bubuli
ja sam dobila AVENT na poklon ( flasice,cuce,sterilizator,babyfon,kutijice za hranu)
flasice koristimo za caj jer AD na njih joj neide nikako...cuce nije htjela a NUK hoce,sterilizaror koristimo svaki dan...
baby fon je cudo :) ima sve alarm,svjetlo,melodije ma super je...
ehh imam 5 kutija za hranu...zao mi je sto sam bacila ona uputstva za upotrebu al se sjecam da je naslikana bila hrana da se drzi u njima...
zanima me jel iko to koristio i jel pametno da recimo danas sto smiksam voce pola pojede odma a pola da stavim u kutiju za sutra?
jede male kolicine i zao mi bacati svo to voce...


_____________________________



(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Avent
9.5.2010 10:05:40   
Hanady RR
Bubuli možeš...hrana svježa u frižideru u adekvatnom posuđu da ne oksidira i promjeni boju i neizgubi na kvaliteti može da stoji 24 sata.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Avent
9.5.2010 10:12:02   
bubuli
hvala puno!!!
imam 5 posudica sa poklopcem a one su obiljenjene sa ml pa cu znati onda koliko i jede...
hvala puno...


_____________________________



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Avent
26.7.2010 14:05:18   
reallove
drage moje,molim pomoc..gdje u Ze nabaviti avent cucle,ali one za flasice..trazila sam u dm-u,u apotekama,u konzumu,ali nema..Emin je sve izgrizao,i sada mu mlijeko previse ide,a nigdje ih nemogu naci...nadam se da ce se javiti forumasice iz Ze..pozz veliki

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Avent
2.8.2010 11:27:42   
ladyblue RR
Avent imaš samo u apotekama i to boljim, privatnim, u mjestima van Sarajeva.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Avent
2.8.2010 11:35:50   
reallove
nasla sam,u dm-u,u shopping centru,hvala u svakom slucajuuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Avent
2.8.2010 11:51:21   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: reallove

nasla sam,u dm-u,u shopping centru,hvala u svakom slucajuuser posted image


tek sad vidjeh tvoj post i ja sam nasla u dm u Zenici i u svim apotekama ima isto.

ja gledala pupicu da kupim al cijena je kao i ovdje tako da nisam reko sta cu djabe nositi kada ima i ovdje a i cijena ista. jedino sam kupila aventovu kremu za bradavice, ovdje je nisam ni trazila, a ima sigurno.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Avent
5.8.2010 15:13:54   
I and my angel
Pozdrav!
Ja sam novopecena mama i bebacu sam uzimala samo Aventove flasice,dude varalice itd. Zaista je najbolji. U DM-u sam nasla sve to! (na Socijalnom kod Mercatora). Bas prije neki dan sam nasla veliku flasicu,jer njih nema svugdje! Jesu najskuplji,ali vrijede zaista jer kvalitet je vrhunski! Uostalom,smatram da za kvalitet ne treba zaliti novac,posebno kada je beba u pitanju!

_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Avent
5.8.2010 15:52:58   
salmy
Meni nikako nije jasno zasto je Aventova prodavnica u BBI skuplja( ako su onu uvoznici-distrubuteri),nego njihovi proizvodi u drugim prodavnicama!
Zeznuh se par puta i u neka doba skontah da uzimaju ko lopatomuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *