|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avent
6.8.2010 8:59:18   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: salmy

Meni nikako nije jasno zasto je Aventova prodavnica u BBI skuplja( ako su onu uvoznici-distrubuteri),nego njihovi proizvodi u drugim prodavnicama!
Zeznuh se par puta i u neka doba skontah da uzimaju ko lopatomuser posted image user posted image user posted image  


Ah, vjerovatno zato što je u BBI sve skuplje pa tako i poslovni prostori. Moraju od nekud lovu navući. Pošto imaju sav Aventov program, vjerovatno su zato i skuplji jer imaju sve na jednom mjestu pa ne moramo hodati od apoteke do apoteke da bi kupile sve što nam treba. Naša posla....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Avent
1.10.2010 20:00:49   
anidla
ja il sam smotana ili fakat nesto ne stima user posted image

naime, imamo aventove flasice, i sad smo na 4 rupice  i pokusavam mu po uputama napraviti zitarice sa aptamilom pred spavanje ali to apsolutno nista ne curi kroz rupice i Noa se unervozi a onda i ja...

sve po uputama pravim cak sto vise manje stavim pahuljica u odnosu na mililitre aptamila, i opet ne ide...
dajem mu zitarice od dm-a babylove 3 Korn zitarice...

na kraju mi je puko film i sa iglom sam prosirila rupicu i sad je prejak mlaz, zacas pojede, a ni to ne valja user posted image

e nisam pametna a ako neko jest nek mi odgovori sta i kako, ja nemam ideju user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Avent
1.10.2010 20:03:57   
Lejla Ka
Koliko se ja sjećam, ni jedna duda Aventovih bočica nije prilagođena da se iz nje piju  guste "hape". Kad sam ja kčeri davala hape na flašicu radilo se od dudi sa 4 rupice čije sam po dvije rupice spojila nožem. Znači nisu bile u orginalnom stanju. I davala sam totalno rijedak griz ili veoma rijetke pahuljice od žitarica.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Avent
1.10.2010 20:07:27   
salmy
IZVORNA PORUKA: anidla

ja il sam smotana ili fakat nesto ne stima user posted image

naime, imamo aventove flasice, i sad smo na 4 rupice  i pokusavam mu po uputama napraviti zitarice sa aptamilom pred spavanje ali to apsolutno nista ne curi kroz rupice i Noa se unervozi a onda i ja...

sve po uputama pravim cak sto vise manje stavim pahuljica u odnosu na mililitre aptamila, i opet ne ide...
dajem mu zitarice od dm-a babylove 3 Korn zitarice...

na kraju mi je puko film i sa iglom sam prosirila rupicu i sad je prejak mlaz, zacas pojede, a ni to ne valja user posted image

e nisam pametna a ako neko jest nek mi odgovori sta i kako, ja nemam ideju user posted image

smotana smotanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Avent
1.10.2010 20:11:36   
anidla
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Koliko se ja sjećam, ni jedna duda Aventovih bočica nije prilagođena da se iz nje piju  guste "hape". Kad sam ja kčeri davala hape na flašicu radilo se od dudi sa 4 rupice čije sam po dvije rupice spojila nožem. Znači nisu bile u orginalnom stanju. I davala sam totalno rijedak griz ili veoma rijetke pahuljice od žitarica.


a zasto onda imaju 4 rupice ?? to je previse za hapu poput aptamila tj bilo kojeg ad mlijeka! ne kontam...
kad sam kupovala cuce u aventovoj radnji objasnile su mi kako 4 rupice idu za ove gusce hape ali bome nigdje veze...
ne znam, ali bolje da curi vise nego da ne ide nikako...

a ti salmy ne zezaj, dodjem crknuta s posla jos moram oko rupica da se zamaram, ne prisjedaj mi na muku user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Avent
1.10.2010 20:55:18   
škorpija
anidla 4 rupice nije za gustu hapu, avent ima posbenu cucu sa ravnim prorezom (znači ne rupicama) i one su baš za to, a ima na sebo rimeske brojeve I, II, i III i zavisno koji broj je bebi ispred nosa toliko brzo ide. znači I je spori protok, II za srednji i III za brzi protok

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Avent
1.10.2010 20:59:55   
škorpija
user posted image
Soft Silicone Teat
A cut slot provides an extra fast flow and accommodates thicker liquids. Flow rate can be varied by turning the bottle to align the I, II or III markings on the teat with the baby's nose.

EVO to je to, nemoj da te zbuni što piše da je za 3+, ovo je baš za gušću tekućinu bez obzira na uzrast bebe

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Avent
1.10.2010 22:08:16   
Lejla Ka
4 rupice su za stariju djecu da im mlijeko brže ide. Mi smo imali ovu I II III i Bogme je i na nju hapa slabo išla, dok ja nisam prorezala.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Avent
1.10.2010 22:26:12   
malena.
ja sam svojoj bebici probusila jos jednu rupicu...jer na onu jednu nista nije islo...ona bi se jadnica umorila a nebi se najela pa bi odmarala i tako..znaci ta jedna rupica je mala cak i za novorodjence...

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Avent
11.10.2010 16:21:40   
samedi
IZVORNA PORUKA: škorpija

user posted image
Soft Silicone Teat
A cut slot provides an extra fast flow and accommodates thicker liquids. Flow rate can be varied by turning the bottle to align the I, II or III markings on the teat with the baby's nose.

EVO to je to, nemoj da te zbuni što piše da je za 3+, ovo je baš za gušću tekućinu bez obzira na uzrast bebe



Joj ja imam ovu! Rekla jednom mami da mi kupi u DM-u flasicu sa 3 rupice a ona mi kupila ovo jer joj je tako rekla prodavacica. Dosad nisam znala kako se koristi tj.da se moze prilagoditi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   hvala skorpija!@!!

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Avent
16.12.2010 1:02:39   
Mila_80
Da li se u toj Avent radnji u BBI centru mogu kupiti baš svi avent proizvodi i kako se tačno zove ta radnja...sorry nisam iz Sarajeva pa da budem  sigurna kada dođem

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Avent
16.12.2010 1:09:27   
Visnja RR
Baby centar ako ue na glavni ulaz spusti se liftom jedan sprat nie

< Poruku je uredio Visnja RR -- 16.12.2010 1:11:51 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Avent
13.3.2011 13:36:00   
leona81
mi smo kupili novu casu kljun koja je kao termo i pukla nam je za par dana...gornji dio se ne moze kupiti odvojeno kao sisaci na klasicnim casama tako da smo bacili pare bezveze a bila je skoro 30 km...evo tog dijela

user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Avent
13.3.2011 13:45:57   
dzeni_nl
ja sam bas nedavno uzimala casu sa kljunom i mislila se da li da umem avent ili difrax i odlucim se za difrax. ovdje nisu bas tako skupe ista cijena i jednih i drugih 7.50 eura. malenoj se bas dopala sto ima ruckice i sto moze da zvace kljun a naucila je i da pije iz nje.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Avent
13.3.2011 14:07:41   
selmoni
Drage moje evo ja bih vam ipricam moje iskustvo sa AVENT proizvodima. Sve sam ih kupila prije rođenja moje kćerkice. Kupila sam sterilizator , flašice, cucle grijač za flašice ili hape u čaši, kašikice za hranjenje kremu za bradavice koja je super. također smo nedavno kupli aventove flešice s ručkama i kljun pipom ali os silikona sve sus super. Ne znam ja imam pozitivno iskustvo ako kome treba pomoć pri odabiru tu sam.



_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Avent
13.3.2011 14:22:43   
leona81
i mi smo imali sve aventovo od izdajalice, silikonskih bradavica, pa onih za skupljanje mlijeka umetaka, kreme za bradavice sve nam je zaista bilo super, imamo i jednu casu od 12 mj onu standardnu kljun casu i odlicna je nego ne mogu da vjerujem da nije moguce uzeti samo taj gornji dio nego se opet mora kupiti cijela casa...dakle na standardnim ima onaj krug plasticni, sisac i ona guma ispod, sisaci i guma se mogu mijenjati, a ovdje je cijeli gornji dio iz jednog dijela i ima gumu ispod i samo se ta guma-filter moze mijenjati...nama je pukao taj gornji dio i ne vidi se uopste dok se dobro ne zagledas, meni je bilo cudno da curi stalno i nagnem kad imam sta vidjeti...nemamo je ni mjesec dana.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Avent
13.3.2011 14:30:17   
reallove
i mi koristimo avent od rodjenja..cucle smo koristili kratko vrijeme,flasice imamo u svim velicinama 150,260,330 ml,casice sa kljunom 12+ i 18+...evo ovako izgledaju,samo na ovoj prvoj slici kljun je cini mi se plasticni a kod nas je gumeni,i moze se mijenjati,kupis 2 u pakovanju,ne znam tacno cijenu...
[img]http://img716.imageshack.us/img716/9358/scf60212a2pglobal001low.jpg[/img]
user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Avent
13.3.2011 16:54:07   
milenium
zna li itko postoje li aventove staklene flašiceuser posted image za tek rođene bebe ili do godinu dana?

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Avent
13.3.2011 17:58:27   
reallove
koliko ja znam nema staklenih flasica aventuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Avent
14.3.2011 19:55:09   
sandy82
I ja sam tražila po raznim stranicama i prodavnicama, staklenih flašica nisam našla. Ako nisu tek počeli da proizvode. Za drugu bebu kupiću Nukovu staklenu sa širokim grlom, lako za prati. Imala sam Aventovu pumpicu, odlična je. Dobila sam uz nju i dvije plastične flašice i cuce, takođe odlične. Nije mi ni trebalo više flašica, dojila sam. Samo za sokiće. Ipak, i ja više volim staklo, bolje se opere i ne grebe se. Plastika je za veće bebe kad počnu same da drže.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Avent
14.3.2011 19:57:07   
sandy82
Imala sam Čikovu staklenu, odlična. Volim kada je dobar protok vazduha kad beba sisa.

(odgovor članu sandy82)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Avent
18.3.2011 22:09:27   
rose
IZVORNA PORUKA: sandy82

Imala sam Čikovu staklenu, odlična. Volim kada je dobar protok vazduha kad beba sisa.



i mi imamo i nuk staklene i chicco...ali chicco je najbolja...mi imamo onu 150 ml...taman nam je za onu kolicinu koliko dajem AD jer beba uglavnom doji


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu sandy82)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Avent
18.3.2011 23:32:33   
reallove
IZVORNA PORUKA: leona81

mi smo kupili novu casu kljun koja je kao termo i pukla nam je za par dana...gornji dio se ne moze kupiti odvojeno kao sisaci na klasicnim casama tako da smo bacili pare bezveze a bila je skoro 30 km...evo tog dijela

user posted image  
ja danas u apoteci,kupovala flasicu za Emin,vidim i ovu,lijepo izgledaju,ali se sjetim ovog tvog posta i kupim mu opet onu obicnu,260 ml,treba nam za put

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Avent
18.3.2011 23:40:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: reallove

IZVORNA PORUKA: leona81

mi smo kupili novu casu kljun koja je kao termo i pukla nam je za par dana...gornji dio se ne moze kupiti odvojeno kao sisaci na klasicnim casama tako da smo bacili pare bezveze a bila je skoro 30 km...evo tog dijela

user posted image  
ja danas u apoteci,kupovala flasicu za Emin,vidim i ovu,lijepo izgledaju,ali se sjetim ovog tvog posta i kupim mu opet onu obicnu,260 ml,treba nam za put

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Avent
18.3.2011 23:46:43   
reallove
heheh hanady,kraljice,hug i za tebeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *