|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
23.4.2013 12:12:26   
Mirkica
ne znam vesela je li, ali ja sam se uvjek zalila na to i ona mi je uvjek pregledala grlic to dobro znam al et bilo je uvjek ok hvala Bogu

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
23.4.2013 15:58:32   
Neca xxx
Spolni odnosi u trudnoci - oksimoron. user posted image user posted image
Barem u ovoj trudnoći. user posted image user posted image

Šalu na stranu. Ako je trudnoća uredna, bez kontrakcija, krvarenja, otvaranja, onda nema potrebe za apstinencijom. U slučaju bilo kakvih komplikacija, ljekari preporučuju apstinenciju jer muška sperma može pospiješiti otvaranje grlića, ženski orgazam, kao i stimulacija bradavica mogu doovesti do kontrakcija. Tako da onaj ko ima rizičnu trudnoću ipak ne bi trebalo da rizikuje.

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
23.4.2013 17:01:27   
ajla86
evo jedne koja je apstinirala 9 mj i prezivila sam,mm malo teze user posted image user posted image
samo sad puuuuno vive uzivamo...mozda stp 9 mj+40 dana su ucinili cuda....ko da mi je 16 god kokica user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
23.4.2013 17:04:15   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: ajla86

evo jedne koja je apstinirala 9 mj i prezivila sam,mm malo teze user posted image user posted image
samo sad puuuuno vive uzivamo...mozda stp 9 mj+40 dana su ucinili cuda....ko da mi je 16 god kokica user posted image user posted image user posted image user posted image

Još jedna koja apstinira 4 mjeseca...i nastavit ću i dalje, a sve je ok. A primjetila sam ako se pipkamo user posted image da mene pupa počne da bolucka. Još neko? user posted image Pozdrav veliki svima. user posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
23.4.2013 17:06:10   
Bebica11
prvu T apstinirali svih 9mj zbog dijagnoza prijeteceg prijevremenog poroda a prije toga prijeteci pobacaj

u ovoj T se jedva opustili prvo nismo par sedmica pa sam ja prekinula apstinenciju:))) nadam se da nece biti problema aBd

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
23.4.2013 17:11:08   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: Bebica11

prvu T apstinirali svih 9mj zbog dijagnoza prijeteceg prijevremenog poroda a prije toga prijeteci pobacaj

u ovoj T se jedva opustili prvo nismo par sedmica pa sam ja prekinula apstinenciju:))) nadam se da nece biti problema aBd

Bebice 11, koliko mj. trudnoće imaš? Meni niko nije sugerirao ni da apstiniram ni da se upuštam u odnose ni jednom trudnoćom, jednostavno naša odluka.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
23.4.2013 17:16:40   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: tratinčicaa


IZVORNA PORUKA: Bebica11

prvu T apstinirali svih 9mj zbog dijagnoza prijeteceg prijevremenog poroda a prije toga prijeteci pobacaj

u ovoj T se jedva opustili prvo nismo par sedmica pa sam ja prekinula apstinenciju:))) nadam se da nece biti problema aBd

Bebice 11, koliko mj. trudnoće imaš? Meni niko nije sugerirao ni da apstiniram ni da se upuštam u odnose ni jednom trudnoćom, jednostavno naša odluka.

ma na pocetku smo jos 10sedmica
u prosloj T mi nisu govorili al bilo mi je jasno da ne smijem jer sam krvarila,strogo mirovala a sad sam sama procijenila smijem li nije dr nista rekla

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
23.4.2013 17:21:20   
tratinčicaa
Onda se opusti i uživaj user posted image Ja nekako ne smijem, kao što rekoh...čim počnem sa zagrljajem, mene stomak podsjeti da ne radim to user posted image Možda se i ja predomislim user posted image i dragog iznenadim. Hvala ti na odg. Želim ti puno sreće!

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
10.6.2013 8:08:52   
Lilitu
Mi u 23 sedmici i moramo apstinirati i dalje jer nisko nosim pa da ne dodje do krvarenja, plasim se da cu zaboraviti kako se to radi user posted image nije da mi ne nedostaje al' bebica mi je najbitnija

_____________________________

Napokon trudna :D

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
10.6.2013 9:57:46   
*andjela*
Meni je prva trudnoca,doktorica na kontroli,rekla da je sve ok,tako da kod nas nema apstinencije bar ova prva 3.mjeseca,vidjecemo sta ce biti dalje

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu Lilitu)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
10.6.2013 16:44:42   
mimi_2in1
I meni je prva trudnoca i trenutno nema nikakvih strasnih smetnji , hvala Bogu. Iz pocetka sam imala neke kontrakcije pa mi je tada dr skrenula paznju da mirujem, i da tada izbjegavamo odnose. al sada je sve ok. noooo ne ide nam bas , sto me skroz cudi jer nam je prije bas dobro islo :D mm se morao braniti od mene bukvalno :P al sad ...meni trebaju saaaati da se zagrijem...tacno mene prođe zelja, a mogu zamisliti tek njega hudog... ne kontam. svi govore da je zelja povecana u trudnoci i vlaznost..a kod mene sve obrnuto. :( sve se tjesim proci ce nakon trudnoce...spali smo na jednom sedmicno a i to nekako jedva... pih!

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
10.6.2013 16:58:01   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: mimi_2in1

I meni je prva trudnoca i trenutno nema nikakvih strasnih smetnji , hvala Bogu. Iz pocetka sam imala neke kontrakcije pa mi je tada dr skrenula paznju da mirujem, i da tada izbjegavamo odnose. al sada je sve ok. noooo ne ide nam bas , sto me skroz cudi jer nam je prije bas dobro islo :D mm se morao braniti od mene bukvalno :P al sad ...meni trebaju saaaati da se zagrijem...tacno mene prođe zelja, a mogu zamisliti tek njega hudog... ne kontam. svi govore da je zelja povecana u trudnoci i vlaznost..a kod mene sve obrnuto. :( sve se tjesim proci ce nakon trudnoce...spali smo na jednom sedmicno a i to nekako jedva... pih!

A koja si sedmica tr.?

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
11.6.2013 11:09:52   
mimi_2in1
a trenutno sam u 24 sedmici :)

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
11.6.2013 12:48:50   
tratinčicaa
user posted image i sve će se nadoknaditi, samo nek sa user posted image bude sve ok Pozzz

< Poruku je uredio tratinčicaa -- 11.6.2013 12:50:07 >

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
11.6.2013 12:50:11   
malena27 RR
Mm se nije usudjivao nikako iako su meni hormoni divljali user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
11.6.2013 14:31:33   
EEDITH
nismo morali apstinirati,znači user posted image user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
12.6.2013 10:42:50   
mimi_2in1

IZVORNA PORUKA: tratinčicaa

user posted image i sve će se nadoknaditi, samo nek sa user posted image bude sve ok Pozzz


Ma slažem se, neka je ona dobro i neka fino napreduje... A za sve ostalo bit će vremena.user posted image

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
13.6.2013 11:25:42   
mmmmmmm
kad se mora prestat? zadnjih 6 tjedana?

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
13.6.2013 11:30:29   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mmmmmmm

kad se mora prestat? zadnjih 6 tjedana?



ko to kaže?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mmmmmmm)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
13.6.2013 11:39:08   
veki_aki
Sa drugim smo zadnji odnos pimali 7 dana pred porod a i to zato sto sam lezala u bolnici 4 dana pred porod, dakle moze sve to porodauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
13.6.2013 14:52:26   
Cenzura83

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Mm se nije usudjivao nikako iako su meni hormoni divljali user posted image

Isto draga malena, jednostavno mu je to creepy pogotovo kad vidi kako se beban mrda u stomi, nema šanse user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
13.6.2013 18:11:29   
budućamama

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: mmmmmmm

kad se mora prestat? zadnjih 6 tjedana?



ko to kaže?



spolni odnosi se mogu imati do kraja ako je sve ok s trudnoćom. Jedino o čemu treba voditi računa je da prostaglandini iz sjemene tekućine mogu pospješiti otvaranje user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
14.6.2013 12:31:42   
mmmmmmm

IZVORNA PORUKA: budućamama


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: mmmmmmm

kad se mora prestat? zadnjih 6 tjedana?



ko to kaže?



spolni odnosi se mogu imati do kraja ako je sve ok s trudnoćom. Jedino o čemu treba voditi računa je da prostaglandini iz sjemene tekućine mogu pospješiti otvaranje user posted image



ma tako pise u trudnickoj, super onda, muz ce se obradovat user posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
20.6.2013 10:46:20   
kaye
hvala Bogu sve je uredu pa nema ni zabrane... tako da i kad smo najumorniji to nas odmara :))

(odgovor članu mmmmmmm)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
25.9.2013 17:21:59   
emef
drage moje, zna li neka, da li su zabranjeni odnosi kada imam skracen grlic maternice...sada je 40 mm Tako pise u nalazima, ja iskreno ne znam ni koje vrijednosti su normalne, al doktorica mi je rekla da bi odma trebala na bolovanje. Za odnose mi nista nije rekla, nit je meni u tom trenutno naumpalo da je pitam.

(odgovor članu kaye)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *