|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako spavate
11.6.2009 10:24:29   
Lady26
Joj ja bas lose spavam navece zbog vrucine...ne pomaze ni ventilator ni otvoren prozor, skoro da se i ne pokrivam...A tek ljeto nastaje i relativno mala trudnoca...user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu aida84)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako spavate
11.6.2009 10:27:54   
dana3
ne spavam.budi me beba svako sat a haman joj 8 mjeseci

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako spavate
11.6.2009 11:39:54   
ivanak
Evo drage trudnice, ne želim vas rastužiti, ali ja odlično spavam.
Ispočetka dok sam imala muke i povraćala, više sam i spaval, jer sam bila i iscrpljena.
Nakon mjesec i pol sana što sam imala muke, onda mi je i počeo lagano rasti stomak - ni to mi nije bio problem. I tako je iz svakog mjeseca i mjeseca sve više i više rastao i meni to ništa nije smetalo. Ja odlično spavam. Evo termin mi je bio 9.6. i sad dobro spavam - nemam problema.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako spavate
22.6.2009 10:05:46   
delly
evo da vam kazem ja sam u 36 sedmici i spavam kao mala beba...ma odlicno spavam i nemam problema user posted image user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako spavate
22.6.2009 11:25:32   
aida84
Spavam dobro...nadam se da mi u 7. 8 ili 9. mjesecu nece smetati stomak, ali zasad je sve o.k...
Dr.mi propisao apaurin od 2mg pred spavanje i spavam ko bebauser posted image
Kada mm ne moze da zaspi kaze daj i meni jedan apaurin da se i ja naspavamuser posted image



_____________________________

28.09.2009. si nam uljepšala život svojim dolaskom!

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako spavate
22.6.2009 11:28:11   
marinčii
ja sam u 37 tjednu i spavam ko beba što se kažeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu aida84)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *