|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: uplasena buduca mama
30.8.2009 11:34:36   
Meri29
I ja zelim da ti pozelim srecu sutra user posted image Bice to sve ok, ti se samo sto manje nerviraj i ne panici. Slusaj doktore, oni najbolje znaju i nikad ti nece dati pogresan savjet. Tvoje je samo da se opustis i da uzivas u predstojecim danima.
I ja sam na pocetku trudnoce imala milion pitanja, kako, sta, sta se to sve dogada sa tvojim tijelom, hocu li moci, ali jedno po jedno sve se rijesi. I ja, pored Prenatala I NAF tabletica, pijem Tothema ampule jer mi je jako nisko zeljezo, prije sam se jako puno nervirala oko toga, sada kada uradim nalaze pa vidim da mi je zeljezo bolje sva sam sretna. Samo da bebici bude dobro tada je i mama najsretnija user posted image .


_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: uplasena buduca mama
30.8.2009 12:07:55   
naša.mrvica
draga Meri,
hvala mnogo na podrsci. nadam se aBd da ce tako i da bude.moram da razmisljam pozitivno, i da se punim zeljezom i prirodnim putem.hvala Bogu da je i tebi bolje. ovaj osjecaj je zaista neopisiv, nisam ni slutila koliko se moze voljeti ,a tek se beba formira.tek sad razumijem velicinu majcinske ljubavi. kad god legnem milujem stomak i tepam maloj mrvici(bio djecak ili djevojcica)ma samo da su nam ziva i zdrava, a sve ovo muke ce se aBd da prevazici i sigurna sam da se nekih necemo ni sjecati. pusica tebi i tvojoj curici.

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: uplasena buduca mama
30.8.2009 12:11:13   
naša.mrvica
drage moje, evo procitah ostale poruke, hvala vam na podrsci, ma najbolje ste, i tako sam sretna sto sam na ovom forumu.zaista ohrabrujete. javim vam aBd sutra sve, a svakoj od vas zelim iskreno sve najbolje kao i vasim bebicama....

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: uplasena buduca mama
31.8.2009 9:42:41   
naša.mrvica
Drage mojeuser posted image
Evo smo se upravo vratili tj. dosli na posao od dr.Divanovica. I prije svega, zelim da podijelim sa vama da je sve ok.Trudnoca je mladja najmanje sedam dana, ali se plod razvija i cak srce kuca.Ma rastopila sam se kad sam to vidjela.Srce mi je krhalo ko ludo dok sam cekala da me primil,ali sve je hvala Svemogucem Bogu u redu. I ne skidam osmijeh sa lica i iskreno,ma neka posao ceka ...uradicu ja sve.Sad zelim malo da uzivam, bilo je dosta brige ovih 10 dana.Muz mi je totalno lud,kad je vidio sliku ultrazvukal sve je ljubio slicice user posted image .Lakse se dise...drage moje, zelim svakoj od vas ovako lijep dan.

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: uplasena buduca mama
31.8.2009 9:46:35   
bebana27
kako mi je drago sto je sve super sa bebom
bas sam se jutros zapitala sta ce biti kad odes dr kad vidi vijesti ne mogu biti ljepse
draga moja sad uzivaj sa svojom bebom jer to je nesto najljepse sto se desiti moze
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za tebe i za bebuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: uplasena buduca mama
31.8.2009 9:55:51   
salmy
Super draga moja bas mi je drago da je sve okuser posted image cestitke od srca..........znam kako se sad osjecate oboje............nas je isto tako obradovalo poslije 14 godina.....................ne moze se to opisati......MM je plakao kad je vidio slike ultrazvuka i srce bebino.................Zelim ti svu srecu ovoga svijeta i uzivaj u trudnoci.......nemoj misliti na srcei tahikardiju,vjeruj kad samo pomislis da je bebec tu sve prodje..........

Nase zlato koje smo cekali 14 godina dolazi ako Bog da 4.11.2009
Pusa za sve buduce mamice

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: uplasena buduca mama
31.8.2009 10:02:49   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: naša.mrvica

Drage mojeuser posted image
Evo smo se upravo vratili tj. dosli na posao od dr.Divanovica. I prije svega, zelim da podijelim sa vama da je sve ok.Trudnoca je mladja najmanje sedam dana, ali se plod razvija i cak srce kuca.Ma rastopila sam se kad sam to vidjela.Srce mi je krhalo ko ludo dok sam cekala da me primil,ali sve je hvala Svemogucem Bogu u redu. I ne skidam osmijeh sa lica i iskreno,ma neka posao ceka ...uradicu ja sve.Sad zelim malo da uzivam, bilo je dosta brige ovih 10 dana.Muz mi je totalno lud,kad je vidio sliku ultrazvukal sve je ljubio slicice user posted image .Lakse se dise...drage moje, zelim svakoj od vas ovako lijep dan.



Cestitam mrvice...zelim ti prekrasnih user posted image mjeseci,lak porod i zdravu slatku bebaru.
Uzivaj u tom prelijepom osjecaju... user posted image

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: uplasena buduca mama
31.8.2009 10:06:45   
naša.mrvica
Ma skakala bih od srece:)...cak sam i sefu rekla...hehe minuta sutnje, ali zna koliko smo zeljeli to.a i radim dugo za njega, tako da je to sve super.kaze pristaje da bude Onkel, ali nije siguran sta treba da radi heheheh.salmy, tako sam sretna cuti za vas troje tu vijest.divota, a evo i bebana nam dobiva uskoro babcu. hehehe jupiiiiiiiii.a sto se tice tahikardije, srce se smirilo kad sam vidjela na monitoru da srce bebe kuca.tako vas sve volim, i zahvaljujm na svakoj podrsci, a i sam sam sa vama u svemu.pusica

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: uplasena buduca mama
31.8.2009 10:07:29   
Amrino
user posted image user posted image user posted image user posted image

Bravo! Samo se sada opusti i uzivaj u svakom trenutku! Vidjet ces kako vrijeme leti!
Hvala dragom Bogu da je sve uredu i eto jos jedan dokaz da se ponekad mnogo nasikiramo bez razloga!
Neka je vama laknulo i samo uzivajte!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: uplasena buduca mama
31.8.2009 10:58:14   
budućamama
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Prekrasne vijesti !!! Čestitam od srca user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: uplasena buduca mama
31.8.2009 11:49:45   
Meri29
Eto ga user posted image
Vidis samo pozitivno razmisljaj i sve bude u redu, kako su ti i drugi vec rekli sad je vrijeme da uzivas u ovih user posted image . Sretno user posted image


_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

pricljivica ili ipak ne


volite li puno pricati ili ipak ste sutljiva osoba po prirodi . Ja sam jako sutljiva osoba tj ne pricam puno sto netreba , mogla bi nekad citav dan da usta ne otvorim samo da sutim jednostavno takva sam:)

pricljiva (79%)

sutljiva (21%)


Broj svih glasova: 112

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *