|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Faze nasih beba...
3.6.2009 18:00:52   
škorpija
Kad se bebe počinju smješiti, zna li neko? Moj malac se nekad nakezi, ali kad ima gasove pa kontam nije to to

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Faze nasih beba...
3.6.2009 19:30:52   
Anoniman
A moj se Davud poceo penjat na sto!!!
Prava faza, nema stauser posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Faze nasih beba...
3.6.2009 23:44:55   
teta berta
moja je fazi da ne smijem s njom u prodavnicu, rši i grabi sve sa polica i ima neke čudne zvukove koji znače "daj" a ako ne daš to ponavlja non stop...user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Faze nasih beba...
5.6.2009 12:35:38   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: Maida28

A moj se Davud poceo penjat na sto!!!
Prava faza, nema stauser posted image user posted image


hahaha nista opet ti valja izbacit sto iz sobe meni se cini ---ma bas se popne. Moja dzelila se zna popeti samo na jednu fotelji kod moje mame i to jo guza zapinje:)))))))))


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Faze nasih beba...
5.6.2009 16:17:57   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Maida28

A moj se Davud poceo penjat na sto!!!
Prava faza, nema stauser posted image user posted image


I kod mojih dječaka ista furkica!!
Ugaonu su davno savladali da se penju i silaze, a sad počeli i na sto u dnevnoj kao i po komodi gdje nam stoji TV...
Također sa rukicama pokušavaju dohvatiti sve u kuhinji sa donjih elemenata, pa sam sva u strahu, sve guram, juče sam priletila i uhvatila u letu staklenu pepeljaru koja je stajala na prozoru, ali ono malo sa svojoj rukicom dohvaća...
Mali jalijaši!
user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Faze nasih beba...
5.6.2009 16:23:24   
lejlaze
kod mene je Daris u fazi da mu je da ustane a ne moze jos. onda stane na koljena i ljulja se tako. 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Faze nasih beba...
6.6.2009 13:30:11   
baby
Moji bebaci su u fazi kada vec sami stoje uz namjestaj ,krecu se uz namjestaj
Nepenju se jos niti znaju sici sami
Dohvataju i diraju sve sto im se nadju na putu glavna je kuhinja i komoda gdje je TV
al jedino sto me sikira je sto su u fazi otimanja jedan od drugog i cupanja za kosu jedan drugom Imran mi je malo povuceniji pa Hamza tu dominira jel se nade nekako iznad njega pocupa ga za kosu
to mi je ono najgore
Neznam vi mame blizanaca jel kod vas takav slucaj

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Faze nasih beba...
6.6.2009 22:27:12   
Suzana
Baby stara drugarice duplice, dobrodosla nazad na RR, nije te dugo bilo...
Samo da ti kazem da se i Edi i Mak znaju cesto cupati za kosu,sada malo manje nego prije. Sve je to normalno heheh, slatki su.
Pusa za tvoje djecacice!



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Faze nasih beba...
7.6.2009 23:14:47   
ziki
Evo nas konacno, davno nas nije bilo na ovoj temi, a ni na RR. Napunili smo godinicu, hodamo i pricamo, malo naski, a mnogo vise bebeci. Polako se navikavamo i na osmocasovnu razdvojenos, mada mi je u petak davao majicu za po kuci i reko " Vo sad" sav prepadnut da ponovo ne obucem dzemperuser posted image  Imamo sedam zubica a osmi nas muci, 12.5 kg i dalje, po noci dojimo na 2 sata i dalje, to se ne mijenja niti ima naznaka da ce se intervali izmedju dojenja povecat. Prati raju sto se tice penjanja, ali on bira kutije za alat MM, koje su mu najzanimljivije. Zna da kaze i pokaze PA-PA i platitit, platit, koje i dalje ne daje rezultate. Tasi-tasi igraju kuce, mace, Pocoyo i ostale igracke(on upravlja) ali sam ne pljesce rukicama, i da- opasno igra.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Faze nasih beba...
12.6.2009 13:57:18   
teta berta
Nika danas prvi put zaspala na stomaku i još spava... Tako mi je slatko i neobično da sam morala napisati...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Faze nasih beba...
12.6.2009 14:00:12   
neki
Teta berta,moj maleni vec nekih desetak dana spava potrbuske,i jaaaaaaaaaaaaaaaaako mu godi...Poceo mi kenjkati po noci svako sat vremena,a ja fino pokusam da ga stavim na pupu,i od tada masallah odlicno spava...Pogotovo po noci,po cijelu noc,a po danu odvali i po dva sata u cugu,sto dosad nije bio slucajuser posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Faze nasih beba...
12.6.2009 14:02:41   
teta berta
ma meni ona fino spava na leđima al eto sad joj valjda godi čim spava ovako dugo

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Faze nasih beba...
12.6.2009 14:02:59   
neki
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Faze nasih beba...
12.6.2009 14:04:12   
Anoniman
moja imitira sve što mi govorimo, npr. kad se javimo na telefon ona ruku na uho i ajoooo, pa puse šalje, a počela je i da ustaje uz sto. Sama se sa poda digne na koljena i ispravi uz sto na noge i tako sama zna klimatat i stajati i po 5 min.user posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Faze nasih beba...
12.6.2009 14:11:05   
lely
Evo i mi da se tuspasimo.
Anes ima 21mj i 2sedmice,veliki momakuser posted image
Ovih dana smo se zadeverali oko tute(solje,posto nece tutu),hB dobro nam ide.Rjesili smo se i pelene na dnevnom spavanju,mada nekad malo i pisne dok spava,ali samo polahko.Ovih dana namjeravamo poceti i odvikavanje od onocne pelene,pa nam drzite figeuser posted image
Sto se tice njegove aktivnosti,jaaaaakoo je aktivan....
Sve je samostalniji i dosta toga hoce sam da obavi,sto mu i dozvoljavam(cak i supicu sam jede,mozete zamislizi kako to izgledauser posted image ).Prije dvije sedmice znao je sam da se popne uz stepenice,a sad evo pokusava sam i da sidje,mada ga uvjek drzim na oku.
Dosta toga zna imenovati kada vidi sliku ili na tv-u.Npr. pedo,bum-bum,paca,imena je vec popamtio ali naravno ne izgovara ih jos najpravilnije.

Bravo za sve nase bebice user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Faze nasih beba...
12.6.2009 14:27:41   
mamina princeza
jos uvijek ne hodamo samostalno....hhihihi
stoji i hoda uz namjestaja l vecinom jos na prsticima mada sad ponekad spusti i citavo stopao pa se nadam ubrzo ce "nadoci"...stalno hoce da se drzi za jednu ruku i da seta tamo ovamo....
pocela se i ona penjat ...obicno na kutiju za igracke pa odatle na ugaonu garnitu.
znam vec dosta toga reci i fino se sporazumjevamo. kaki dosta na tutu mada ne uvijek i zna reci i tuta al ne kad hoce nego kad je vidi.

glavni fazon je sad da folira da je gladna i to tako sto otvori usta jako jako jako....takoje teta naucila da uradi kad je pita koliko si gladna. al sad onato stalno radi.
zna imitirati i neki zivotinjice - konju, patkicu -kva-kva, av av , i slicno
prica na telefon ko velika:)
od juce samo ponavlja daude -----zove svog druga Davuda kojem je juce bio rodjendan a on je toliko bila nervozna da ni tortu nismo docekali:)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Faze nasih beba...
12.6.2009 17:44:29   
Sonja

moje pile cijeli da kad ga stavim na ledja sam se okrece na stranuuser posted image
nafuro se pravo...i smije se dok to radiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a i guce mi stalno
guuuu
aaaaaaaaa
vaaaaaaaaa
uuuuuuuuuuu



_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Faze nasih beba...
31.8.2009 0:46:12   
lejlašh
Meni je Merjem najinteresantinja u ovoj fazi kad je sve interesuje, (21 i pol mjesec) priča sa nama kao da ima bar tri godine, pjeva pjesmice, zapitkuje nas stalno nešto, čak se zna i svađati user posted image
Penje se po svemu, hoda, trči, oprezno se penje uz stepenice pridržavajući se za zid ili bilo šta joj je pri ruci (kažem oprezno - jer često neće ni da pokuša već me zove i kaže - daj mama ruku), tutu smo savladali što se tiče piškenja - ostaje nam još ono drugouser posted image .
Zna se lijepo igrati i prava je curica u svakom smislu te riječi - igra se s bebama, hrani ih, oblači, pregleda stetoskopom, daje i boce (mamina doktorica), a najviše i dalje voli slikovnice, a novi fazon je šaranje po sveskama, čak sam joj kupila bojice, pa sad stalno traži da joj crtam, a ona ko fol boji. A kad nema nikakvih igračaka- dijete se zna zaigrati sa običnom kuhinjskom krpom - nešto je slaže, mota, pa prostire, itd, uglavnom nije teška za zabaviti, niti je preveliki šejtan tipa da ruši stvari i stalno pravi neki zijan.
A novi fazon nam je da pijemo kahvicu zajedno (naravno ona pije mlijeko iz fildžana) i nas dvije stalno nešto brbljamo. Neki dan mi je rekla - daj mi slikovnicu, molim te (a ja ostala paf, čuj molim te)
Eto toliko od nas za ovaj put,
Pusa svim malim mozgićima i njihovim mamicama 

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Faze nasih beba...
31.8.2009 22:52:00   
žana o8
Mi smo u fazi hodanja ili bolje rečeno brzzzzzog hodanja , mama se smori user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Faze nasih beba...
31.8.2009 22:56:45   
mnn
mojepilence več puže pomalo,strašan je kad krene.miš mamin..sve je počeo kužiti.ali je najbolji kad ga pitam čiji je on sin da li tatin ili mamin..onda se nasmije kad kažem tatin.isti muž.user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Faze nasih beba...
4.9.2009 21:49:51   
S07
drage mame,javljamo se prvi putauser posted image .imamo 3 mj i 10 dana i 5 ipo kg.nekako mi se čini da slabo napredujemo u zadnje vrijeme,pa razmišljamO o ubacivanju doze bebimila jednom dnevno.što vi mislite???user posted image

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Faze nasih beba...
4.9.2009 22:06:32   
mojbebac
razvoj i napredovanje svake bebe je individualno! ja cu reci da je mojoj bebi 3 mjeseca i 20 dana i ima 7500 kg, ali je rodjena sa 4500 kg, samo i iskljucivo doji!!! ako si zabrinuta mozda trebas otici kod pedijatra i konsultovati se!!! ili promjeniti hranu!!!
pozdrav!!!

(odgovor članu S07)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Faze nasih beba...
7.9.2009 10:12:10   
Suzana
IZVORNA PORUKA: S07

drage mame,javljamo se prvi putauser posted image .imamo 3 mj i 10 dana i 5 ipo kg.nekako mi se čini da slabo napredujemo u zadnje vrijeme,pa razmišljamO o ubacivanju doze bebimila jednom dnevno.što vi mislite???user posted image


Nipošto prekidati dojenje, sa koliko se maleni rodio?
Ako se rodio sa npr. 3 kg, za 3 mjeseca je dobio 2,5 kg - oko 800 g, što je sasvim OK.
Svaka beba je individua za sebe, neke napreduju brže a neke sporije.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu S07)
Neposredna veza do poruke: 448
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *