|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moj tuzni dan
6.9.2009 16:46:28   
Anoniman
Vivijan, iskreno mi je žao... user posted image

(odgovor članu VIVIJAN)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: moj tuzni dan
7.9.2009 0:22:51   
le_ella
vivijan bas mi je zao,,, evo upravo citam knjigu MURADIJJA od Suad Jusic i nasla sam na dove:
-da zena ne  pobacuje, nego da dijete zdravo rodi i na vrijeme donese
-da zena zatrudni, da se spasi zla dusmanina i rijesi briga
pa ako neko zeli da mu napisem nek posalje PP



I meni je danas tuzan dan pogino mi rodzak koji mi je bio tako drag '82 godiste                            
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boze, olaksaj, nemoj otezati,
Boze, svaki nam posao zavrsi sretno, Uslisaj Boze!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: moj tuzni dan
7.9.2009 0:40:34   
VIVIJAN
pozzz lela jako mi je zao zbog tvog rodjakauser posted image user posted image drzi se!!!cmok

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: moj tuzni dan
7.9.2009 0:43:47   
VIVIJAN
seko lela sto se tice knjige volela bi da procitam nesto vise!!! jako me bas intresuje.hvala cmok

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: moj tuzni dan
8.9.2009 21:44:02   
Mirkica
Vivijan jako mi je zao al nedaj se bice bolje s bozijom pomoci
a sto se tice tih dova bas bi bilo fino da mi posaljes na pp.
pozdrav


< Poruku je uredio Amira_EB -- 8.9.2009 21:45:12 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: moj tuzni dan
8.9.2009 22:08:22   
Doraa
Draga Vivijan baš si me rastužilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Žao mi je što ti se to deševalo i to čak četiri puta...meni je jednom pa sad kad sam opet trudna strahujem da se ne ponovi ne daj Bože...
Nadam se da će biti sljedeći put sve kako treba uz Božiju pomoć. A da li si pokušala ići na neke terapije prije trudnoće... Znam da je jedna moja kolegica poslije spontanog primala neke terapije da li hormone ili šta već???user posted image Ne znam stvarno ali sve mi se čini neke injekcije??!
Od srca ti želim ali zaaaaaista da što prije zatrudniš ponovo ali da ovaj put i rodiš živu i zdravu malu user posted image !
Pusa za tebe čuvaj se i nemoj se molim te previše opterećavat ako ponovo zatrudniš znaš da je psiha najveći prijatelj i neprijatelj čovjeka.


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: moj tuzni dan
9.9.2009 15:52:18   
VIVIJAN
hvala ti draga dora od srca!! Sto se tice terapije sve sam zivo radila i doktori mi kazu da je sve u redu i da to moze da se desi svakoj zeni.ok ja razumem da se desava ali ne cetri puta ali sta cu!! ja sam inace u nemackoj zivim ili ovde doktori nisu kako treba ili  samnom nesto stvarno nije u redu. ali nadam se da cu jednom ikad uspeti da i ja imam user posted image i da ce mene neko zvati mamauser posted image hvala ti od srca draga dova! CMOKIC

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: moj tuzni dan
10.9.2009 15:52:37   
Aquarius
Ja sam imala 2 spontana, znam dobro kako je to bolno iskustvo.
Nisam ni znala da ima toliko žena kojima se ovo dešava dok se nije meni desilo i dok nisam više obratila pažnju.
U pravu su doktori kad kažu da se to često dešava, ipak ti preporučujem da uradiš sve moguće pretrage.
Ja sam na kraju slučajno otkrila da imam poremećaj hormona štitne žlijezde, a nisam imala nikakve simptome.

(odgovor članu VIVIJAN)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: moj tuzni dan
14.9.2009 21:03:32   
nensy
vivian i ja bih molila da mi posaljes dove na pp

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: moj tuzni dan
14.9.2009 22:09:24   
SdZ
Zao mi je,draga..bit ce ako Bog da bolje...nase je nadati se....
Saljem ti zagrljaj podrskeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: moj tuzni dan
14.9.2009 23:03:55   
VIVIJAN
selmy hvala ti od srca!!! Nadam se da ce sve lose proci! hvala ti!!!!

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: moj tuzni dan
14.9.2009 23:29:31   
milenium
Vivijan stvarno mi je žao,i ja sam imala spontani prije nepunih mjesec dana.Otiđi tamo na forum trudnoća i klikni na teme ''spontani pobačaj i naći ćeš dosta riječi ohrabrenja za sve mame koj su to prošle.a inače,muževa rođakinja je imala 4 spontana,sada ima troje zdrave i velike djece.ja to nisam o njoj znala,tek mi je rekla kad sam i ja imala spontani.malo se danas o tome priča.i meni je ovaj forum na neki način pomogao.

(odgovor članu VIVIJAN)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: moj tuzni dan
15.9.2009 12:43:53   
bimba
Vivijan stvarno mi je zao sto si morala proci kroz tu fazu ponovo i iskreno se nadam da ces slijedeci put ugledati user posted image . Nekada sve ima svoj razlog ali covjek cesto pomisli zasto bas ja? Nego kao sto si i sama procitala ima raznih slucajeva, faza kroz koje sve djevojke prolaz ali svi kazemo idemo dalje. Zelim ti uskoro trudnocu pa da se poslije ono slatko mozes nasmijati, i uzivati u carima trudnoce.
Pusica

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: moj tuzni dan
15.9.2009 21:35:23   
VIVIJAN
pozz milenijjumuser posted image zbog toga sto prolazis mora biti jaka znam da je malo tesko jer ja znam po samoj sebi ali zelim ti iz sveg srca sve najbolje i da ces imati jednu malu zdravu user posted image !naravno i da ti se zahvalim jer veruj mi odkad sam na ovaj forum moram ti priznati da mi je mnogo lakse!!cmokic

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: moj tuzni dan
15.9.2009 21:38:41   
VIVIJAN
pozz bimba hvala ti na svemu ! To si u pravu da uvek pomislim zasto bas ja? ali eto tako je kako jeste nadam se da ce jednom sve ovo da prodje da ce mi se zelja ostvariti! Tebi bimba hvala od sveg srca! Cmokic

(odgovor članu bimba)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 20:28:51   
fatimica09
Drage moje, proslo je vec 16 dana a ja jos uvijek cekam da me neko probudi...
U 9. mj. trudnoce izgubila sam svoju balerinu, porodila se drzeci muza za ruku, u nasem stanu, na krevetu na kojem je vjerovatno i zaceta...stan u centru grada, uplasena dr. hitne pomoci,mubarek dani Ramazana, moja svekrva uci, uci...nevjerujuci da su doktori toliko pogrijesili...21. vijek...
Zivot mi je bio kao bajka...20 dana nakon svadbe, 20.01. ustanovili su mi trudnocu, dani srece, uzivanja, slatkih mucnina, razgovora sa mojom djevojcicom, njeno radosno udaranje...pomalo ljubomore kad se tako javi i svom tati...9 mj. cekanja da joj vidim lice,njeno radosno lupanje kad vidimo benkice, strah od poroda,ohrabrenja dr. da sam u fit formi, super-trudnica, njihov osmijeh kad se pozalim da sam dobila celulit...mislim da lici na mene nece da se slika i dr. mi se smije na UZ-u...ona pokriva rukicom lice...dr. kaze smijesi se..i sve se to srusilo u jednom danu! Kazu desava se da srce prestane kucati iz cista mira! Kome, kako, zasto nama?
Toliko sam zeljela da je vidim, nekad kad bih bila sama,razgovarala sam s njom kao da je vec tu...rodjena...pravile smo zajedno rucak, gledale tv, molila sam je da me ne napati puno na porodu...kao da me cula, vrtila se, udarala, nije voljela mlijeko, a breskve su joj bile poslastica...navece se protezala do svog tate tako jako da me budila...Vidjeli smo je i muz i ja, lezala je kao uspavana na nasem krevetu i bila je stvarno lijepa ali ne bucna kao prije...kosica crna kao zift...ona je odrzala svoje obecanje i nije me napatila,mada su se dr. cudili jer kazu da se jako tesko radja kad je beba vec mrtva...trebala sam tek nakon tri dana provociranja porodjaja sve zavrsiti,cudili su se i kako nisam pukla, posteljica sama izasla u komadu, ja zdravstveno sasvim BO, a moja princeza na patoloskom vjestacenju...
Ona je odrzala svoje obecanje...porod nije bolio...a ja nisam mogla uciniti nista da zastitim nju...kazu desava se a kako zivjeti s tim...

(odgovor članu VIVIJAN)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 20:31:35   
new mama
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mila moja tako mi je zao,nek ti dragi Bog da snage da nastavis dalje user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 20:35:53   
veeseelaa
fatimice09 rasplakala sam se, tako mi je žao, molim te budi jaka, znam da je teško, da boli al imaj sabura.....
Da ti dragi Bog pomogne da prevazidješ sve ovo
Suosjećam s tobomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 20:38:58   
Leva
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ovo je prestrasno i nemam rijeci kojom bih mogla izraziti svoju zalost zbog onog sto ti se desilo...

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 20:41:32   
nikita
joj Boze gdje ovo procita , nek ti je Bog na pomoci


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 20:45:52   
seka87
stvarno mi je zao neznam sta bih rekla;
neka ti bragi Bog da snage za dalje

_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 20:53:35   
enna
Draga moja fatimica09 suvisno je bilo sto da kazem osim da u zamoliti dragog Allaha da ti podri snagu da ides dalje da budes jaka znam da je to lako reci ali opet evo mi smo uz tebe isplaci se bit ce ti lakse i kad osjetis potrebu da kazes nekom nesto tu smo opet mi budi jakauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 20:53:37   
Golubica
Zaista nemam rijeci, neka ti dragi Bog da snage da sve to prebrodis.

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 20:53:39   
milenium
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 20:56:50   
Amrino
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Neka ti dragi Allah olaksa...i svima onima kojima se isto desi...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *