|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 20:59:59   
Jajan
Draga Fatimica09, ne znam sta bih ti rekla jer rijeci su suvisne. Zaplakala sam i knedla mi u grlu stoji. Neka ti dragi Allah podari dovoljno snage i sabura da sve to nekako izdrzis...........

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 21:01:37   
elkina_mala
zao mi je:'( jako puno:(user posted image user posted image user posted image user posted image nisam bas vjesta na rijecima ali ti zelim da sve ovo prebrodis u najboljem redu,samo nemoj da nedo Bog i ti se presikiras pa zivci i ostalo,da nebi i ti lose bila,cuvaj seee,pussauser posted image

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 21:01:49   
dinciii
Draga moja nemas pojma koliko mi je zao,da ti dragi ALlah olaksa...user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 21:06:49   
mama2009

neka ti dragi Allah da snage da prebrodis ovaj period i izdrzis sve.....


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 21:07:04   
boogy woogy
Tako mi je zaouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 21:12:41   
mila81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Da ti Dragi Bog olaksa i pomogne, zaista si borac, jer ne bih ovo ni podijelila sa nama, zaista mi je zao, evo jos uvijek placem, jer i sama sam trudnica i svesna sam da se to moze svakom desituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 21:13:46   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Na ovako nesto ne znam sta drugo, nego da opsujem.....



(odgovor članu boogy woogy)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 21:20:05   
Romali
Žao mi je user posted image
Želim ti da smogneš snage da nastaviš dalje  user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 21:20:09   
myb@by
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Nemam rijeci.neka vam dragi Allah da snagu da idete dalje.Pravo si me potresla nikako da se smirim i prestanem plakati.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 21:21:37   
nerkica
user posted image  jako mi je zao...
neka ti dragi allah da sabura i snage da krenes dalje
zivot je tako cudan...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 21:31:51   
juni
Mislim da ne postoji osoba koju veceras nisi rasplakala, ja jos ne mogu sebi doci. Mozda ce zvuciti kao otrcana fraza, ali zaista vrijeme cini svoje! Tuzno sjecanje ce ti ostati za citav zivot, ali ce zato doci novi osmijeh.

Budi jaka i nedaj se!


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 21:35:28   
sheri
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 21:35:56   
maja78 RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
drzite se


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 21:42:31   
marinčii
draga fatimica09 jako mi je žao što ti se to desilo..neka tii bog pomogne da to nekako preživiš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 21:54:51   
Mirkica
Draga fatimice jako mi je zao zbog tvoje sudbine posebno jer tacno znam kako se osjecas , neka ti Allah pomogne  i nek ti olaksa tugu meni je pomogla vjera u Boga  da ostanem u zdravoj svijesti.
Zelim ti sve najbolje  molim te ostani hrabra  nemoj se predavati



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 21:59:01   
mila132
bas tuzno sta reci u ovom trenutku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 21:59:09   
Ex Yu
draga ja nemogu nista napisati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nek ti dragi bog pomogne da sto prije "zaboravis" uffffffffff

i da rodis sebi zivu i zdravu balerinu sto prije



_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 22:00:07   
Mya_81 RR
Ne mogu doći sebi user posted image

Mila, želim ti da smogneš snage da ideš dalje...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 22:01:46   
*Seve*
IZVORNA PORUKA: fatimica09

Drage moje, proslo je vec 16 dana a ja jos uvijek cekam da me neko probudi...
U 9. mj. trudnoce izgubila sam svoju balerinu, porodila se drzeci muza za ruku, u nasem stanu, na krevetu na kojem je vjerovatno i zaceta...stan u centru grada, uplasena dr. hitne pomoci,mubarek dani Ramazana, moja svekrva uci, uci...nevjerujuci da su doktori toliko pogrijesili...21. vijek...
Zivot mi je bio kao bajka...20 dana nakon svadbe, 20.01. ustanovili su mi trudnocu, dani srece, uzivanja, slatkih mucnina, razgovora sa mojom djevojcicom, njeno radosno udaranje...pomalo ljubomore kad se tako javi i svom tati...9 mj. cekanja da joj vidim lice,njeno radosno lupanje kad vidimo benkice, strah od poroda,ohrabrenja dr. da sam u fit formi, super-trudnica, njihov osmijeh kad se pozalim da sam dobila celulit...mislim da lici na mene nece da se slika i dr. mi se smije na UZ-u...ona pokriva rukicom lice...dr. kaze smijesi se..i sve se to srusilo u jednom danu! Kazu desava se da srce prestane kucati iz cista mira! Kome, kako, zasto nama?
Toliko sam zeljela da je vidim, nekad kad bih bila sama,razgovarala sam s njom kao da je vec tu...rodjena...pravile smo zajedno rucak, gledale tv, molila sam je da me ne napati puno na porodu...kao da me cula, vrtila se, udarala, nije voljela mlijeko, a breskve su joj bile poslastica...navece se protezala do svog tate tako jako da me budila...Vidjeli smo je i muz i ja, lezala je kao uspavana na nasem krevetu i bila je stvarno lijepa ali ne bucna kao prije...kosica crna kao zift...ona je odrzala svoje obecanje i nije me napatila,mada su se dr. cudili jer kazu da se jako tesko radja kad je beba vec mrtva...trebala sam tek nakon tri dana provociranja porodjaja sve zavrsiti,cudili su se i kako nisam pukla, posteljica sama izasla u komadu, ja zdravstveno sasvim BO, a moja princeza na patoloskom vjestacenju...
Ona je odrzala svoje obecanje...porod nije bolio...a ja nisam mogla uciniti nista da zastitim nju...kazu desava se a kako zivjeti s tim...


Duso draga,jako mi je zao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jako.....
Budi jaka.ZELIM TI SVE NAJBOLJE OD SRCA...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 22:25:57   
MELLI
PRETUŽNO
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
budi jaka
ne mogu naći riječi da ti ublažim boluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Iskreno,ali najiiskrenije,suosjećam s tobom,nedaj se milauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Neka vam Bog da snagu da izdržiteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 22:30:31   
anitaMO
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nedao bog nikome više.tebi draga želim da se što prije oporaviš.znam da boli i da nema veće boli.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 22:34:32   
tea lana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne mogu pronaci ni jednu adekvatnu rijec

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 22:39:26   
žana o8
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 22:39:53   
almai
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ehhhhhhhhh..........stvarno nemam rijeci ni utjehe da olaksas sebi tu neopisivu bol.Ali moras se pomiriti s tim i moliti dragog Allaha đ.š. da sto prije smognes snage da prebrodis koliko-toliko tu neizdrzljivu bol.Imaj vjere u Boga dragog i aBd imat ces ti joj djece mada ce ti to zauvijek ostati u srcu ali sve je to zivot i neznamo sta koga sutra ceka.Budi jaka i nedaj se!!!

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 22:40:42   
Lady26
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Boze zasto se ove stvari desavaju......nista me odavno nije rastuzilo ni rasplakalo kao ova prica, ne daj Boze da se ponovi, nijednoj od nas....Fatimice nemam rijeci utjehe, jer nepostoji nista za reci sto bi pomoglo...budi jaka, podarit ce ti dragi Bog drugu priliku da na svijet doneses zivu i zdravu bebicu...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *