|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 22:43:58   
Azure
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja nemam rijeci utjehe. Zaista mi je zao!!!!!!!!!!! Mila moja niko ne moze da odgovori na pitanja kako, zasto... Zivjet ces s tom boli zauvijek. Mozda ce vremenom manje boljeti. Ali treba zivjeti. Ja ti od srca zelim snage i volje da prebrodis gubitak.


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 22:46:56   
Apotekarka
Nemam riječi,zao mi je...mogu ti reci samo draga budi jaka jednostavno takve stvari se desavaju pitamo se zasto bas nama ali vjerovatno s nekim razlogom...Drži se znam da je to lako reći ali nadam se da cemo ti mi tu na forumu bar malo utjehe i podrske pruziti...user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 23:34:22   
Skvo RR
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 23:37:12   
Niobe
Uh..tesko za procitati a kamoli za prozivjeti.
Draga, ne znam koliko ti znaci, ali u mislima te grlim, ne mogu zamisliti kolika je to bol.
placem naglas, evo..


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: moj tuzni dan
21.9.2009 23:53:00   
acudesa
fatimica09, ....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
neka ti dragi Allah olakšauser posted image user posted image user posted image
nisam lahka na suzi, ali tvoja priča je stvarno tužna, pretužnauser posted image user posted image
budi jaka i da ti dragi Allah uskoro da novi život da malo zaboraviš na tu bol

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 0:03:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: juni

Mislim da ne postoji osoba koju veceras nisi rasplakala, ja jos ne mogu sebi doci. Mozda ce zvuciti kao otrcana fraza, ali zaista vrijeme cini svoje! Tuzno sjecanje ce ti ostati za citav zivot, ali ce zato doci novi osmijeh.

Budi jaka i nedaj se!


ja sam ostala bez riječi potpisujem juniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 0:14:00   
Dragička
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 0:20:41   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 0:30:36   
mynxlee

IZVORNA PORUKA: fatimica09

Drage moje, proslo je vec 16 dana a ja jos uvijek cekam da me neko probudi...
U 9. mj. trudnoce izgubila sam svoju balerinu, porodila se drzeci muza za ruku, u nasem stanu, na krevetu na kojem je vjerovatno i zaceta...stan u centru grada, uplasena dr. hitne pomoci,mubarek dani Ramazana, moja svekrva uci, uci...nevjerujuci da su doktori toliko pogrijesili...21. vijek...
Zivot mi je bio kao bajka...20 dana nakon svadbe, 20.01. ustanovili su mi trudnocu, dani srece, uzivanja, slatkih mucnina, razgovora sa mojom djevojcicom, njeno radosno udaranje...pomalo ljubomore kad se tako javi i svom tati...9 mj. cekanja da joj vidim lice,njeno radosno lupanje kad vidimo benkice, strah od poroda,ohrabrenja dr. da sam u fit formi, super-trudnica, njihov osmijeh kad se pozalim da sam dobila celulit...mislim da lici na mene nece da se slika i dr. mi se smije na UZ-u...ona pokriva rukicom lice...dr. kaze smijesi se..i sve se to srusilo u jednom danu! Kazu desava se da srce prestane kucati iz cista mira! Kome, kako, zasto nama?
Toliko sam zeljela da je vidim, nekad kad bih bila sama,razgovarala sam s njom kao da je vec tu...rodjena...pravile smo zajedno rucak, gledale tv, molila sam je da me ne napati puno na porodu...kao da me cula, vrtila se, udarala, nije voljela mlijeko, a breskve su joj bile poslastica...navece se protezala do svog tate tako jako da me budila...Vidjeli smo je i muz i ja, lezala je kao uspavana na nasem krevetu i bila je stvarno lijepa ali ne bucna kao prije...kosica crna kao zift...ona je odrzala svoje obecanje i nije me napatila,mada su se dr. cudili jer kazu da se jako tesko radja kad je beba vec mrtva...trebala sam tek nakon tri dana provociranja porodjaja sve zavrsiti,cudili su se i kako nisam pukla, posteljica sama izasla u komadu, ja zdravstveno sasvim BO, a moja princeza na patoloskom vjestacenju...
Ona je odrzala svoje obecanje...porod nije bolio...a ja nisam mogla uciniti nista da zastitim nju...kazu desava se a kako zivjeti s tim...


user posted image user posted image

Nemam rijeci, zaista.


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 0:37:14   
Ella_H
user posted image user posted image user posted image Ona je dzentska beba InshAllah i molit ce za tebe
i tvoju porodicu nebrini...Ova se bol nemoze opisati i ja sam
dozivjela jedan takav slucaj u blizini i odmah poslije toga zena
je rodila jos jednu predivnu curicu..Imaj uvijek nadu u Boga
i trudi se ostati pozitivna koliko mozes...Trazi utjehu u muzu i
najmilijima...Sve najbolje ti zelim i svoje dove upucujem...

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 0:38:40   
mamilica
Tuzno user posted image

Puno, puno sabura vam zelim i da vam dragi Bog nadoknadi onim sto je najbolje za vas.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 0:39:58   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamilica)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 1:40:45   
Elena.mk
user posted image user posted image user posted image ne mogu zamisliti niz sta prolazisuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sad je nebo bogatije za jednu zvezdu, jos jedan andzeo na nebuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 2:02:25   
mama_debeljuca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Elena.mk)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 7:04:18   
riba78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 8:04:19   
Zoe
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vaš bol je težak, pretežak....
Želim Vam puno sabura i snage da izdržite tu bol i aBd dočekate jednu princezu ili princa .....

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 8:06:14   
nella
user posted image user posted image user posted image user posted image
molim Boga da ti podari svu snagu ovog svijeta da nastavis dalje!!!!

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 8:39:43   
dzeni_nl
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , nemam rijeci...

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 12:31:36   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nemam rijeci jako me ovo potreslo ,bas  mi je zao sto ti se ovo desilo....

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 12:46:20   
mamine oci
user posted image user posted image Allah.dz.s., da ti olaksa i da sabura neznam sta bi ti rekla jer nemam rijeci utjehe al cu sigurno uputiti dovu za tebe budi jaka...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 13:25:46   
lely
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 13:58:37   
Nedi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 14:02:34   
sweet BaBy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 14:09:07   
marinela
Oh Boze sto se isplaka,odmah mi na pamet pala moja seka,i njoj je beba umrla,zivjel mjesec dana na aparatimauser posted image user posted image

(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: moj tuzni dan
22.9.2009 14:21:06   
ena0002
user posted image user posted image user posted image user posted image  jako tuzno user posted image user posted image user posted image , nadam se da ces smoci snage da prebrodis to sve

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *