|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Policistični jajnici - PCOS
28.3.2014 10:22:49   
mila25
ma plasim se da je jos rano, koliko sam samo testova do sad uradila da me vise strah kupit novi, a uopste nemam nikakve simptome user posted image ne znam stvarno bojim se da se opet razocaram, nije mi ni palo na pamet da sam mozda trudna dok nisam juce dosla ovdje na froum pa mi kazete da uradim test, jel stvarno mislite da bi trebala ili da cekam jos koji dan pa da idem doktoru, drage moje nisam nikako spavala od nekog straha sta bi moglo bit, jer kako sam vec rekla prije neki 20-tak dana sam radila ultrazvuk i sve je bilo ok cak ni ciste nisam imala..

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Policistični jajnici - PCOS
28.3.2014 10:56:14   
malena27 RR
mila za pocetak uradi test, ako ne dobijes ni nakon 10 dana od zadnje tablete dabrostona, javi se dr.
i uradi test inzulinske rezistencije i OGTT - imas jako dobru dr. u Tuzli - dr. Balic, pa se mozes i s njom konsultovati...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu mila25)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Policistični jajnici - PCOS
28.3.2014 11:09:38   
9months
Potpisujem sto ti je malena rekla..
Uradi test da budeš mirna...ako si user posted image onda možeš biti sretna i početi piti Folacin...a ako kojim slučajem nisi onda možeš ići tražiti problem
Neka bude kako želiš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Policistični jajnici - PCOS
28.3.2014 11:11:31   
mila25
poslusat cu vas idem vec danas kupit test, sacekat cu do jutra pa cu onda da vidim sta ce biti, u svakom slucaju narucila sam se za ponedeljak idem ponovo na ultrazvuk da vidimo u cemu je stvar i sta dalje user posted image pokusavam biti pozitivna i raspolozena i nadam se da ce mi ovaj put biti pozitivan iako se nesto bas i nisamo puno trudili i previse razmisljali o trudnoci u zadnje vrijemeuser posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Policistični jajnici - PCOS
28.3.2014 11:13:30   
mila25
i hvala vam sto ste tako divne i sto mi dajete podrsku user posted image

(odgovor članu mila25)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Policistični jajnici - PCOS
28.3.2014 11:19:47   
malena27 RR
Sretno mila25!

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu mila25)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Policistični jajnici - PCOS
28.3.2014 11:19:49   
9months

IZVORNA PORUKA: mila25

i hvala vam sto ste tako divne i sto mi dajete podrsku user posted image


user posted image user posted image
Javi nam obavezno šta testić kaže user posted image

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu mila25)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Policistični jajnici - PCOS
28.3.2014 11:26:24   
mila25
vazi drage moje obavezno vam se javljam sutra drzite mi fige user posted image

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Policistični jajnici - PCOS
29.3.2014 9:58:40   
mila25
eee cure kako ste mi danas user posted image uradim ja jutros test sve po pravilu do sad sam bezbroj tetstova uradila medjutim ovaj ocito nije bio ok jer mi nista nije pokazao ni jednu crticu pa sam malo zbunjena user posted image kupit cu danas drugi pa ga ponovit sutra

(odgovor članu mila25)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Policistični jajnici - PCOS
29.3.2014 12:51:36   
Kikitown
Mila lutko ja bih na tvom mjestu ponijela sa sobom taj test u apoteku i reklamirala mozda ti daju zamjenski jer je taj ocigledno neispravan, u svakom slucaju vrijedi pokusati i sretno user posted image

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu mila25)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Policistični jajnici - PCOS
30.3.2014 16:19:33   
mila25
evo curke moje da vam se javim, ja sam sinoc dobila user posted image malo sam se razocarala ali nema veze ne odustajemo idemo dalje, nastavljam piti dabroston, od sledeceg mj dok mi je rekao i clomifen ukljucit pa vidit cemo hocul imat srece :) puno vas sve pozz

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Policistični jajnici - PCOS
31.3.2014 9:58:07   
Andy_Bec23
Mila draga glavu gore, i samo naprijed..... Ja sam trenutno danas 16 DC i evo moje slikice od LH trakica da napomenem da je na 13 I 14 DC bila negativna

http://www.bilder-upload.eu/show.php?file=0d0a14-1396252648.jpg


http://www.bilder-upload.eu/thumb/0d0a14-1396252648.jpg[/IMG]

< Poruku je uredio Andy_Bec23 -- 31.3.2014 10:01:43 >


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu mila25)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Policistični jajnici - PCOS
1.4.2014 10:02:56   
selina
zdravo mile

ja neznam gdje tacno da postavim svoj problem ali eto posto imam Pcos odlucila sam ovdje da mi pomognete u mojoj dilemi......pijem dabroston vec 5 mjeseci da bi imala redovni menzes a na zadnjem pregledu kod doktorice sam bila prije 8 dana i ona mi je ponovo rekla da pocnem da pijem dabroston pa kad dobijem menzes da mi 5 dan ukljuci Klomifen ali medjutim sta se meni desava da od jucer mi se pojavljuje u toku koristenja dabrostona dolazi do nekog slabog krvarenja neizgleda mi kao mjesecnica malo je sluzavo a krv je vise roze crvenkaste boje i to mi se od jucer pojavljuje samo tokom mokrenja i brisanja wc papirom i po koji trag ostavi na dnevnim ulosku......da li vi znate o cemu se radi?????
imam jos dva dana dabrostona da pijem pa tek onda vrjeme za pravu mjesecnicu,a zadnja mi je bila 10 marta!
Molim za savjet,jel imao ko ovakvo iskustvo?????

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Policistični jajnici - PCOS
1.4.2014 10:41:19   
mila25
ne znam draga selina sta da ti kazem moj savjet je da odes opet doktoru jer koliko ja znam za vrijeme koristenja dabrostona ne bi trebala doci user posted image nemoj se plasit mozda nije nista strasno al ipak otidji doktoru pozz i sretno

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Policistični jajnici - PCOS
1.4.2014 10:53:19   
selina
Znam Mila i meni je ovo novo nikad prije nisam imala tako nesto dokotricu kontaktirala telefonom i ona
mi kaze da nastavim sa dabrostonom ako se nepojaca krvarenje ako se pojaca onda je kao vjerovatno menzes pozurio,medjutim od jucer se nista nemijenja a od menzes 5 ti dan trebala bi ponovo njoj da mi ukljuci klomifen za stimulaciju da bi radili na narednohj trudnoci.....sad me ovo bas muci sto i neide sve tako po planu user posted image

(odgovor članu mila25)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Policistični jajnici - PCOS
2.4.2014 12:33:57   
mila25
ma ne brini se nista bice to sve ok, budi smirena i zavrsi terapiju kako ti je doktorica i rekla i onda vidit ces kad krene pravo krvarenje pocni racunat dane i peti dan pocni klomifen i nek ti bude sa srecom user posted image i ja ponovo ovaj mj pijem dabroston i od sledece mens pocinjem klomifen da pijem nadam se da ce nam pomoci user posted image samo trebas biti smirena znam da nije lako i meni su stalno govorili opusti se ne misli na to ali to je nemoguce al sam barem naucila da prihvatam sitaciju takva kakva je vise se ne nerviram kad dobijem nego ubjedjujem sebe da ce sledeci put uspjet samo budi optimista user posted image

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Policistični jajnici - PCOS
16.4.2014 10:02:45   
selina
hvala mila na podrsci,

uradila sam kako si rekla na kraju je se ispostailo kao da je bila prava menzes pa sam treci dan otisla povadila nalaze (hormonski status) pa sam imala sta i vidjeti user posted image
stitna mi nije u dobroj funkciji pa mi sad i to pored pcos otezaje problem zatrudnjivanju a ja sam bas user posted image razocarana jer neznam kako da mi sad dodje do tog poremecaja.....doktorica kaze da je to sve doslo od divljanja hormona od pcos!
sta ce dalje biti ni sama neznam,ni kako ce se ovo sve zavrsiti
Kao sto kazes pokusat cu biti optimista ali pored ovoliki ometnji za trudnocu cisto sumnjam da ce to uspjeti i da cu iznijeti trudnocu u najboljem redu

(odgovor članu mila25)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Policistični jajnici - PCOS
28.4.2014 16:16:43   
MačakĆuko
pozdrav cure.

upravo sam se registrovala baš zbog ove teme.

vec pola godine nema user posted image user posted image

u septembru jajnici ok, prosli mj rece da je lijevi policistican a desni "isto sa cistama ali one su normalne" šta god mu to značilo...


posto nam je dao još par mj fore da se trudimouser posted image zanima me jel koja od vas pila kakve cajeve za ovaj problem?


ja sam pocela sa mjesavinom nevene, hajdučke trave i koprive.

čula sam i za macinu travu ali...u nasim apotekama imamo onu blažu za koju kažu da je ustvari mačja metvica a ne macina trava (gorka) koja je odgovarajuća.

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Policistični jajnici - PCOS
10.5.2014 20:58:05   
Dalija098
Mačak otkad imaš te probleme? Mislim, neredovni ciklusi i to?

(odgovor članu MačakĆuko)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Policistični jajnici - PCOS
27.5.2014 18:40:52   
mila25
e cure imam jedno pitanje za vas koje ste pile dabroston tablete da regulisete cikluse, ja ih pijem vec tri mj al ovaj mj me uzasno bole grudi toliko jako da navece ne mogu da se namjestim da spavam i cijeli dan i na najmanji dodir dodje mi da vristim od bolova, to traje vec 14 dana (10 dana dok sam pila tablete i evo vec 4 dana posle ) i jos uvijek nisam dobila cak i ne osjetim simptome pms-a, osim sto me grudi bole, jel se vama desavalo nesto slocno ????

(odgovor članu Dalija098)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Policistični jajnici - PCOS
28.5.2014 8:55:54   
9months
Iskreno ja sam pila Dabroston tri mjeseca kada sam bila na klomifenu i grudi me nikada nisu toliko boljele kao ta tri mjeseca...bradavice pogotovo. To mi je bila jedina nuspojava uzimanja Dabrostona.
Kod mene su grudi bile svaki mjesec bolne dok sam pila Dabroston.
Ali ako su kod tebe ovaj mjesec bolne, a ranije nisu bile a pila si Dabroston onda to može biti dobar znak user posted image user posted image
Kada ne očekuješ mjesečnicu?

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu mila25)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Policistični jajnici - PCOS
28.5.2014 21:37:48   
mila25
trebala sam dobiti 25-og znaci prije tri dana, jos uvijek me jako bole morala sam uzet bolovanje, danas sam cak plakala od bolova na trenutak me jako zaboli i pece oko bradavice, imam temperaturu vec dva dana, i jutros me je zabolio stomak kao da cu dobit i pojavilo se malo roskasto nesto i prestalo sad me i ne boli stomak nit sam dobila i jos me danima boli donji dio ledja sto skoro nikad nije, znam da to mogu bit simptomi trudnoce al ne smijem previse da se nadam puno puta sam se razocarala u ove dvije godine i puno negativni testova imala sacekat cu jos koji dan pa idem doktoru sta god da bude a molim boga da je ono sto mi srce zeli user posted image

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Policistični jajnici - PCOS
29.5.2014 8:34:19   
9months
Nadam se da su to sve simptomi trudnoće user posted image
Javi kada uradiš testić pa da razbacimo jedno kolo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu mila25)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Policistični jajnici - PCOS
31.5.2014 11:26:33   
mila25
stigla user posted image ipak nisu simptomi trudnoce user posted image al od ovog mj pocinjem s klomifenom pa se nadamo da ce pomoci user posted image

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Policistični jajnici - PCOS
31.5.2014 18:18:17   
9months
Bas mi je zao sto je mjesecnica dosla user posted image ali nemoj biti tuzna...idemo dalje user posted image
Zelim ti puno sreće user posted image
Kod kojeg ginekologa ideš? I ja sam iz Tuzle user posted image

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu mila25)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *