|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
23.9.2012 18:37:14   
MARIJA1980
Pozdrav i od mene,da se pridruzim,nova sam ovde na forumu ali se ja i moj muz vec 12 godina borimo da imamo bebu. Ja imam 32 god. muz 34.Isli smo radili sve nalaze nalazi su u redu ,ali bebe nema,pili smo sve cajeve za koje sam cula probali smo terapiju gospodina Tesica i to nije uspjelo,na kraju sam odustala od svega ako bude bude.prije neki dan sam cula za zenu koja namjesta maternicu odlucila sam i to da probam. Isla sam zena kaze da mi je maternica spustena i prirasla za desnu nogu prema kuku a to mi ni jedan doktor nije rekao.Kada mi je namjestala prvi put je bolilo ne bas toliko da ne moze da se izdrzi a posle sam isla jos dva puta i nista nije bolilo.Sada trebam da cekam i nadam se user posted image pozdrav svima

(odgovor članu Sunny_Day)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
24.9.2012 11:07:16   
Pingvina
Marija, dobro nam dosla...nadam se da ces uskoro docekati svoju user posted image .Dok cekas, mozes se druziti s nama na temi
http://www.ringeraja.ba/forum/m_1395857/mpage_29/tm.htm#1418463


_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu MARIJA1980)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
24.9.2012 11:18:55   
MARIJA1980
Hvala Pingvina na lijepoj dobrodosliciuser posted image nadam se da ce i mene jednom da iznenadiuser posted image

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
18.10.2012 14:53:48   
Adna29
Caooo cureee!!!ja sam nova na forumu.vec 4 mjeseca radimo ja i mm na bebi,bezuspjesno.imala sam spontani prije godinu dana.poslije smo se cuvali.radila sam briseve na urea,mikopl,chlamidiju,pa sam na chlamidiju bila pozitivna.Lijecili smo se oboje.Poslije je biloo sve dobro.Ali bebe nema.menzesi su i uredni.Sta vi mislite o ovom?Daa jos cekamo ili da radimo jos pretraga.Tako sam psihicki optercena da cu puknuti!!!Ja i moj muz imamo po 29 godina.2godine u braku!

< Poruku je uredio Adna29 -- 18.10.2012 14:55:39 >

(odgovor članu MARIJA1980)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
6.11.2012 11:05:38   
bebac bucko
LP. Ja sam se vec upisala u ovu temu ali davno , mm i ja smo u braku vec 5 godina i jos uvijek cekamo nasu misulicu. ja imam 23 godine a mm 30 g. nadam se da cemo uskoro ugledati user posted image user posted image .

_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu Adna29)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
20.11.2012 11:14:15   
indy 89
adna i bebac bucko dobro dosle i glavu gore bit ce nama user posted image user posted image user posted image samo budite optimisticne........ejjj evo vam teme gdje mi cekamo svi iliuser posted image iliuser posted image http://www.ringeraja.ba/forum/m_1470288/mpage_1/tm.htm#1479005

_____________________________

Da kojim slučajem nade nema, čovjek se ne bi trudio, stoga je nada jedna od najvećih blagodati, koja se ne vidi.

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
20.11.2012 11:15:50   
indy 89
na temi Vjestice ne ocekujemo u Dezembru !!!
na forumu Želimo novog člana

_____________________________

Da kojim slučajem nade nema, čovjek se ne bi trudio, stoga je nada jedna od najvećih blagodati, koja se ne vidi.

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
20.11.2012 12:09:22   
delila1986
pozdrav svima!!

ja sam u braku 6 godina, a moja borba sa ovim problemom traje malo vise od 3 godine! imam 26 godina, a moj muz 29!
inace, moji nalazi su svi ok ali kod muza nisu.( nepokretni spermatozoidi).
nakon 3 godine koristenja raznih terapija-cajeva, sirupa, tableta i ne znam vise ni sama cega, nikakvih pomaka nije bilo.
prije par dana , tacnije 03.11. sam radila VTO,( prvi put) i nije bilo uspjesno.

imam zaleđena dva embrija, trenutno sam u menstrualnom ciklusu, te nakon toga idem ponovo po svoje dvije bebice..nadam se da ce ovaj put uspjeti

voljela bih da razmjenimo iskustva ukoliko je neko prosao kroz isto.
sve najbolje zelim svima nama!!!
pozdrav.

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
20.11.2012 12:12:10   
Jeca_Perec
ja 30, muz 31, u braku 17 mjeseci, trudnoca 34. sedmica user posted image

(odgovor članu MARIJA1980)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
20.11.2012 13:49:45   
uplasena22
MM i ja smo u braku 4 mjeseca, trudno'e jo[ nema, da li je vrijeme ya brigu i vadjene nalaya

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
20.11.2012 13:52:34   
animagical
nije, tek ste poceli. ako nakog godinu dana nezasticenih odnosa ne dodje do trudnoce, tada se javis doktoru.

(odgovor članu uplasena22)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
21.11.2012 0:26:02   
amila85
27 godiina, 1 godinu i 8 mj. u braku, upravo cekamo rezultate testa i nadamo se da jeuser posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
21.11.2012 0:34:22   
visnjica1
23 godine 2 godine braka i 40 sedmica trudnoce user posted image

(odgovor članu amila85)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
23.11.2012 12:53:41   
ellene
Evo da se i ja predstavim, imam 26 god, godinu ipol u braku, trudimo se 5 mjeseci. Nalazi su mi uredu i jedva čekam da budem user posted image Svim ostalim trudilicama želim da što prije ugledaju svoje user posted image

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
23.11.2012 12:58:49   
Ramona11

IZVORNA PORUKA: uplasena22

MM i ja smo u braku 4 mjeseca, trudno'e jo[ nema, da li je vrijeme ya brigu i vadjene nalaya


Mi smo isto 4 mj. pokusavali i ja se rastuzila. Sljedeci mjesec imali samo jedan odnos i evo jos malo pa slavimo djetetov prvi rodjendan user posted image . Bez brige, samo se opusti. Psiha je cudo.

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu uplasena22)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
28.11.2012 17:44:37   
mala 21
21 meni suprugu 28 trudimo se 1 god i pol

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
29.11.2012 20:53:12   
tanjars
Ja 27,suprug 30 trudimo se 6 mjeseci....Sretno svima....:)

(odgovor članu mala 21)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
3.12.2012 20:21:50   
Mrvica_83
Ja imam 29 godina , MM 31 godinu .. U braku smo skoro sedam mjeseci user posted image U vezi prije braka bili dugihhh 6 godina ali tada nismo radili na user posted image Dosadasnji trud u braku je urodio plodom - ali , nazalost , nije uspjelo pa imamo jednog user posted image
Sad cekamo da prodju jos dva mjeseca pa da se opet trudimo aBd  user posted image user posted image
Svim trudilicama želim puno sreće od srca i da što prijje ugledate svoje user posted image i user posted image user posted image


_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu tanjars)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
5.12.2012 17:22:28   
pamtal
Evo da se i ja predstavim... ja imam 27 god (skoro 28), mm 30, u braku smo 1,5 god... Na bebi ne radimo dugo zbog problemčića koje je trebalo prvo riještiti...

MM ok. Ja sam posebna priča: imala edometriom - cistu na jednom jajniku, koji je hvala Bogu nestao nakon 6 mjeseci liječenja(da li od silnih Dabrostona ili litara čajeva koje sam popila)... Sad sam kod novog doc koji mi je rekao da endometrioze više nema, ali da imam policistične jajnike i da prirodno nemam ovulaciju... Kakav je šok to bio user posted image inače imam i hipotireozu, pa mi u osnovi hormoni ludujuuser posted image

Sada sam na Klomifenu, već drugi ciklus pošto je na folikulometriji u prvom ciklusu utvrđeno da dobro reagujem na njega, pa vidjećemo hoće li se mrvica uhvatiti...

Lijepo je imati nekoga s kim možeš podijeliti svoju bol, tugu, strahove, ali i najveću radost... a kako je tek lijepo imati ovoliko ženica koje te razumiju user posted image user posted image

Svim trudilicama želim da što prije ugledaju svoje user posted image user posted image

< Poruku je uredio pamtal -- 5.12.2012 17:23:56 >

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
5.12.2012 18:19:02   
Mrvica_83
Draga Pamtal .. Dobro došla user posted image Svi imamo svoje priče .. Probleme manje i veće ali , kako si to lijepo rekla , divno je imati nekoga ko te razumije i možda mu se dogodilo nesto slicno ili pak  isto što i tebi .. Ja sam postala članica nedavno baš kako bih mogla čuti nove priče , ostvariti veze i ispričati  ono što se meni dogodilo  .. Pa se potom i radovati sa ženicama koje su mi bile podrška user posted image user posted image Nadam se da će se tvoja mrvica uskoro uhvatiti i da ćeš ugledati svoj user posted image   Šaljem ti topli user posted image dobrodošlice ! 

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu pamtal)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
9.12.2012 8:33:40   
pamtal
Mrvice, hvala na dobrodošlici user posted image i ja tebi želim da što prije ugledaš user posted image i držiš svoju user posted image u naručju!
Baš zato sam i ja postala članica... ovaj forum jednostavno pršti pozitivnom energijom! Kakvi kod da su naši problemi, nađe se neka ženica koja nam da svoj pozitivan primjer... to mi je super!

Još jednom, sretno svim trudilicama, neka nam user posted image više ne dolazi

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
9.12.2012 12:10:05   
Mrvica_83
user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu pamtal)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
9.12.2012 12:47:55   
snjeguljicaa
Evo da se i ja prijavim, ja imam 24 muž 25 trudimo se 5 mjeseci znam da nije dugo ali svi bi mi da odmah kad odlucimo to i bude user posted image ja se nadam da ce uskoro ako Bog da..... Ma najbolje ste sveuser posted image

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
12.12.2012 13:49:58   
malecka 1
ej drage moje , duze vrijeme Vas pratim i citam Vase savjete, price... pa odlucih da i ja sa Vama podijelim svoju pricu, da olakšam dusu...
Imam 22 god. i godinu i po sam u braku, vec pola godine pokusavamo dobiti bebicu ali nista.
Ovulaciju imam , folikul bio 21mm savrseni uslovi zadnji put ali danas doslauser posted image .. jako sam tuzna, tako zelim maluuser posted image , i uvijek mi tesko padne da saopštim muzu da nije uspijelouser posted image ...
Isla sam kod dr. maje Slakovic i ona mi kaze da mi ovaj mjesec ukljuci neku terapiju( pretpostavljam klomifen) jer mi je rekla za stimulaciju ovulacije, sta vi mislite o tome jeli jos rano s'obzirom da imam ovulaciju redovno ili ... help baš sam onako ocajna i tuznauser posted image

(odgovor članu MARIJA1980)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
12.12.2012 15:47:28   
maxus svratila
http://www.ringeraja.ba/forum/m_1490652/mpage_13/tm.htm

malecka dodji na ovu temu, gore sam ti stavila link, tu razmjenjujemo iskustva o svemu.
Ne znam sta bih ti rekla, jel tvoj muz radio nalaz, mozda j eprvo trebao on da odradi spermogram pa tek onda klomifen, ali to ipak vidi sa doktoricom.
ALi dodji ti nama n aovu temu pa da caskamo.......

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu malecka 1)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *