|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
16.12.2012 13:13:47   
bebac bucko
MM 31g, ja 23, trudimo se 5 godina, ali jos ne odustajemo.

_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
21.12.2012 22:49:32   
Loretta
Da se i ja prijavim, MM 30, ja 28, trenutno na čekanju radi ne tako davnog spontanog. ABd uskoro se i mi bacamo na user posted image svim zenicama zelim puno, puno, ma najvise srece i da uskoro ugledate user posted image

_____________________________

If your heart turns blue, I want you to remember...
This song is for you, and you are full of wonder...

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
3.1.2013 20:56:06   
bubamara_11
Evo i mene 25 godina 1 godina i 3 mjeseca u braku muz 27 god.Jedan andjeo u 34 sedmici smrt bebe sad radimo ponovo na user posted image user posted image akoBogda

< Poruku je uredio Emri_ -- 3.1.2013 20:59:36 >

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
7.1.2013 11:03:07   
Ma_Ja
Da se i ja upisem. user posted image
Muz '85, ja '84 godiste.
U braku 3 godine, 5 mjeseci i 3 sedmice. user posted image
Isto toliko se trudimo i za nase malo pile. user posted image
I, akoBogda,' istrudicemo' se za to pilence. user posted image user posted image

(odgovor članu bubamara_11)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
7.1.2013 14:02:37   
malena29
Prije svega da vas pozdravim,,, izvinite što pišem ovo ovdje ali nisam znala gdje da pitam jer sam nova ovdje,.-pa bi molila da mi date odgovor?? mengu imam uvjek 28-30 dana.. ali je uvjek tačna znači 28..29..30..dana,, i nikad nema problema,, međutim prošli mjesec sam malo više bila seksualno aktivna i baš u periodu kad sam trebala dobiti --7-9-2012...i menga mi je posle kasnila 7 dana,,,, jel može mi uticati odnos na kašnjenje,,,,da se to pomjeri,,,i dobila sam 15.12. i od tog datuma kad izračunam 28- dana pada da trebam dobiti 11.1.2013...ili da računam od 7.12 pa narednih 28 dana,, potpuno me nešto izbacilo iz takta i pomijerilo mi se i nikad mi nije kasnila menga pa me zanima samo da mi kažete jeli moguće da je odnos uticao,, na kašnjenje ??? i da,,, ovu cijelu sedmicu od 31 do danas mi je bila vaginalna sekret i lučenje baš izraženo,,, dali su to plodni dani,,,,i kad oni nastupaju ,,,malo mi je nejasno --molim vas nisam u braku ali imam dečka i prvi dan tog lučenja sekreta smo vodili ljubav bez zaštite naravno nije unutra ejakulirao,,,ali sam bila pre pre vlažna od toga ,,i dali može od njegove sluzi bez ejakulacije se zatrudniti,, znam da su jako male šanse ali,.-,mi se sve to poremetilo pa me zanima pls....hvala

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
7.1.2013 15:31:27   
indy 89
kupis test ako si trudna udaj se ako nisi dobro si prosla malo zvuci ruzno al sta cu tako ti je kako i ja sam imala sex prije braka i to ne s muzem i koristila sam uvijek zastitu(kondom) znaci nemoj nikad bez zastite jer ja i sad kad imam upalu neku koristim kondom iako sam u braku veliki pozdrav


_____________________________

Da kojim slučajem nade nema, čovjek se ne bi trudio, stoga je nada jedna od najvećih blagodati, koja se ne vidi.

(odgovor članu malena29)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
21.1.2013 11:39:35   
dandi84
Ja 29, a MM 32 godine...U braku 2 godine i 4 mjeseca...Jedan spontani prije 6 mjeseci i sad smo počeli ponovo da "pravimo" bebu....Ja se nadam brzom user posted image ..

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
29.1.2013 8:39:52   
lala10
Ja 28, MM 31. U braku 4 god,trudimo se oko 2 god.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
3.2.2013 20:33:11   
*andjela*
ja 22 godine MM 29 u braku 4 i po mjeseca ovo je treci mjesec kako pokusavamo

(odgovor članu lala10)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
11.2.2013 15:26:22   
*JJ*
evo da se i ja zapisem :)
muz 33god. ja 21 god.
u braku 1god i 15-ak dana
zivimo zajedno vec 1god i 10 mjeseci
ovo nam je 11 mjesec kako pokusavamo da dobijemo bebicu

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
28.2.2013 12:53:42   
novo Ime
Hm... braka 7 god, ja 35,5 g, muzic 39

_____________________________

Endometrioza - 2007, 5x IUI, ICSI 3x, FET 1x
IDIOPAT
ICSI br.3 08.12.15 BINGO
"Kad pogodi te strijela sudbine, ti uzmi i poljubi je..."

(odgovor članu *JJ*)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
28.2.2013 19:08:21   
Black Rose
Da se i ja prijavim :) Mm 33 a ja 26 godina , u braku 3 i pol godine , na bebi radimo skoro isto toliko , i nazalost bojim se da odustajemo user posted image .

Trebala sam dobiti jucer ali ni danas nije kasno jer mi je 26ti dan , opet mi se " igra " sa zivcima . Daje mi nadu da bi razocarenje bilo jos vece . Trudim se da ne mislim na to da se ne nadam ali znate vec kako je to , hvatas se za slamku .

Zelim vam svima da sto prije izidjete iz ove agonije kao pobjednice .

(odgovor članu novo Ime)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
11.3.2013 9:46:22   
mimi86
Pozdrav svima! Nova sam ovde, Mm je 36, ja 26, radimo na bebi oko godinu i po, mada meni izgleda kao vjecnost user posted image . Naime, tek smo na pocetku svega, nedavno sam promjenila ginekologa, stari doktor najblaze receno poojma imao nije o poslu, problem je bio da mi napise bilo sta, da mi se ciklus dovede u red, da lakse mogu plodne dane racunati, imam inace neredovan ciklus, po par dana gore dole uvijek user posted image . E sad, u petak sam bila kod doktorice, preglesala me je, malo smo pricale i onda mi je na kraju dala tabletice Folio (folna kiselina, jod i b12 vitamin). Kao sto rekoh, nova sam, pa me zanima jel neko pio njih vec, ili neke slicne, jesu sta pomogle ili sta znam, jel imao neko negativna iskustva sa njima? Svaki odgovor bi mi dobro dosao
user posted image

(odgovor članu Black Rose)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
12.3.2013 13:24:44   
toncica
Pozdrav svim curama koje se bore kao i ja. ja 38 mm 39 u braku smo 16.5 godina. Trudimo se za nasu bebicu vec 12 god ali uzalud. Sad smo u pripremama za vto u aprilu cekamo i nadamo se ,ali ne odustajemo. Svim trudilicama zelimuser posted image iuser posted image . Sretno svima

(odgovor članu mimi86)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
12.3.2013 17:06:00   
indy 89
toncica zelim ti svu srecu ovog svijeta i da ti uspije oplodnja i da docekas svoju mrvicu u narucju

_____________________________

Da kojim slučajem nade nema, čovjek se ne bi trudio, stoga je nada jedna od najvećih blagodati, koja se ne vidi.

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
12.3.2013 20:21:04   
sreca 27
toncica zelim ti svu srecu ovog svijeta i da postupak abd bude uspjesan,kod koga radis postupak???

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
12.3.2013 20:37:55   
toncica
indy 89 hvala ti od user posted image . I ja tebi zelim svu srecu i da dobijes svoju user posted image .
sreca 27hvala ti na lijepim zeljama. radim vto u BL u MEDIKO S. tEBI I SVIM CURAMA ZELIM SVU SRECU OVOG SVIJETAuser posted image

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
13.3.2013 9:47:10   
indy 89
toncica haj vamo u cekaonici u martu pa da se druzimo slabo mi na ovoj temi pisemo

_____________________________

Da kojim slučajem nade nema, čovjek se ne bi trudio, stoga je nada jedna od najvećih blagodati, koja se ne vidi.

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
13.3.2013 14:31:05   
pepika

IZVORNA PORUKA: toncica

Pozdrav svim curama koje se bore kao i ja. ja 38 mm 39 u braku smo 16.5 godina. Trudimo se za nasu bebicu vec 12 god ali uzalud. Sad smo u pripremama za vto u aprilu cekamo i nadamo se ,ali ne odustajemo. Svim trudilicama zelimuser posted image iuser posted image . Sretno svima

toncice draga sretno u postupku i da aBd docekate svoju srecuuser posted image Imas temu na podforumu "razgovori o svemu i svacemu" i temu Neobavezno o potpomognutoj oplodnji. Tu smo mi trudilice koje se druzimo svaki dan. ima dosta njih koje su trudne iz postupaka VTO i njih koje se pripremajuuser posted image Dodji da se druzimouser posted image

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
14.3.2013 0:18:17   
toncica
pepika hvala ti puno na lijepim zeljama i ako bd. da sve trudiliice docekaju svojeuser posted image

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
19.3.2013 18:48:18   
nikikiki
Ja 27 god a MM 36,u braku smo 1god i 2 mj.
Prije godinu spontani i poslije toga ssve bezuspjesnouser posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
27.4.2013 19:23:58   
bebaaaaa
Evo da se i ja upisem user posted image ja 26 god. MM 29 god. u braku skoro 8 god. 2009 god. imala jedan pobacaj i od tada sve bez uspjesno user posted image . Trenutno se vodim god dr. Godinjaka na jezeru nakon svih mogucih nalaza odlucio je da radimo prvu inseminaciju i duboko se nadam user posted image uskoro.

Svima zelim da sto prije ugledaju user posted image od sveg user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikikiki)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
1.5.2013 11:19:45   
Asteris
Mi smo malo izvan propisa i standarda, al kod mene je u životu sve tako, pa je i moj brak s dosta mlađim za moju životnu filozofiju, sasvim normalan :)... meni je 38, njemu 25, Imamo svega 2 godine braka i za sad sve savršeno funkcionira, nema generacijskog jaza :) Tek se oporavljam od spontanog, doktor inzistira da sam savršeno zdrava i da se ne obazirem na moje godine i da brzo ponovo pokušamo, te da mi u prilog ide mladost muža i njegov genetski materijal... Odlučili smo da ako još jednom budem imala trudnoću koja završi spontanim, usvojit ćemo dijete... Jer ja ne mogu prolaziti više strah, teror i muku koju spontani nosi sa sobom. Imam hrabrosti za još jednom... Ali nitko ne zna što nam život nosi...

(odgovor članu bebaaaaa)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
2.5.2013 14:24:12   
bebaaaaa
Asteris netreba gubiti nadu godine netrebaju biti prepreka drago mi je sto si takav borac samo naprijed! I ta ideja o usvajanju djeteta ima moju potpunu podrsku jer se divim takvim ljudima. Meni nazalost muz nije za tu ideju mada sam je vise puta predlagala kaze kad sve pokusamo misleci na inseminaciju pa ako neurodi plodom na vantjelesnu da tad o tome pricamo.

(odgovor članu Asteris)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Trudilice : vaše godine+godine braka
3.5.2013 11:57:50   
Asteris
Bebaaaa hvala ti puno! Nego znaš šta, netko bi tvome mužu trebao reći kako je ogroman postotak ljudi koji usvoje dijete, nekim čuydom ostalo trudno brlo brzo nakon toga, potpuno prirodno :) Kao da usvajanje djeteta upali neki dugmić roditeljstva i sve se sredi :)

(odgovor članu bebaaaaa)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *