|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dorucak?
1.2.2010 23:26:13   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

možel ko da da ideju šta jedete na poslu, mislim dozlogrdilo mi jesti hranu iz restorana, htjela bi nešto ponijeti od kuće, ajde dajte ideje
Nemojte nešto kabasto predlagati, da može u džep statuser posted image


veesela skuhaj jaja-po jedno u svaki džep, malo hljeba kifla može u džep i uz to malo soli u začepak tašne da ti je vazda pri ruciuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dorucak?
1.2.2010 23:28:56   
veeseelaa
user posted image  i ja sam za jajauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dorucak?
1.2.2010 23:30:21   
milenium
svako jutro jedno jaje  za orgazam snagu dajeuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dorucak?
1.2.2010 23:30:24   
Skvo RR
Vesela a banana?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Taman ti htjedoh napisati za banane ozbiljno, ali se nekako ismijah sa jajima od hanady!



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Dorucak?
1.2.2010 23:33:32   
Hanady RR
al ta banana nije loša ideja taman nakon ovih jaja i desert poneseš a sitno može u tašnu stat.user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dorucak?
1.2.2010 23:33:38   
veeseelaa
može i bananauser posted image  al meni bi trebalo 1 kg da se najedemuser posted image
Vazda sam se smijala raji kad u kancelariji od ladica naprave kuhinju, slanik/tanjir/kašika/viljuška hahaha a izgleda da ću ja ista biti
U mojoj firmi kad su došle nove radnice prvo su uselile posudjeuser posted image user posted image  i koher za kafuuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dorucak?
1.2.2010 23:43:45   
mamine oci
i kad veeseela pojede bananu dogadja se neverovatna promjena vesela postaje banana-grlluser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dorucak?
10.2.2010 0:35:30   
mamine oci
imal tih banana za dorucakuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dorucak?
14.12.2010 9:29:21   
bebbe RR
Evo, da malo probudim temu... Nekako polako ostajem bez ideja za doručak... Volim da Ema ima jak doručak, ali sada već ona sama bira šta hoće, i kada bih je slušala imali bi samo: jaje na oko, palačinke (dvije, s marmeladom), zitne medvjediće u mlijeku i keksolino... Ja uz to sve nekako uspijem povremeno dati hrenovku, griz, pojede i krišku kruha sa paštetom, ili sirom, ili poli salomom... Ima li ko još kakve ideje?!

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Dorucak?
14.12.2010 9:31:13   
maja78 RR
slane palacinke, slani muffini, tost sa nekim mlijecnim namazom

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Dorucak?
14.12.2010 14:59:01   
emma.L
Ja sam Emi davala maslac i džem, sirni namaz, kajmak, sir trapist, domaći namaz od tune i jaja (jer ne voli ni jedno ni drugo, a kada tata napravi nekako i pojede), griz, kolač ako ima, pura sa kajmakom i pavlakom, maslac i med. Tek je nedavno probala hrenovku i tražila stalno još (imali smo goste na doručku, inače sam izbjegavala salame i hrenovke). Vikendom smo pravili uštipke, prženice ili američke palaćinke sa namazima po želji. Odnedavno bih joj dala suho meso puretine ili piletine, ali nije ljubitelj. E sad kad je u vrtiću, jedu keks i mlijeko (što joj ja nikada nisam davala), pahuljice, jaja (dakle taj dan probrlja i ostavi), namaz od ribe sam vidjela na popisu...  Znam da nije idealno, ali sam se odmorila od razmišljanja što joj ostaviti za doručak. Poravnila sam što se toga tiče, a onda se trudim svaki dan je našopati kuhanim i kvalitetnim stvarima i voćem između 5 popodne i spavanja (mada nekada i ne uspijevamo user posted image ).

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Dorucak?
14.12.2010 15:13:35   
Anoniman
przenice s pavlakom...to je mom glavno...znam da nije najzdraviji dorucakuser posted image , ustipci, piter i dzem ili puter i med, abc nece na hljebu...jedino kasikom, hrenovke ...nekad..ma i nama je dorucaj najtezi...lazem...rucak

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Dorucak?
14.12.2010 15:16:36   
Anoniman
jaje,kifla sa abc.sir ,mlijeko nekad,flasa keksolino,cokolino,karmelino,nekad i to,kajmak,sir nevoli....
supa zna nekad biti jer neznam sta bi,vise,nekad vocna kasica,....
najlakse je rucku ......jutro sve se vrti u krug sto se tice jela

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Dorucak?
14.12.2010 15:18:21   
maja78 RR
e da i ja przenice napravim ponekad

a ono gore je bila samo ideja sto bebbe nije vec nabrojala

a inace svi sirni namazi, sir, palacinke, muffini, jaja, nekad udrobljen keks u mlijeko, puter i dzem (domaci rester), griz, pahuljice, cokolino ...

nikad jos nije jeo salamu, pastetu, virslu to pokusav da ga sacuvam koliko moze da ne jede, do kad vidjet cemo :)


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Dorucak?
14.12.2010 15:19:58   
ziki
Ja doručak spremam samo vikendom, nedeljom budu plačainke pa maže ko ša hoće, Nemirko uglanom pavlaku ili sir, a subotom bude ili palenta sa topljenim sirom ili kajagana. Dok se nisam vratila sa porodiljskog pravila sam mu i "cicvaru" proso sa pavlakom..... U vrtiću imaju krišku namazanu pavlakom, maragrinom, bude salama na šta se ježim a on voli, čaj obavezan. I hvala dragom Bogu po sto puta,  voli voće i povrće. I da dodam da mu prvo dam neku voćku da pojede, najčešće bananu pa onda ostalo. Petkom se trudim da pojede i neki voćni jogurt da ne jede u obdaništu al lopuža jedva čeka petak em salama za doručak em ide kući prvi u 2.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Dorucak?
14.12.2010 15:27:38   
Anoniman
nikad jos nije jeo salamu, pastetu, virslu to pokusav da ga sacuvam koliko moze da ne jede, do kad vidjet cemo :)
ja ovo moram jest kradom da nevidi na stolu inace trazi i kaze dajjjjjj dere se nece s hljebom vec samu salamuuser posted image jednom mu dala djete se okusilo i sad zna sta je salama.Gledam da nedajem......Tako kad doruckujemo ,skrijem da nevidiuser posted image sudzuk isto voliuser posted image jednom jela i trazi dala mu malu mrvicu on je tu mrvicu pola saata zvakao u ustima valjda mu mirusiuser posted image i vise nikad nisam dala......znaci i to krijem......

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Dorucak?
14.12.2010 15:29:45   
Anoniman
a kako pravite te americke palacinke...kakva je smjesa...je li potrebna spec. tava ili moze i na obicnu

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Dorucak?
14.12.2010 15:30:34   
emma.L
IZVORNA PORUKA: ziki

Petkom se trudim da pojede i neki voćni jogurt da ne jede u obdaništu al lopuža jedva čeka petak em salama za doručak em ide kući prvi u 2.


Ema isto petak voli : keks i mlijeko uvijek doručak, a pita i jogurt ručak. user posted image

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Dorucak?
14.12.2010 15:31:27   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

e da i ja przenice napravim ponekad

a ono gore je bila samo ideja sto bebbe nije vec nabrojala

a inace svi sirni namazi, sir, palacinke, muffini, jaja, nekad udrobljen keks u mlijeko, puter i dzem (domaci rester), griz, pahuljice, cokolino ...

nikad jos nije jeo salamu, pastetu, virslu to pokusav da ga sacuvam koliko moze da ne jede, do kad vidjet cemo :)



i mi joj još nikad za doručak nismo dali paštetu, hrenovke ili salamu, ali par puta kad mi jedemo, ona ko pile oko našeg stola zaviruje i MM joj da krišku salame da samo vidiš kojom brzino je spuca i sve govori : ćoš ćoš (tek je nedavno počela govoriti još user posted image )

Inače nam je doručak monoton, palenta sa sirom, crunchy musli, jaje kuhano ili na maslinovom, slane lokume sa sirom + jogurt (luda je za njim).
Mjesecima se kanim da kupim vafl maker, mislim da bi to mogla brzinski ujutro napraviti i  njoj i nama, neku slanu varijantu sa susamom ili pak slatku sa grožđicama ili brusnicom ali nikako, sad sam rekla od ove plate ću kupiti pa vidjećemo akoBogda user posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Dorucak?
14.12.2010 15:34:10   
Anoniman
uf taj doručak muke su to jarane..izbacila sam mu ujutro mlijeko, pa tako da sad i jede nešto
kuhano jaje (rijetko ali pojede na guranje)
kriška maslaca
kriška meda
kriška džema
kriška sa mileramom
ponekad hoće i hrenovke
makarone (njih najviše voli, pojede 2 zdjelice pune makarona sa mileramom)
pitu (ne znam kako se zove al ovako ide recept: umutiti smjesu kao za palačinke te dodati 1-2 kašike palente, 1 kašiku kukuruznog  brašna, pola praška za pecivo, izliti u tepsiju i ispeći u rerni) jednostavno i sa čašom jogurta super, od ove iste smjese nekad pravim i mafine ...
nekad pojede samo kiflu

P.S kad vidim kako Andrej jede dobri smo mi user posted image

< Poruku je uredio Breskva -- 14.12.2010 15:36:58 >

(odgovor članu Dinkica)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Dorucak?
14.12.2010 15:34:37   
Anoniman
ma ovaj moj ne jede meso...tako da je hrenovka zamijenila meso...sta cu...a ne voli ni nareske...doduse ni ja ne volim suho meso jedino sunku...e to i on pojede...ali onako samu i vrlo rijetko...pravi vegiuser posted image

(odgovor članu Dinkica)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Dorucak?
14.12.2010 15:36:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

uf taj doručak muke su to jarane..izbacila sam mu ujutro mlijeko, pa tako da sad i jede nešto
kuhano jaje (rijetko ali pojede na guranje)
kriška maslaca
kriška meda
kriška džema
kriška sa mileramom
ponekad hoće i hrenovke
makarone (njih najviše voli, pojede 2 zdjelice pune makarona sa mileramom)
pitu (ne znam kako se zove al ovako ide recept: umutiti smjesu kao za palačinke te dodati 1-2 kašike palente, 1 kašiku kukuruznog  brašna, pola praška za pecivo, izliti u tepsiju i ispeći u rerni) jednostavno i sa čašom jogurta super, od ove iste smjese nekad pravim i mafine ...
nekad pojede samo kiflu

P.S kad vidim kako Andrej jede dobri smo mi
jasta ste nego dobri...da ovaj hove ovakouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Dorucak?
14.12.2010 15:38:00   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: felix

nikad jos nije jeo salamu, pastetu, virslu to pokusav da ga sacuvam koliko moze da ne jede, do kad vidjet cemo :)
ja ovo moram jest kradom da nevidi na stolu inace trazi i kaze dajjjjjj dere se nece s hljebom vec samu salamuuser posted image jednom mu dala djete se okusilo i sad zna sta je salama.Gledam da nedajem......Tako kad doruckujemo ,skrijem da nevidiuser posted image sudzuk isto voliuser posted image jednom jela i trazi dala mu malu mrvicu on je tu mrvicu pola saata zvakao u ustima valjda mu mirusiuser posted image i vise nikad nisam dala......znaci i to krijem......


jao kad spomenu sudzuku, sad u subotu bili na svadbi, navalila A. na sudzku sve je plate pomela, i sve govori : mesa, mama, mesa, morala sam joj dati da ne pravi galamu user posted image al me je osramotilaaaaaaaa, valjda željno dijete onog čega ne jede


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Dorucak?
14.12.2010 15:45:23   
sporty mamaa
Ja nekako najvise volim kad mi jede cokolino za dorucak, sad me ubijte, al reci cu, to jedino ne melja, pojede pun tanjur za max 3 minuteuser posted image user posted image
Sad se nesto navukla na pahuljice i to nece one cokoladne, nego neke nestle sa medom ( a i meni su odlicne, podsjecaju me na jedan slatkis iz djetinjstva, ako se sjecate one kao pahulijice raznih bojauser posted image )....
Nekad pojede krofnu ili kroasan, plus casa neskvika ili samo mlijeka...
Voli isto kad joj namazem putera i meda, ili putera i marmelade...
Ponekad pojede hrenovke....
Jaje ne voliuser posted image Samo bjelance pojede i to jedva....
A najvise voli ako moze da se prislepa meni kada se davim sa kulenom, sirom ili prsutomuser posted image user posted image

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Dorucak?
14.12.2010 15:51:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ja nekako najvise volim kad mi jede cokolino za dorucak, sad me ubijte, al reci cu, to jedino ne melja, pojede pun tanjur za max 3 minuteuser posted image user posted image
Sad se nesto navukla na pahuljice i to nece one cokoladne, nego neke nestle sa medom ( a i meni su odlicne, podsjecaju me na jedan slatkis iz djetinjstva, ako se sjecate one kao pahulijice raznih bojauser posted image )....
Nekad pojede krofnu ili kroasan, plus casa neskvika ili samo mlijeka...
Voli isto kad joj namazem putera i meda, ili putera i marmelade...
Ponekad pojede hrenovke....
Jaje ne voliuser posted image Samo bjelance pojede i to jedva....
A najvise voli ako moze da se prislepa meni kada se davim sa kulenom, sirom ili prsutomuser posted image user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   zna Nika sta valja a koje su to s medom da ih kupim odmahuser posted image user posted image user posted image ja cu vise poluditi Noa za dorucak samo trazi ujice one nestle obicne kukuruzneuser posted image user posted image user posted image nece cokoladne niti ikakve obojane

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *