|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

torbe:-)


Volim mijenjati torbe i nikad mi ih nije dosta
  53% (42)
Volim torbe, ali nemam vremena za često mijenjanje
  26% (21)
Nisam neki ljubitelj torbi, svejedno mi je
  5% (4)
Imam jednu aktualnu i gotovo
  15% (12)


Ukupno glasova: 79


(Posljednji glas : 5.3.2014 20:40:19)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:31:25   
*Seve*
I ja sam ljubitelj torba..Imam ih punooooo..
Volim torbe iz butika Sisley a  i Esprit.Imam jednu Louis Vuitton jako skupa jako...
Imam i od Chanela...Inace su mi sve vece torbe,samo dvije imam manje.
 

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:31:32   
neki
IZVORNA PORUKA: acudesa

mrsko mi da postavim sliku da vidite koliku sam torbu dobila nedavno, mogu sa njom na put bez problema, ogromna je, čula sam da se furaju takve, ali ljudi ja sitna, ona torba me poklopiuser posted image , joj ako skupim hrabrosti možda je koji put i iznesem napoljeuser posted image user posted image  ali je stvarno prevelika

Hajde please postavi sliku,ja luuuuuuuuudim za veeeeelikim torbama(a sve sto imam su mi maleuser posted image user posted image user posted image )user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:33:29   
reallove

IZVORNA PORUKA: tea lana

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove

pa bona prodaj mojoj sveki ona voli vesele boje da joj vidis jedne kako je sarena,crvena,plava,zuta,ljubicasta,bijela boja,sve to na jednoj torbi

user posted image
je li sveki vesela kao i njene torbe?user posted image user posted image
(nemoj mi reći-zlatnauser posted image )


sarenauser posted image user posted image

ona sarenija od torbeuser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:34:03   
Anoniman
HOĆEMO SLIKU, HOĆEMO SLIKU!!!
Nego, slikaj i svoju ruku pored torbe, da lakše steknemo dojam o veličini iste!!! : )

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:34:25   
acudesa
skvo me napomenu: dobila ja Carpisa slamnatu torbu, super je i hvalim se ja njome danima, ja oduševljena, i tako u jednom momentu kažem mm: Jao, vidi je kako je lijepa, slama ona extra, možeš misliti koliko je koštala??
kaže mm: Ma, da, slama je skupa pravo, mora da je čitavo bogatstvouser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 17.10.2009 21:35:10 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:35:41   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pingpong

HOĆEMO SLIKU, HOĆEMO SLIKU!!!
Nego, slikaj i svoju ruku pored torbe, da lakše steknemo dojam o veličini iste!!! : )

ubit ću vasuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:36:05   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: acudesa

skvo me napomenu: dobila ja Carpisa slamnatu torbu, super je i hvalim se ja njome danima, ja oduševljena, i tako u jednom momentu kažem mm: Jao, vidi je kako je lijepa, slama ona extra, možeš misliti koliko je koštala??
kaže mm: Ma, da, slama je skupa pravo, mora da je čitavo bogatstvouser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:36:59   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

skvo me napomenu: dobila ja Carpisa slamnatu torbu, super je i hvalim se ja njome danima, ja oduševljena, i tako u jednom momentu kažem mm: Jao, vidi je kako je lijepa, slama ona extra, možeš misliti koliko je koštala??
kaže mm: Ma, da, slama je skupa pravo, mora da je čitavo bogatstvouser posted image user posted image user posted image

meni su bas extra te slamnate,imala sam ja takvu al ostala mi u bosniuser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:37:10   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: acudesa

mrsko mi da postavim sliku da vidite koliku sam torbu dobila nedavno, mogu sa njom na put bez problema, ogromna je, čula sam da se furaju takve, ali ljudi ja sitna, ona torba me poklopiuser posted image , joj ako skupim hrabrosti možda je koji put i iznesem napoljeuser posted image user posted image  ali je stvarno prevelika

Hajde please postavi sliku,ja luuuuuuuuudim za veeeeelikim torbama(a sve sto imam su mi maleuser posted image user posted image user posted image )user posted image


jel se to raduješ narednoj RR kaficiuser posted image user posted image
ja ako budem postavljala sliku-vidjet ćete je za pola satauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:37:13   
tea lana
user posted image user posted image skvo mogla si i ti staviti ako nista te  sto podsjeca na neku zivinu

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:38:17   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: acudesa

skvo me napomenu: dobila ja Carpisa slamnatu torbu, super je i hvalim se ja njome danima, ja oduševljena, i tako u jednom momentu kažem mm: Jao, vidi je kako je lijepa, slama ona extra, možeš misliti koliko je koštala??
kaže mm: Ma, da, slama je skupa pravo, mora da je čitavo bogatstvouser posted image user posted image user posted image

meni su bas extra te slamnate,imala sam ja takvu al ostala mi u bosniuser posted image user posted image

e, sad i tebi i sveki moram slati, pa stvarno user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:39:38   
reallove
hajd bona sta fali postavi cekat cemo mi,haaaajd

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:40:23   
neki
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: acudesa

mrsko mi da postavim sliku da vidite koliku sam torbu dobila nedavno, mogu sa njom na put bez problema, ogromna je, čula sam da se furaju takve, ali ljudi ja sitna, ona torba me poklopiuser posted image , joj ako skupim hrabrosti možda je koji put i iznesem napoljeuser posted image user posted image  ali je stvarno prevelika

Hajde please postavi sliku,ja luuuuuuuuudim za veeeeelikim torbama(a sve sto imam su mi maleuser posted image user posted image user posted image )user posted image


jel se to raduješ narednoj RR kaficiuser posted image user posted image
ja ako budem postavljala sliku-vidjet ćete je za pola satauser posted image user posted image

Ma hajde kad mi nisi nasla cipe,daj onda torbuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image SALIM SEEEEuser posted image Ali fakat uzivam u ogromnim torbamauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:40:51   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: acudesa

skvo me napomenu: dobila ja Carpisa slamnatu torbu, super je i hvalim se ja njome danima, ja oduševljena, i tako u jednom momentu kažem mm: Jao, vidi je kako je lijepa, slama ona extra, možeš misliti koliko je koštala??
kaže mm: Ma, da, slama je skupa pravo, mora da je čitavo bogatstvouser posted image user posted image user posted image

meni su bas extra te slamnate,imala sam ja takvu al ostala mi u bosniuser posted image user posted image

e, sad i tebi i sveki moram slati, pa stvarno user posted image

heheehee ma nemoras sveki samo meni njoj drugi put

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:41:17   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

hajd bona sta fali postavi cekat cemo mi,haaaajd

evo odoh vidimo se u 12huser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:42:45   
Anoniman
Ja volim praktične torbe, sa puno pregrada i džepova... Imam ih sigurno 20-ak... al' nikad nije dosta! Da stvar bude još gora... prihvatim se jedne torbe, pa danima samo nju nosam. Baš sam nepopravljiva!

Acudesa, imamo mi vremena da čekamo tvoju sličicu!

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:43:30   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: tea lana

user posted image user posted image skvo mogla si i ti staviti ako nista te  sto podsjeca na neku zivinu


Postavit cu, cim nadjem bluetooth, danima evo nista ne postavljam, negdje ga je garant Umce zafrljacila!user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:46:23   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove

hajd bona sta fali postavi cekat cemo mi,haaaajd

evo odoh vidimo se u 12huser posted image

hehehehe i ja bih postavila svasta nesto da vidis al neznam nece nikakouser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:49:16   
*Seve*
Na sta vi idete da postavite slike...Meni treba 3 dana preko ovog mog resize photo...
 

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:53:44   
reallove
user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:54:25   
acudesa
evo jeeeeeeeeeee
nisam mogla staviti ruku, nisam mogla dohvatitiuser posted image
nego malu kutiju nes kafe za mjerilouser posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:55:27   
acudesa
ćao medouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:55:37   
neki
IZVORNA PORUKA: acudesa

evo jeeeeeeeeeee
nisam mogla staviti ruku, nisam mogla dohvatitiuser posted image
nego malu kutiju nes kafe za mjerilouser posted image


Brza siuser posted image A torba dobraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image Sta joj bona fali,nosi je,predobra jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:55:53   
tea lana
IZVORNA PORUKA: acudesa

evo jeeeeeeeeeee
nisam mogla staviti ruku, nisam mogla dohvatitiuser posted image
nego malu kutiju nes kafe za mjerilouser posted image



bas je velikkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:57:30   
acudesa
tea lana-vidiš li sad da ti ne voliš velike torbe, nago srednjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *