|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neugodan miris
21.10.2009 8:54:11   
vjestica
hajd rti radije otiđi ljekaru i prestani uzimati bilo šta na svoju ruku
pusti priču da ti čaj ne može škoditi, ima ovdje primjera na forumu gdje je čaj naškodio
idi ljekaru, uradi odgovarajuće pretrage, pa tek onda možeš dobiti adekvatnu terapiju


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ChykiTa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Neugodan miris
21.10.2009 9:04:19   
Mamarica
Nadam se da si se odlucila za posjet drugom ginekologu jer tvoji problemi mogu biti uzrokovani razliocitim stvarima, koje su rjesive, ali za to moras ginicu.
Ja sam imala jake bolove prilikom menstruacije i odnosa uzrokovane endometriozom, a mislim da i tvoji policisticni jajnici mogu to uzrokovati.
Iscjedak moze biti zbog infekcije koja se rjesava vaginaletama, ali to nemoj na svoju ruku, kad ti dr. uradi bris i napravi se antibiogram, onda se sve lijepo pokaze, cime i kako lijeciti.
Moj ti je savjet, ne gubi vrijeme, nego trk drugom ginekologu.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Neugodan miris
21.10.2009 9:12:40   
Nedi
Kao i ostale forumašice preporučujem posjet ginekologu što prije, i da te detaljno pregleda, uzv i papa test i onda ćeš biti sigurna šta je u pitanju. Sretno

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Neugodan miris
21.10.2009 13:33:20   
marinela
Nitko ti ne moze dati dijagnozu POC ako nisu uradjene pretrage!!!!Ta doktorica je user posted image
Ja sam imala isti slucaj draga moja,isti potpuno....i rekli mi da imam POC samo sto mi je uradila ultrazvuk....kad sam otisla pravom dokotru i uradil sve pretrage i dobila pravu terapiju ni traga od POC...oni se utvrdjuju na osnovu hormona mislim.Evo me danas hvala Bogu sa zaobljenim pupom a uvejk sam imala problema sa neredovnim menzesima i upalama,smradovim,gustim iscjedkom da sma znala sebi kosu cupati....
Zato se nemoj sikirati i nadji pravog dokotra kao sto su ti savjetovale ostale curice...
LP.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Neugodan miris
21.10.2009 15:14:05   
brzamala
Ja cu pokusati biti kratka i jasna: Obavezno sto prije idi doktoru. Bez obzira koliko da zagovaram alternativnu medicinu, ona je ipak samo pomoc uz opcu medicinu. Sigurna sam da u Travniku ima vise ginekologa pa u krajnjem slucaju idi od jednog do drugog dok ne nades nekog sa kojim ces biti zadovoljna. Sretno

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Neugodan miris
11.6.2013 19:51:22   
bebolina1
evo u cemu je moj problem. Gust bijeli iscjedak bez mirisa se pojavio odmah nakon plodnih dana, što inace nije slucaj. Normalno je das se pojavi pred menstruaciju. Nalazi kog ginekologa su svi uredu. Ciklusi su redovni, u trajanju od 28 dana. Menstruacija traje 7 dana bez bolova ili bilo kakvih tegoba. Posljednja menstruacija je bila 24. 05, a sljedeca ocekivana 21.06. Zanima me da li taj bijeli iscjedak, bez mirisa, i bez bilo kakvog peckanja moze imati neke veze sa oplodnjom, odnosno eventualnom trudnocom. Hvla unaprijed.

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Neugodan miris
11.6.2013 19:57:34   
MicoTico
Ne mora značiti. Po tome ako zaključujemo, ja sam svaki mjesec trudna.
Sačekaj vrijeme sljedeće, pa ako ti kasni , uradi test.
Pa tek si u periodu ovulacije otprilike - moguće da je iscjedak zbog toga.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu bebolina1)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *