|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:15:21   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: emi7908

jesam drag odgovorila sam ti,idem ja za zenicu nešto ću već slagati na poslu ili reći istinu valjda će imati razumjevanja




BRAVOOOOO user posted image user posted image user posted image  JOJ RR JE ZAKON!

Znala sam ja da cemo mi vec nesto uspjetii!!!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:18:58   
henna ze
daj mi sad recite jeste li pitale za konkretan slučaj jeli može O-..ja znam da može..ali navodno njemu treba AB-..tako je njegova mama rekla mojoj...
pa sad ne znam

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:21:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Djana

IZVORNA PORUKA: emi7908

jesam drag odgovorila sam ti,idem ja za zenicu nešto ću već slagati na poslu ili reći istinu valjda će imati razumjevanja




BRAVOOOOO user posted image user posted image user posted image  JOJ RR JE ZAKON!

Znala sam ja da cemo mi vec nesto uspjetii!!!!



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:22:43   
sheri
IZVORNA PORUKA: Djana

IZVORNA PORUKA: emi7908

jesam drag odgovorila sam ti,idem ja za zenicu nešto ću već slagati na poslu ili reći istinu valjda će imati razumjevanja






BRAVOOOOO user posted image user posted image user posted image  JOJ RR JE ZAKON!

Znala sam ja da cemo mi vec nesto uspjetii!!!!

sretno user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio sheri -- 15.2.2011 14:23:39 >


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:26:29   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: henna ze

daj mi sad recite jeste li pitale za konkretan slučaj jeli može O-..ja znam da može..ali navodno njemu treba AB-..tako je njegova mama rekla mojoj...
pa sad ne znam


Nisam konkretno pitala, ono što sam pitala je da li može darivati krv i ukoliko je 2,5 godine poslje poroda, i tu su potvrdili da može. Pa zar nije 0- univerzalni davatelj? A AB- univerzalni primatelj krvi?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:30:46   
henna ze
ma sve to stoji...ali nemam pojma iz kojeg razloga treba AB- samo..zato te pitam..jeste li provjerili..da žena ne ide dzabe..ma neće dzabe ići...daće krv..ali za ovaj slučaj..
juče je bilo davalaca svakakvih krvnih grupa...pregovori da se dobije iz tz i sa..baš AB-

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:33:41   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: henna ze

ma sve to stoji...ali nemam pojma iz kojeg razloga treba AB- samo..zato te pitam..jeste li provjerili..da žena ne ide dzabe..ma neće dzabe ići...daće krv..ali za ovaj slučaj..
juče je bilo davalaca svakakvih krvnih grupa...pregovori da se dobije iz tz i sa..baš AB-


Vjeruj da nisam sada 100% sigurna, trebalo i to provjeriti, a ja ne mogu više zvati kolega koristi trenutno telefon ima neki tele sastanak :(.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:36:13   
rose 87
ja sam se sad cula sa roditeljima i netreba vise krvi,ljudi su se odazvali i skupili su dovoljno,oni se zahvaljuju svim ljudima i koji su se odazvali i koji su imali namjeru a i ja takodje

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:37:45   
sheri
IZVORNA PORUKA: rose 87

ja sam se sad cula sa roditeljima i netreba vise krvi,ljudi su se odazvali i skupili su dovoljno,oni se zahvaljuju svim ljudima i koji su se odazvali i koji su imali namjeru a i ja takodje

e super da se naslouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:38:30   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: rose 87

ja sam se sad cula sa roditeljima i netreba vise krvi,ljudi su se odazvali i skupili su dovoljno,oni se zahvaljuju svim ljudima i koji su se odazvali i koji su imali namjeru a i ja takodje


Ja se iskreno nadam da će momku biti bolje, a ukoliko je u prilici vjerovatno bi bilo dobro još donirati krvi jer mu sigurno za vrijeme oporavka može zatrebati...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:38:42   
emi7908
šta bi sad sva sam zbunjena? jel mogu dati ili ne? sad sam razgovarala sa direktorom i pitala ga da me pusti sa posla sutra ranije? kaže da idem, sad pa sam mu objasnila da do14i30 radi transfuziologija. S obzirom da je čovkjek stranac nije mu jasno kako ne mogu to uraditi u Sa pa da oni to pošalju u Ze.... ???? jooojj jedva ja s njim izdevera, sutra bi mogla doći onda ako je sve onako kako si mi rekala Djana

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:40:16   
henna ze
dobro je hvala Bogu...super...ja taman zvala da vidim može li o- niko se ne javlja.
odličnouser posted image user posted image user posted image user posted image
hvala svim ljudima.koji su donirali .a .i dragim forumašicama koje su pokušavale ....super ste ..svaka čast

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:42:53   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: emi7908

šta bi sad sva sam zbunjena? jel mogu dati ili ne? sad sam razgovarala sa direktorom i pitala ga da me pusti sa posla sutra ranije? kaže da idem, sad pa sam mu objasnila da do14i30 radi transfuziologija. S obzirom da je čovkjek stranac nije mu jasno kako ne mogu to uraditi u Sa pa da oni to pošalju u Ze.... ???? jooojj jedva ja s njim izdevera, sutra bi mogla doći onda ako je sve onako kako si mi rekala Djana


Upravo nam je javila rose 87 da su skupili dovoljno krvi. Ja iskreno sam vječiti skeptik i mišljenja "bolje spriječiti nego liječiti". Zna se kako funkcioniše u oporavku i da može doći do komplikacije i bolje je da imaju krvi na raspolaganju, tako da ukoliko možeš odnosno imaš priliku bilo bi zaista humano da daruješ krv. A naravno ukoliko ne možeš svako će razumijeti! To što si dobre volje je već stvarno za pohvalu, i što se mene tiče veliko ti hvala humana si žena! Šaljem ti user posted image !

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:43:59   
rose 87
IZVORNA PORUKA: emi7908

šta bi sad sva sam zbunjena? jel mogu dati ili ne? sad sam razgovarala sa direktorom i pitala ga da me pusti sa posla sutra ranije? kaže da idem, sad pa sam mu objasnila da do14i30 radi transfuziologija. S obzirom da je čovkjek stranac nije mu jasno kako ne mogu to uraditi u Sa pa da oni to pošalju u Ze.... ???? jooojj jedva ja s njim izdevera, sutra bi mogla doći onda ako je sve onako kako si mi rekala Djana

mislim da nema potrebe,dosta se ljudi javilo,bar su meni rekli da imaju dovoljno,daleko je Sa ako su vec skupili,a hvala ti opet sto si se potrudila to je kao da si i dosla i dala krv


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:51:41   
Nedi
I ja sam se cula sa porodicom kažu da ne treba, za sada imaju dovoljno. U svakom slučaju hvala svima user posted image tako mi je drago što znam da ovdje (na RR) uvijek mogu naći pomoć ili bar savjet.



(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:53:07   
emi7908
ej drage moje naježila sam se i nema potrebe da se zahvaljujete,svaki bi čovjek trebao pomoći ako može naravno i dati sve od sebe... Meni je sad pao kamen sa srca kad sam pročitala da je momku bolje i da je dobio krv. Toliko sam se bila rastužila, a kad je život u pitanju ništa nije daleko... Bar ne meni i ne bi mi bilo teško doći.. Neka je on sad dobro hvala Bogu to je najbitnije, a ja sam tu (za nedaj bože).I draga Djana nemoj biti skeptik, moraš uvijek biti pozitivna ma koliko loše sve izgledalo... Ja kad sam vam se javila bila mi je to nemoguća misija izvesti, ali eto rekla sam sebi da moram pa kako god. Mada ovamo da budem iskrena imam sto belaja...user posted image  Budi ti nama samo pozitivna i sve će evo vidiš biti ok. pussseeeek i vama jer vidid se koliko vam je srce i oliko ste se trudile user posted image

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:55:19   
sheri
IZVORNA PORUKA: emi7908

ej drage moje naježila sam se i nema potrebe da se zahvaljujete,svaki bi čovjek trebao pomoći ako može naravno i dati sve od sebe... Meni je sad pao kamen sa srca kad sam pročitala da je momku bolje i da je dobio krv. Toliko sam se bila rastužila, a kad je život u pitanju ništa nije daleko... Bar ne meni i ne bi mi bilo teško doći.. Neka je on sad dobro hvala Bogu to je najbitnije, a ja sam tu (za nedaj bože).I draga Djana nemoj biti skeptik, moraš uvijek biti pozitivna ma koliko loše sve izgledalo... Ja kad sam vam se javila bila mi je to nemoguća misija izvesti, ali eto rekla sam sebi da moram pa kako god. Mada ovamo da budem iskrena imam sto belaja...user posted image  Budi ti nama samo pozitivna i sve će evo vidiš biti ok. pussseeeek i vama jer vidid se koliko vam je srce i oliko ste se trudile user posted image

ako mi, ne daj Boze, kad zatreba znam na koga mogu racunatiuser posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 14:58:40   
emi7908
Sheri ne zezaj.... nemoj ni da pomišljaš na to..user posted image   ako tebi treba druženja i zeze eh sad znaš koga da kontaktirašuser posted image user posted image user posted image  ma znam ja da se ti zezaš ;) odosmo mi sad sa pričom.... ivinjavam se

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 15:00:02   
koka i po
ja nasla krv user posted image user posted image user posted image user posted image ...
nedi ako bude potrebno jos kontaktiraj me slobodno .....

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 15:22:33   
Nedi
IZVORNA PORUKA: koka i po

ja nasla krv user posted image user posted image user posted image user posted image ...
nedi ako bude potrebno jos kontaktiraj me slobodno .....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Hitno potrebna krv !
15.2.2011 18:43:29   
Lulu_08
koko, sheri, emi, nedi, rose i svi svi svi mi BRAVO!user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Hitno potrebna krv !
16.2.2011 18:52:02   
juni
Za informaciju, ja sam davala krv a Emilu je bilo 20 mjeseci. Niko mi nije rekao da ne moze, vjerovatno ima raznih stajalista u vezi proteka vremena od poroda. Jedno veliko HVALA svim humanim ljudima!

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Hitno potrebna krv !
17.3.2011 19:27:44   
scarlett
Ako sam zalutala na temu, molim moderatore da ne zamjere i pomjere moj post, evo kakvu sam poruku ( a možda i mnogi od vas) dobila na FB od Dobrovoljnih darivaoca krvi:
sa transfuziologije javili da hitno trebaju krv AB neg. za bebu od 2.5 mjeseca, kazu da su sati u pitanju, ako ko moze pomoci.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Hitno potrebna krv !
17.3.2011 19:35:30   
koka i po
AB negativna....u Zavidovicima......
scarlett kako da stuimo u kontakt jesi li daleko?????

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Hitno potrebna krv !
17.3.2011 19:42:39   
scarlett
Ma to sam dobila na FB, to treba sarajevskoj transfuziologiji, ja sam trenutno u Tz. Iskreno, ne znam o kome je riječ, ali obzirom da je mala user posted image u pitanjau, postavih ovdje, možda šta možemo uraditi.
Osoba koja mi je ovo poslala također mi je nepoznata, al sam odgovorila ako može dati neki kontakt tel, pa da ovo postavim na FB na svoj status, ići će brže. Nadam se da će se ubrzo javiti.


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *