|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hitno potrebna krv !
9.11.2011 20:35:53   
Anoniman
kad sam procitala sledila sam se i kontam ko ima tu krvnu grupuuser posted image kad mm govori ''pa JA''user posted image
i odmah smo zvali ali dali su nam drugi br. 036 503 135

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Hitno potrebna krv !
9.11.2011 20:42:08   
pipi_duga_capara
ako ko krene iz SA za Mostar zovite! user posted image user posted image  

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Hitno potrebna krv !
9.11.2011 20:45:32   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: noa

ja sad zvala mm ide ujutro abd on je A-
rekla mi je zena sa transfuziologije da ako prezivi nocas krv ce trebati i sutra.


user posted image user posted image user posted image za tebe i tm....

a tuga...molimo noćas za mamu koja je rodila bebuuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Hitno potrebna krv !
9.11.2011 20:48:05   
mama75
Uh kako se ja naljutim kad vidim ovakve stvari. Pa zar stvarno nema krvi jedna Klinicki centar???? Zar zaista zivot jedne zene ovisi o tome da li ce neko doci i darovati krv??? user posted image Pa sta ne daj boze neke vece nesrece (vece u smislu da strada veci broj ljudi)? Joj tuge. 

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Hitno potrebna krv !
9.11.2011 20:52:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama75

Uh kako se ja naljutim kad vidim ovakve stvari. Pa zar stvarno nema krvi jedna Klinicki centar???? Zar zaista zivot jedne zene ovisi o tome da li ce neko doci i darovati krv??? user posted image Pa sta ne daj boze neke vece nesrece (vece u smislu da strada veci broj ljudi)? Joj tuge. 
ima koliko i donatora ima...do nas je svih
ne mogu je oni izmisliti niti napraviti
rh negativan je uvijek rjedji od pozitivnog...a i prima samo rh negativan i nultu

Noauser posted image za tebe i tm

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Hitno potrebna krv !
9.11.2011 20:58:09   
Anoniman
Rece mi zena da je danas bilo dovoljno ljudi a zalihe ove krvi su slabeuser posted image
nego zna li netko koliko vremena treba proci od zadnjeg davanja krviuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Hitno potrebna krv !
9.11.2011 21:02:27   
mama75
IZVORNA PORUKA: noa

Rece mi zena da je danas bilo dovoljno ljudi a zalihe ove krvi su slabeuser posted image
nego zna li netko koliko vremena treba proci od zadnjeg davanja krviuser posted image


3 mjeseca za muskarce, 4 za zene

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Hitno potrebna krv !
9.11.2011 21:09:32   
ziki
Treba li da se ide u Mostar ili moze i u drugim gradovima a se da krv pa oni da to transportuju

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Hitno potrebna krv !
9.11.2011 21:14:32   
Anoniman
Ja ne razumijem ,svakih malo vremena se javljaju statusi ovog kalibra  i onda se pitam zar  nemamo u Bosni banku krvi...Pogotovo ove krvne  grupe ???Tuzno tuzno,sto neko prije mene rece nedaj Boze vece nesrece ...
Nadam se da ce mama da prezivi i da ce zajedno kuci sa svojom bebomuser posted image

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Hitno potrebna krv !
9.11.2011 23:48:05   
Hanady RR
da podignem temu da javite prijateljima koji su blizu Mostarauser posted image

a mi jedino ujutro da nazovemo našu transuziologiju i ptamo o doniranju ovdje da se pošalje tamo ako je to uopšte mogućeuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Hitno potrebna krv !
10.11.2011 13:51:08   
kristijan
ja bih rado dala i inače sam davalac ali sam ab- ako treba nekom ta odmah dolazim u mostaru naravno



_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Hitno potrebna krv !
10.11.2011 22:42:42   
illa
Što je bilo na kraju? Jesu li skupljene dovoljne doze? user posted image

_____________________________

http://dobro.ba/

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Hitno potrebna krv !
11.11.2011 9:07:49   
anitaMO
Noa šta je bilo,preživila je nadam se
pa ja ovo tek vidilauser posted image


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Hitno potrebna krv !
14.11.2011 12:50:20   
gvendolina
kopiram apel sa fbuser posted image
HITNO POTREBNA O+ KRVNA GRUPA(Bijeli Brijeg Mostar) ZA MALOG DJECAKA OD 2 GODINE... KOJI BOLUJE OD LEUKEMIJE !!! MORA BITI MLADJI MUSKARAC. (ne moze zena vec su probali pa je lose reagirao) ZOVITE NA TELEFON 065/280-4368 (IVANA). MOLIM VAS PREKOPIRAJTE OVAJ STATUS!


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Hitno potrebna krv !
14.11.2011 12:54:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anitaMO

Noa šta je bilo,preživila je nadam se
pa ja ovo tek vidilauser posted image




ne znam jer mm nije mogao dati krv,davao prije mjesec dana nekoj zeni kojoj je trebalo za operaciju,nismo se mogli sjetiti kad je tocno bilo al nasli ga u registruuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anitaMO)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Hitno potrebna krv !
14.11.2011 19:56:16   
marinčii
DRAGI PRIJATELJI NAŠOJ PRIJATELJICI JASMINI ALAGICH -HAMZIĆ IZ MOSTARA KOJA JE IMALA SAOBRAČAJNI UDES U MAHALI,JUČE SE NAGLO POGORŠALO STANJE POČELA JE GUBITI KRV I HITNO JOJ JE POTREBNA KRVNA GRUPA (AB POZITIVNA ALI MOŽE SVAKA KRVNA GRUPA) UPRAVO SAM DOBILA INFORMACIJE IZ BOLNICE STANJE JE KRITIČNO PREBACILI SU JE U ŠOK SOBU I POTREBNO JOJ JE JOŠ KRVI...KO MOŽE MOLIM VAS DA POMOGNE NEKA ODMAH IDE NA TRANSFUZIOLOGIJU NA BIJELOM BRIJEGU ILI SUTRA NAJ DALJE DO 13.00 h.....HVALA SVIMA KOJI ŽELE POMOĆI I OVIM PUTEM VAS MOLIM DA KONTAKTIRATE SVOJE PRIJATELJE I UPUTITE ZAHTIJEV ZA POMOĆ.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Hitno potrebna krv !
14.11.2011 20:08:22   
Pingvina
Lijep pozdrav...Stavljam odmah na fb status!!! Zaista mi je zao...Nadam se da ce joj biti bolje!

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Hitno potrebna krv !
14.11.2011 20:14:12   
Pingvina
Cure javite se molim vas ako ima iko prisutan. Moj svekar je predsjednik DDK u Jablanici. Samo moram imati pouzdane informacije o svemu ovome...da ga ne uznemiravam ako se krv nasla???

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Hitno potrebna krv !
14.11.2011 20:14:15   
Hannan

IZVORNA PORUKA: gvendolina

kopiram apel sa fbuser posted image
HITNO POTREBNA O+ KRVNA GRUPA(Bijeli Brijeg Mostar) ZA MALOG DJECAKA OD 2 GODINE... KOJI BOLUJE OD LEUKEMIJE !!! MORA BITI MLADJI MUSKARAC. (ne moze zena vec su probali pa je lose reagirao) ZOVITE NA TELEFON 065/280-4368 (IVANA). MOLIM VAS PREKOPIRAJTE OVAJ STATUS!



Ovaj status se dugooo vremena vrti na Fb i u jednom od komentara sam vidjela d aje u pitanju prevara...kod nas nema ovakvih brpojeva sa 7 brojeva...ako je istina zaista ruzno sa cime se ljudi sve ljudi igraju.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Hitno potrebna krv !
14.11.2011 20:16:16   
Pingvina
IZVORNA PORUKA: Hannan


IZVORNA PORUKA: gvendolina

kopiram apel sa fbuser posted image
HITNO POTREBNA O+ KRVNA GRUPA(Bijeli Brijeg Mostar) ZA MALOG DJECAKA OD 2 GODINE... KOJI BOLUJE OD LEUKEMIJE !!! MORA BITI MLADJI MUSKARAC. (ne moze zena vec su probali pa je lose reagirao) ZOVITE NA TELEFON 065/280-4368 (IVANA). MOLIM VAS PREKOPIRAJTE OVAJ STATUS!



Ovaj status se dugooo vremena vrti na Fb i u jednom od komentara sam vidjela d aje u pitanju prevara...kod nas nema ovakvih brpojeva sa 7 brojeva...ako je istina zaista ruzno sa cime se ljudi sve ljudi igraju.


U pravu si, i ja sam dobila informaciju da je prevara u pitanju...samo ne znam ko moze biti toliko bolestan i ovako nesto raditiuser posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Hitno potrebna krv !
14.11.2011 23:30:13   
illa
IZVORNA PORUKA: marinčii

DRAGI PRIJATELJI NAŠOJ PRIJATELJICI JASMINI ALAGICH -HAMZIĆ IZ MOSTARA KOJA JE IMALA SAOBRAČAJNI UDES U MAHALI,JUČE SE NAGLO POGORŠALO STANJE POČELA JE GUBITI KRV I HITNO JOJ JE POTREBNA KRVNA GRUPA (AB POZITIVNA ALI MOŽE SVAKA KRVNA GRUPA) UPRAVO SAM DOBILA INFORMACIJE IZ BOLNICE STANJE JE KRITIČNO PREBACILI SU JE U ŠOK SOBU I POTREBNO JOJ JE JOŠ KRVI...KO MOŽE MOLIM VAS DA POMOGNE NEKA ODMAH IDE NA TRANSFUZIOLOGIJU NA BIJELOM BRIJEGU ILI SUTRA NAJ DALJE DO 13.00 h.....HVALA SVIMA KOJI ŽELE POMOĆI I OVIM PUTEM VAS MOLIM DA KONTAKTIRATE SVOJE PRIJATELJE I UPUTITE ZAHTIJEV ZA POMOĆ.


Ajoj, nadam se da će biti dobro.user posted image

Zar je takvo stanje u bolnici da nemaju nikako krvi?


_____________________________

http://dobro.ba/

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Hitno potrebna krv !
12.12.2011 23:42:24   
Pingvina
Hitno potrebna krv B+ (može i B-) u bolnici Dr. Safet Mujić (Južni logor) u Mostaru, molimo sve koji je imaju da se jave na ovaj broj: 061763415
Hvala!!!

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Hitno potrebna krv !
13.12.2011 0:38:27   
Rabi
moja krvna grupa, da sam samo blize! e bih se dvoumila...
Nadam se da ce se naci donator sto prije!


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Hitno potrebna krv !
13.12.2011 1:00:52   
SREĆNA
Eh i moja krvna grupa, a i inače sam dd krvi, da sam bliže ,  nadam se da je dosad već pronađen davalac , jer to je česta krvna grupa, bar koliko ja znam

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Hitno potrebna krv !
13.12.2011 8:11:03   
Romali
Koliko sam cula, sinoc je sakupljeno dovoljno doza krvi.
Molim Boga da ne treba  vise, nadam se da je ona sad dobro user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *