|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljuljačka za bebe
4.11.2009 14:41:51   
milenium
user posted image ima li itko ovo?To je nosiljka-lezaljka-ljuljaska koju mozete vrlo dugo koristiti za razliku od obicnih preskupih nosiljki-lezaljki koje obicno koristite do sestog meseca. Fisher-Price Newborn to Toddler Rocker je pogodan za novorodjencad, za bebe koje sjede kao i za nesto stariju decu (do 18 kg tezine, tj do 4. godine). Lako i jednostavno se pretvara iz lezaljke u sjedaljku i iz sjedaljke u stolicu za ljuljanje. Ima dugme za vibracije a mozete i sami da ljuljate bebu. Prenosiva je te je mozete nositi svuda sa vama. Beba u njoj moze spavati, jesti i igrati se. U SAD kosta oko 50 dolara, u Velikoj Britaniji oko 50 funti, a kad se bude konacno pojavilo kod nas cjena ce sigurno biti sitnica – bar 200 eu user posted image user posted image

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ljuljačka za bebe
4.11.2009 14:46:12   
teta berta
Super izgleda, al sta ces kad smo mi zaostali hehe........ A i kad se nesto pojavi nabiju mu cijenu pih... Mozda kad budemo imale drugo, trece dijete, onda se mozda pojavi kod nas..... Ovako ne preostaje nam drugo nego ovo sto nam nude.....
Milenium sto mi bona ne posla receptuser posted image


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ljuljačka za bebe
4.11.2009 14:49:58   
milenium
 
user posted image preety mama,jest izdatak velik,ali to je dugoročno ulaganje,recimo ostane ti i za idućeuser posted image .a cijena i nije baš ona kao u katalogu.ove ljulje su gracco kolekcija 2008,a na staru kolekciju uvijek daju popust.20%popusta imaju,na tako veliku cijenu to se i osjeti.
još nešto da napomenem!!!vidiš gore ove 2 igračke,ove na pladnju ispred ,bijelu i žitu?!To su ti pomične igračke,imaš ih i posebno kupiti,u više boja pa ih možeš i mijenjati a ove dvije što dođu i skidati.oko 15-20km dođu,no i to bi bio izdatak.Ali znaš šta je najmoćnije,ako imaš Gracco kolica ove dvije igračke možeš staviti naprijed na kolica,skineš ona dva čepa što dođu naprijed.ja sam se dugo pitala zašto su ona 2 koluta na kolicima dok nism upili ovu ljulju i rekli nam da igračke idu i za kolica.user posted image

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ljuljačka za bebe
4.11.2009 14:51:17   
milenium
IZVORNA PORUKA: teta berta

Super izgleda, al sta ces kad smo mi zaostali hehe........ A i kad se nesto pojavi nabiju mu cijenu pih... Mozda kad budemo imale drugo, trece dijete, onda se mozda pojavi kod nas..... Ovako ne preostaje nam drugo nego ovo sto nam nude.....
Milenium sto mi bona ne posla receptuser posted image



koji?pa napisala sam ja tamo!

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ljuljačka za bebe
4.11.2009 14:51:41   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: milenium


user posted image preety mama,jest izdatak velik,ali to je dugoročno ulaganje,recimo ostane ti i za idućeuser posted image .a cijena i nije baš ona kao u katalogu.ove ljulje su gracco kolekcija 2008,a na staru kolekciju uvijek daju popust.20%popusta imaju,na tako veliku cijenu to se i osjeti.
još nešto da napomenem!!!vidiš gore ove 2 igračke,ove na pladnju ispred ,bijelu i žitu?!To su ti pomične igračke,imaš ih i posebno kupiti,u više boja pa ih možeš i mijenjati a ove dvije što dođu i skidati.oko 15-20km dođu,no i to bi bio izdatak.Ali znaš šta je najmoćnije,ako imaš Gracco kolica ove dvije igračke možeš staviti naprijed na kolica,skineš ona dva čepa što dođu naprijed.ja sam se dugo pitala zašto su ona 2 koluta na kolicima dok nism upili ovu ljulju i rekli nam da igračke idu i za kolica.user posted image


Ove igracke ja stavljam i na graco hranilicu....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ljuljačka za bebe
4.11.2009 14:58:00   
milenium
user posted image user posted image    user posted image

user posted image evo,ove ti idu na ovaj pladanj gore na kolicima s ive i desne strane.user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ljuljačka za bebe
4.11.2009 15:16:47   
milenium
ljulja ti osim onih 6 brzina ima i oko 10-ak melodija(valcera,opera)a na žutim tipkama ima 6 zvukova iz prirode npr zvuk vode kako teče,ptice,... naravno može se smanjivat i pojačavat zvuk,a može se ljuljat i bez zvuka!Stavila sam ti u svoj album kakvu ljulju ja imam.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ljuljačka za bebe
4.11.2009 15:16:54   
Pretty mamma
Ih, ja imam Peg Perego kolica.
Vidjeh da je u Bimacu jeftinije nego u TL.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ljuljačka za bebe
4.11.2009 15:31:06   
milenium
ovisi šta,ove malo bolje marke su možda malo jeftinije ali u bimacu nema npr jeftinih stvari kao npr u tl.recimo krevetići od po samo 100 km kao u tl. bubu vrtića od 80 nema nikako,bar još.a isti gracovih ima ali su 126km.uf odošmo mi s teme.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ljuljačka za bebe
4.11.2009 19:29:38   
noaa
da vas upzorim na Bimaco LOPOVI...fino je pisalo da je na snizenju i ja nazovem kad meni kaze zenska: "nije vam ta na snizenju,ove sto su bile snizene prodale su se". Ja joj objasnim da hocu bas tu sa slike i po cijeni koja pise,jer kuma je vec u Bimacu i ceka da plati,elem da skratim kupila kuma ljulju sa slike po cijeni od 280 km.LAZOVIuser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ljuljačka za bebe
4.11.2009 23:43:09   
aazra
Ja cu sada staviti sliku nase ljuljacke koju smo platili svega 60 KM, i to novu novcatuuser posted image
Meni je hiljadu puta bolja od onih od preko dvjesta maraka sto se same ljuljaju na baterije, mislim meni je to nidje vezeuser posted image
Posebno zato sto su poprilicno niske, mi smo s ovom pre - pre zadovoljni kao i Bilaluser posted image .
Malo je veca, ima tri polozaja ali to je super za vecu bebu.
Kad je bio manji bukvalno je i po sat - dva provodio u njoj.
Ja ga ljuljam dok ne zaspi - poslije nema potrebe da se ljulja dok spava - ionako nije zdravo puno ljuljati male glaviceuser posted image
Ako koga zanima gdje se moze kupiti, rado cu odgovoritiuser posted image
user posted image

_____________________________








(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ljuljačka za bebe
5.11.2009 8:38:28   
Pretty mamma
IZVORNA PORUKA: noaa

da vas upzorim na Bimaco LOPOVI...fino je pisalo da je na snizenju i ja nazovem kad meni kaze zenska: "nije vam ta na snizenju,ove sto su bile snizene prodale su se". Ja joj objasnim da hocu bas tu sa slike i po cijeni koja pise,jer kuma je vec u Bimacu i ceka da plati,elem da skratim kupila kuma ljulju sa slike po cijeni od 280 km.LAZOVIuser posted image user posted image


Auuu, bezobrazluk!!!!!

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ljuljačka za bebe
5.11.2009 20:27:17   
škorpija
aazra gdje ima kupiti i zauzima li puno prostora?

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ljuljačka za bebe
5.11.2009 20:38:10   
gvendolina
aazra i nas zanima gdje se ima uzetiuser posted image

milenijum ovo je "boli glava" samo kad ces to moci kod nas naci.

teta berta ovo me podsjeti na onaj vic kad je sin pitao oca:tata,tata kad cemo mi kupiti golf V?" A tata odgovara:" kad izadje golf 10-ka"user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ljuljačka za bebe
5.11.2009 21:17:52   
milenium
IZVORNA PORUKA: aazra

Ja cu sada staviti sliku nase ljuljacke koju smo platili svega 60 KM, i to novu novcatuuser posted image
Meni je hiljadu puta bolja od onih od preko dvjesta maraka sto se same ljuljaju na baterije, mislim meni je to nidje vezeuser posted image
Posebno zato sto su poprilicno niske, mi smo s ovom pre - pre zadovoljni kao i Bilaluser posted image .
Malo je veca, ima tri polozaja ali to je super za vecu bebu.
Kad je bio manji bukvalno je i po sat - dva provodio u njoj.
Ja ga ljuljam dok ne zaspi - poslije nema potrebe da se ljulja dok spava - ionako nije zdravo puno ljuljati male glaviceuser posted image
Ako koga zanima gdje se moze kupiti, rado cu odgovoritiuser posted image
user posted image


ovakvu ima moja susjeda,stoji u dnevnom,dnevni joj je golem pa ne zauzima tolko prostor,nije loša a i cjena je prihvatljiva,samo ovu ja nisam nigdje mogla naći,u bimacu ovakve nema,ali čini mi se da sam zraknula ovkvu na onom linku od tradelijauser posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ljuljačka za bebe
5.11.2009 21:24:46   
anelinos
evo da se ja nadovezem na temu ja sam sestrinoj beby kad je imala 3 mjeseca kupila ovakvu ljulju roze boje, mada je bilo u raznim bojama , u jednoj prodavnici u Brnjacima prije KISELJAKA i kostala je 60 km inace u toj prodavnici ima odjeca za bebe po jako povoljnim cjenama ....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ljuljačka za bebe
5.11.2009 21:28:15   
reallove

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: aazra

Ja cu sada staviti sliku nase ljuljacke koju smo platili svega 60 KM, i to novu novcatuuser posted image
Meni je hiljadu puta bolja od onih od preko dvjesta maraka sto se same ljuljaju na baterije, mislim meni je to nidje vezeuser posted image
Posebno zato sto su poprilicno niske, mi smo s ovom pre - pre zadovoljni kao i Bilaluser posted image .
Malo je veca, ima tri polozaja ali to je super za vecu bebu.
Kad je bio manji bukvalno je i po sat - dva provodio u njoj.
Ja ga ljuljam dok ne zaspi - poslije nema potrebe da se ljulja dok spava - ionako nije zdravo puno ljuljati male glaviceuser posted image
Ako koga zanima gdje se moze kupiti, rado cu odgovoritiuser posted image
user posted image


ovakvu ima moja susjeda,stoji u dnevnom,dnevni joj je golem pa ne zauzima tolko prostor,nije loša a i cjena je prihvatljiva,samo ovu ja nisam nigdje mogla naći,u bimacu ovakve nema,ali čini mi se da sam zraknula ovkvu na onom linku od tradelijauser posted image

ja tek sada vidjeh ovo,meni bi jedna dobro dosla emin voli da se ljulja ,i malo bih ruke odmorila moram da potrazim ako bude i ovdje

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ljuljačka za bebe
5.11.2009 21:28:39   
milenium
IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

IZVORNA PORUKA: noaa

da vas upzorim na Bimaco LOPOVI...fino je pisalo da je na snizenju i ja nazovem kad meni kaze zenska: "nije vam ta na snizenju,ove sto su bile snizene prodale su se". Ja joj objasnim da hocu bas tu sa slike i po cijeni koja pise,jer kuma je vec u Bimacu i ceka da plati,elem da skratim kupila kuma ljulju sa slike po cijeni od 280 km.LAZOVIuser posted image user posted image


Auuu, bezobrazluk!!!!!


ej noaa,ja sam također isto negdje napisala kako su LOPOVI.ista prevara,očito imaju dobro razvijen sistem prevare.e baš mi je drago da si ovo rekla.
ljulja koju smo mi zamjerili je bila 250 a na sniženju 222km.
i mi ju odlučimo uzeti,dođemo na kasu,slušajte sad:''kompjuter nam se upravo pokvario,ne možemo vam dati račun ali ljulja je 250''...hm ma da pokvario se,baš!mi zatim pitamo ''pa zar nema neko sniženje?'',a dotična odgovori:pa eto vami ko vami ajde 5%.hahahahahahaha.
i tako je mi platimo245km.
pomislili smo možda mi griješimo i nismo dobro vidjeli.kad smo došli kući ponovno smo išli na njihovu str da provjerimo dal nam se učinilo al NIJE. ima i nastavak priče al i ovako sam oduljila pa neću dalje.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ljuljačka za bebe
6.11.2009 10:51:32   
Pretty mamma
Fuj, odustajem od Bimaca!!!!

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ljuljačka za bebe
6.11.2009 21:50:56   
aazra
Mi smo ovu kupili u jednoj radni van grada - ni manje ni vise nego na Kobiljoj glaviuser posted image
I to davno, ali iste takve imaju u KISELJAKU, pa ako vas put nanese razgledajte one radnjice - Tradelli, Antic..user posted image
A radnja je kod pasarele - nadvodznjaka ima jedan supermarket i na spratu bebi oprema.
Inace svugdje smo trazili, raspitivali se, ma bas smo se namucili dok je nismo nasliuser posted image
Nekako ima finu lezaljku kao u kolicima - Bilal ima deset i po kila i jos moze u nju, a inace super mi dodje da odmorim ruke i kao sredstvo za uspavljivanjeuser posted image

_____________________________








(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ljuljačka za bebe
6.11.2009 21:56:02   
aazra
A sto se tice prostora..ne znam sta da vam kazem..Mi imamo malo vecu hranilicu, ljulju.. A sve stoji u dnevnoj sobi u kojoj i spavamo (jednosoban stan)user posted image ...jeste malo veca ali kad je nekoristimo onda je sklopljena i tako ne zauzima puno prostorauser posted image

_____________________________








(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ljuljačka za bebe
6.11.2009 23:39:20   
leona81
cuj 5 posto od 250 da je 5 km haha, svasta...trebali ste doticnoj reci da malo bolje izracuna cijenu...hajd ako nije 222 onda je 237.5 opet vas je zahebala

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ljuljačka za bebe
6.11.2009 23:46:54   
milenium
IZVORNA PORUKA: leona81

cuj 5 posto od 250 da je 5 km haha, svasta...trebali ste doticnoj reci da malo bolje izracuna cijenu...hajd ako nije 222 onda je 237.5 opet vas je zahebala


pokvario joj se kompjuter pa nije znala napamet user posted image user posted image ,znamo da jest,ali mi bi je kupil pod svaku cijenu pa se nismo bunili,ali na kraju sam i dotičnoj rekla da nije bitna cijena već je bitno nešto drugo kao npr poštenje kojeg kao što vidimo danas sve manje i manje ima! nakon toga je nastao mukuser posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ljuljačka za bebe
12.11.2009 13:38:45   
Pretty mamma
Pisala sam na drugoj temi, ali da i ovdje prijavim. Kupila sam ljulju na baterije, graco, nije onakva kao na onom linku, ali sam jako zadovoljna.
Našla sam ju preko oglasa, izgleda kao nova, cijena je bila super tako da smo oboje zadovoljne. Ima 2 brzine i 3 položaja, L se voli ljuljati. A najbolje je što imam vremena ako trebam nešto napraviti u kući, ne brinem se da će pasti sa kauča.


_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ljuljačka za bebe
8.12.2009 19:26:14   
dafri
Ja kontala sutra naručiti iz Bimaca ljuljačku i hranilicu,sad sam baš u dilemi zbog negativnih iskustava,a baš mi odgovara zbog dostave,ovde nema kupiti,najbliže mi ju otići u B.Luku ,ali ni tamo nisam vidjela a da idem pa tražim nema šanseuser posted image

_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *