|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljuljačka za bebe
22.8.2010 17:24:28   
Atarka
Mi smo kupili najobicniju plasticnu od 16 KM, ali ide na dvije kuke pa je bolja od onih s jednom. Isto smo je zakacili na stok i malisa sam dodje do ljulje kad hoce da ga stavimo. Zacas u njoj zadrijema i onda ga ja prenesem sobu i samo jos malo uninam.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ljuljačka za bebe
22.8.2010 18:55:33   
teacher75
a niko mi ne govori gdjeuser posted image poslajite mi pp gdje ste kupile, please....

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Ljuljačka za bebe
22.8.2010 19:03:40   
Hannica
IZVORNA PORUKA: teacher75

a niko mi ne govori gdjeuser posted image poslajite mi pp gdje ste kupile, please....

Imas u fisu te plasticne ljuljacke,12 KM.
Neznam jel mislite na ovu??user posted image
user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ljuljačka za bebe
22.8.2010 19:04:58   
Hannica
A moze i ovako ako nema bolje user posted image
user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ljuljačka za bebe
22.8.2010 19:13:04   
Niina
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: teacher75

a niko mi ne govori gdjeuser posted image poslajite mi pp gdje ste kupile, please....

Imas u fisu te plasticne ljuljacke,12 KM.
Neznam jel mislite na ovu??user posted image
user posted image



Mi imamo istu kupili u merkatoru 15km a vidjela sam ima je i u merkuru onom pored tusha  cijena je tu negdje. mi smo je stavili na stok izmedju dnevnog boravka i hodnika.


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Ljuljačka za bebe
22.8.2010 19:14:03   
Niina
IZVORNA PORUKA: Hannica

A moze i ovako ako nema bolje user posted image
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sweeetttttt


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Ljuljačka za bebe
22.8.2010 22:16:54   
Atarka
Mi smo svoju kupili u Krajini, ali to su te crvene. Malo se razlikuje od moje, ali to je u principu isto.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ljuljačka za bebe
22.8.2010 23:34:49   
teacher75
to je touser posted image hvala puno, sutra idem u merkator user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ljuljačka za bebe
22.8.2010 23:38:05   
shejla
sacekaj....user posted image

imas bolju, bila je u DP-u i Bingu (mi smo tamo kupili), ima kaiseve gore - preko ramena. Bila je oko 25 - 30 KM, cini mi se user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Ljuljačka za bebe
22.8.2010 23:41:06   
shejla
user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Ljuljačka za bebe
22.8.2010 23:42:53   
teacher75
IZVORNA PORUKA: shejla

user posted image

user posted image user posted image user posted image odusevljena, nadam se da ima jos... jesi li davno kupila? jel bingo u hadzicima?


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Ljuljačka za bebe
22.8.2010 23:58:54   
shejla
jeste u Hadzicima...mislim da ima. Mi smo kupili prije, mozda, mjesec i po...i bilo ih je jos... (Bas sam jutros bila u Bingu, kud nisi prije pitala....hehe)

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Ljuljačka za bebe
21.9.2010 16:04:42   
Deseo
drage moje, razmisljam da kupim gracovu ljuljacku, a vidim da su ikustva uglavnom pozitivna. ako neko ima na prodaju, neka mi javi user posted image

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Ljuljačka za bebe
21.9.2010 16:48:50   
vjestica
dobila sam na poklon ovakvu ljuljačku
http://www.google.com/products/catalog?hl=en&q=graco+swing&cid=6744310247067627178&ei=XMSYTNz1HNTT-Aa4--ysDQ&sa=image&ved=0CGwQ8gIwCTgA#p
ali ne znma od kojeg mjeseca smijem bebu stavljati u nju (sad joj je 2,5 mjeseca i sad definitivno ne smije)
nigdje nisam našla od kojeg mjeseca se beba može staviti, a rekli su mi da je za male bebe
definitivno nije za male bebe, jer mala beba ne može sjediti (iako se ova ljulja može blago zavaliti)

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Deseo)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Ljuljačka za bebe
21.9.2010 17:38:49   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: vjestica

dobila sam na poklon ovakvu ljuljačku
http://www.google.com/products/catalog?hl=en&q=graco+swing&cid=6744310247067627178&ei=XMSYTNz1HNTT-Aa4--ysDQ&sa=image&ved=0CGwQ8gIwCTgA#p
ali ne znma od kojeg mjeseca smijem bebu stavljati u nju (sad joj je 2,5 mjeseca i sad definitivno ne smije)
nigdje nisam našla od kojeg mjeseca se beba može staviti, a rekli su mi da je za male bebe
definitivno nije za male bebe, jer mala beba ne može sjediti (iako se ova ljulja može blago zavaliti)

po polažaju ljulje dijete is tavljaš...
dijete sa 3 mjeseca može u poluleželi položaj...ako ljulja ima taj položaj može i beba u nju sa tri mjeseca...
sa 6 mjeseci beba sjedi....
u tom položaju je tada i stavljaš....
moja starija je imala ovakvu i korstila je do rpvog rođendana...onda smo dobili veliku za tarasu...
mlađa u tu malu nikada nije ni htejla a ni velika joj nije bila plaho zanimljivauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Ljuljačka za bebe
27.9.2010 13:52:11   
Deseo
IZVORNA PORUKA: Deseo

drage moje, razmisljam da kupim gracovu ljuljacku, a vidim da su ikustva uglavnom pozitivna. ako neko ima na prodaju, neka mi javi user posted image

niko nema?

(odgovor članu Deseo)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Ljuljačka za bebe
14.9.2012 15:59:59   
Nunny
da li neko ima na prodaju ljuljacku 0+

(odgovor članu Deseo)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Ljuljačka za bebe
14.9.2012 18:52:53   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

dobila sam na poklon ovakvu ljuljačku
http://www.google.com/products/catalog?hl=en&q=graco+swing&cid=6744310247067627178&ei=XMSYTNz1HNTT-Aa4--ysDQ&sa=image&ved=0CGwQ8gIwCTgA#p
ali ne znma od kojeg mjeseca smijem bebu stavljati u nju (sad joj je 2,5 mjeseca i sad definitivno ne smije)
nigdje nisam našla od kojeg mjeseca se beba može staviti, a rekli su mi da je za male bebe
definitivno nije za male bebe, jer mala beba ne može sjediti (iako se ova ljulja može blago zavaliti)


Ta ti ja mislim moze  od 0+ samo je zavalis. Mi imamo slicnu graco i stavljala sam je od dva mj, tada smo je i dobili. Ja sam i dan danas odusevljena, po danu najcesce spava u njoj, stavim je, ukljucim na 4, neka muzika tipa usisavac i spavanjacuser posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Ljuljačka za bebe
18.4.2013 18:55:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ddiddi

Drage moje, kako vi zabavljate svoje bebe?

Mi pored pričanja, igranja, vježbanja također volimo da gledamo crtiće. Naš problem je što imamo jednu stariju ležaljku i bebi baš i nije udobno u njoj. On voli da je u što ispravnijem položaju i da sjedi- što mu naravno ne možemo dopustiti jer ima 4 mjeseca. Dvoumim se da li da kupujem drugu ležaljku obzirom da on ima 7 kg (a one su kao do 9kg) i vjerujem da će mjesec dva početi sjediti pa možda neće ni željeti biti u njoj. Ne znam da li ga mogu zabaviti nekako drugačije jer držanje da bi gledao crtić oduzima vrijeme i ne stižem ništa..

Šta vi imate od ovih stvari za zabavu beba?



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Ljuljačka za bebe
20.4.2013 9:57:55   
visnjica1
Ni sama ne znam kako ju vise zabaviti za 5 dana puni 5 mjeseci akb, a samo bih sjedila i to u mom krilu ili da se nosa, imam fisher price stolicu koja ju vibrira i zvike iznad glave ali jok to 5 minuta i hoce vanka sama se dize pa me sve strah ispast ce, na podu je ako sam ja uz nju ili joj pustim pjesmice i pojacam na naj jace inace voli sve busno i kada se uspavljuje stavim je u krevetic i pustim vrtuljak fisher price inace izvrsna stvar jeste da su baterije skupe ali mi mogu trajati 2 mjeseca, i tako se sama uspava, kolica organski ne voli zato sto mora lezati u njima kad god pogledam ona sedize hahah, pa ju malo stavim da sjedi da bih se smirila, imam i chicco dekicu za pod i iznad zveke sto vise ali nije Bog zna zainteresovana, crtic pogleda ujutru kada je se naspavala tada ju stavim u stolicu i ona gleda user posted image ,,

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Ljuljačka za bebe
21.4.2013 7:32:38   
almondray

IZVORNA PORUKA: visnjica1

Ni sama ne znam kako ju vise zabaviti za 5 dana puni 5 mjeseci akb, a samo bih sjedila i to u mom krilu ili da se nosa, imam fisher price stolicu koja ju vibrira i zvike iznad glave ali jok to 5 minuta i hoce vanka sama se dize pa me sve strah ispast ce, na podu je ako sam ja uz nju ili joj pustim pjesmice i pojacam na naj jace inace voli sve busno i kada se uspavljuje stavim je u krevetic i pustim vrtuljak fisher price inace izvrsna stvar jeste da su baterije skupe ali mi mogu trajati 2 mjeseca, i tako se sama uspava, kolica organski ne voli zato sto mora lezati u njima kad god pogledam ona sedize hahah, pa ju malo stavim da sjedi da bih se smirila, imam i chicco dekicu za pod i iznad zveke sto vise ali nije Bog zna zainteresovana, crtic pogleda ujutru kada je se naspavala tada ju stavim u stolicu i ona gleda user posted image ,,

Draga Višnjice ti kao da opisuješ moju bebu.Samo što ja nisam kupovala te skupe pomagalice jer sam nekako osjećala da ću bacit pare.I moj neće da bude nepokretan , znači moram hodati da bi mu bilo zanimljivo.
Nego vidite ovo , totalno sam ispalila i razmišljam kako napraviti .Ide ljeto i idealno je za terasu.
http://www.craftymoods.com/2012/05/cozy-readingnap-areas-for-kids.html#.UXN5Qko5qdc
Zadnja slika user posted image

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Ljuljačka za bebe
19.10.2013 17:38:18   
Full Moon

IZVORNA PORUKA: shejla

user posted image


Hocu da kupim nesto slicno, ima li ko svjeze informacije gdje i koje su najbolje, i ono sto me zanima da li su sigurna ta kacenja na stokove, hahahhaha, jer mi iznad svakih vrata imamo ono staklo, nece puci???user posted image user posted image

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Ljuljačka za bebe
19.10.2013 21:20:05   
Alannah
Imamo ovaku plavu,ali visi napolju.u stanu je takodje svugdje staklo iznad,pa se ne usudim staviti.mali je u njoj od 10 mjeseca i obozava je,i bas mi je zao sto preko zime nema ljulje.

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Ljuljačka za bebe
20.10.2018 23:51:04   
Amelaa RR
Zene prerporuke za njihalice za bebe..gledam googlam i vise neznam sta da mislim..fisher price graco i sl..pisite

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Ljuljačka za bebe
16.3.2019 12:05:15   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Zene prerporuke za njihalice za bebe..gledam googlam i vise neznam sta da mislim..fisher price graco i sl..pisite


Draga Amela, da li si nesto na kraju uzela i ako jesi, kako ti se pokazalo?

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *