|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 10:59:00   
juni
Mene bi usrecilo kad bi sva nesretna, izgladnjela  bica koja lutaju po ulici (psi i mace) nasla topal dom i nekoga ko ce ih voljeti i maziti user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 11:01:41   
new mama
Mene bi usrecilo da promijenim posaouser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 11:04:35   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: juni

Mene bi usrecilo kad bi sva nesretna, izgladnjela  bica koja lutaju po ulici (psi i mace) nasla topal dom i nekoga ko ce ih voljeti i maziti user posted image


Čitaš mi misli.....mi smo kod nas napokon počeli raditi na tom pitanju i jako sam sretna jer su se stvari makle s mrtve tačke...a kad smo već kod toga bila bih jako sretna kad bi uspjeli u tužbi protiv jedne krmače koja je zlostavljala svog psa koji je na kraju morao biti uspavan user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 11:07:44   
Pretty mamma
IZVORNA PORUKA: juni

Mene bi usrecilo kad bi sva nesretna, izgladnjela  bica koja lutaju po ulici (psi i mace) nasla topal dom i nekoga ko ce ih voljeti i maziti user posted image

Joj i ja bih to željela...ja sam udomila 2 mace, moja mama također. Ma kad im ne mogu odoljeti.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 11:10:42   
Nedi
Bas sam zločesta ali danas bi me usrećilo da se svekrva odseli u svoju kuću na selu

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 11:14:40   
_melina_
Danas bi me usrecilo da moj svekar ode negdje 3-4 dana da se malo odmorim od njega i da provedem ta 3-4 dana sama sa svojim muzem i djetetom...

_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 11:15:06   
dzeni_nl
Hvala Bogu sretna sam, nisam nikada puno ni ocekivala od zivota, ali  sada ne mogu da se pozalim. A sta bih me najvise ucinilo sretnom, to je da ponovo zatrudnim, ali da ovog puta sve bude u redu i da rodim zdravu i zivu bebu. O ovome najavise mastam i najvise zelim, nista drugo ne moze to da zamjeni ni da me vise usreci od toga.

I imam jos jednu zelju, a to je da mi dodju moji roditelji ovdje, da vide gdje zivim, kako zivim i da provedem sa njima bar 2-3 sedmice, ako ne moze vise.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 11:22:07   
Hocu bebu
Nikada zelje da stanu, uvijek iza one najvece , dodju jos vece...
Sve mi hvala Bogu potaman, pa nesto covjek i proguta i u tome trazim neku srecu.
Najvise ce me u zivotu usreciti zdravlje mojih najblizih i da ih Bog uvijek cuva.
Trenutno bi me usrecilo da zatrudnim, usrecilo bi me da su mi moji blize , usrecilo bi me da imam nekog malog cuku...
Ali cu zatrudnit jednom ako Bog da, moji ce mi doc jednom ako Bog da, a cuku cu imat jednom ako Bog da , dole u Bosni, i bice velik i cupav i volicu ga najvise na svijetu! user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 11:24:22   
ledy blue
Sretna jesam..al srecu bi upotpunila bar jedna user posted image ...
Usrecila bi me Leva u ponedjeljak sa velikom betom..usrecile bi me moje ostale trudilice koje godinama pokusavaju ugledati svoj prvi plus na testu, da ga konacno ugledaju...


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 11:35:52   
mama_debeljuca
Državljanstvo BiH!!!!

_____________________________

:-)

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 11:45:33   
Anoniman
Kad sam pročitala naslov teme, malo sam kontala i zamislila se... pa reko hB ja sam sretna kad nemam šta poželit...ali slučajno odo i pogleda se u ogledalo i skonta seuser posted image ...
Učinilo bi me sretnom da se riješim ovih podočnjaka i da ne ličim na zombija...user posted image

(odgovor članu mama_debeljuca)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 11:48:30   
bebacha
Mnogo stvari bi me ucinlo sretno al evo nekoliko najvaznij:
da se bebica rodi zdrava,da se konacno poboslja finansijski situacija,da zavrsim fakultet,da rjesimo stambeno pitanje.Znam da je ovo puno zelja al to me bas muci,svaki dan.



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 11:50:03   
Chuchi
IZVORNA PORUKA: new mama

Mene bi usrecilo da promijenim posaouser posted image


A mene da ga nadjem... user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 18:37:08   
acudesa
mene bi učinilo sretnom da kod ljudi nestane zlobe u srcima

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 18:40:50   
breskvicaa
IZVORNA PORUKA: acudesa

mene bi učinilo sretnom da kod ljudi nestane zlobe u srcima

Svaka ti cast ko da si mi procitala misli i da zivimo ko normalan svijet svi user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 18:57:20   
Anoniman
Hvala Allahu, sretna sam zena, a bila bih preeeeeeeeeeeeeeeeeesretna
globalno: kada bi prestala ubijanja, kada niko na svijetu ne bi bio gladan, kada bi se kriminalu i korupciji stalo u kraj, ...
lokalno: kada bismo napokon imali samo jednog predsjednika koji ima interes drzave ispred licnog interesa, kada bi u BiH svima bilo svejedno da li se neko zove Alma, Ana ili Dragana,kada bi svako mogao raditi ako to zeli( u svojoj struci), kada bi u BiH postojali samo "pravi" fakulteti,kada bi se socijalna pomoc digla na visi nivo, kada bismo mogli sigurno setati ulicama naseg grada u bilo koje doba dana....
licno: da rodim zdravog bebaca, da svi ovako ostanemo dobro i zdravo, da uvijek budem ponosna na svoju djecu, da se u blizoj buducnosti zaposlim i rjesimo stambeno pitanje...
RR: Da sve nase trudilice ugledaju svoje +ice, a mame da izvedu svoju djecu na "pravi" put i da ovaj forum (p)ostane forum plemenitih zena koje su spremne pomoci, a ne nekih mahalusa koje ovdje lijece svoje frustracije, siju nacionalizam i osjecaju se prozvane za svaku sitnicu...(nadam se da opet nece biti nekih replika na ovu zadnu recenicuuser posted image )

(odgovor članu breskvicaa)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 19:09:24   
Private
Mene bi jos uvijek trenutno usrecili cevapi od Zeljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 19:12:01   
Anoniman
uh bolji su ti iz Castela(mi bili za vikend prvi put...u zivotu boljih cevapa nisam jela)

(odgovor članu Private)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 19:14:30   
Niobe
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

kada bismo napokon imali samo jednog predsjednika koji ima interes drzave ispred licnog interesa, kada bi u BiH svima bilo svejedno da li se neko zove Alma, Ana ili Dragana,kada bi svako mogao raditi ako to zeli( u svojoj struci), kada bi u BiH postojali samo "pravi" fakulteti,kada bi se socijalna pomoc digla na visi nivo, kada bismo mogli sigurno setati ulicama naseg grada u bilo koje doba dana....

RR: Da sve nase trudilice ugledaju svoje +ice, a mame da izvedu svoju djecu na "pravi" put i da ovaj forum (p)ostane forum plemenitih zena koje su spremne pomoci, a ne nekih mahalusa koje ovdje lijece svoje frustracije, siju nacionalizam i osjecaju se prozvane za svaku sitnicu...(nadam se da opet nece biti nekih replika na ovu zadnu recenicuuser posted image )



Bit ce replika, ali samo zato da kazem da se slazem user posted image

Ucinilo bi me sretnom da moja porodica bude na okupu i da zivimo kao prethodnih 15 dana.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 19:14:36   
Private
Ako me budu kritikovali radi reklamiranja,ja cu vam samo reci cevapi znate odakleuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 19:27:14   
teta berta
Da mene i najblize prati zdravlje, duhovno blagostanje, skromnost, sreca i spremnost da budemo uvijek spremni pomoci drugima i biti primjer dobre i slozne obitelji(iako nekada nije tako)...
I da ljudi vise vjeruju u Boga, a manje u neke prolazne i nemoralne stvari iza kojih se krije zlo i propast...


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 19:33:14   
manuela RR
Iskren prijatelj.

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 19:38:16   
fatimica09
da sto prije ostanem trudna i rodim zivu i zdravu bebicu....

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 19:43:49   
ivanak
Da me muž više cijeni i da više vremena provodi sa mnom i našim sinom.
I da aBd ovaj mjesec saznam da imam plusić....

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Sta bi vas ucinilo sretnim?
5.11.2009 20:18:39   
Mirkica
ucinilo bi me sretnom kad bih se vratila godinu unazad kada bih ono sto sam dozivjela bio samo jedan ruzan san i ja se iz njega probudila , rodial svog sina zivog i zdravog i on se sada igrao samnom i sa svojim babom ,, ali nazalost to nece biti nikada i zbog toga nikada ama bas nikada sta Bog da mi da u budnucnosti necu biti 100% sretna jer moja  i dusa i srce su okrnjeni za sva vremena  al zato bicu zadovoljna i uvijek zahvalna .




_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *