|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 [40] 41   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sto za cetvoro
30.1.2010 20:09:29   
new mama
Svaka cast domacici,bas se potrudila,a recepte nam napisi obaveznouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 976
   RE: sto za cetvoro
31.1.2010 23:14:06   
IvanaTz
Eh evo da napisem i recepte...

Bezalkoholni aperitiv "Ananas u casi"

300 g ociscenog ananasa, 600 ml vode i sok jednog limuna izmiksati u blenderu, to je to...user posted image

Predjelo - salata "Svastara"

Sunka, sir trapist, feta sir, kukuruz, kuhana jaja, zelena salata sitno isjeckana, dresing (100 g majoneze i 200 ml jogurta), malo kopra i ostalih zacina po zelji, ma ovdje se moze ubaciti jos svasta po zelji, nije dzaba svastara user posted image .

Glavno jelo - lazanje

Sastojci: 300 g mljevenog mesa, paradajz sos, 300 g trapista, lazanje, maslac, brasno, mlijeko...
Mljeveno meso proprziti sa paradajz sosom, zaciniti po zelji.
Napraviti besamel sos - na maslacu proprziti malo brasna i uz mucenje dodavati hladno mlijeko, zaciniti muskatnim orascicem.
Lazanje prethodno skuhati (i one na kojima pise da se ne kuhaju user posted image ), izrendati sir trapist i onda redati lazanje - meso - besamel - sir i opet sve tako dok ne potrosite sav materijal user posted image . Posuti susamom i origanom i peci oko 30 min na 150 - 200.

Desert - kolac "Dunavski valovi"

Sastojci za tijesto: 6 jaja, 250 g secera, 300 g brasna, 250 g maslaca, 1 prasak za pecivo, 100 ml mlijeka, 2-3 kasike kakaa, malo cimeta, 500 g visanja.
Sastojci za kremu: 750 ml mlijeka, 2 pudinga od vanilije, 2 vanilin secera, 200 g maslaca, 2 kasike secera u prahu.
Cokoladna glazura: 150 g cokolade za kuhanje, malo maslaca i mlijeka.

Maslac i secer pjenasto izmijesati, dodati zumanca i mlijeko, brasno, prasak za pecivo i na kraju lagano umijesati snijeg od bjelanjaka. Polovicu ove mase uliti u pleh a u preostali dio umijesati kakao i cimet i sipati preko zutog tijesta u pleh. Po tome poredati visnje i peci oko 35 min na 180 st.
Ukuhati pudinge (sa secerom i vanilin secerom), kad se malo ohladi dodati prethodno pjenasto umucen maslac sa secerom u prahu.
Kremu preko biskvita, preko kreme cokoladna glazura i to je to!

Desert od visanja i vanilije

800 ml vode, 20 kasika secera, 22 kasike griza, 1 kg visanja, 4 pudinga od vanilije, 2 slag pjene ili 1/2 l vrhnja za slag.
Vodu i secer zakuhati do vrenja, dodati visnje i kuhati dok ponovo ne provri, onda polako dodavati griz i kuhati dok se ne zgusne, izliti u prethodno vodom navlazen pleh. Preko toga preliti puding pa na to slag.


Prijatno svima!


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 977
   RE: sto za cetvoro
9.2.2010 15:42:37   
veeseelaa
user posted image bravo Ivana

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 978
   RE: sto za cetvoro
16.2.2010 12:55:52   
Anoniman
Ova tema zamrla....
Skontala sam da nam Nunichi nije dala recepte a ja hoću da pravim onaj njen rolat user posted image -sram da je bude izvukla se...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 979
   RE: sto za cetvoro
18.3.2010 10:44:54   
mamica87
Drage Tuzlanke sta mislite da otvorimo novi krug sto za cetvero posto vidim da vise nema nikog na ovoj temi pa da je obnovimouser posted image Javite se koja moze pa i stare hanumice sto su vec ucestvovaleuser posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 980
   RE: sto za cetvoro
19.3.2010 17:19:22   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mamica87

Drage Tuzlanke sta mislite da otvorimo novi krug sto za cetvero posto vidim da vise nema nikog na ovoj temi pa da je obnovimouser posted image Javite se koja moze pa i stare hanumice sto su vec ucestvovaleuser posted image

u pravu si nesto se hanume usutjele idu ljepsi dani moze i da se napravi divan rucak na balkonu ili negdje u basti u prirodi ako vam je zao da pravite nered u kucuuser posted image user posted image (mala sala)meni bas fali nase druzenje i uvjek sam za ako bude ponovna druzenja kod mene su vam vrata otvorenauser posted image


http://adelamehmed.blogger.ba
a evo vam i malo mojih recepata za idejuuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 981
   RE: sto za cetvoro
24.3.2010 14:50:06   
mamica87
Haman da vise niko nije zainteresovan za ovu temu-stetauser posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 982
   RE: sto za cetvoro
24.3.2010 14:52:17   
acudesa

IZVORNA PORUKA: mamica87

Haman da vise niko nije zainteresovan za ovu temu-stetauser posted image

slažem se...ko ima vremena, ovo je super stvar

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 983
   RE: sto za cetvoro
24.3.2010 14:55:57   
mamica87
Eto ako ima zainteresovanih ja bi da otvorim novi kruguser posted image Neka se jave jos 3 tuzlanke pa da otpocnemo novi kruguser posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 984
   RE: sto za cetvoro
24.3.2010 16:21:46   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mamica87

Eto ako ima zainteresovanih ja bi da otvorim novi kruguser posted image Neka se jave jos 3 tuzlanke pa da otpocnemo novi kruguser posted image

da si blize pa da dodjemuser posted image
evo i ja pozivam sarajke da otpocnu novi krug nemoj da ja opet probijam led nebih da sam dosadnauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 985
   RE: sto za cetvoro
24.3.2010 16:30:20   
mamica87
Nase su Tuzlanke haman stidne user posted image nadam se da ce se koja javitiuser posted image steta sto nismo blizu ali nikad se ne zna mozda vam se pridruzim uskoro ako mm dobije posao u sa-voljela bi vas sve upoznatiuser posted image

< Poruku je uredio mamica87 -- 24.3.2010 16:31:17 >


_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 986
   RE: sto za cetvoro
24.3.2010 16:32:25   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mamica87

Nase su Tuzlanke haman stidne user posted image nadam se da ce se koja javitiuser posted image steta sto nismo blizu ali nikad se ne zna mozda vam se pridruzim uskoro ako mm dobije posao u sa-voljela bi vas sve upoznatiuser posted image

Ako Bogda kad god da dodjes obavezno se javi...user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 987
   RE: sto za cetvoro
24.3.2010 16:33:50   
mamica87
Hocu naravno pa iako ne bude dobio posao-doci cu vam jedan dan u sa pa da popijemo kojuuser posted image .user posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 988
   RE: sto za cetvoro
24.3.2010 16:52:34   
veeseelaa
ja sve nešto virkam na ovu temu, htjela bi da se prijavim al sve nešto ispadne pa neznam kad ću moći biti slobodnauser posted image  za jedan vikenduser posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 989
   RE: sto za cetvoro
24.3.2010 17:30:17   
mamica87
<<<i ja isto sve navracam ne bil se koja hanumica javilauser posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 990
   RE: sto za cetvoro
28.7.2010 17:30:11   
mamine oci
ja malo da pokrenem i ovu temu bas ste se uspavaleuser posted image kome se kuha ljetiuser posted image evo blizi se Ramazan pa mogli bi nesto organizovat ja sam uvjek raspolozena za kuhanje pa bujrumuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 991
   RE: sto za cetvoro
28.7.2010 19:34:24   
Saraya
Mamine oci, obavezno cemo da napravimo jedan (makar jedan) iftar za cetvero... Jedva cekam... user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 992
   RE: sto za cetvoro
29.7.2010 9:42:28   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja malo da pokrenem i ovu temu bas ste se uspavaleuser posted image kome se kuha ljetiuser posted image evo blizi se Ramazan pa mogli bi nesto organizovat ja sam uvjek raspolozena za kuhanje pa bujrumuser posted image


Kud pokrenu temu...user posted image user posted image user posted image   Uhvati me neka nostalgija...user posted image user posted image
Uglavnom da pozdravim zenice iz mog kruga.....
mamine oci
amrino
juni
shee (posmatracica)
user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako nam je bilo fino druzenje...user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 993
   RE: sto za cetvoro
29.7.2010 12:04:49   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja malo da pokrenem i ovu temu bas ste se uspavaleuser posted image kome se kuha ljetiuser posted image evo blizi se Ramazan pa mogli bi nesto organizovat ja sam uvjek raspolozena za kuhanje pa bujrumuser posted image


Kud pokrenu temu...user posted image user posted image user posted image   Uhvati me neka nostalgija...user posted image user posted image
Uglavnom da pozdravim zenice iz mog kruga.....
mamine oci
amrino
juni
shee (posmatracica)
user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako nam je bilo fino druzenje...user posted image user posted image

user posted image
bas nam je bilo lijepo valjda ce nekad biti reprizeuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 994
   RE: sto za cetvoro
18.9.2010 15:50:19   
mamine oci
zenice hocel vise biti ovakvih druzenja meni je bas bilo lijepo,mogli bi ponovit ako hocete mogu opet ja biti domacin i rado ugostit ili se javlja neka nova grupica da razmjenjujemo recepte Ramazan prodje a bas je bilo fino druzenje ono virtualno al haj uhar i tako a ovo moze i uzivouser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 995
   RE: sto za cetvoro
18.9.2010 16:03:34   
Visnja RR
odlicno user posted image
ja sve cekam da predjem u novi stan... user posted image  al nasa birokratija... pa jos dok sve renoviram po svom ceifu...
al do tad napravite jednu grupicu... ova tema mi je jedna od ljepsih na portaluuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 996
   RE: sto za cetvoro
18.9.2010 16:05:00   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: mamine oci

zenice hocel vise biti ovakvih druzenja meni je bas bilo lijepo,mogli bi ponovit ako hocete mogu opet ja biti domacin i rado ugostit ili se javlja neka nova grupica da razmjenjujemo recepte Ramazan prodje a bas je bilo fino druzenje ono virtualno al haj uhar i tako a ovo moze i uzivouser posted image


mamine oci ti si stvarno drustvena i vrijedna zena... svaka cast stvarnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 997
   RE: Sto za četvero
18.9.2010 16:13:55   
mamine oci
spotry mamaa hvalauser posted image znam da je i nasa Hanady jedna vrsna domacica i kuharicauser posted image naravno i jos mnogo nasih forumasica koje uzivaju u kulinarstvu Visnja cekacemo  da se uselis u novi stan pa da mozemo doci sa poklonom na useljenjeuser posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 23.3.2011 8:59:01 >


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 998
   RE: Sto za četvero
18.9.2010 16:17:54   
Visnja RR
hvala draga user posted image
najljepsi poklon je puna kuca dobro raspolozenih zena...user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 23.3.2011 8:58:44 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 999
   RE:Sto za četvero
18.9.2010 16:21:02   
manuela RR
Mene dugo nije bilo,a vidim da je i sto za četvoro napravio pauzuuser posted image user posted image user posted image
To ste vi mene čekaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ( šalim se)user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 23.3.2011 8:58:31 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 39 [40] 41   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 [40] 41   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *