|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja TV
5.7.2010 11:21:57   
ena0002
Hvala cure na odgovorima...mislim da je kod mene OPTICUM resiver...sacekacu jos malo da neki haker i to provali user posted image ...a i ta kartica ne zvuci tako lose.
Dida jeste zbog prvenstva se cesce kodiraju ali kad se i dekodira jako puno kanala je ostane kodirano....(nova, rtl...ma svi oni bolji) i koliko sam skontala tako ce ostati do daljnjeg.

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Moja TV
5.7.2010 11:30:51   
milenium

IZVORNA PORUKA: ena0002

Da ne otvaram novu temu....a nemam veze sa ovim stvarima...imam satelitsku koja hvata taj neki Thorn, tj digi TV...i sad nema par kanala svi ostali kodirani user posted image ...ako sam dobro skontala nece se vise moci ni dekodirati jer su presli u neku Nagra 3 user posted image ...i sta sad user posted image ...je li nekako mogu iskoristiti ovu antenu i resiver ili bar nesto user posted image


od 1.7. su svi zaključani.već u šestom mjesecu su najavili da se d prvog ukida.i kod nas je ovaj .sad ćemo morat novi uzimat.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Moja TV
24.7.2010 15:03:57   
Skvo RR
Ima li ista od kanala...Mi imamo satelitsku na Vlasicu.....i stvarno jos nista..user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Moja TV
9.8.2010 15:11:13   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ima li ista od kanala...Mi imamo satelitsku na Vlasicu.....i stvarno jos nista..user posted image

Da malo osvjezim...

Izgleda nista od kanala zvala sam ove iz Moje TV..da vide moze li tamo taj sistem.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Moja TV
12.8.2010 10:47:45   
Latinka
Cure, please, ako neka od vas ima Moju TV, neka napiše iskustvo. Moji bi priključili, a i nas dvoje (čim vidimo kako funkcioniše), ali koga god da pitam, kažu: nemoj još; nemaju oni lično, ali ima njihov komšija, ne tako blizak prijatelj ili neki dalji rođak i oni baš i nisu tako zadovoljni.
Šta vi kažete? user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Moja TV
12.8.2010 11:32:24   
leona81
ja imam moju tv zajedno sa telefonom onaj paket i prezadovoljna sam...nekad se desi da slika blokira nakratko par sec i to veoma rijetko, ostalo je sve ok, odlicna slika, fenomenalni kanali sa prijevodom, pogotovo ovi Fox Crime i Life...Discovery su svi vrh a posebno Travel and Living...jedina mana je to sto nema Nove tv...super je stvar sto imas sve cim prebacis kanal da vidis sta ide na programu i koliko traje, kad te neko zove na tel vidis to na tvu, imas opciju poziv na cekanju tako da i kad pricas s nekim vidis ko te zove, imas videoteku doduse ne bas sa novim filmovima ali ako hoces nesto da gledas imas besplatne filmove i ove koji se placaju od 1 do 3 KM...imas vec sortirane kanale pod strani, domaci, filmski, djecji pa ne lutas gdje je koji, ma nama je super nakon jadne kablovske iako moraju jos puno da rade da bi ovo bilo kao u Hrvatskoj...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Moja TV
12.8.2010 11:53:23   
Skvo RR
Ja poslala zahtjev...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Moja TV
12.8.2010 11:55:57   
Visnja RR
kod mene to jos uvjek ne moze...a cuj nema Nove TV  ...kako cu gledati ruzne traceve na red carpetu i farmu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Moja TV
12.8.2010 12:03:08   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kod mene to jos uvjek ne moze...a cuj nema Nove TV  ...kako cu gledati ruzne traceve na red carpetu i farmu user posted image


Kako ne moze?user posted image
A u Mudrikama mozeuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Moja TV
12.8.2010 12:09:36   
leona81
ma i nama su rekli da ne moze, stari grad, kao instalacije blah blah pa vidis da moze:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Moja TV
14.8.2010 14:27:16   
DM
Ja prezadovoljna! Imamo je nekoliko mjeseci! Vidim prije neki dan da su uključili jim jamuser posted image meni drago , ai S.-šta im bi da ga uključe jer nije u osnovnom paketu?!
Nekoliko dana mi ne prikazuje poziv ma tel i na tv dok je linija zauzeta(dakle kad već razgovaram-poziv na čekanju)-zna li iko šta je?
Fox me pravo obradovaouser posted image user posted image user posted image
A i ja k'o i leonče-visim na disc travel anduser posted image user posted image user posted image living


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Moja TV
14.8.2010 16:36:21   
Latinka
Hvala vam. Pa to je super!
Odmah javljam svojima user posted image



_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Moja TV
15.8.2010 0:22:19   
leona81
ma ja dobili smo 10 novih kanala:) sminka

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Moja TV
14.10.2010 15:20:09   
Lara83
osim moja tv - digitalne, i telemach (cabel net, elob...) su isto uveli digitalnu tv...da li je mozda neko vec prikljucio i kakva su iskustva?
iz pouzdanih izvora imam info da u mom djelu grada moja tv jos nema dobar signal, navodno rade jos uvijek na instalacijama, tako da sam mislila telemach prikljuciti.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Moja TV
14.10.2010 15:26:44   
Dida79
Elob sad telemach ima vec cetiri godine...sad zasad nemam nikakvih promjena.JUce sam zvala elob da pitam zasto travel i living nema prevoda i usput sam ih pitala dali ce dolaziti do kakvih promjene rekli su da nece sad za sad jedino njihova kablovska ce biti osvjezena sa dodatnih 6 kanala

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Moja TV
14.10.2010 15:28:10   
Skvo RR
Mi smo odustali od Moja TV...oni iz Travnika (telecom)...bice za mjesec,,,pa nema optickog  kabla...

Uglavnom uveli smo TOTAL TV.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Moja TV
14.10.2010 15:29:38   
Lara83
ja cabel net - kablovsku tv imam vec skoro 5 godina, imamo skoro 70 kanala, medjutim s obzirom da je telemach klijent firme u kojoj radim, znam da su od nedavno se spojili (elob, cable net i jos jedna kuca), i da sada rade pod imenom telemach i da su od prije par sedmica poceli sa digitalnom tv...
pa sam zato pitala, da li je neko vec uveo i kakva su iskustva?

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Moja TV
14.10.2010 15:33:27   
Dinkica
Mi smo se prijavili za Logosotftov duo+ paket, optika došla do zgradeuser posted image , još da postave ormarić u haustoru i preko telefonske utičnice ću imati flat rate internet i IPTV od 100 kanala, sad smo trenutno na obicnoj anteni sa 2-3 kanalauser posted image , ni Šeherzadu ne mogu gledati user posted image , tako da baš baš jedva čekamo priključak. 

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Moja TV
14.10.2010 15:34:15   
Lara83
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Mi smo odustali od Moja TV...oni iz Travnika (telecom)...bice za mjesec,,,pa nema optickog  kabla...

Uglavnom uveli smo TOTAL TV.user posted image


mislim da je i u mom naselju upravo to problem, jos uvijek rade na tome ali niko mi ne moze tacno reci kada ce u potpunosti profunkcionisati....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Moja TV
14.10.2010 15:35:23   
Lara83
IZVORNA PORUKA: Dinkica

Mi smo se prijavili za Logosotftov duo+ paket, optika došla do zgradeuser posted image , još da postave ormarić u haustoru i preko telefonske utičnice ću imati flat rate internet i IPTV od 100 kanala, sad smo trenutno na obicnoj anteni sa 2-3 kanalauser posted image , ni Šeherzadu ne mogu gledati user posted image , tako da baš baš jedva čekamo priključak. 


blago vama, javi kad sve zavrse da li si zadovoljna user posted image

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Moja TV
14.10.2010 15:36:24   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Dinkica

Mi smo se prijavili za Logosotftov duo+ paket, optika došla do zgradeuser posted image , još da postave ormarić u haustoru i preko telefonske utičnice ću imati flat rate internet i IPTV od 100 kanala, sad smo trenutno na obicnoj anteni sa 2-3 kanalauser posted image , ni  eherzadu ne mogu gledati user posted image , tako da baš baš jedva čekamo priključak. 


Ja sto se ismijah...Izvini, ali bas mi smijesno....user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 14.10.2010 15:37:45 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Moja TV
14.10.2010 15:41:33   
Lara83
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Dinkica

Mi smo se prijavili za Logosotftov duo+ paket, optika došla do zgradeuser posted image , još da postave ormarić u haustoru i preko telefonske utičnice ću imati flat rate internet i IPTV od 100 kanala, sad smo trenutno na obicnoj anteni sa 2-3 kanalauser posted image , ni  eherzadu ne mogu gledati user posted image , tako da baš baš jedva čekamo priključak. 


Ja sto se ismijah...Izvini, ali bas mi smijesno....user posted image


hehehe user posted image  user posted image
na youtube-u imas sve user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Moja TV
14.10.2010 15:47:52   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Dinkica

Mi smo se prijavili za Logosotftov duo+ paket, optika došla do zgradeuser posted image , još da postave ormarić u haustoru i preko telefonske utičnice ću imati flat rate internet i IPTV od 100 kanala, sad smo trenutno na obicnoj anteni sa 2-3 kanalauser posted image , ni  eherzadu ne mogu gledati user posted image , tako da baš baš jedva čekamo priključak. 


Ja sto se ismijah...Izvini, ali bas mi smijesno....user posted image


Mi neki dan otišli u goste i tako taman bilo oko 8 sati i pita mene ta prijteljica gledam li Šeherzadu? reko ne gledam , kad ona i njen muž u čudu u isti glas: Ne gledaš šeherzadu!!!????, pa mi baš bilo simatično. Sad mi je glavna fora kad dobjem IPTV moći ću gledati šeherzadu user posted image

< Poruku je uredio Dinkica -- 14.10.2010 15:48:45 >


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Moja TV
14.10.2010 15:54:04   
Dida79
Ma seherzada je legenda user posted image user posted image

MM i ja sve obaveze zavrsimo oko djece i onda kafica i seherzada on pari oci na njoj a ja na onuruuser posted image user posted image

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Moja TV
14.10.2010 15:56:38   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: Dida79

Ma seherzada je legenda user posted image user posted image

MM i ja sve obaveze zavrsimo oko djece i onda kafica i seherzada on pari oci na njoj a ja na onuruuser posted image user posted image


Ja sam za svaki vid rekreacije šta god koga opušta, samo ne znam hoću li se moći uklopiti ako nisam dosad gledala user posted image

< Poruku je uredio Dinkica -- 14.10.2010 15:57:37 >


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *