|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Tuzli
11.5.2015 11:23:15   
ziel

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

I mene bi zanimalo ko radi srijedom u domu zdravlja fetalni jer sam ja narucena za 20majuser posted image


U kojoj si nedjelji draga? Ja sam 18.maja narucena ali nisam u D.Zdravlja, bice 13 + 4 dana...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Ginekolozi u Tuzli
11.5.2015 12:32:08   
Leptirica87
Ja sam jucer napunila punih 12 sedmica,sto znaci da ce biti 13 plus 3.A ti vodis trudnocu na poluklinici il...

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Ginekolozi u Tuzli
11.5.2015 18:03:02   
ziel

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Ja sam jucer napunila punih 12 sedmica,sto znaci da ce biti 13 plus 3.A ti vodis trudnocu na poluklinici il...


Ja idem kod dr. Blitvic, ali ona ne radi fetalni skrining pa mi je preporucila P.Polikliniku.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Ginekolozi u Tuzli
11.5.2015 19:12:27   
Leptirica87
Aha hajd neka bude sa srecom na fetalnom i da ako bog da bude sve dobro.Vidjela sam da je tebi termin 19 nov. meni je 15. Nov naveden kao termun u trudnickoj knjizici 😊

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Ginekolozi u Tuzli
12.5.2015 7:34:08   
ziel

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Aha hajd neka bude sa srecom na fetalnom i da ako bog da bude sve dobro.Vidjela sam da je tebi termin 19 nov. meni je 15. Nov naveden kao termun u trudnickoj knjizici 😊


Heheh bas smo blizu s terminima user posted image
Da i kod tebe aBd sve prodje ok i uredno user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Ginekolozi u Tuzli
12.5.2015 8:09:33   
ziel
A sad ja nesto razmisljam, kako je moguce da je meni termin kasnije nego tebi user posted image
Kojeg datuma si imala zadnju menstruaciju?
Ja sam 12.02....

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Ginekolozi u Tuzli
12.5.2015 8:17:06   
Leptirica87
Meni je zadnja bila 8.2 i mene je to malo bunilo zbog fetalnog kad ti rece da ti je 18. 13 plus 4, vjerovatno se nesto ne poklapa kod ultrazvuka obzirom na ovulaciju,a sto se tice termina to je spram zadnje men.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Ginekolozi u Tuzli
12.5.2015 9:17:08   
ziel
IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Meni je zadnja bila 8.2 i mene je to malo bunilo zbog fetalnog kad ti rece da ti je 18. 13 plus 4, vjerovatno se nesto ne poklapa kod ultrazvuka obzirom na ovulaciju,a sto se tice termina to je spram zadnje men.


Ja punim 13 nedjelja 14.maja, a 18.maja narucena, znaci jos 4 dana na to, ako se tako racuna user posted image
A tebi po mojoj racunici ispada 14 + 3 ili ?

< Poruku je uredio ziel -- 12.5.2015 9:19:42 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Ginekolozi u Tuzli
12.5.2015 9:29:26   
Leptirica87

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Meni je zadnja bila 8.2 i mene je to malo bunilo zbog fetalnog kad ti rece da ti je 18. 13 plus 4, vjerovatno se nesto ne poklapa kod ultrazvuka obzirom na ovulaciju,a sto se tice termina to je spram zadnje men.


Ja punim 13 nedjelja 14.maja, a 18.maja narucena, znaci jos 4 dana na to, ako se tako racuna user posted image
A tebi po mojoj racunici ispada 14 + 3 ili ?



Meni po ultrazvuku pada 13 plus 3 dana,tako je i ona sestra racunala.Znam da se fetalni radi od 12-14 sedmice,tako da tu je to 😊

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Ginekolozi u Tuzli
12.5.2015 9:33:06   
Leptirica87

IZVORNA PORUKA: Leptirica87


IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Meni je zadnja bila 8.2 i mene je to malo bunilo zbog fetalnog kad ti rece da ti je 18. 13 plus 4, vjerovatno se nesto ne poklapa kod ultrazvuka obzirom na ovulaciju,a sto se tice termina to je spram zadnje men.


Ja punim 13 nedjelja 14.maja, a 18.maja narucena, znaci jos 4 dana na to, ako se tako racuna user posted image
A tebi po mojoj racunici ispada 14 + 3 ili ?



Meni po ultrazvuku pada 13 plus 3 dana,tako je i ona sestra racunala.Znam da se fetalni radi od 12-14 sedmice,tako da tu je to 😊



A jel tebi doktorica predlagala 4D da radis,menu je rekla moja da kao razmislim,nije obavezno vec spram mogucnosti...

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Ginekolozi u Tuzli
12.5.2015 9:41:45   
ziel

IZVORNA PORUKA: Leptirica87


IZVORNA PORUKA: Leptirica87


IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Meni je zadnja bila 8.2 i mene je to malo bunilo zbog fetalnog kad ti rece da ti je 18. 13 plus 4, vjerovatno se nesto ne poklapa kod ultrazvuka obzirom na ovulaciju,a sto se tice termina to je spram zadnje men.


Ja punim 13 nedjelja 14.maja, a 18.maja narucena, znaci jos 4 dana na to, ako se tako racuna user posted image
A tebi po mojoj racunici ispada 14 + 3 ili ?



Meni po ultrazvuku pada 13 plus 3 dana,tako je i ona sestra racunala.Znam da se fetalni radi od 12-14 sedmice,tako da tu je to 😊



A jel tebi doktorica predlagala 4D da radis,menu je rekla moja da kao razmislim,nije obavezno vec spram mogucnosti...


Sta ja znam kad gledam datum zadnje menst. onda je tako kao sto sam ti napisala, a po UZ jedna nedjelja manje, a doktorica mi je predlozila ali nije rekla da se mora, ne spadam u rizicnu skupinu ni sa godinama ni sa porodicnom anamnezom... ali ja imam zelju da uradim, tako da cu i uraditi, mislim da je to 4d na PLavoj Poliklinici, trebalo bi biti ako je cijena 150KM...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Ginekolozi u Tuzli
12.5.2015 9:55:56   
Leptirica87

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: Leptirica87


IZVORNA PORUKA: Leptirica87


IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Meni je zadnja bila 8.2 i mene je to malo bunilo zbog fetalnog kad ti rece da ti je 18. 13 plus 4, vjerovatno se nesto ne poklapa kod ultrazvuka obzirom na ovulaciju,a sto se tice termina to je spram zadnje men.


Ja punim 13 nedjelja 14.maja, a 18.maja narucena, znaci jos 4 dana na to, ako se tako racuna user posted image
A tebi po mojoj racunici ispada 14 + 3 ili ?



Meni po ultrazvuku pada 13 plus 3 dana,tako je i ona sestra racunala.Znam da se fetalni radi od 12-14 sedmice,tako da tu je to 😊



A jel tebi doktorica predlagala 4D da radis,menu je rekla moja da kao razmislim,nije obavezno vec spram mogucnosti...


Sta ja znam kad gledam datum zadnje menst. onda je tako kao sto sam ti napisala, a po UZ jedna nedjelja manje, a doktorica mi je predlozila ali nije rekla da se mora, ne spadam u rizicnu skupinu ni sa godinama ni sa porodicnom anamnezom... ali ja imam zelju da uradim, tako da cu i uraditi, mislim da je to 4d na PLavoj Poliklinici, trebalo bi biti ako je cijena 150KM...



Jeste ima na plavoj poluklinici i toliko kosta,samo sam citala da je najbolje raditi u 24 i 32 sedmici jer se tad najbolje vidi beba,a prije 24 je kazu bacanje para,u SA npr te nece nu narucit prije te 24Sedmice.I meni je samo predlozula ako hocu pa cu jos se skontat 😊

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Ginekolozi u Tuzli
12.5.2015 10:21:54   
ziel
Pa znas kako ovo sto sam narucena je fetalni skrining, u sklopu toga se utvrdjuje da li ima na bebi nekih anomalija, zato se radi ovako izmedju 11. i 14. nedjelje
a kasnije ako otkrijes nakon 20. nedjelje vec je kasno za bilo kakve procedure ako me razumijes.......

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Ginekolozi u Tuzli
12.5.2015 10:53:47   
Leptirica87

IZVORNA PORUKA: ziel

Pa znas kako ovo sto sam narucena je fetalni skrining, u sklopu toga se utvrdjuje da li ima na bebi nekih anomalija, zato se radi ovako izmedju 11. i 14. nedjelje
a kasnije ako otkrijes nakon 20. nedjelje vec je kasno za bilo kakve procedure ako me razumijes.......




Znam ja to,al fetalni se radi i sa obicnim ultrazvukom na kojem se takodje moze utvrditi anomalije,i menu ce raditi na obicnom,a 4D je kao detaljniji bolje se beba vidi i dobijes i snumak na cd za uspomenu,tako sam ja to informisana 😊

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Ginekolozi u Tuzli
12.5.2015 11:53:49   
ziel
IZVORNA PORUKA: Leptirica87


IZVORNA PORUKA: ziel

Pa znas kako ovo sto sam narucena je fetalni skrining, u sklopu toga se utvrdjuje da li ima na bebi nekih anomalija, zato se radi ovako izmedju 11. i 14. nedjelje
a kasnije ako otkrijes nakon 20. nedjelje vec je kasno za bilo kakve procedure ako me razumijes.......




Znam ja to,al fetalni se radi i sa obicnim ultrazvukom na kojem se takodje moze utvrditi anomalije,i menu ce raditi na obicnom,a 4D je kao detaljniji bolje se beba vidi i dobijes i snumak na cd za uspomenu,tako sam ja to informisana 😊


Sto se tice fetalnog, ja sam zvala Dom zdravlja da ne trosim dzaba kod privatnika , ali mi kazu da oni nemaju taj neki spec. UZ kojim se radi potpuni fetalni, imaju samo obicni UZ, zato moram privatno. a Da ti iskreno kazem nije mi toliko do cd-a vec samo da utvrdim da je sve ok, da je beba zdrava, jer sam se uvijek bojala takvih stvari... a i ne mogu ja cekati 20.nedjelju da vidim, ne daju zivci user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 12.5.2015 11:56:56 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Ginekolozi u Tuzli
18.5.2015 14:32:52   
Leptirica87

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: Leptirica87


IZVORNA PORUKA: ziel

Pa znas kako ovo sto sam narucena je fetalni skrining, u sklopu toga se utvrdjuje da li ima na bebi nekih anomalija, zato se radi ovako izmedju 11. i 14. nedjelje
a kasnije ako otkrijes nakon 20. nedjelje vec je kasno za bilo kakve procedure ako me razumijes.......




Znam ja to,al fetalni se radi i sa obicnim ultrazvukom na kojem se takodje moze utvrditi anomalije,i menu ce raditi na obicnom,a 4D je kao detaljniji bolje se beba vidi i dobijes i snumak na cd za uspomenu,tako sam ja to informisana 😊


Sto se tice fetalnog, ja sam zvala Dom zdravlja da ne trosim dzaba kod privatnika , ali mi kazu da oni nemaju taj neki spec. UZ kojim se radi potpuni fetalni, imaju samo obicni UZ, zato moram privatno. a Da ti iskreno kazem nije mi toliko do cd-a vec samo da utvrdim da je sve ok, da je beba zdrava, jer sam se uvijek bojala takvih stvari... a i ne mogu ja cekati 20.nedjelju da vidim, ne daju zivci user posted image


Jesi li obavila fetalni,kako je bilo koji je postupak.Nadam se da je sve uredno.I ja se polako psihicki spremam za srijedu,nadam se da ce ako bog da biti sve urefu.user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Ginekolozi u Tuzli
18.5.2015 20:50:04   
ziel
IZVORNA PORUKA: Leptirica87


IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: Leptirica87


IZVORNA PORUKA: ziel

Pa znas kako ovo sto sam narucena je fetalni skrining, u sklopu toga se utvrdjuje da li ima na bebi nekih anomalija, zato se radi ovako izmedju 11. i 14. nedjelje
a kasnije ako otkrijes nakon 20. nedjelje vec je kasno za bilo kakve procedure ako me razumijes.......




Znam ja to,al fetalni se radi i sa obicnim ultrazvukom na kojem se takodje moze utvrditi anomalije,i menu ce raditi na obicnom,a 4D je kao detaljniji bolje se beba vidi i dobijes i snumak na cd za uspomenu,tako sam ja to informisana 😊


Sto se tice fetalnog, ja sam zvala Dom zdravlja da ne trosim dzaba kod privatnika , ali mi kazu da oni nemaju taj neki spec. UZ kojim se radi potpuni fetalni, imaju samo obicni UZ, zato moram privatno. a Da ti iskreno kazem nije mi toliko do cd-a vec samo da utvrdim da je sve ok, da je beba zdrava, jer sam se uvijek bojala takvih stvari... a i ne mogu ja cekati 20.nedjelju da vidim, ne daju zivci user posted image


Jesi li obavila fetalni,kako je bilo koji je postupak.Nadam se da je sve uredno.I ja se polako psihicki spremam za srijedu,nadam se da ce ako bog da biti sve urefu.user posted image


Obavljen fetalni skrining user posted image Ali ne potpuno, moram opet u cetvrtak da utvrdi doktorica mjere nuhalnog nabora, beba nije slusala nikako se nije postavljala u odgovarajuci polozaj da bi dr. mogla izmjeriti... Sat vremena je doktorica pokusavala, ali beba nije slusala, a sta cemo... A ostalo je sve ok, nosna kost, srce, kosti, sake, sve je za 5 a i nalazi krvi koje sam radila i oni su ok , samo jos taj nuhalni nabor da utvrdimo u cetvrtak, ali kaze dr. ako je ovo sve ostalo ok, pogotovo nosna kost razvijena lijepo onda bi trebao i nuhalni da bude u okviru granica... Cak sam je pitala dal se vidi spol, kaze djecak user posted image A ja bila ubijedjena da nosim zensko , cak kupila neku barbikicu i roze majčicu, nisam jos ni raspakovala user posted image
Ali mi je isto drago sto je djecak, oduvijek sam zeljela da imam sina , a nakon ovog ima jos vremena, mozda u iducoj trudnoci bude cura aBd user posted image
A sto se tice dr. radila mi je dr. Dzenita Kurtčehajić , fina jako prijatna zena... user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 18.5.2015 20:59:08 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Ginekolozi u Tuzli
19.5.2015 8:26:39   
Leptirica87
E super masala bas mi je drago da je sve dobro proslo a i to u cet.sigurno ce biti ok.Meni svi kazu da nosim muskica
Jer sam prilicno povracala i jer mi se malo lice bilo osulo al to je opet od naprezanja prilikom povracanja...neznam vidjet
cemo sta ce biti.Da ono meni bude zdravo i zivo pa sta god da je user posted image Nadam se da cu i ja sutra ako bog da dobro
proci na preglefu....

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Ginekolozi u Tuzli
19.5.2015 12:20:47   
ziel
IZVORNA PORUKA: Leptirica87

E super masala bas mi je drago da je sve dobro proslo a i to u cet.sigurno ce biti ok.Meni svi kazu da nosim muskica
Jer sam prilicno povracala i jer mi se malo lice bilo osulo al to je opet od naprezanja prilikom povracanja...neznam vidjet
cemo sta ce biti.Da ono meni bude zdravo i zivo pa sta god da je user posted image Nadam se da cu i ja sutra ako bog da dobro
proci na preglefu....

E bas nam se javi, da vidimo utiske, jel sve ok i da li je uspjela vidjeti spol user posted image
Sretno user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 19.5.2015 12:21:13 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.5.2015 16:45:57   
Leptirica87

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

E super masala bas mi je drago da je sve dobro proslo a i to u cet.sigurno ce biti ok.Meni svi kazu da nosim muskica
Jer sam prilicno povracala i jer mi se malo lice bilo osulo al to je opet od naprezanja prilikom povracanja...neznam vidjet
cemo sta ce biti.Da ono meni bude zdravo i zivo pa sta god da je user posted image Nadam se da cu i ja sutra ako bog da dobro
proci na preglefu....

E bas nam se javi, da vidimo utiske, jel sve ok i da li je uspjela vidjeti spol user posted image
Sretno user posted image



I ja sam zavrsila s fetalnim dobro je proslo dr Ostrvica je radio super je stvarno doktor bas kao sto sam i cula za njega,sve mi je pokazivao
i govorio i na kraju dobila dvije slicice user posted image .Beba je i stucala pa sam mogla k to vidjeti bilo je preslatko,al je i moja bila jako
nemirna jedva je sve zavrsio....al najvaznije je da je sve uredno i hvala bogu dobro....pozz za sve mame

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.5.2015 16:56:20   
ziel

IZVORNA PORUKA: Leptirica87


IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

E super masala bas mi je drago da je sve dobro proslo a i to u cet.sigurno ce biti ok.Meni svi kazu da nosim muskica
Jer sam prilicno povracala i jer mi se malo lice bilo osulo al to je opet od naprezanja prilikom povracanja...neznam vidjet
cemo sta ce biti.Da ono meni bude zdravo i zivo pa sta god da je user posted image Nadam se da cu i ja sutra ako bog da dobro
proci na preglefu....

E bas nam se javi, da vidimo utiske, jel sve ok i da li je uspjela vidjeti spol user posted image
Sretno user posted image



I ja sam zavrsila s fetalnim dobro je proslo dr Ostrvica je radio super je stvarno doktor bas kao sto sam i cula za njega,sve mi je pokazivao
i govorio i na kraju dobila dvije slicice user posted image .Beba je i stucala pa sam mogla k to vidjeti bilo je preslatko,al je i moja bila jako
nemirna jedva je sve zavrsio....al najvaznije je da je sve uredno i hvala bogu dobro....pozz za sve mame


E draga bas mi je drago sto je sve u najboljem redu user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Ginekolozi u Tuzli
28.5.2015 10:41:32   
1sultanija
Pozz svima, da li neko zna koliko košta ctg kod dr.Azre Blitvić, 36.sedmica mi je i sl.sedmice idem na gradinu, hvala

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Ginekolozi u Tuzli
10.6.2015 8:55:11   
vrijeme866
Pozdrav, da li neko ima broj od Indire Serak, i Azura Tulumovica, cula sam da se njima moze otici na Gradinu na pregled ukoliko se dogovoris s njima, izadju u susret, jer zaista su kazu izuzetni prvenstveno ljudi, pa i doktori. Hvala. Ukoliko neko ima moze i privatnom porukom broj.

(odgovor članu 1sultanija)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Ginekolozi u Tuzli
22.7.2015 14:24:21   
hexe
Dr Enida Nevacinovic. Kakva su vam iskustva? Ja se odlucih da sa njom dogovorim porod, kao sto je moja prijateljica ali neko mi rece da je gruba pa me zanimaju vasa iskustva. Puse svim mamama i user posted image

_____________________________

Nista nije tako crno kao sto je nebo plavo.

(odgovor članu vrijeme866)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Ginekolozi u Tuzli
1.8.2015 21:44:59   
ziel
Jel ima neko iskustva sa dr. Serak? I ako moze nje broj ako neko ima...user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu hexe)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *