|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.2.2011 23:25:02   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Simran

Sanela.asja vidim da si i ti iz Tuzle pa me zanima jeli ideš privatno na kontrole ili si u Domu zdravlja,ja sam kod Amele Adžajlić u DZ ali bi volila ići negdje i prvatno prvo zbog sebe da bih smirila ove svoje  živce....Mislila sam kod Amele i privatno jer sam bila jako zadovoljna sa njom u prvoj trudnoći,ali sam se sad pravo razočarala ....Znam da svako gleda svoju računicu,ali mi je bilo jako ružno kada mi je rekla da joj dodjem privatno da ona kao meni uradi UZ onako temeljito jer liječi štitnu,a samo sedam dana ranije mi je radila u Domu zdravlja UZ....I sve neki svjeti za privatne ljekare,čak me je zadnji put kada je vidjela rezzltate hormona štitne sa Gradine pitala,a nisi otišal onoj doktorici privatno za hormone što sam ti govorila???
user posted image user posted image user posted image
Ne znam jesul danas svi takvi,ali iskreno ja sam se osjećala jako ružno user posted image ,a iskreno nisam u mogućnosti ganjati se po privatnim ordinacijama, i plaćati po 100 km ili 200km svaki mjesec user posted image ... Pa me zanima ako si privatno koliko se plaća pregled i uz i kao to ide???


Ja imam bas suprotno misljenje o dr.Adzajlic, ja sam krenula kod nje privatno na pocetku trudnoce i ona me sama uputila na dz, da joj dolazim dole jer kao nemam razloga stalno placati privatne preglede kad imam zdravstveno osiguranje. tu me odusevila... i nikad mi nije sama predlagala da nesto radim privatno, samo kad sam ja trazila sam isla kod nje u privatnu ordinaciju. i vise puta sam je cula da predlaze zenama da dodju u dz da ne placaju bezveze stalno preglede u privatnoj ordinaciji...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.2.2011 23:38:23   
Simran
IvanaTz i meni je tako bilo u prvoj trudnoći,ma ne žnam ni sama.
Što se tiče njene stručnosti stvarno skidam kapu žena je stvarno odlična,ali na početku još kada je bila blizanačka trudnoća pa kod  jednog bebača nažalost nije bilo srčane akcije ona me je par puta pitala tokom pregleda radim li gdje i šta sam završila user posted image  mislim očito me je htjela poslati kod sebe privatno,ali i to mi je ok svako gleda sebe.
I što se tiče pregleda u DZ i dalje idem i ići ću njoj,samo am se malo razočarala,a stvarno ne znam kaj mi je,izgleda hormoni. user posted image
Ali voljela bih otići kod još jednog ginekologa (a sada je moj izbor dr. Blitvić) privatno da čujem još jedno mišljenje,zbog lijekova koje pijem i tako....

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Ginekolozi u Tuzli
21.2.2011 6:10:30   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Simran

IvanaTz i meni je tako bilo u prvoj trudnoći,ma ne žnam ni sama.
Što se tiče njene stručnosti stvarno skidam kapu žena je stvarno odlična,ali na početku još kada je bila blizanačka trudnoća pa kod  jednog bebača nažalost nije bilo srčane akcije ona me je par puta pitala tokom pregleda radim li gdje i šta sam završila user posted image  mislim očito me je htjela poslati kod sebe privatno,ali i to mi je ok svako gleda sebe.
I što se tiče pregleda u DZ i dalje idem i ići ću njoj,samo am se malo razočarala,a stvarno ne znam kaj mi je,izgleda hormoni. user posted image
Ali voljela bih otići kod još jednog ginekologa (a sada je moj izbor dr. Blitvić) privatno da čujem još jedno mišljenje,zbog lijekova koje pijem i tako....



ma svakako probaj i kod druge dr. ako nisi zadovoljna, nego me zacudilo ovo sto si napisala pa sam morala opisati svoje iskustvo s njom...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Ginekolozi u Tuzli
21.2.2011 9:13:21   
mamity
Drage moje dvije trudnoće su iza mene, prvu mi je vodila Dr Balićka , a kada nje nije bilo uskakao Dr Balić. On je kako ga i sve opisaste grub, bahat, neljubazan a ona opet totalno suprotna od njega ljubazna, pričljiva ali mi je bilo nešto lažno i lice,jerno u njoj. Nikada ama baš nikada nijedan nalaz nisam radila u DZ sve u njenoj ordinaciji, pa čak kada sam ušla u 9.mj bila sam anemična pa trebala primati ampule Fe intramuskularno kao mogu kod njih dolaziti svaki 3. dan i to je 5km. Sva sreća pa mi je mama med.sestra pa nisam makar tu uslugu plaćala. Očitanje nalaza naplačuju, ma naplačuju zrak koji udišeš u ordinaciji...
Drugu mi je trudnoću vodila Dr Blitvić i dugo mi je trebalo da se naviknem na njen način rada, nema bespotrebne priče, kaže ti sve kratko i jasno, ma prezadovoljna sam s njom i svima je toplo preporučujem.
Naravno ovo je samo moje iskustvo


_____________________________

mamina pahuljica 12.05.2003
mamin sunčan 14.04.2010

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Ginekolozi u Tuzli
21.2.2011 9:18:30   
sweet insanity
I moju trudnoću vodi dr. Blitvić. Za sada sam zadovoljna i ja, nadam se da ce tako i ostati :)

(odgovor članu mamity)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Ginekolozi u Tuzli
24.2.2011 20:37:53   
ZaraHamza
Zna li iko za dr. Mišića? Meni su rekli da radi na ginekologiji u Tuzli ali na forumu nisam uspjela nista naci.

_____________________________

Obrati pažnju na bas... U ritmu je spas
I kad nađeš svoj gruv i na kiši si suv.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Ginekolozi u Tuzli
24.2.2011 20:50:31   
Anoniman
Za Mišića nisam nikad čula, da nije kakav novajlija ...

(odgovor članu ZaraHamza)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Ginekolozi u Tuzli
24.2.2011 21:16:48   
AMELIC
Draga mamity znam da svako ima svoje mišljenje ali ja te moram pitati  šta ti je bilo licemjerno ili lažno kod dr. Balić?

Ako si se odlučila ići privatno, nemaš razloga očekivati nešto besplatno!
Ona je vrstan stručnjak i njoj dolaze žene iz svih krajeva BiH pa i šire na konsultacije i liječenje!
Ja joj skidam kapu jer žena zna svoj posaouser posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu mamity)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Ginekolozi u Tuzli
24.2.2011 22:04:32   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: ZaraHamza

Zna li iko za dr. Mišića? Meni su rekli da radi na ginekologiji u Tuzli ali na forumu nisam uspjela nista naci.


Znam ja, mene vodio pred kraj trudnoce na gradini, on mi je trebao biti na porodu ali se desilo da je morao otici na pola sata i ja se bas tad porodila... Ok je skroz meni bio, imam samo pozitivna iskustva...
Breskva, nije novajlilja user posted image ...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu ZaraHamza)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 0:07:14   
sweet insanity
Hi! Ima li ko iskustva sa dr. Babovicem koji radi na UKC i da li je nekoga od vas poradjao on? Pozdrav :)

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 0:41:32   
ZaraHamza
Znaci postoji dr. Mišić. Meni je danas/jucer (24.2.) bio termin i ginekolog mi je rekao da sutra ujutro krenem za Tuzlu. Do veceras nisam imala bolava ali je Ctg pokazivao kontrakcije. Sad me pomalo ziga u leđima i u donjem stomaku, vodenjak mi nije pukao, otvorena 2cm. Hocu li cekati jutro ili da odmah krenem za Tuzlu user posted image ? Prvorotka sam iz Gradačca...

_____________________________

Obrati pažnju na bas... U ritmu je spas
I kad nađeš svoj gruv i na kiši si suv.

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 0:49:56   
Hannan
Uh draga ZaraHamza, ja ne znam sta da ti kazem...na koliko su kontrakcije??

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu ZaraHamza)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 0:53:51   
myb@by
Ako je vodenjak pukao nemas sta cekati, idi ti u bolnicu. Sretno user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu ZaraHamza)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 0:55:17   
myb@by
Sorry vidim da ti vodenjak jos nije pukao, nemoj još ici u bolnicu ako ti kontrakcije nisu spale na 5 minuta. U slucaju pucanja vodenjaka, kontrakcija ispod 5 minuta i krvarenja onda ides u bolnicu.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 0:56:38   
Hannan
ali nije joj pukao vodenjak...ja nemam pojma ja sam otisla bez bolova u bolnicu...
Mene najgore sto ovaj snijeg pada, d anedo Bog ne bude kasno....a opet mi zao da gore dzaba lezis.imas li koga u TZ da odes sad, pa ako bude da si blize?

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 0:58:54   
Hannan
Mybaby, ovo je bas delikatna situacija, ona ima do porodilista oko sat voznje u normalnim uslovima, a  snijeg sipa...cekati na 5 min, sto je inace ok, sad je po meni rizicno...

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:00:10   
myb@by
Hanan u pravu si. Ne znam kakvi su putevi. Zao mi je da sada krene sa tim laganim bolovima pa da gore sluša porodilje. user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:00:56   
veeseelaa
Sad me pomalo ziga u leđima i u donjem stomaku, vodenjak mi nije pukao, otvorena 2cm. Hocu li cekati jutro ili da odmah krenem za Tuzlu user posted image ? Prvorotka sam iz Gradačca...


da se radi o meni ja bi čekala jutro, al nisam ti pametna
Ja sam bila otvorena 4-5 prstiju u 16,00 sati a porodila se u 21,45
Po meni ti imaš vremena jooooš
sve dok vodenjak ne pukne ne vidim razlog odlaska po ovom vremenu a i ako pukne do ujutru ništa se ne boj, bez panike i polako hairli da stignete
Kod prvorotki porod traje duže


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ZaraHamza)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:02:05   
Hannan
inace put je dobar...ali sad nemam pojma...i meni zao da gore lezi.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:02:50   
Anoniman
ja bih krenula ka porodilistu, sto je sigurno sigurno jeuser posted image ako snijeg pada ko zna kakvo ce biti stanje kasnije..

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:04:02   
myb@by
Sad je mi skroz zbunismo. Reci nam na koliko su ti kontrakcije i kojeg su intenziteta?

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:06:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by

Sad je mi skroz zbunismo. Reci nam na koliko su ti kontrakcije i kojeg su intenziteta?





ma hajd bona kakve kontrakcije sta ako snijeg zapadauser posted image user posted image user posted image ne znam mene bi bilo strah cekatiuser posted image al dobro ja sam panicar..

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:08:23   
myb@by

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: myb@by

Sad je mi skroz zbunismo. Reci nam na koliko su ti kontrakcije i kojeg su intenziteta?





ma hajd bona kakve kontrakcije sta ako snijeg zapadauser posted image user posted image user posted image ne znam mene bi bilo strah cekatiuser posted image al dobro ja sam panicar..


Onda ce bebi u rodnom listu pisati, mjesto rođenja: negdje između Tuzle i Gracanice.


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:08:49   
ZaraHamza
IZVORNA PORUKA: Hannan

Uh draga ZaraHamza, ja ne znam sta da ti kazem...na koliko su kontrakcije??
Izmedu ove zadnje dvije 2 min...koliko dugo treba mjeriti? O svemi sam citala kroz trudnocu ali sam trenutno sve zaboravila. Sve mislim posto sam prvorotka ne moze to tako lako a i draze mi je da ujutro krenem jer je vani snijeg. Bolovi su podnosljivi samo katkad jace zigne, beba se koprca...

_____________________________

Obrati pažnju na bas... U ritmu je spas
I kad nađeš svoj gruv i na kiši si suv.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2011 1:10:55   
myb@by
Pa ako su ti kontrakcije spale na dvije minute onda se pakuj i pravac bolnica. Mozda ces aBd imati lagan porod pa je to u tvom slucaju mozda vec i krenulo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu ZaraHamza)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *