|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:55:52   
norah
Ni moje iskustvo u Opcoj bolnici nije bilo lijepo. Uslovi su prilicno dobri za nase prilike. U poredjenju sa bolnicama vani su naravno losi. Ali osoblje, narocito babice i sestre su katastrofa. Doktori kako koji. Ako ih podmazes, onda su ok. Posvetice ti paznju i obilaziti te. One porodilje koje nisu imale stelu tj. nisu dale 'prilog' su bile prepustene same sebi. Sestre i babice neljubazne, odurne i arogantne. Furaju se da su neka "bebi frendly" bolnica a to su samo na papiru jer o dojenju niko nikakav savjet da ti da. Samo ti donesu bebu da one imaju manje posla. Ta Guticka gdje god se pojavi u medijima samo hvali svoju bolnicu i osoblje, a ona prva je veoma arogantna i neprofesionalna. Brine se samo o "njenim pacijentima", a druge ni da pogleda. Doktori uzmu najveci pljen, a sestre i babice ugrabe manji dio pa su valjda zato tako nadrndane. A one ustvari i obave najveci dio posla kod porodjaja. Sve u svemu, grozno iskustvo. Jedino one cistacice valjano rade svoj posao.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
25.11.2009 23:56:17   
scarlett
Kraj mene je ležala žena tek porođena, a šili su je puna 2h. Nakon 2 h ležanja, žele da je prebace u sobu i sestra je diže, ova jadna nema osjećaja i kako je puno krvarila, otišlo i po podu. Sestra je zagalamila na nju: "Ma pazi malo, kako te nije stid, zar nikad nisi imala menzes?" a ova jadnica jedva stoji.

Pošto sam znala da nas naravno niko neće oprati ( to ni ne očekujem) zamolila sam jednu sestricu da ide samnom u toalet, samo da bude prisutna dok se ja operem, ako se onesvijestim, jer sam ttek prebačena u sobu i ne želim da onako krvava s intenzivne legnem u čistu posteljinu, a malo prije toga mi se zanesvijestilo. Ona me odvela do toaleta i čim sam ušla u kabinu rekla je da nema vremena i otišla, a ja sam stopalima čistila krv sa svojih klompi, jer se nisam mogla sagnuti i molila Boga da izdržim.

Vesela, vjerovatno je kako se kome potrefiuser posted image , mislim da ih ima dobrih, ali da ih je većina ipak bezosjećajna i što duže ležiš, imaš više prilika da ih vidiš u negativnom svjetlu. Dobro je ako nemaš nikakvih problema, tada oni uglavnom izgledaju kao fini, ali kada treba pomoć, ...

Ja sam šutila na sve, jer sam bila prvi put u bolnici i čovjek sve konta da zavisi od njih, ali nakon ovih svih iskustava, slijedeći put aBd pouzdat ću se samo u svoju snagu i Boga i nemam namjeru suzdržavat se, nego dignut frku za svaku neljubaznost, jer imamo pravo na to.

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 0:01:33   
neki
IZVORNA PORUKA: norah

Ni moje iskustvo u Opcoj bolnici nije bilo lijepo. Uslovi su prilicno dobri za nase prilike. U poredjenju sa bolnicama vani su naravno losi. Ali osoblje, narocito babice i sestre su katastrofa. Doktori kako koji. Ako ih podmazes, onda su ok. Posvetice ti paznju i obilaziti te. One porodilje koje nisu imale stelu tj. nisu dale 'prilog' su bile prepustene same sebi. Sestre i babice neljubazne, odurne i arogantne. Furaju se da su neka "bebi frendly" bolnica a to su samo na papiru jer o dojenju niko nikakav savjet da ti da. Samo ti donesu bebu da one imaju manje posla. Ta Guticka gdje god se pojavi u medijima samo hvali svoju bolnicu i osoblje, a ona prva je veoma arogantna i neprofesionalna. Brine se samo o "njenim pacijentima", a druge ni da pogleda. Doktori uzmu najveci pljen, a sestre i babice ugrabe manji dio pa su valjda zato tako nadrndane. A one ustvari i obave najveci dio posla kod porodjaja. Sve u svemu, grozno iskustvo. Jedino one cistacice valjano rade svoj posao.

Na sta ti naletiuser posted image

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 0:09:10   
acudesa
Ja ne završih svoj post, mm mi došao:)
Na ono maloprije dodajem da su dvije-tri bile user posted image same sebe nisu mogle podijeti, a sve ostale-5 od mene, i danas kad se vidimo na ulici pozdravimo se i proćaskamo.
A, primadona koja me zezala za mlijeko je na viziti dobila direktnu opomenu, šta se ja sa njom imam raspravljati, kad je bila vizita lijepo kažem doktorici šta je bilo, ženauser posted image ....a, ova iza dok. leđa ko miš odjednomuser posted image djubre jedno
Direkt u glavu-nema druge

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 0:13:45   
leona81
sto se tice mene, moj doktor Boris Nikulin je bio divan i sve je proslo super, sestre s intenzivne takodjer, anesteziolog, internista, sestre s patologije...na odjelu gdje sam lezala nakon carskog, neki su bili ok, neki ne...pogotovo me razocaralo to sto mi na otpusnoj listi pise da dojim i dat savjet o dojenju sto je notorna laz...takodjer mislim da bar prvi dan kad sidjes s intenzivne treba bebe donositi samo na podoj a ne da cijelo vrijeme budu tu jer se neki ne mogu ni pomaknuti, imas braunilu, primas antibiotike, infuzije, transfuzije po potrebi, imas kateter a moras se brinuti o bebi...zato sam ja odmah trazila da mi ga skinu i hvala Bogu osjecala se ok ali ipak sam bila tek operisana i jedva se micala zbog rane a kreveti su uzasni...
jedna sestra starija je bila uzas, fuj...ne bi joj dala da radi s kravama, uzasno se odnosi prema bebama, prema zenama jos gore, iznapadala je neke cure cije bebe nisu bile tu nego u inkubatorima, tako ruzan odnos ma nevjerovatno...meni laprdala kako je ona strucnjak za dojenje ko mi je kao dao savjete o tome, pogresno to radim a ja radila sve sto su mi rekle sestre iz 2 smjene...
dr murtezic, dekovic, godinjak i imsirija...divni


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 0:23:42   
Anoniman
I ja sam lezala na obje klinike, na obje imala CR, a na GAK-u i zbog spontanog, i sto se tice osoblja prednost dajem GAK-u, samo  bih dr Dizdarevic izdvojila kao negativca a ostali svi super, dok u opstoj katastrofa opsta.
Kad se sjetim one Melise samo iz ambulante njihove, nije ni cudo sto mi je svaki put na pregledu bio visok pritisak.
U Opstoj je i zohara bilo.
A sto se tice GAK-a, ja se zalim samo na uslove, nema lifta,....ma samo kad se sjetim mog silaska s intenzivne posle CR na odjeljenje, imala sam osjecaj da ce mi donji dio tijela otpast i da cu se prepolovit, ali sestra me skoro pa nosila, zaista nemam rijeci sto se tice osoblja

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 0:30:17   
Niobe
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
Ja bi sestri nos razbila acudesa da je meni 'vako

izvinjavam se al moram user posted image user posted image

e sad on topic;
Na gak sam isla na preglede kod Sanjina Dekovica koji mi je vodio trudnocu.
Hvala bogu pa sam se odlucila za njega i hvala mojoj jaranici sto mi ga je preporucila, jer taj covjek je zaista vrijedan titule koju nosi. ne samo da je doktor nego je i psiholog, a kako sam trudnocu prosla haman sama, psiholog mi je itekako trebao.
Dakle za njega samo pohvale.
Kako se nisam gore porodila, ne mogu da sudim, ali znam par zena koje jesu i vecina ih je nezadovoljna.
Ja sam se porodila u Novoj Biloj i hvala im do neba, bili su divni, od doktorice, babice, sestara do cistacica. cak sam otisla i odnijela im svasta kad sam ono peti dan vodila sina na vadjenje krvi iz pete.
nisam se pokajala sekunde sto sam tamo rodila, a prije porodjaja mi je bila panika, htjela sam da rodim na Kosevu.
Jbg, nisam imala love. Ispade da je dobro sto nisam, kad vidim ovaj tekst.



_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 9:11:29   
delfin
JOj kad ovo čitam, već me havta panika i užas, ja kakva sam ili ću se svađati ili šutiti i plakati. Bože sačuvaj....

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 9:15:24   
jabuka28
Boze sacuvaj!Htjedo napisati da je neko mozda i ozivcanijo od ratni posljedica pa se sjeti kako su moji roditelji i prije rata imali problema sa nekim ljudima iz razni ustanova....Zbog mali problema sa nasim jezikom i zbog takvi prici ja imam veliku nervozu i strah kada treba da se obratim nekom dole u Bih...Ovdje vecinom ljudi se obracaju sa postovanjem i razumjevanjem i kulturom tako da nemam problema sa tim....Ove godine sam naisla u Bih na jako neprijaznog prodavaca,neprijaznu apotekarku ali inace gdje god da smo otisli u nasem gradu ljudi su bili prijazni i vise od tog!


< Poruku je uredio jabuka28 -- 26.11.2009 9:18:30 >

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 9:26:05   
Hocu bebu
user posted image user posted image Procitala sam samo par postova...i dalje nisam mogla...

Kakvi su to ljudi, kakava je to gnjida i suga od ljudi, kakvo je to dno od dna???

Na sta je sve to spalo, da izbiju svijetu i zadnju marku iz dzepa???

Zato ne rade svoj posao, da Bog da ga izgubili svi takvi!!!

Kako imaju srca rec zeni sta se deres, nisi se derala kad si se ....bavala

A 90 posto ti sestara doslo je na svoje radno mjesto upravo ....ebavanjem okolo , zato i jesu tako strucne!!!!!

Zgrozila sam se !!

Nek oni ispijaju kafe i puse cigare, daleko ce stici i oni i nasa jadna Bosnauser posted image user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 9:39:55   
amela2208
e stvarno grozne price i grozna iskustva, sva sam se zgrozila. Çini mi se da bih naparavila haos da sam bila na vasem mjestu. Nije to slucaj samo u Bosni vec u citavoj ex Yu,recimo cula sam da u jednom crnogorskom grada sestre şamaraju zene koje vriste i koje se poradjaju. Niko nije lud da vrişti ako stvarno nema bolova.

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 9:57:42   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

Nek oni ispijaju kafe i puse cigare, daleko ce stici i oni i nasa jadna Bosnauser posted image user posted image

ispadoše mi i cigara i kafa iz rukuuser posted image  što si se naoštrilauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 10:01:14   
amela2208
 što si se naoštrilauser posted image
[/quote]
ko se ne bih naoştrio???da ima drzave dala bi takve ljude na sud...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 10:04:34   
Hocu bebu

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

Nek oni ispijaju kafe i puse cigare, daleko ce stici i oni i nasa jadna Bosnauser posted image user posted image

ispadoše mi i cigara i kafa iz rukuuser posted image  što si se naoštrilauser posted image

ma kako se ne bi naostrila...i mislim na takve Guzonje sto rade u bolnicama, opcinama, policiji i ostalo...
svaka cast iznimkama, ali evo zasto mora zena koja ima rak na dojci da ceka osam mjeseci na termin, samo na termin???
Zato sto treba Guzonji dat zadnju paru, da uradi posao KOJI PO PRAVILU TREBA DA RADI
i ko se ne bi naostrio???
Mrzim nepravdu i mrzim neljubazne ljude, pa hebemu ako ne znas se ponasat sa zenama porodiljama, sa ljudima, pa idi hebo te cuvaj ovce na brdu, ako ne znas s ovcama, pa pleti, vezi, gledaj u Sunce!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 10:04:47   
acudesa
IZVORNA PORUKA: amela2208

što si se naoštrilauser posted image

ko se ne bih naoştrio???da ima drzave dala bi takve ljude na sud...

i jeste za suda ono što oni radeuser posted image  osjećaš se ko zadnja gnjida zbog njih, ne tražim ja neko specijalno tretiranje, ali malo poštovanjauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 10:09:12   
acudesa
Još jedno moje iskustvo, ja sam odvažna i stvarno mi nisu sestre nešto puno trebale(iako je bio carski),pa ih nisam ni zivkala, ali jednom mi ispao mobitel a ja dojila malog i zamolim jednu od njih(prvi put) da mi ga doda na šta je ona pop......, kaže nije to moj posao, šta vi mislite ko steuser posted image ...
OK, pomislim ja, sad ću ti onda dati malo tvog posla: zvala sam je da mi diže krevet, spušta krevet, pridržava malog dok dojim...sve šta mi je palo na pamet...nisam bezobrazna, ali kad si takva-stavit ću te ja na mjesto

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 10:11:49   
amela2208
ne znam ne bih da pricam unaprijed ali ja ne bih dozvolila da se neko tako ponasa prema meni. Mislim da zavisi dosta i do osobe, a şto bih ja trpjela da mi se neko drezga a osjeiala se kao gnida kao şto ste rekli. Nikad!!!
Vide te koze ko je slab i ko ce cutat pa se tako ponasaju. Ne dajte se da vas iko gazi!!!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 10:13:37   
amela2208
a sto se tice postovanja sve ga je manje i manje u danaşnjem svijetu. Svak gleda neşto iza ledja da ti namjesti...

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 10:25:02   
škorpija
Iskreno ja sam htjela u OB počastiti babicu ali nikako nije htjela uzeti ni pare, iako je bila divna, a bogami sam i ja bila divna porodilja, nisam se derala ni kmezala. ali ima i porodilja gluho bili, ja sam ih htjela nogom nabitiuser posted image

ipak nema opravdanja za 99 posto bezobrazluka osoblja, svi se nadaju da će GAK buniti bolje kad presele na jezero, ali haloo, isti će ljudi raditi samo će hvala bogu uslovi biti bolji. i mislim da im svima gore i na GAK-u i u OB treba prijetiti žalbom i tužbom iako znaš da od toga nema ništa, ali samo nek rade svoj posao i NIŠTA drugo

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 10:27:13   
Niobe
IZVORNA PORUKA: škorpija
ali ima i porodilja gluho bili, ja sam ih htjela nogom nabitiuser posted image


mozda je ruzno ovako reci, ali slazem se 100%.
vjerujem da sam prosla dobro dijelom zato sto nisam mahnitala na porodu.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 10:28:20   
sweet BaBy
Ovo je stvarno katastrofa. Kad se ljekari tako ponasaju prema nama, sta trebamo ocekivati od drugih.
Ja sam hB imala ludu srecu na porordu i sve je hB proteklo bez problema (u Opcoj bolnici). Babica mi je bila divna i nakon poroda dosla je 3-4 puta do mene da vidi kako sam. A onda se mijenjala smjena i ja sam samo zahvaljivala Dragom Bogu sto se ne moram poradjati u toj smjeni. jer zaista ne znam ko je gori i neljubazniji sestre ili babica. Ja zaista ne ocekujem da me neko u bolnici pazi i mazi kao kod kuce, ali ako za nesto fino zamolim, ocekujem bar neki odgovor, a ne na svako pitanje "praviti se englez".
A mislim da i kad ginekologija bude na Jezeru da nece se puno toga promijeniti. Jer moj user posted image je cetvrti dan nakon poroda morala ici gore na pedijatriju zbog zutila i gore je stvarno uzas. Zene ko na bus stanici doje svoje user posted image Ja nisam mogla sjediti zbog rane, niti puno stajati i pitala sam da li imaju neki krevet gdje bih mogla leci da dojim bebu, odgovor je bio: "Doji stojeci, pa koliko mozes, a ostalo cemo mi nadoknaditi flasicom"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I jedna sestra radi sa 15 bebauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nazalost osoblje ce biti isto i ako promijene lokaciju.


_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 10:46:09   
Srculence
Ja sam se totalno razočarala u osoblje u Općoj bolnici u Sarajevu!!Odlučila sam da se tamo porodim jer sam čula priče da su tamo svi ljubazni i fini....
Porađala sam se dva dana i patila se sa trudovima puna 24 sata i dok nismo platili nisu mi ni uradili carski rez.... a morali su jer je rodni kanal bio uzak i bila sam otvorena samo 8 cm i ni makca dalje....da nismo platili Boga pitaj koliko bi se ja još porađalauser posted image .
Da ne pričam sad o neljubaznosti pojedinih babica i dokrora jer sam tamo provela još 5 dana tako da sam ih upoznala skoro sve!!!


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 10:48:01   
amela2208
niobe mislim da nema veze to kako si se ti ponasala, sve te sestrice su vecinom arogantne i jako ne kulturne. Malim broj je njih koje mogu biti kao insan.
sve bih ja njih na kontrolu da vidim ko moze a ko ne moze da radi sa porodiljama. Bolnice bi trebale tadi neki kurs ili neku obuku "kako se treba ponasati" pa onda ih uzeti na porodiljskom odjeljenju.
ja jos nisam imala porodjaj, tek za 2 mjeseca ce bit ali nadam se da necu nikome dozvoliti da se prema meni ponasa tako nedolicno i na takav nacin.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 12:29:25   
leona81
ima stvarno uzas porodilja i prljavih boze sacuvaj, bacaju uloske krvave pored kante za smece, a nama sa sekcijom ako je sta ispadalo svaka se spustala sama i dizala...neke stalno zovu sestre a ja sam je samo jednom zovnula za dojenje i dozivjela boze sacuvaj ponasanje...da napomenem sve ostalo je bilo ok, i sto se tice presvlacenja bebe i mazanja, i mijenjanja posteljine, super stvarno...u intenzivnoj su najbolje definitivno a i dole ima nekih bas finih koje vole svoj posao...da napomenem ja nikome nisam dala ni dinara, pogotovo ne doktoru, a on me i pregledao par dana poslije izlaska i previo ranu a vecina to ne radi nego samo ti kazu tad i tad se smijes kupati i to je to...mm je odnio nakon poroda njemu pice, reda radi, meni je donio da dam sestrama slatkise i sokove i to sam dala na samom kraju kad sam vidjela koje su zasluzile to, i dao je sestri koja je iznijela bebu nesto na kafu...

najsmjesnije od svega je sto svi placamo bruku para od svojih plata i penzija zdravstveno a nemamo nikakvo porodiliste, bez lifta i sam hodas nakon teskih operacija, nema sapuna u porodilistu...onda frku napravili zbog svinjske gripe i daju ti jednu masku za 5 dana a znamo svi da vrijedi jednokratno...ma koma ziva, a plus kad smo sisli s intenzivne i smjeli jesti keks i caj pitamo sto nema secera u caju jer smo oslabile uzasno od svega pa makar to, kazu nema secera, pa mogli su nam reci da i to ponesemo pored onih stvari sa spiska...i jos kad izadjemo iz bolnice jednu injekciju treba kupiti i primiti kod kuce, sto je totalno nelogicno jer su je oni trebali obezbijediti i dati a na otpusnici pise saglasna s tim da je primi kod kuce, ko da me ko pitao? i plus 2 kutije antibiotika...za sta onda placamo zdravstveno, za ovakvo ponasanje, ove uslove, cekanje u redovima???za jedno veliko nista, jos bi trebale biti zahvalne sto nas je neko porodio ili operisao...


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Sarajevska ginekologija je deseti krug pakla
26.11.2009 12:44:29   
Srecica_mala
Strasno je ovo sta se deševa kod nas u 21. vijeku. Još strasnija je cinjenica da osoblje Koševo bolnice ne zele učiniti nista da poprave sta se popraviti moze bez finansijskih sredstava (npr. odnos prema pacijenticama, pomaganje oko dojenja..i sl.). A također je žalosno to sto je direktorica GAK-a već izjavila da će i na Jezeru imati problema s manjkom prostora?!!! Katastrofa... dakle zaključak: imat cemo samo okrečene zidove s istim osobljem i istim skučenim sobama sa po 10 porodilja... 

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *