|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:26:29   
zvecka
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

N-N pa to je normalno...ne mora muž da liči...mi gene možemo vući do 9-tog koljena u izgledu pogotovo fizičkomuser posted image

a ja ipak imama demanti...
konačno se pojavila fotka na kojoj moje mlađe dijete pomalo liči na moga mužauser posted image

user posted image



Nema vise price,,njegova je,,,lici bas podosta na njega,,usne i oblik glave,,sad sto ima zuckastu kosu to moze biti i od mameuser posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:26:35   
Mirkica
da da starija curica :))))) 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:27:14   
Hanady RR
ja mislim da one obe imaju malo od moje mameuser posted image
i to me baš radujeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:28:18   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: zvecka

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

N-N pa to je normalno...ne mora muž da liči...mi gene možemo vući do 9-tog koljena u izgledu pogotovo fizičkomuser posted image

a ja ipak imama demanti...
konačno se pojavila fotka na kojoj moje mlađe dijete pomalo liči na moga mužauser posted image

user posted image



Nema vise price,,njegova je,,,lici bas podosta na njega,,usne i oblik glave,,sad sto ima zuckastu kosu to moze biti i od mameuser posted image

ma i on je imao ovakvu kosu žutu haman bijelu...
samo on ćelav pa se to sad ne vidiuser posted image

nisu nama koseice žute bile sumnjive nego ove oke plave...e one nas buneuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:29:11   
N_N
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: N_N

Gledala si slike na FB-u, pogledaj opet. Isti dedo, nevjerovatno! A mm liči na svoju mamu i na daidžu.
Ne znam..... genetika je čudo!


jel ti to meni hoćeš da kažeš da je moja malena ista moja svekrva??? user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne znam, nisam je vidjela user posted image  Vesela geni su čudo user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:29:37   
Anoniman
Ovo Hanady kod tebe svako svoju kopiju imauser posted image user posted image user posted image user posted image

a Hanadin nos i usta i tvoji...isti

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:30:29   
veeseelaa
a evo moje djevojčice, ima moje oke

user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:30:49   
N_N
Hanadi liči na tebe a Farah na tatu. Makar ja tako vidim user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:31:59   
N_N
Vesela, šalu na stranu meni tvoja kćerka liči na tm. 
U pravu si, možda ima oči kao tvoje. user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:32:04   
zvecka
Hanady imam i ja yako jednu malo sa plavkastim ocima,,sve govorimjos je mala promijenit ce se to,,,,a inace u fameliji od muza niko nema plave oci,,a umene samo moj tata ima plave oci,,eto ja se nadam da ce mi Bog biti u pomociuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:32:53   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: N_N

Hanadi liči na tebe a Farah na tatu. Makar ja tako vidim user posted image

jest tako sam ja slike složila...da komšiju plavokogog izacim iz pričeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:33:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zvecka

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

N-N pa to je normalno...ne mora muž da liči...mi gene možemo vući do 9-tog koljena u izgledu pogotovo fizičkomuser posted image

a ja ipak imama demanti...
konačno se pojavila fotka na kojoj moje mlađe dijete pomalo liči na moga mužauser posted image

user posted image



Nema vise price,,njegova je,,,lici bas podosta na njega,,usne i oblik glave,,sad sto ima zuckastu kosu to moze biti i od mameuser posted image

ma i on je imao ovakvu kosu žutu haman bijelu...
samo on ćelav pa se to sad ne vidiuser posted image

nisu nama koseice žute bile sumnjive nego ove oke plave...e one nas buneuser posted image user posted image user posted image user posted image








mislis Mahira bune plave okeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:33:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: N_N

Vesela, šalu na stranu meni tvoja kćerka liči na tm. 
U pravu si, možda ima oči kao tvoje. user posted image


ma naravno, ima moje oči i još neke djetalje al je svijetle kose kao mm


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:34:02   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: zvecka

Hanady imam i ja yako jednu malo sa plavkastim ocima,,sve govorimjos je mala promijenit ce se to,,,,a inace u fameliji od muza niko nema plave oci,,a umene samo moj tata ima plave oci,,eto ja se nadam da ce mi Bog biti u pomociuser posted image user posted image user posted image user posted image


ih kod mene  ni moj tata plave oči imao nije...ti se bar na tatu izvadit možeš...
a neće se promenit...kako se rodila plave i sve fol na mlijeku ovo ono ...dijete osta plavo totalnouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:35:10   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zvecka

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

N-N pa to je normalno...ne mora muž da liči...mi gene možemo vući do 9-tog koljena u izgledu pogotovo fizičkomuser posted image

a ja ipak imama demanti...
konačno se pojavila fotka na kojoj moje mlađe dijete pomalo liči na moga mužauser posted image

user posted image



Nema vise price,,njegova je,,,lici bas podosta na njega,,usne i oblik glave,,sad sto ima zuckastu kosu to moze biti i od mameuser posted image

ma i on je imao ovakvu kosu žutu haman bijelu...
samo on ćelav pa se to sad ne vidiuser posted image

nisu nama koseice žute bile sumnjive nego ove oke plave...e one nas buneuser posted image user posted image user posted image user posted image








mislis Mahira bune plave okeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Njega više ništa ne zbunjuje...on već odavno na pitanje ''a na koga ima plev oči'' odgovara '' ne znam...al volim je koda je moja''user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:35:32   
N_N
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: N_N

Hanadi liči na tebe a Farah na tatu. Makar ja tako vidim user posted image

jest tako sam ja slike složila...da komšiju plavokogog izacim iz pričeuser posted image user posted image user posted image user posted image




Što ti je moć ubjeđivanja user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:36:01   
Mirkica
user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:38:46   
N_N
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zvecka

Hanady imam i ja yako jednu malo sa plavkastim ocima,,sve govorimjos je mala promijenit ce se to,,,,a inace u fameliji od muza niko nema plave oci,,a umene samo moj tata ima plave oci,,eto ja se nadam da ce mi Bog biti u pomociuser posted image user posted image user posted image user posted image


ih kod mene  ni moj tata plave oči imao nije...ti se bar na tatu izvadit možeš...
a neće se promenit...kako se rodila plave i sve fol na mlijeku ovo ono ...dijete osta plavo totalnouser posted image user posted image user posted image



Promjenit će se. Evo rovim po slikama da vidim do kad je S imala plave oči. Pa sigurno i preko 2,5 god. Rodila se S plave oči kao nebo, bijela kosa. Kaže mm: krasna je, baš lijepa beba, samo reci mi čije je ovo dijete? user posted image  (on crn, skoro k'o Turčin, ja tamna....) Sreća brat i sestra su mi svijetli user posted image
Ali evo, sad, S ista ja user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:39:11   
zvecka
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zvecka

Hanady imam i ja yako jednu malo sa plavkastim ocima,,sve govorimjos je mala promijenit ce se to,,,,a inace u fameliji od muza niko nema plave oci,,a umene samo moj tata ima plave oci,,eto ja se nadam da ce mi Bog biti u pomociuser posted image user posted image user posted image user posted image


utjesi ti mene,,,ja davno prestala dojit,,,malo su samo dobile poslije dojenja onu neku tamno plavu boju,,,ponekad se pitamuser posted image user posted image user posted image ah kazu da unuce cesto lici na dedu,,kod mene je tako sigurno,,,a i kad je rucanje u pitanju na dedu je,,,,
tata ima malo narandzati kosa,,tako da bas nisu na tatu ni jedna ni druga,,al ja na sav glas govorim da su na njega obadvijeuser posted image user posted image user posted image

ih kod mene  ni moj tata plave oči imao nije...ti se bar na tatu izvadit možeš...
a neće se promenit...kako se rodila plave i sve fol na mlijeku ovo ono ...dijete osta plavo totalnouser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:42:26   
Anoniman
enisa nemoj me sad da ce se promjenitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Noa ima bas plave oke iste kao kod mog tateuser posted image
ja zelene a mm smeđe

(odgovor članu zvecka)
  Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:43:20   
muaaa
Moje ni jedno djete ne lici na mmuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:43:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Mirkica

user posted image

ma oke su tvoje definitvnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:43:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

user posted image






meni lici na TM user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:44:13   
zvecka
ah sto ja izmiksa ove postove goreuser posted image user posted image user posted image user posted image ,,ovo mi je znak da je vrijeme da se gubim,,,ja se vazdigla traziti slicnosti a vise skoro pa nevidim,,ne vjerujte u moje poredenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image ,,sada mi svako na svakog liciuser posted image user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:44:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: muaaa

Moje ni jedno djete ne lici na mmuser posted image




ma haj tamo mozda lice na ocauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *