|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 13:32:33   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ovaj isti teksdt je jučer našla teacher pa ga postavila ...sve iščitasmo i skontasmo da je niđe veze...
ovi naučnici nisu fino odradili analizuuser posted image



aj nisam vidjela.... ma nije baš nidje veze, ovo s nosićem i uhama su u pravu user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 13:37:42   
chuci
joj ovaj tekst pravi nenaučni. kao da je pisan za osobe koje nisu završile srednju školu. u srednjoj školi se uči oko recesivnih i dominantnih gena. gen za svijetle oči i kosu je recesivan, a za tamne je dominantan. ako roditelji imaju tamne oči, dijete ipak može imati svijetle oči, jer je moguće da oba roditelja nose kombinaciju recesivni dominantni gen, a da se djetetu prenesu oba recesivna. dijete roditelja sa svijetlim očima (oba roditelja) mora imati svijetle oči. ista stvar je s kosom.

eto morala sam napisati

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 13:40:29   
sabinos
IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: sabinos

user posted image
sami procijenite



meni lici na tebe user posted image


hvalaaaaaaaa
i meni lici na meneuser posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 13:42:32   
ena23
mm ima zelene oci a ja smedje, oboje imamo tamnu kosu a djete nam je zuto (i sto stari sve je zuci) sa izrazito plavim okama user posted image   svalera nemam niti sam ikad imala, matere mi user posted image ...

skoro je jedna drugarica komentirala: "djete vam je preslatko, ne lici ni na jedno od vas..." user posted image user posted image


< Poruku je uredio ena23 -- 14.1.2011 13:43:31 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 13:46:56   
Lady26
Moja mama jedina od 4 djece (dvije tetke i daidza imaju smedje) ima izrazito plave oci, a nana zeleno/smedje, dedo smedje.... user posted image user posted image
Moja Lana je imala plave do skoro a sad su zeleno/smedje....ja imam plave, mm smedje


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 13:47:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ena23

mm ima zelene oci a ja smedje, oboje imamo tamnu kosu a djete nam je zuto (i sto stari sve je zuci) sa izrazito plavim okama user posted image   svalera nemam niti sam ikad imala, matere mi user posted image ...






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ista stvar kao kod meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al nema nam se koristi pravdatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a sad ozbiljno vidi sta je chuci napisala a ovo smo ucili u skoli,znaci moj tata ima plave oci,njegov otac ih je isto imao znaci ja sam nositelj tog genauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image fino je sve objasnjeno nisam se svaleralauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 13:47:56   
chuci
moj brat i snaha oboje sa izrazito tamnom kosom i smeđim očima oboje. curica im ima plave oke i kosicu.
ma ta genetika je čista matematika.
moja mama ima plavu kosu i zelene oči dakle od nje je brat sigurno dobio po jedan recesivni gen za oči i kosu, a otac od moje snahe ima plave oči pa je on snahi dao recesivni gen za oči, a mama joj ima plavu kosu, pa je od nje dobila recesivni gen za kosu. kad se to sabralo dobili curicu sa svijetlim očima i kosom.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 13:51:37   
ena23
Chuci, Bog ti dao lijepog zdravlja, sad cu da isprintam ove odgovore i fino nosim sa sobom u novcaniku. Ako me jos jednom neko sapatom pita "pa na koga ti lici?" da imam spreman naucni odgovor zasto ne lici ni na koga... user posted image




_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 13:52:56   
Hanady RR
e nek si chuci fino to nama objasnila sa naučnog aspekta...user posted image user posted image user posted image user posted image

molim nadležne moderatore da ovaj tekst prije fino izbrišu...nemoj sutra da mi muž traži po forumu gdje sam pisla pa nađe ovaj tekst i kaže evo vidiš nije mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kod mene ko kod ene situacija i ovaj dio sa žutim i plavim djetetom a bogami i ovaj nisma imala švalera niti imama materemiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 13:53:59   
škorpija
Evo i nas: nažalost Ajdin nema apsolutno ništa moje, nevjerovatno mi je kako je čak i prste na rukama i nogama naslijedio od oca, kako je to mogućeuser posted image user posted image user posted image , ima či šanse da se pto promijeni kako raste, to mi je bolna tačkauser posted image
[img]
[URL=http://i.imagefra.me/2a8hxtfu]user posted image [/URL][/img]


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 14:00:02   
ena23
Vala bas skorpija, ni blizu... ko da ga nisi ti rodila user posted image ma meni je to smjesno, ja kad setam s emirom cesto me ljudi pitaju "a cije vam je to djete?" user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 14:01:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

Evo i nas: nažalost Ajdin nema apsolutno ništa moje, nevjerovatno mi je kako je čak i prste na rukama i nogama naslijedio od oca, kako je to mogućeuser posted image user posted image user posted image , ima či šanse da se pto promijeni kako raste, to mi je bolna tačkauser posted image
[img]
[URL=http://i.imagefra.me/2a8hxtfu]user posted image [/URL][/img]








user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image skorpija gora si od Hanadyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 14:02:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: chuci

moj brat i snaha oboje sa izrazito tamnom kosom i smeđim očima oboje. curica im ima plave oke i kosicu.
ma ta genetika je čista matematika.
moja mama ima plavu kosu i zelene oči dakle od nje je brat sigurno dobio po jedan recesivni gen za oči i kosu, a otac od moje snahe ima plave oči pa je on snahi dao recesivni gen za oči, a mama joj ima plavu kosu, pa je od nje dobila recesivni gen za kosu. kad se to sabralo dobili curicu sa svijetlim očima i kosom.



kod mene je to pojednostavjenouser posted image
oči moje, babova kosa

< Poruku je uredio veeseelaa -- 14.1.2011 14:03:06 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 14:09:55   
sabinos
IZVORNA PORUKA: veese

kod mene je to pojednostavjenouser posted image
oči moje, babova kosa


ista sam tiuser posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 14:21:49   
škorpija
ma znam ja da ne lici, pustite vi to, nego ima li sanse da pocne da lici na meneuser posted image

< Poruku je uredio škorpija -- 14.1.2011 14:24:06 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 14:49:11   
sabinos
sigurno ima sanseuser posted image user posted image
djeca se vremenom mijenjaju.ja kad vidim svoje slike nekad mi se cini licim na mamu a nekad na babu.
eto utjesila sam te valjda malouser posted image user posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 14:53:56   
tekja
IZVORNA PORUKA: škorpija

ma znam ja da ne lici, pustite vi to, nego ima li sanse da pocne da lici na meneuser posted image


de bolan skorpija, sto se zamarasuser posted image ...dijete ti je pre pre premedeno, mashaAllah, nek' ti dugo pozivi u zdravlju...kad priupitaju za slicnost, ti samo reci pametan je na mene, pa jauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 14:55:22   
tekja
zaboravih napisati celo i obrve su na tebe, Bogami, eto malo bolje pogledajuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 14:55:56   
koka i po
moja djeca ne lice na mene ..nijedan ...a ni na mm....(mozda malo... mladji)

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 15:09:23   
škorpija
znai elo i obrve, jupiiiiiiuser posted image  hvala vam svakakouser posted image

< Poruku je uredio škorpija -- 14.1.2011 15:10:07 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 15:12:44   
veeseelaa
škorpijo jesi ti meni poznatauser posted image user posted image a maleni ti je prelijep

< Poruku je uredio veeseelaa -- 14.1.2011 15:13:46 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 15:31:03   
škorpija

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

škorpijo jesi ti meni poznatauser posted image user posted image a maleni ti je prelijep

user posted image user posted image  a jeste, mali je sladak zato mi je i krivo što je na mmuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 15:40:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

Evo i nas: nažalost Ajdin nema apsolutno ništa moje, nevjerovatno mi je kako je čak i prste na rukama i nogama naslijedio od oca, kako je to mogućeuser posted image user posted image user posted image , ima či šanse da se pto promijeni kako raste, to mi je bolna tačkauser posted image
[img]
[URL=http://i.imagefra.me/2a8hxtfu]user posted image [/URL][/img]

tvoj oblik glave...tvoja usta...kud ces viseuser posted image
moj nema ama bas nista moje...ni zanokticu na malom prstuuser posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 15:44:30   
Apotekarka
Moj je isti mm ali brate moje oci i nos ima e da to nema ne bi ni bio onako lijepuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 15:44:32   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

Evo i nas: nažalost Ajdin nema apsolutno ništa moje, nevjerovatno mi je kako je čak i prste na rukama i nogama naslijedio od oca, kako je to mogućeuser posted image user posted image user posted image , ima či šanse da se pto promijeni kako raste, to mi je bolna tačkauser posted image
[img]
[URL=http://i.imagefra.me/2a8hxtfu]user posted image [/URL][/img]


ja sam cula da se prsti na nogama i stopala uglavnom nasljedjuju od oca, i stvarno je i kod mene i kod lane takouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *