|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
18.11.2010 17:16:39   
lavicamaja
Hvala vam puno na podrsci.
Naravno, ne pricam ni ja svima o tome, samo bliski meni znaju, jer nije resenje svima pricati javno, ipak mi zivimo u vremenu kad jos uvek postoje zavidni, ljubomorni i bezobrazni ljudi, koji bi to iskoristili da ti napakoste. Ali, sreca u forume, a i sam internet, gde to moze da se iskaze, pa na bilo koji nacin.user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
19.11.2010 12:59:50   
M kao Mama
Draga LAVICE, ovo namjerno pišem velikim slovima, jer ti to zaista i jesi, tako mlada, a tako sabrana, svaka ti čast, pogotovo jer si svjesna situacije u kojoj jesi i ideš dalje.

Dobro nam došla, žao mi je zabog razloza i tvog provog posta i teme, ali akobogda uz Božiju pomoć i pomoć nauke iljekara iskreno se nadam da ćeš jednog dana biti presretna i prelijepa trudnica, a nakon 9 mjeseci i ponosna majka.

Želim ti puno sreće u predstojećoj borbi i veliki pozdrav za tvog dečka, jer iz tvoje priče vidim da imaš veliku podršku.

(odgovor članu lavicamaja)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
19.11.2010 16:15:26   
lavicamaja
Mama Alma, hvala puno!!! user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
19.11.2010 17:45:17   
tweety
Kod mene je dvoroga materica ali sam bez problema zatrudnila prirodnim putem,prošla kroz trudnoću bez većih problema i rodila dvoje djece prirodno bez ikakvih problema.

Sretno svima,samo opušteno!


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu lavicamaja)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
19.11.2010 19:18:18   
lavicamaja
Tweety, svaka cast!Cestitam! user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
22.11.2010 19:23:42   
mimica_
Draga moja Lusesita, i ja imam istu tu dijagnozu,pa bih molila ako neko moze da mi kaze da li sa uterus septumom ili pregradjenom maternicom zene mogu ostati u drugom stanju i koliko bi bio rizik za bebu. molim vas ako ko zna sta pisite! hvala!!!

(odgovor članu lusesita)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
22.11.2010 19:36:04   
Visnja RR
lavicamaja dobro došla...hrabra si mlada žena i nadam se da ćeš iz svih svojih borbi izaći kao pobjednik...sretno!! user posted image
 
mimica_ dobro došla na naš forum... nadam se da ćeš moći na RR naći mnoge odgovore na pitanja koja te zanimaju...
al evo da ti odgovorim: znam dvije osobe koje su imale tvoj "problem" jedan ima jedno a druga dvoje djece...
sretno i tebi u tvojoj borbiuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mimica_)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
23.11.2010 9:40:32   
malena27 RR
mimica, ljekari obicno preporucuju otklanjanje pregrade iz materice jer je povecan rizik od pobacaja.
medjutim, znam jednu osobu koja je uspjela zatrudniti, pred samu operaciju septuma i uspjesno je iznijela trudnocu, doduse sa dosta mirovanja...
moj iskreni savjet, rijesi septum operacijom i u borbu!
nadam se da ces se ugodno druziti na forumu!




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
10.12.2010 0:28:23   
Skvo RR
Prenos posta

IZVORNA PORUKA: fahii

Zdravo..Ja sam nova na forumu..trazim neko ko moze da mi pojasni ove stvari,i neko ko je imao ovaj problem, ja sam iz makedonije imala sam 2 spontanog pobacanja,zbog problemu,sa matericom,Zato sto imam dvorogu matericom.Jel neko od vas ljudi je imao ovakav problem i sta je imao normalno trudnoce.



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
10.12.2010 15:58:47   
fahii
zdravo..imam 19godina i imam matericu so dvje vleza Dvoroga materica ili uterus bicornis imala sam dva spontanog abortusa zbog taj problem bila sam na svekakvih ispitavanja i doktor mije rekao da nesmije dame operisu jer sam mlada i da nisam mogla da ostanim bremena poslje taj hiruski zafat...Rekao mije da treba da ostane ovako taj mi preporucuje da ostanem trudna i deka so mnogu miruvajne i lekarstva  mogla sam da izdrzim trudnocu,no nista nije sigurno.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
10.12.2010 22:20:38   
Anoniman
hi fahil, ja imam troje dece i kad sam bila sa trecim trudna meni ginekolog kaze da imam isto takvu matericu ali da je svaka trudnoca prica za sebe kao i za svaku zenu razlicita. Ja sam rodila zdravu i pravu bebu  aisto zelim i tebi  pozdrav i
p.s mogla sam ti ustvari sve ovo i na mak napisat

(odgovor članu fahii)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
10.12.2010 23:38:49   
fahii
hvala sto si mi dala utehu i nades da go izdrzam sevo ova zato sto posle dva spontanog abortusa strah mije da ostanem bremena zato sto sekoja moja bremenost je rizicne.i jas bi htjela da imam makar i jedno.pozdrav i do tebe i ti posakujem da budes sretna sa tvojom decom.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
11.12.2010 0:06:43   
tweety
fahii ja imam dvorogu matericu i policistične jajnike.zatrudnila sam bez problema,sad imam dvoje djece koje sam isto tako bez problema rodila.nemoj odustajati,pokušaj da ne misliš puno na to,nego se opusti i uživaj.

želim ti što prije novu trudnoću i da se ovaj put završi sa jednom živom i zdravo bebicom.


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu fahii)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
11.12.2010 13:04:39   
lusesita
IZVORNA PORUKA: mimica_

Draga moja Lusesita, i ja imam istu tu dijagnozu,pa bih molila ako neko moze da mi kaze da li sa uterus septumom ili pregradjenom maternicom zene mogu ostati u drugom stanju i koliko bi bio rizik za bebu. molim vas ako ko zna sta pisite! hvala!!!


Moze se ostati u drugom stanju,neko lako,a nekom treba vise vremena,meni je trebalo prvi put nesto vise od 2 godine,ali ne mora da znaci da je to bilo zbog septuma jer imam i policistican jajnik,rijetke ovulacije itd...
Ja sam ostala 2 puta u drugom stanju sa septumom,ali sam obe bebe izgubila,meni je materica bila potpuno pregradjena,imala sam veliki septum-bar oni tako kazu,ali ima sanse da se i sa septumom iznese trudnoca,meni ni doktori ne mogu tvrditi da sam izgubila bebe zbog septuma,sada opet radimo na bebi vec vise od pola godine i jos nista!
Ali posto je sada odstranjivanje septuma postalo veoma lako,operacija je nista,mislim da se ni jedna zena ne plasi i da to odstrani histeroskopski,sve sto se moze i treba se otkloniti ili rijesiti!

(odgovor članu mimica_)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
11.12.2010 18:43:45   
fahii
hvala puno na podrsci...pusa inace jas ni sa kim nisam razgovarala u mom problemu no drago mije sto sam vas sve upoznala i sto gledam deka nisam samo jas so ovakvi problem...pozdravuser posted image

(odgovor članu lusesita)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
11.12.2010 18:45:50   
malena27 RR
fahii dobrodosla na nas forum...i uskoro da odes na podforum za user posted image  user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu fahii)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
11.12.2010 19:02:29   
fahii
se nadam da ovaj put nema da ima problema i dace sve biti ok no sigurno ke ve izvestam hvala puno.......:)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
11.12.2010 19:09:50   
melly__
Ja isto imam tkz. dvorogu maternicu i bebija od 6 mjeseciuser posted image
Prvu user posted image sam izgubila upravo zbog toga sto nisam znala da mi je maternica takvog oblikauser posted image a drugu trudnocu sam bila na strogom mirovanju uz mnostvo lijekovauser posted image ali hB isplatilo se i sad uzivam sa svojomuser posted image sto i tebi od srca zelimuser posted image sretnouser posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu fahii)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
11.12.2010 21:57:51   
fahii
pa ija isto prvo bebom sam izgubila zbog materice a nisam znala da imam takvu matericu a pred dasam ostala po ftori put bremena sam bila na ginikolog i mi je rekao da je sve uredu sa matericom no koga plodot pocna dase razvije togas su videli da imam kao pregradu ili dvorogu matericom neznam kako daja narecem,i potoa sam prokarvarila matericom nije mu dala da raste.zatoa sad posle sve ipitavajna sam pravila i hsg snimajne rekli su mi da je rizicno dase operisam  nego bi bilo bolje ako ostanem po tret pat bremenu so mnogo mirovajne i lekarstva. hvala puno i zelimti da budes mnogo mnogo srecna sa tvojom bebom pozdrav 

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
11.12.2010 22:53:50   
migule
Da se i ja pridruzim "klubu" onih s dvorogom maternicom. Bas kao i kod melly prva trudnoca mi je zavrsila spontanim, a drugu sam citavu predeverala s lijekovima i mirovanjem. Hvala Bogu rodio se zdrav djecak. Mozda nam dvoroga materica otezava trudnocu, al kako vidim i iz ostalih iskustava nije prepreka da uzivamo u majcinstvu, Fahhi zelim ti srecu i jednu bebicu ubrzo ako Bog da.

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
12.12.2010 15:24:52   
fahii
klub user posted image .da imas pravu. mozda dvorogu matericu otenjava bremenost no nista ne znaci to, mozeme da imame bebu.hvala ti puno i jas zelim da imas uste puno puno djeca.pozdrav 

(odgovor članu migule)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
12.12.2010 18:09:07   
š t a
 i ja imam srcoliku ili dvorogu matericu, nisam imala problema s njio ali mi je moj ginekolog naglasio da obavezno dođem čim zatrudnim da mi prati kretanje ploda i sve je bilo uredu srećnoooooooooooo

_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu fahii)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
29.12.2010 1:44:56   
fahii
zdravo....jas sam bremenauser posted image ednu nedelu i svi poznaju moj problem dvorogu matericu doktor mije dao vaginalnom svecicom utrogestan 200..i se nadam dace biti sve u redu,, no me zanima kolku teba mirovajnu vo bremenosta so ovakov problem i od sto treba dase pazis me zanima kako ja iznosile bremenosta do kraju.pozdrav do site i izvinite za mom jeziku sto mjesam so makedonskom no toliko znam....ako neko moze dami odgovori neka pisu user posted image pusa


(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
1.1.2011 14:49:30   
selmoni
Evo da vam se i ja pridružim i ja imam problem s maternicom kod mene je dvoroga maternica i prva trudnoća završila spontanim ali sam odmah zatrudnila i iznijela trudnoću do 36 nedelje sve je dobro završilo jedino se moj curica zbog tog nije okrenula glavom ka dole ali ništa strašno ja sam radila do zadnjeg dana i bukvalno s posla na porođaj otišla mislim da se samo teba te opustiti.

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu fahii)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Urođene anomalije reproduktivnih organa ž...
12.2.2011 22:45:54   
sporty mamaa
Evo imam i ja jedno pitanje na ovu temu. Radi se o ovoj dvorogoj maternici, naime bila neki dan na redovnom pregledu i papi i ginekolog nakon sto je pregledao ultrazvuk, sve ok i onda kad je pregledao "rucno" kao kaze misli da je dvorogauser posted image Misli....I to mi je rekao ono kao usput... Sve dosadasnje preglede kod doktora mi je maternica bila uredna, papa testovi uredni, i matenica uvijek AVF( znaci pravilan polozaj)..... I u trudnoci mi je uvijek bila takva i poslije porodaja... Pa ako je to urodena anomalija, zar moze biti da je nekad dvoroga nekad normalna. Stvarno me zbunio ovaj ginekolog. I da nista nije napisao o tome u nalazu....

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *