|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad krene porod
15.12.2009 3:01:44   
scarlett
Ja sam svima javila da idem u bolnicu na ležanje i čekanje, jer sam već prešla termin, a stomo se nije spuštao. Tako je ustvari i bilo, MM me odvezao i čekala sam na komisiju, rekli su da nema puno nade da će se user posted image uskoro spustiti i da je najpametnije CR odmah. Ja sam oko pola 11 nazvala mamu dok su me pripremali za klistir user posted image user posted image user posted image i rekla da su me ostavili da ležim i da upravo raspremam stvari, te da javi svima da me ne zovu da ne smetam kao drugim trudnicama, a ja ću se javljati.
Nepuna dva sata nakon tog poziva zovem supruga koji je znao naravno da sam otišla na CR i javljam sretnu vijest glasom koji se jedva čuje. Zatim zovem mamu i govorim da je postala nana. Žena je bila na poslu i od silne radosti i iznenađenja (kad prijeuser posted image ) spušta mi slušalicu - valjda da dođe sebi.user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kad krene porod
15.12.2009 9:17:22   
Nedi
Znali su moji, mm-ovi, rodica, a onda je na pregled kod istog dr dosla i snaha od moje radne kolegice i onda su znali i svi na poslu..i više ne znam ko. Ja se porađam a zvrka mog telefona, sva sreća da je bilo samo na BIP. A tata je bio najviše uplašen, i mislim da je greška što je znao, ali onaj moj mm ne može držati jezik za zubima nema teorije

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kad krene porod
15.12.2009 13:26:50   
Đenifer
Mene je stomak počeo probadati u pola 3 u noći i tako svaki sat i po, pa na sat, pa na 40 min dok se nije spustilo na 15 min. Ja sam to sve nekako podnosila do pola 8 ujutro kad sam odjurila do wc-a i dok sam piškila osjetila sam kako nešto iz mene sluzavo izlazi , kao pomješano sa sukvicom i tad skontam da bi tomogao biti sluzni čep, što i jest,imala sam stolicu  uletim u kadu , istuširam se , ponovo obrijem tj izrežem se od brzineuser posted image , kažem mm da donese torbu , dok je on u međuvremenu nazvao doc da provjeri da li je došao na posao, kad ga je dobio, rekao je da dolazimo odmah. Došli smo na Gak oko 9, mene pregledaju i kaže doc da sam 3-4 cm otvorena i da se presvučem i odem do sale. A ja sva sretna user posted image  kontam sad će to ..... još malo!! Pošto sam bila sa mm , bila sam sama u sali, al sam imala tretman sasvim korektan, ja legnem, utom mi se piški, zamolim sestru, odem do wc-a, malo sukvice opet, vrati se, sad žedna, mm me briše i daje  sokić, nazovem svoje, kažem danas će to, oni svi u šoku, jel sam poranila 5-6 dana sa porodom,. Krenu kontrakcije, dali mi infuziju, kad poće na 8 min u 11h sam već 5 cm otvorena.... spuste se kon. na 5 pa na 3min....da poludiš od bola. Mm me je masirao po krstima i malo mi je bilo lakše, zapričavao i nasmijavao, a meni nije bilo ni do čega. Babica reće siđi sa stola, nasloni se na sto i tiskaj kao da ćeš  kakiti...uh ti patnji, sva mokra od znoja, srkleta i sl. opet se vratim na sto, reko ja ne mogu, lakše mi je ležati, ona me malo pročačka dole i kaže skratili smo za sat porod.Stalno su mi pratili stanje ctg-om bebicu i doc je dolazi u salu svakih pola sata da pita ide li to?!!! u pola 2 h mi je bilo najgore, svele se kon na 2 min, utom ulaze ninđe od sestara, debele krmače mislim da su čistačice koje su se navalile na stomak da guraju ( modra sam bila poslije 10 dana, rebra su mi sjebale), mm me drži za ruke, mislim da sam mu je slomila koliko sam stiskala, babica se dere sad guraj, ja počela da vrištim  ko luda, vidim niko mi ne drži glavu a ja nema snage od bola da kažem da mi je drže, pa skontam sama ću!!!Na treći napon izletio je mamin paškolinko dragi, u 2 i 10min, stave mi ga na prsa, mm presjeće pupčanik , ja počnem da se tresem od hladnoće ,a u sali 20 C.prošlo na kraju sve ok, 4 končića, imala anesteziju , sutra izašla ko sva sretna, još se naškinkala , reko biće slikanja pa da je mama sređena. opet bi isto , abg i drugo kad bude, netreba odmah u bolnicu, nego se malo pretpite u kuće...
malo dug post, sorry, AL JA SE NEŠTO RASPISALA.PUSA

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *