|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
27.12.2009 15:14:03   
anitaMO
ženo draga ja ne mogu vjerovati.čitav dan kako pročita ovo i vidjeh slike ne mogu sebi doći.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
gdje su sad ove tajkunice da pročitaju ovo.


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
27.12.2009 15:14:31   
teta berta
anita i ja bi im poslala neki paketic, javi ako saznas gdje i kome to odnjeti...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
27.12.2009 15:18:37   
anitaMO
evo da se Ajla javi ,ona to zna.ima na fb broj od ove porodice.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
27.12.2009 15:53:15   
tweety
Anita može se odnijeti njima direktno,ko želi da ode pa da vidi kako im je,a isto tako Anita Z. će praviti prilog pa sam ja kontala sa njom ići kad to bude a trebalo bih ove sedmice.Također i ova cura što je napravila grupu na FB prikuplja novac,pa ćemo im sve zajedno odnijeti.

Ja sam pisala mail Batku a i ovom novinaru iz emisije "Ispuni mi želju"

Adresa ove porodice je:Konak 11,88 000 Mostar
A broj mobitela Sanide(majke djevojčica)je:066 340 557,svi koji žele mogu je kontaktirati i dati im podršku i ohrabriti ih da vide da nisu sami i zaboravljeni od svih.

U utorak 29.12.2009. godine dođite u 19 h u Centar za kulturu Mostar na izložbu fotografija.Izlozba je vezana za ove porodice koje gore zive u neuslvnim prostorijama. svojim dolaskom podrzite ovu akciju, pomoci porodicama iz predvorja pakla.

< Poruku je uredio tweety -- 27.12.2009 15:54:09 >


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
27.12.2009 20:56:31   
Anoniman
Boze mili, doslo mi je da vrisnem kad sam vidjela one slike....Nazalost to i nije jedina famiilija koja tako jadno prezivljava...user posted image user posted image user posted image
Neko je vec prije mene prokomentarisao politicare , ali nisu oni bas ni toliko krivi , kriv je narod sto takve bira....Kakvi smo nikad svoje pameti necemo doci, koliko god se pojedinci trudili uvijek ce biti i onih koji su coravi pored ociju...

(odgovor članu tweety)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
27.12.2009 21:38:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Romali

Ova user posted image država treba imati socijalnu pomoć za nezaposlene, nezbrinute. Par dana vrtit će se priča oko jedne porodice,a onda prelazimo na sljedeću i sve u krug. Njima treba trajno rješenje,a mi im ga ne možemo dati. Možemo samo učiniti im poneki dan podnošljivijim user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image joj tuge user posted image user posted image
Ovo je da ti srce pukne, pilići mali..... user posted image

(odgovor članu Romali)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
27.12.2009 22:09:09   
anitaMO
čuću se ja s Anitom,a mm je reko da ja namirim pa će on odnjeti.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
27.12.2009 22:13:41   
leli§
ovo sam procitala jutros u neka gluha doba kad sam bila na forumu, i nisam imala snage nista da napisem. cijeli dan razmisljam o ovim djevojcicama...user posted image user posted image user posted image user posted image tuga da ti se na srce savije. uvijek je bilo da je neko imao manje neko vise ali nikada nije bilo kao sad da neko nema ama bas nikako...

pomocicemo materijalno, ali moze li se organizovati nekako da se uradi dizertacija,dezinfeckcija, da vise nema zohara i pacova? jer sta god da dobiju od odjece,posteljine, sudja, hrane, igracaka sve ce to biti unisteno od zohara i pacova. ja mislim da je ovo broj jedan problem koji se mora rijesiti od nekoga sa "visine". ako ne mogu obezbjediti nekome "normalan" krov nad glavom mogu se bar pobrinuti da taj neki dom bilo kakav koji imaju, bude koliko toliko adaprtiran za zivljenje. user posted image user posted image user posted image tuzno...pretuzno...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
27.12.2009 23:05:03   
ena23
Zar nema neka od forumsaica stan, sobu, supu, podrum, bilo sta, da im da da bez krijie zive bar u suhom i vrucem?

Zalosno boze mili i dragi, kako ni jednog konja sto sada sjedi u fotelji u parlamentu nije Boga strah kad vidi ovakve slike?




_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
27.12.2009 23:11:46   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Eh...dragi Boze ne daj nikome ovako nesto..ali nazalost ev postoji..ama dje je ova nasa drzava sada...aaaaaaaa?? Ljuta sam sada samo tako...pa hajd eto ako ovo je vec napustena zgrada..da se makar uradi da bude dostojna zivljenja u njoj a ne ovako...pa tu su djecica...ljudi...koji se opet svim i svacim bore da prezive u ovoj ebenoj drzavi koja ssamo misli na svoje guzonje i vozni park .....
Uplatiti cu na racun RR ovo dan dva pa ako Visnja ili neko drugi da uruci tu pomoc bila bih zahvalna.
Ali bas kao sto rece Leis sad je najbitnije da se uradi deratizacija, dezinfekcija...da se okreci, uradi...ustakle prozori..kupatilo uradi.. jer puno je bolje kad ta pomoc koju dobiju je na suhom, i sigurnom od pacova i zohara ...
Ne do Bog nikome....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
27.12.2009 23:25:37   
Ella_H
Tweety srce imas privatnu poruku molim te pogledaj

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
27.12.2009 23:50:21   
anitaMO
to se ne može nimalo srediti za život,odavde se treba hitno iseliti.ja mislim da je to zgrada kao škola i da ima i wc zajednički tj.samo jedan.tu ne pomaže nikakva ddd.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
28.12.2009 0:13:10   
tweety
IZVORNA PORUKA: anitaMO

to se ne može nimalo srediti za život,odavde se treba hitno iseliti.ja mislim da je to zgrada kao škola i da ima i wc zajednički tj.samo jedan.tu ne pomaže nikakva ddd.


upravu je Anita,to je nemoguće srediti jer bi je trebalo rušiti pa iz temelja ponovo praviti.samo je jedan wc,a imate sliku na FB.
Anita nek ti ode muž samo kao što je već rekla cura koja ih je obišla,prvo ih je potrebno iseliti jer nemaju gdje sa stvarima,znači ne treba pretjerivati,bolje ostaviti to za kasnije.prioritet je hrana.

ako vas još nešto zanima slobodno pitajte jer sam u kontaktu sa osnivačem grupe koja ih je obilazila.


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
28.12.2009 14:49:33   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: tweety

Anita može se odnijeti njima direktno,ko želi da ode pa da vidi kako im je,a isto tako Anita Z. će praviti prilog pa sam ja kontala sa njom ići kad to bude a trebalo bih ove sedmice.Također i ova cura što je napravila grupu na FB prikuplja novac,pa ćemo im sve zajedno odnijeti.

Ja sam pisala mail Batku a i ovom novinaru iz emisije "Ispuni mi želju"

Adresa ove porodice je:Konak 11,88 000 Mostar
A broj mobitela Sanide(majke djevojčica)je:066 340 557,svi koji žele mogu je kontaktirati i dati im podršku i ohrabriti ih da vide da nisu sami i zaboravljeni od svih.

U utorak 29.12.2009. godine dođite u 19 h u Centar za kulturu Mostar na izložbu fotografija.Izlozba je vezana za ove porodice koje gore zive u neuslvnim prostorijama. svojim dolaskom podrzite ovu akciju, pomoci porodicama iz predvorja pakla.


Tweety saljem ti PP!!!!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
29.12.2009 12:05:46   
tweety
Danas u Federaciji u 17,bit će prilog o ovim bebama.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
29.12.2009 12:11:16   
mamaajna
a zene hoce ovu sobu za bebe ,nece onu bla bla....ovoj djeci nije bitna kakva je samo da je suha

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
30.12.2009 0:52:24   
anitaMO
slab odaziv na ovoj temi,izgleda da ne dira baš svakoga sudbina ovih djevojčica.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
30.12.2009 0:58:27   
teta berta
Upravo sam gledala slike na facebooku, ona sa zoharima me pravo rastuzila, jadna djecicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dajte zene da se i mi malo organiziramo, recimo mozemo uplatiti na Visnjin racun svako koliko moze, mislim da svaka od nas izdvoji 10 ili pet km da bi im puno pomoglo... Onda bi mogli taj novac odnjeti njima u ime Ringeraje...
Kad ste mogle onako skupiti za napustenu djecu, dajte da nesto ucinimo i za ovu... Mislim da im je to jako potrebno...


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
30.12.2009 9:43:20   
tea lana
ja sam za,sta god da odlucite zaista pretuznouser posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
30.12.2009 11:11:30   
tweety
Cura koja je osnovala grupu na FB mi je rekla da je to strava i užas.Kad su prvi put došli da ih vide djeca su spavala.I majka ono da ih dočeka,upali svjetlo a žohari i pacovi se razbježaše na sve strane.user posted image user posted image user posted image user posted image Pa vi sad zamislite na šta to liči kad se ugasi svjetlo.Sinoć poslije izložbe je bila kod njih sat vremena,i otresala žohare sa sebe (a užasno se boji buba) ali nije htjela da pokaže djevojčicama da se boji.Mislila je da će umrijeti.

Novinarka Anita Zovko mi je nakon snimanja priloga napisala ovako:Ja bih ovu djecu vodila kući svojoj.I kad sam ja pitala zar je toliko grozno,ona piše:Djeca su ostala plačići za nama i zvali su me teta teta.Srce mi se cijepa.

Ja se nadam da će se ova porodica uskoro premjestiti u neki smještaj dostojan ljudima.Znam ja da svugdje ima socijalnih slučajeva koji trebaju pomoć ali se ovdje radi o nedužnoj djeci,bebama,po kojima hodajaju ko zna kakva još bića.Sreća je samo što se još nisu ozbiljno razbolile.

< Poruku je uredio tweety -- 30.12.2009 11:12:18 >


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
30.12.2009 11:15:12   
Nunichi
Strasno... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
30.12.2009 12:55:37   
anitaMO
mogu misliti Anite ona je luda sa djecom svačijom.moja kona dragauser posted image user posted image user posted image user posted image
svi pričaju treba ovo treba ono,ali niko ne da trajno rješenje,toliko stanova praznih.


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
30.12.2009 12:58:00   
tweety
Ma Anita je legenda,što kažeš obožava svu djecu.

Izgleda da je će se uskoro preseliti,tako su im rekli iz Centra za soc.rad.Obilazili ih jutros.Daj Bože da to bude što prije,a ne jedno pusto obećanje.


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
30.12.2009 13:21:25   
anitaMO
super to mi je drago čuti,jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
30.12.2009 13:27:37   
Anoniman
Kolko kosta u Mostaru iznajmljivanje nekog stambenog prostora??? Negdje na preiferiji, ne mora biti centar.

(odgovor članu anitaMO)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *