|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: poza za zatrudnjiivanje
1.2.2010 16:01:03   
ivana st
user posted image user posted image user posted image ne možete me iznenaditi nekim novim savjetom, puno sam toga ovdje priočitala i primjenila, još malo pa ću magistrirat user posted image . A doći će i bebica, dat će Bog!

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: poza za zatrudnjiivanje
1.2.2010 17:37:36   
vjestica
ni ja ne bih sad raspravljala koliko je to učinkovito ili ne, ali je to i savjet ljekara, nakon seksa, jastuk pod guzu i podić noge i tako malo ležati
za zavaljenu matericu važi poza doggy stil i nakon toga ostat ležati na leđima
konkretno ja sam zatrudnila zahvaljujući inseminaciji, ali i nakon odrađene inseminacije sam morala ležati sat vremena sa podignutom guzom i nogama


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: poza za zatrudnjiivanje
1.2.2010 17:49:03   
aida.
Hvala Bogu nisam dugo cekala da zatrudnim, drugi mjesec nakon sto smo odlucili "pokusat" bilo je user posted image ali stvarno me iznerviraju ovakve izjave "kakvo dizanje nogu bla, bla"..Naravno da sve je volja Bozija, ali vrijedi nekad i nogice uza zid ili podbacit jastuk... Sve sto je u nasoj moci treba probat a ne samo uzdat se u Boga... Naravno, dese se i neplanske trudnoce, ali svi smo mi drugaciji.. Nekome treba vise, neko odma zatrudni... Daj Boze da niko ne iskusi kakvo je cekanje na trudnocu, jer mogu mislit kakvi su ti stresovi... i razocarenja... zato stvarno ako se nema dat iole pametan savjet bolje je nepisat... (moje misljenje)
pozz svima..

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 8:01:52   
ena30
prije svega ne znam da sam negdje rekla da je neki savjet glup al ako baš hoćete ima ih i glupih npr cura kaže ''danas mi j počela men,curim ko vodopad, šta mislite jesam li trudna...a onda se nadovežu ti ''glupi savjeti kad ti prođe uradi test....ili one gluposti danas mi je bila ovulacija šta mislite štipa me u stomaku jesam li trudna...ah naravno da jesi.....ili tipa ma koga briga za medicinu samo dajte mozak na pašu i eto bebice....
mislim nemojte me pogrešno razumjeti ali ovdje zaista ima svašta, svako si daje za pravo da da neki savjet a nigdje veze....
slažem se ja da treba pokušati sve i sama sam pokušavala da je bilo do dizanja nogu i sl stvari do sada bi ih imala četvero, al ne ide pa ne ide, što se mee tiče mislim da je sve u Božijim rukama, mogu visiti i na lusteru ali ako Bg ne odluči da udahne dušu dažba mi da visim čitav život, to je jedina istina ljutile se vi ili ne, samo malo dublje pogledajte i shvatićete....
što se tiče savjeta doktora za to podizanje nogu ja sam ih imala od toga da ih držim dignutim pola sata, do toga da je to totalno pogrešno jer treba ležati na stomaku, do toga da mi je dr rekla da to zaista nema nikakve veze samo se nasmijala i rekla ma babske priče
na kraju krajeva ukucajte na google o zavaljenoj maternici pa potražite poze koje se preporučuju i vidjećete sve te ''zlatne ''savjete koji se kose jedni s drugima, jedna je ležala sa posidnutim nogama druga na stomaku dok većina žena sa zavaljenom maternicom ostala trudna a da nijedno od toga nije radila...
bez uvrede ikom ali to je moje mišljenje, želi svima nama da ostvarimo taj san sa ili bez uzdignutih noga i sl
i najbolje reče aida. citiram ''zato stvarno ako se nema dat iole pametan savjet bolje je nepisat''

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 8:31:12   
Anoniman
Bezobrazluk je po mom misljenju nekom reci da je glup ili ga smatrati glupim radi izjave pogotovo ako je taj neko u dugom iscekivanju na ono sto iz sve duse zeli...Ovdje smo sve zene, majke,supruge, tu smo da se druzimo savjetujemo, veselimo, tjesimo....Nekom je pomogao caj, nekom ne, nekom je pomoglo nesta drugo, nekima nije, ali ipak je uvijek bolje nekoga ko ne zna uputiti i dati mu savjet ili mu neke stvari objasniti a ne ga samo kasirati i reci da je glup...Ili boljer ako nemas sta pametno reci bolje cutati...Al eto 100 ljudi 100 cudi, nedaj Boze da smo svi isti

(odgovor članu ena30)
  Neposredna veza do poruke: 305
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 12:33:03   
aida.
treba samo pokusati zamisliti kako je tim zenama koje se trude godinama da zatrudne, koje pokusavaju sve... i treba im jos rec "ma pusti sve kraju"...najlakse je rec, al samo se treba pokusat zamislit u njihovoj kozi i shvatiti da to nije lako.. i ja sam protivnik "babskih" prica ali nekad vjera u nesto da ce ti pomoci mozda i vrijedi, daje hrabrost... pa sto da ne..? zar nije bolje rec "probaj sve" nego "glupost je to sve"....user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.2.2010 12:43:18 >


_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 12:50:11   
Leva
Sve to sa pozama i opustanjem ima smisla ako nemate dijagnozu. Medjutim, ako neko ima stvarni problem kao jako veliki broj zena ovdje onda je i neodgovorno i bezobrazno ih forsirati pricom o macinoj travi, pozama i opustanju.
Kao sto je ena30 rekla ako u takvom slucaju nemate za podijeliti neku pricu zasnovanu na iskustvu prodjite ih se, jer znale ili ne s tom pricom i "beskorisnim savjetima" (u njihovom slucaju) im samo dosipate so na ranu.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 12:58:16   
ena30
hvala Leva konačno neko konta šta sam htjela da kažem, nek oprosti ko se našao uvređen ali meni je pun kufer savjeta jer sam neke i poslušala i opšti haus napravila sa ciklusom, hormonima i sam Bog zna čime sve ne. 

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 13:04:24   
ena0002
Ma ena30 samo se opusti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena30)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 13:08:06   
Mirkica
dadaa podpisujme te moj mm MOJ MUZ ne tudzi ne momak nego muz dok niej rekao da hoce i pored sto sam ja ko luda zeljea posle izgubljene bebe ja sam Akceptirala dok sam nije rekao e sada je vrijeme , iskreno za ovakve prevare nemam rijeci ispod svakog nivoa

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.2.2010 13:34:04 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 13:08:50   
ena30
a ja sam grozna što sam spomenula ''glupe'' savjete....

da enči samo opušteno....

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 13:08:56   
Mirkica
Leva, ena30 slazem se s vama .

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.2.2010 13:34:16 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 13:10:43   
Anoniman
nema tu nista glupo, to je cista fizika...imas slucajeva gdje ejakulacija nije dovoljno jaka...snazna..a u tim slucajevima poza moze itekako pomoci...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svim trudilicama sretno

< Poruku je uredio malena27 RR -- 10.9.2010 22:12:26 >

(odgovor članu ena30)
  Neposredna veza do poruke: 313
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 13:12:31   
aida.
dadaa slazem se.... trebamo ohrabriti trudilice a ne.... user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.2.2010 12:44:55 >


_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 13:13:17   
Anoniman
ja mislim da se ovdje radi o "uhvati ga na trudnocu" slucajuuser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.2.2010 12:45:11 >

(odgovor članu aida.)
  Neposredna veza do poruke: 315
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 13:17:09   
salmy
Mi smo probali sve moguce i nemoguce stvari!!!!!! jos samo nisam visila na lusteruuser posted image user posted image user posted image
I kad sam prestala da razmisljam o pozama,plodnim danima.......i jednostavno prestala da mislim o user posted image ......desilo se!!!!!!!!!!!
Tako i Vi drage moje pustite price,i macinu travu!!!!!!!!!!!!!
Uzivajte u sexu a ostalo ce doci.........

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 13:18:33   
Nenci
user posted image Jako sam tuzna kad vidim i da se povodom ovakve teme pojave nesuglasice... Pa sve smo mi zene, valjda smo tu da se razumijemo i podrzimo jedna drugu. I kao sto rece neko ako mogu pomoci pomocicu ako ne onda necu ni odmagati ......

To me jako pogadja jer sam ja 3,5 godine bila trudilica i znam jako dobro kako je to kad vi zelite svim srcem a ono nece pa nece... Samo kad se sjetim frustracija kad dobijem i razocarenja.... uh...
Zato s pravom mogu reci da razumijem kroz sta prolaze zenice koje pokusavaju jer sam i sama bila trudilica.

Mogu samo reci zenicama da budu hrabre i da ne odustaju i da je jako vazan skladan odnos vas i vaseg muza u svemu tome jer je kod nas nekad znalo biti i onih perioda kad potonemo psihicki i nekako kao da se udaljimo.

Mi smo hvala dragom Bogu uspjeli i uskoro ocekujemo naseg bebija.
I ja od srca i naj najiskrenije svim trudilicama zelim da sto prije ostvare svoj san.

Puno vas ljubim i grlim   user posted image


_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 13:19:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

Mi smo probali sve moguce i nemoguce stvari!!!!!! jos samo nisam visila na lusteruuser posted image user posted image user posted image
I kad sam prestala da razmisljam o pozama,plodnim danima.......i jednostavno prestala da mislim o user posted image ......desilo se!!!!!!!!!!!
Tako i Vi drage moje pustite price,i macinu travu!!!!!!!!!!!!!
Uzivajte u sexu a ostalo ce doci.........


A ovo je daleko, daleko najbitnijeuser posted image user posted image user posted image

...odoh sada...necu se vise mjesati

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 318
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 13:20:04   
Mirkica
aida , dadada ena samA  je dugo vremena trudilica   i ja sam tog misljenja da je BOg taj koji odlucuje kome i koliko djece ide i u Kuranu stoji "BOG KOME HOCE DAJE MUSKU , KOME HOCE DAJE ZENSKU DJECU A KOGA HOCE OSTAVLJA BEZ POTOMSTVA"  iskreno ja samo u njega vjerujem sto se toga tice naravno treba lijeka traziti i lijeciti se ali uvijek se osloniti na BOziju volju i samo njegovu volju .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 13:24:25   
malena27 RR
Nenci, nazalost i ovdje se desavaju nesuglasice i to upravo iz razloga sto se osobe koje se nisu susretale sa problemom neplodnosti usudjuju dati savjet... i to govoreci zenama da se opuste!

Meni samo nije jasno kako se moze tako razmisljati!? Je li stvarno osobe misle da nas nazi muzevi siluju ili mi njih primoravamo na odnos samo zato sto zelimo bebu?

Molim sve da si postave slijedece pitanje: ''Kako zene koje su silovane ostanu u drugom stanju pod tolikim stresom i u tolikom grcu i soku? '' One u tom trenutku definitivno nisu bile opustene!





_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 13:26:11   
ena30
IZVORNA PORUKA: Mirkica

aida , dadada ena samA  je dugo vremena trudilica   i ja sam tog misljenja da je BOg taj koji odlucuje kome i koliko djece ide i u Kuranu stoji "BOG KOME HOCE DAJE MUSKU , KOME HOCE DAJE ZENSKU DJECU A KOGA HOCE OSTAVLJA BEZ POTOMSTVA"  iskreno ja samo u njega vjerujem sto se toga tice naravno treba lijeka traziti i lijeciti se ali uvijek se osloniti na BOziju volju i samo njegovu volju .


ovo potpisujem u potpunosti ....
a ovo citiram....

Seksualna praksa

Ne postoji dokaz da je određena seksualna poza bolja od druge, sve dok je penis unutar vagine tijekom ejakulacije. Ženski orgazam vjerojatno nema značajnu ulogu u oplodnji – niti pomaže niti odmaže kod susreta spermija i jajašca. Neka sredstva za podmazivanje mogu “ubiti” spermije, zato ako ih koristite pripazite da nisu toksična. Još jedna interesantna stvar - testisi vise izvan tijela zato što većoj koncentraciji spermija i njihovoj boljoj pokretljivosti odgovaraju niže temperature, zbog toga tuširanje vrućom vodom prije odnosa vjerojatno neće povećati plodnost i zapravo je može smanjiti.


Kretanje nakon odnosa

Nakon odnosa često se zna dogoditi da ejakulat izađe iz vagine i žene se boje da u tom slučaju neće biti dovoljno sperme za oplodnju jajašca. Začuđujuće, ali odmah nakon ejakulacije spermiji su u cerviksu. Nema podataka koji potkrepljuju teoriju da ležanje sa stisnutim nogama povećava mogućnost oplodnje.


Ne preporuča se pranje odmah nakon odnosa jer ono može biti blago toksično za spermu.


(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 13:26:44   
Nenci
Ja kad se sad sjetim znam da su meni najgori user posted image bili upravo savjeti tipa samo se opusti......... E bas...

_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 13:38:35   
Leva
Salmy ja bih te samo ispravila i rekla da vam se Bog konacno smilovao...

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 13:39:05   
malena27 RR
duso moja Salmy,

romi se pocnu ''razmnozavati'' da to tako kazem u dobi od 11, 12 godina...ne cekaju da zavrse fakultet ili nadju posao, da imaju krov nad glavom, boli ih briga hoce li se zaraziti ili ne, da li ce spavati s nekim s kim su u rodu, da li se trebaju okupati ili ne....i naravno ne razmisljaju o user posted image  

ni ja niti bilo koja trudilica ne zelimo praviti sirotinju kao sto to oni rade da bi ih poslije poslali da prose!
na kraju krajeva, romi nisu tema!

i ja zelim sex i voditi ljubav sa svojim muzem i to i radimo...ali vjeruj mi da nema tog opustanja koji ce dovesti do user posted image u slucaju loseg spermogram i dijagnoze kakvu ima moj muz! 


u tvom slucaju, rekla bih da si bila sretna i uspjela nakon toliko godina pokusaja, vjeruj da su i meni dr.i isto rekli, moze se desiti user posted image a i ne mora, koliko god vi pokusavali...





< Poruku je uredio malena27 -- 2.2.2010 13:40:42 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: poza za zatrudnjiivanje
2.2.2010 13:40:27   
Mirkica
A malena nije rekla da je silovanje lijek za nepolodnost nego jedan izmedzu ostalih primjera



< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.2.2010 12:47:13 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *