|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pretis lonac
30.11.2014 20:26:35   
jelena_
Minja nadam se da je pasulj uspjeo i da si zadovoljna i ukusom a i samim loncem.:) Da, i ja sam primjetila da Delimano ima deblju gumu malo i lako se skida i vraca na mjesto. Preporucuju i onaj pipak gdje izlazi para da se pere i skida, ja to nisam pokusavala samo pustim vodu toplu da tece kroz pipak i kap deterdzenta stavim. Ja danas dva puta ga koristila. I da ja iz iskustva sam pocela da stavljam uvjek 2 stepen kuhanja i na ploci smanjim na 2 od mogucih 6 stepeni. Jedino povrce stavim na stepen 1 da se ne prekuva.

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Pretis lonac
1.12.2014 1:59:21   
milenium

IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: Hannica

Taj tefalov lonac je prije bio mnogo skuplji, kupovala sam ga na poklon, prwko 200 KM bio, baš mi čudno da je sad 120 redovna cijena .user posted image


u Konumu 120KM na akcij a u Robotu mu to redovnauser posted image
nesto ne štiimauser posted image user posted image



taman htjedoh reć. da to nije neka greška.u konzumu na akciji 118,a u robotu na akciji 99.a redovna mu 115.pa čak onda jeftinije u robotu na redovnoj nego u konzumu na akciji.e svašta.možda nije od isto litara? ili ima neki falšuser posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Pretis lonac
1.12.2014 8:38:10   
minja_
ovo je za mene da pojasnim user posted image
sad sam zvala Robot, 21.11. je taj ekspres lonac bio na Cijeni dana 99.90 KM. Redovna cijena mu je ipak 139.90 KM, izgleda da mi je radnica rekla pogresnu cijenu.


_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Pretis lonac
1.12.2014 8:46:39   
Hannica

IZVORNA PORUKA: jelena_

Hannica ja sam uzela taj u Bingu, po pravilu nekom trebali bi da daju po 1 za 10KM kupovine ali meni su uvjek davali vise, za 20KM znala sam dobiti i 3 a ne dvije. Ja zivim na Ciglanama pa sve kupujem u Bingu. Neces se pokajati ako uzmes Delimano. Meni je super, nekada sam samo Tefal zelila, sad se ne kajem nimalo. Sto se tice gume za lonac, e to me znam gdje je servis delimano ali ovuh dana cu pozvati da pitam i vidim cjene pa za par mjeseci uzecu gumu i tipke za otvaranje pa nek sroje kad dodje vrijeme zamhene da ne razmisljam. Inace tipke se ne moraju mjenjati vec to ja hocu da imam ako se na postojecim izlizu znakovi.

Išao je mm da kupi lonac, dala mu teta koja radi 30 naljepnica, ali nije htio uzeti, sumnjivo mu što lonac nije isti kao onaj koji se prodaje u top shopu. user posted image
Tako da....ništa od mog lonca do nekog sniženja u top shopu. user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu jelena_)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Pretis lonac
1.12.2014 8:50:19   
mum82
pa ja nadjoh na top shopu da prodaju delimano presto
a ovaj na akciji je delimano tempo piu,znaci dva razlicita loncauser posted image


_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Pretis lonac
1.12.2014 8:52:45   
ziki
Hanice i mum to su bili glavni argumenti mm da me ubijedi da ne uzimam ovaj što je na akciji u Bingu. Njemu je ovaj što ga reklamiraju na sve strane ko bolji a tefalov najbolji user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Pretis lonac
1.12.2014 8:54:56   
Hannica
Sve je to cool, ali gajd objasni mm.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 582
   [Obrisana poruka]
1.12.2014 8:59:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Pretis lonac
1.12.2014 9:09:46   
minja_
Ja sam juce kupila delimano. Uspio grah od prve :D za 35 minuta. Super je ispao i ne znam gdje mi je pamet dosad bila pa zivjela bez ekspres lonca 6 godina :D Lonac izgleda kompaktno i stabilno, teski su i lonac i poklopac, nema sumnjivih dijelova, da je nesto klimavo ili nepouzdano. Guma je debela i jaka, podsjeća me na birvaktile gume. Obje vrste ekspres lonca Delimano imaju isti mehanizam ventila, samo se otvaraju razlicito.

http://www.delimano.ba/clanci/kulinarski_trendovi/razlike-izmedu-tempo-presto-i-tempo-piu-ekspres-lonaca.htm#close

s tim da ovaj u Bingu dodje samo kao lonac od 5,5 L.

< Poruku je uredio minja_ -- 1.12.2014 9:11:28 >


_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Pretis lonac
1.12.2014 9:10:37   
minja_
.

< Poruku je uredio minja_ -- 1.12.2014 9:11:06 >


_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Pretis lonac
1.12.2014 9:14:49   
mum82
ma ja kupila ovaj jer je bio na akciji,u samom startu sam bila protiv pretisa,strah me,ne znam kako cu i ...user posted image
medjutim mm me danima muntao,na kraju zbog cijene i akcije mu popustim i kupimo,a ne bih dala 200 za lonac,nema sanse,bar sad tako razmisljamuser posted image

i za sad sam prezadovoljna,sluzi svrsi,taman mi velicina i sta ces viseuser posted image


_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Pretis lonac
1.12.2014 13:27:09   
jelena_
Da isti je mehanizam otvaranja, cini mi se da je poklopac 1.3kg dok je lonac 1.7 kg. Jedno vrijeme i u TopShopu je bio ovaj kao u Bingu, samo tada su bila dva lonca, jedan od 5.5 l drugi od 2 l i jedan poklopac je bio koji odgovara na oba lonca plus stakleni poklopac. Ja iskreno dosta toga kupujem preko naljepnica i bas uvjek ih velikodusno daju. Prije je u Merkatoru bilo a sada u Bingu, ja sam to uvjek praktikovala nebitno dal je to posudje ili nesto drugo. Nedavno su u Bingu bili i Dormeo jastuci, ja uzela i zadovoljna :D Ja licno ovaj Delimano koristim od kako sam kupila sa tim da sada ne ispustam paru vec cekam nekih 10 tak minuta i ispustim, jako malo bude. Moje licno misljenje je ili uzeti ovaj u Bingu ili cekati Tefal ko vec Delimano nece. U BBI ima radnja Dr.Techno. cini mi se da je tu Tefal 115KM mada bude cesto snizenje pa budu 100KM. Meni. Je samo zao sto ne kupih u Merkatoru kad su bila dva Dekimanova jer nejad bih volila i taj manji da imam za snicle mada nekidan sam pravila i u ovome i super su ispale:)

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 0:03:56   
ananas_ze
Vidjeh u konzumu tefalov.ne svidja mi se.

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu jelena_)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 0:08:35   
bebacha

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

Vidjeh u konzumu tefalov.ne svidja mi se.


user posted image user posted image user posted image
to ti prozivas user posted image user posted image

pozivam te na ručakuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 0:14:29   
ananas_ze
Fala. Ma ne prozivam nesto mi se cini da je bez one duze rucke lakse?

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 0:15:16   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

Fala. Ma ne prozivam nesto mi se cini da je bez one duze rucke lakse?


Moj nema rucku.
I jeste mi prakticnije bez duze rucke, doduse moje je neka marka nidje veze ali sluzi fino user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 0:17:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

Fala. Ma ne prozivam nesto mi se cini da je bez one duze rucke lakse?


kako će biti lakše...

eto kako...
pravi PRETIS LONAC proizveden u PRETISU je tako napravljen i ti su najbolji lonci..kad ti ona para krene rukom za onu dršku s anjim na balkon ko gopođa...

ta ti sad fol ručka...ne jede se iz njeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 0:19:22   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

Fala. Ma ne prozivam nesto mi se cini da je bez one duze rucke lakse?


kako će biti lakše...

eto kako...
pravi PRETIS LONAC proizveden u PRETISU je tako napravljen i ti su najbolji lonci..kad ti ona para krene rukom za onu dršku s anjim na balkon ko gopođa...

ta ti sad fol ručka...ne jede se iz njeuser posted image

user posted image
Ja svoj stavim pod vodu, mala je ruckica pravo. Podignem onaj ventil i para za par min nema je. user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 0:19:22   
bebacha

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

Fala. Ma ne prozivam nesto mi se cini da je bez one duze rucke lakse?


nije
imam i onaj obicni i ovaj sad
prednost ima stvarno duza rucka

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 0:20:28   
bebacha

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

Fala. Ma ne prozivam nesto mi se cini da je bez one duze rucke lakse?


kako će biti lakše...

eto kako...
pravi PRETIS LONAC proizveden u PRETISU je tako napravljen i ti su najbolji lonci..kad ti ona para krene rukom za onu dršku s anjim na balkon ko gopođa...

ta ti sad fol ručka...ne jede se iz njeuser posted image

user posted image
Ja svoj stavim pod vodu, mala je ruckica pravo. Podignem onaj ventil i para za par min nema je. user posted image user posted image


eh u ovom samo okrenes ruckicu i za par sekundi pare nemauser posted image user posted image
nigdje ga ne mrdas sa sporeta

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 0:21:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

Fala. Ma ne prozivam nesto mi se cini da je bez one duze rucke lakse?


kako će biti lakše...

eto kako...
pravi PRETIS LONAC proizveden u PRETISU je tako napravljen i ti su najbolji lonci..kad ti ona para krene rukom za onu dršku s anjim na balkon ko gopođa...

ta ti sad fol ručka...ne jede se iz njeuser posted image

user posted image
Ja svoj stavim pod vodu, mala je ruckica pravo. Podignem onaj ventil i para za par min nema je. user posted image user posted image

NE NE i NE to raditi...
radi 5-7 minuta da se nagrdiš...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 0:22:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

Fala. Ma ne prozivam nesto mi se cini da je bez one duze rucke lakse?


kako će biti lakše...

eto kako...
pravi PRETIS LONAC proizveden u PRETISU je tako napravljen i ti su najbolji lonci..kad ti ona para krene rukom za onu dršku s anjim na balkon ko gopođa...

ta ti sad fol ručka...ne jede se iz njeuser posted image

user posted image
Ja svoj stavim pod vodu, mala je ruckica pravo. Podignem onaj ventil i para za par min nema je. user posted image user posted image


eh u ovom samo okrenes ruckicu i za par sekundi pare nemauser posted image user posted image
nigdje ga ne mrdas sa sporeta

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 0:24:47   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

Fala. Ma ne prozivam nesto mi se cini da je bez one duze rucke lakse?


kako će biti lakše...

eto kako...
pravi PRETIS LONAC proizveden u PRETISU je tako napravljen i ti su najbolji lonci..kad ti ona para krene rukom za onu dršku s anjim na balkon ko gopođa...

ta ti sad fol ručka...ne jede se iz njeuser posted image

user posted image
Ja svoj stavim pod vodu, mala je ruckica pravo. Podignem onaj ventil i para za par min nema je. user posted image user posted image

NE NE i NE to raditi...
radi 5-7 minuta da se nagrdiš...



Ozbiljno ?
Nisam znala da se ne smije, moja tetka tako radi, pa ja od nje vidjela.
Uglavnom zdrava sam do sada bila, vise necu tako user posted image

Dok me sluzi neka ga a onda cu na ovu temu doci da vidim kojim cu zamijeniti ovaj stari user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 0:34:48   
Hanady RR
Ozbiljno to je nasilno rashlađivanje...
to nije po porpisu..to je pod prisstiskom ...nedo Bog ako još ako nije neki dobro stabilni pretis ma i s anjima treba pažljivo nedo bog da havrekne ti...
ne igraj se...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 0:44:01   
coki
Moram se javiti glede pretisa, ...., ko je u dilemi izmedju Delimana i Tefala, ...., ja sam kupila Tefal 6 litara. Odlican. Moji razlozi zasto je bolji, ...., veće je dno pretisa, ...., delimano ja mala povrsina, a dubok, ...., sto i nije zgodno kada nesto pravis. Tefal kupila na akciji u robotu, bio 99,90 KM, ...., prezadovoljna. Inače su mi pretisi sastavni dio posudja, ...., imam ih nekoliko. :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

higijena leća
milenium

Ako nosite kontaktne leće,kako održavate čistoću istih?

molim odgovor (98%)

molim odgovor (2%)


Broj svih glasova: 116

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *